Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, udělej to, jak ti radí Vero, prostě je pozvi dodatečně. já jsem měla úplně stejný problém s bratrancem a sestřenicí, nakonec jsme je už nepozvali a mrzí mě to dodnes a mrzet bude :-( ;-)
Odpovědět
No uvidím - právě se taky bojím, aby mě to nemrzelo- no ještě to proberu s mámou a uvidím na co dojdu
Odpovědět
Profilova fotka
vero - dívala jsem se do tvého alba a líbí se mi moc vaše snubní prstýnky, kde jste si je, prosím tě, nechávali dělat a kolik stály ???
Odpovědět
Profilova fotka
Vajli, prstýnky jsme si nechali dělat v Nové Říši u zlatníka Richtra. Stáli nás dohromady včetně rytí 4750. Super cena. :-) Od tohodle zlatníka mají prstýnky i Clarca a Marki. Od nich mám kontakt. Pošlu Ti ho do IP. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vero : díky moc :-) od včerejška máme totiž domluvený termín svatby a mám na to 3 měsíce, máme 2měsíční mimčo, tak jsem zvědavá jak to budu stihat, ale jsem ráda, že můžu jít na radu tady za váma Vysočinkama :-) gimulka : Prosím tě, olik stálo zapůjčení svatebních šatů z Claudie ? Chystám se tam, vůbec netuším jak to tam vypadá a jaký mají výběr šatů, oznámení, prstýnků a pod. A kdo ti dělal svatební účes ?
Odpovědět
Profilova fotka
vero: ještě jsem se chtěla zeptat jsou z bílého zlata nebo z čeho ?
Odpovědět
Profilova fotka
Vajli, tak to máš co dělat. Ale zvládnout se to určitě dá taky. ;-) Co máš, holčičku nebo chlapečka? Že jsem tak zvědavá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vero : holčičku Kristýnku :-) chceme maličkou svatbu, tak snad to nebude taková tragédie, ale přece jen se některé věci zařídit MUSÍ, jako svatební šaty, kytka, oznámení, kadeřnice (vůbec netuším co si udělat na hlavě). Nosím normálně vlasy hodně nakrátko rozcuchané, ale z toho mi asi nikdo svatební účes neudělá, teď je mám trochu delší, protože když jsem čekala malou a teď po porodu jsem se ještě ke kadeřnici nedostala, tak si říkám, jestli to nemám nechat delší ...
Odpovědět
Profilova fotka
Vajli, já mám vlasy postupně sestříhaný a mám nemám je taky nijak extra dlouhý. Mrkni na tuhle fotku, je z pondělí před svatbou: http://www.beremese.cz/album/view.php... Když kápneš na šikovnou kadeřnici, tak Ti stvoří i krásný drdol z kratších vlasů. ;-) Ale i z krátkých vlasů se udělá krásný účes. Moc se mi líbila třeba Mispule. Mrkni do jejího alba. ;-) To máte doma veselo, viď? ;-) Kristýnka je krásný jméno. Taky jsem takový jméno vysněný pro holčičku, ale vybrali mi ji kamarádi. ]-( :-D Tak budem muset sáhnout do jiného soudku, pokud se nám v budoucnu narodí dcerka. :-)
Odpovědět
Ahojky nová nevěstinko Holky přišla mi fotka mých svatebních šatů - jsou fákt krásný na chvíli ji dám do alba Vajli: šaty mám taky z Claudie - názory se na Claudii různí - viz diskuze salón claudie - já osobně jsem zatím moc spokojená. Ceny jsou různé - ty šaty co mám já jsou za 5500 kč, ale já je mám za 2500kč, protože když jsem byla vybírat tak na ně byla akce, že když si vezmu prstýnky alespoň 4g tak mi sleví 3000kč - což jsem využila - takže spokojenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, jsou fakt nádherný. Budeš kočka. ;-)
Odpovědět
Veru díky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vajli: moje šaty stály nakonec 5000 i se závojem, ale měli jsme na ně slevu, protože jsme si v Claudii brali a prstýnky. Já jsem s tímto salónem naprosto spokojená, fakt super přístup jinde jsem ani nebyla nelituji toho Jo a jinak mě česala kadeřnice z Třesova, ale češe už jen známé, protože je na mateřské ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chechto pěkný šatečky, vdávala se v nich moje spolužačka a moc jí slušely...a jak píše Vero - budeš kočka
Odpovědět
Profilova fotka
Vajli a kde se vůbec budete brát? A od kud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
chechto a gimulko :díky za informace ke Claudii, zkusím a uvidím jaké to tam bude :-) Jinak jsem přímo z Třebíče a budeme se brát klasicky v obřadní síni v Třebíči.
Odpovědět
gimul díky vajli určitě tam zajdi a uvidíš jestli něco vybereš ;-) holky tak já se prozatím loučím
Odpovědět
Profilova fotka
chechta : máš bezvadný botičky, moc krásný, kde jsi je sehnala ?
Odpovědět
Profilova fotka
Vajli ale raději se objednej předem, pak máš jistotu, že se ti budou věnovat
Odpovědět
ahojky su doma, chechti, já neviděla šatečky, pošli mi je na e-mail ju? Jinak zdravím vajli :-) jinak já patřím zrovna k těm co s Claudii nebyly spokojený :-N Máš krásnou hoslčičku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, extra zdravím novu Vajli :-) Zrovna koukáme na fotbal a jsem z toho dost zklamaná, ti naši jsou teda kopyta :-|
Odpovědět
vajli potičky jsem koupila na Hasskově ulici, ale myslím, že už měli poslední - teda možná tam měli ještě 38nebo 37, ale už je to určitě dýl než měsíc co jsem je koupila majky určitě pošlu - jdu na to ahoj Jíťo a co zase provádí ty naše "kopyta"?
Odpovědět
chechti díky, jdu se podívat:o) Já ani nevím jak to je, ten fotbal, nějak mě to nebere :-S
Odpovědět
chechti jsou super, moc se mi líbí, budou ti určitě moc slušet:o)
Odpovědět
Majko díky :-) Budou slušet nám všem, nemyslím ty mé :-D , ale ty šaty co jsme si každá vybrala. Už se na to moc těším je to přesně za měsíc a budu mladá paní - to je fakt neuvěřitelné
Odpovědět
chechti jj a počítej, že my se přijedeme podívat ;-) doufám, že nic do toho nevleze:o))))
Odpovědět
Klidně přijeďte jestli budete mít čas
Odpovědět
měla bych se jít učit, ale nějak se mi nechce - raději bych šla spinkat |-| No tak já se na to du, alespoň trošku juknout ať tam zítra nevypadám jak největší tydýt
Odpovědět
Ahojky, já jsem tu teď den nebyla, měli jsme něco s počítačem. Chtěla bych se s vámi poradit, jakou podprsenku si mám vzít pod sv.šaty,mám dvoudílné, korzet se "spadlými ramínky" a já nevím, jak to mám vyřešit, jestli si mám vzít podprsenku se silikónovými ramínky, nebo s normálními bílými ramínky. Co říkáte, co je lepší? Jinak, už to mám za pár a mám pěkný nervy, už ať je to za námi, na jednu stranu se na to těším a z druhé strany mám hroznou trému :-(
Odpovědět
Ahoj Mendy - já mám podprsenku se sundávacími ramínky - ze spodu mám takový silikonový proužek a ten fakt dobře drží - takže ramínka vůbec nebudu mít a pokud máš taky korzet jak já tak si myslím, že ti určitě podprdu i poprsí bude držet korzet - koukni se mám ji v albu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?