Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
ahoj máte někdo zkušenost s Líšeňský dvorem?
Odpovědět
@yellowelephant ráda bych ti je poslala, ale bohužel je nemám
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj, nemáte prosím někdo tip na prostory pro svatební hostinu pro 100 -110 lidí okolí Žďár nad Sázavou/Nové Město na Moravě? prošla jsem všechny zde navrhovaná místa a vše je věšinou tak max 65 míst. Nemusí být restaurace, stačila by "stodola" a catering by se zajistil. Předem díky moc za tipy:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, prosím nemáte někdo tip na hostinu pro 20 lidí a následný raut pro 100 lidí v okolí Velkého Meziříčí a za dobrou cenu? Díky moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anninka25 100 lidí to bych tak viděla možná u Bystřice, na Skalském dvoře, tam to je docela velký. V okolí ZR a NMnM mě nic nenapadá :-|
Odpovědět
V Radešínské Svratce je pěkný, vetší a levný KD...Mi tam budeme mít hostinu a dokonce tam i vaří.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Holky, plánujete už některá svatbu na příští rok? :)
Odpovědět
Ahoj. My už plánujeme. Svatba bude příští rok v červnu a zatím máme předběžně zajištěn termín, prostory a fotografa. Momentálně řešíme kapelu a ráda bych také kameramana. Jinak svatba bude ve Třech Věžičkách u Jihlavy, budeme tam mít i venkovní obřad (snad vyjde počasí) a potom hostinu. Docela jsme se rozmýšleli, protože cenově to vyjde trochu dráž, ale přítel řekl, že jestli to tam chci, tak ať to neřeším :) Takže jsem ráda, že bude svatba tam, kde jsem ji chtěla :) Jinak kdyby měl někdo nějaké tipy třeba na šikovnou švadlenu na ušití šatů, květinářství nebo cukrářství v okolí Jihlavy, budu ráda :)
Odpovědět
My plánujeme na příští rok taky...až v srpnu. Zatím jsem se do toho moc nepustila, nicméně taky uvítám rady a tipy třeba letošních nevěst :) Na šití šatů jsem koukala zde: http://www.verdona.cz/svatebni_saty.html
Odpovědět
A našla jsem ještě švadlenu, kterou si chválí tady na beremese a stránky jsou: http://pujcovna-krejcovstvi.webnode.c...
Odpovědět
Ahoj, my to zatím moc neřešíme, ale tak mi to nedalo a brouzdala jsem po netu a zjistila jsem, že potřebuji poradit. Po obřadu chceme mít oběd jen v úzkém rodinném kruhu a až odpoledne pozvat všechny ostatní příbuzné a kamarády. Cca 50-70 lidí. A úplně nejraději neformální zahradní párty s grilovaným prasetem apod. Víte o něčem takovém v okolí Jihlavy? Klidně i nějakou "lepší stodolu", kde se pak dá přespat. Děkuji za každý tip.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Za nás určitě hotel Styl v Hlinsku - měli jsme tam svatbu v srpnu 2014 a byli jsme moc spokojení. Velice příjemná obsluha, vyšli nám vstříc ve všech dietních požadavcích (několik svatebčanů má různé zdravotní problémy, tak jsme potřebovali přizpůsobit jídlo), skvělé prostředí, zabaví se tam i děti a navíc jsme byli spokojeni i s cenou. Rozhodně doporučujeme.
Odpovědět
Já teď hledám svatební salony v Jihlavě...po celé Vysočině. Kde jste sehnaly šaty vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky z Vysočiny, plánujeme svatbu v Třebíči nebo někde v okolí a docela se mi podle fotek zalíbil Vlčí kopec. Bohužel na netu nemůžu najít nějaké jejich internetové stránky nebo něco takového. Našla jsem jenom, že to teď patří E-onu. Nemáte některá z Vás na někoho od nich kontakt? Nebo nevíte jak to tam teď funguje?
Odpovědět
@zdenk_a salon duet v jihlavé- šaty letos nové. Viz mé album. Rozhodné nedoporučuju salon dole na masarykově náměstí s šaty emmy mariage, vše musí být podle paní majitelky, pokud se ozvete je pěkně protivná.
Odpovědět
@alubif Děkuju za tip. A mají velký výběr v tom Salonu Duet? Už jsem se na něj na internetu dívala.
Odpovědět
@alenaxy My jsme měli hostinu a večerní párty v Malém Beranově v hospodě, jídlo bylo naprosto parádní a na pití se dá domluvit, že budete mít svoje a od hospodského třeba pivo a kafe a vyšlo nás to na opravdu parádní peníze :) Venku je krytá pergola, kde se dá sedět (cca i pro 40 lidí) ;)
Odpovědět
vzhledem k tomu, že jsem obešla před tím nějaké salony v Brně, kde byl výběr sice obří, ale šaty se tam točí jak na běžícím páse, takže podle toho vypadají... Tady měli sice méně šatů, ale o to hezčích a čistčích a paní mi tam nic nevnucovala i při malém výběru mě navlíkli do 6 a rozhodování bylo těžké :-) Do dalšího salonu v Brně už jsem nejela . Chtěla jsem něco, co se teď nosí, ale nemá to každá jako třeba šaty Pronovias. Hned jsem se do šatiček Agnes, které tam nabízí zamilovala -jsou lehoučké a krásně sedí. Však zkus a uvidíš.
Odpovědět
@alubif Koukala jsem právě na některý salony a mají např. vel 42 a 44 hodně malý výběr, takže jsem zvědavá na tento salon.
Odpovědět
Úplně maximálně doporučuji salon Venesis v Trebici. v Jihlavě je to celkem dost tragické, tenhle salon mi byl doporučen tak jsem tam vyrazila a opravdu nezklamal, slečna strašně příjemná a šatů strašně moc ve skvělém stavu, alespoň co jsem sama mohla zkusit. Svatby sama pořádám, tedy tu část hostin atd. :). Šaty byla moje premiéra, ale tento salon mohu jen doporučit! V případě usiti šatů pak určitě krejčovství v Častkovicích, jak uz tu bylo doporučováno.
Odpovědět
@chillinkas Moc díky za tip ;-) Podívám se tam.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, ma nekdo zkusenost se zameckem Vlci kopec na trebicsku? Planujeme tam svatbu. Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@danielacerna1985 Ahoj, mě se to podle fotek taky moc líbilo. Ale nenašla jsem žádný internetový stránky ani kontakt. Máš na ně nějaký kontakt? Moc bys mi pomohla. jedno místo svatby nám krachlo tak sháním něco jiného. Děkuji
Odpovědět
Ahojky, byli jsme tam vcera osobne. Bydlim kousek od toho a ma to na starosti jeden spravce a od 15.1.2015 prijima objednavky. Chceme mit svatbu v srpnu. Je to tam nadherne a i ubytovani.
Odpovědět
@danielacerna1985 mas soukromy email: napisu ti kontakt
Odpovědět
@bohyne_afrodite mas soukromy email? Napisu ti cislo
Odpovědět
Profilova fotka
@danielacerna1985 Hanka_Vesela@centrum.cz Díky moc ;-) Vy tam budete mít obřad hostinu i ubytování?
Odpovědět
Obrad chceme v koste a pak hostinu na tom zamevku. Je to tam pro 40osob. Ubytovani pro par lidi tam zaridime. Prijede hodne slovaku a musime je nekde ubytovat. Cenu presne jeste nevime.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahojky mám dotaz. S přítelem se chceme brát v září na zámku Úsobí. Hledáme místo pro hostinu, pokud možno blízko , pro cca 60 osob , bez cataringu. Máme farmu a slevu v pivovaru, v rodině cukráře, takže nic nepotřebujeme, jen místo na sezení, tanec a pokud možno zahradou na grilování. Co nejprivátnější. Cena nehraje velkou roli. Nevíte o něčem prosím? Už jsem zoufalá...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?