Menu Forum

Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

4. srp 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
tchiwawa (26 r.)
3
Registrovala se 27. února 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 11. září 2015
fotoportrét
fotoportrét
tchiwawa (26 r.)
3
Registrovala se 27. února 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 11. září 2015
 Pokud možno pokud nevíte o nějaké velké chatě s kapacitou 20 lidí na přespání a 60 hostů přes den...
27. únor 2015 v 17:03  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verules
4
Registrovala se 4. září 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 2 přátele. Region Žďár nad Sázavou.
fotoportrét
fotoportrét
verules
4
Registrovala se 4. září 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 2 přátele. Region Žďár nad Sázavou.
 Ahoj holky, poradíte mi kameramana za normální cenu - max. 8000?
20. dub 2015 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moniq88
Registrovala se 3. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků a 11 inzerátů.
  • Svatba byla 20. srpna 2016
    Region Žďár nad Sázavou
fotoportrét
fotoportrét
moniq88
Registrovala se 3. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků a 11 inzerátů.
    Region Žďár nad Sázavou
 Ahoj, chci se zeptat, zda máte nekdo zkušenosti s penzionem v Hrbově u Polné?Na kolik vyjde jejich catering, případně svatba přímo u nich v penzionu..?Díky z odpovědi
3. srp 2015 v 18:13  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ellinkasebudevdavat
29
Registrovala se 29. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 386 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
ellinkasebudevdavat
29
Registrovala se 29. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 386 příspěvků. Má 5 přátel.
 Děvčata, měla jste některá svatbu v H.Brodě na radnici a oddával vás Honzárek? Jaký je? Kamarády v létě oddávala Fišerová(senátorka) a byl to hnus, takový přeslazený cinty, tak jsem se hned infomovala, kdo nám tam vychází a prý Honzárek a ten mluví moc hezky emoticon ale ráda bych slyšela od někoho, koho oddával, že je fajn
1. pro 2015 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aleachim189
Registrovala se 12. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
aleachim189
Registrovala se 12. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dámy, můžete někdo doporučit pro obřad, hostinu i ubytování Vysočina http://www.chalupablatov.cz/? Díky za zkušenosti a odpovědi emoticon
12. pro 2015 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
21. únor v 18:57 • martyberemese
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
21. únor v 19:01 • martyberemese
21. únor v 19:02 • martyberemese
fotoportrét
fotoportrét
necine_vesta
Registrovala se 8. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
necine_vesta
Registrovala se 8. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků.
 @moniq88 ahoj, měli jste ten catering od Markové z Polné? Jaké jste s nimi měli zkušenosti? Také o ní uvažujeme, díky moc.
20. bře ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moniq88
    Region Žďár nad Sázavou
fotoportrét
fotoportrét
moniq88
    Region Žďár nad Sázavou
 Ahoj, nakonec jsme od cateringu upustili, nebyli jsme se u nich ani podívat (zvolili jsme nakonec jinou variantu obsluhy), ale z doslechu jsem na ně slyšela jenom chválu, jídlo prý opravdu moc chutné, ale cenově vám nepovím jako vychází...
21. bře v 08:49  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestaberuska
Registrovala se 29. června 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
nevestaberuska
Registrovala se 29. června 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj dámy, nevíte o nějakém krásném a zároveň levném místě pro svatební hostinu (havlíčkobrodsko a okolí )? Chtěli bychom spíše venkovní selskou svatbu s možností obstarat si některé produkty (např. maso - bratranec je řezník ☺) Děkuji za typy ☺
29. čer v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bonas
Registrovala se 8. června 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
bonas
 Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte o nějakém klidném místě (cca 30 km od Moravských Budějovic max.) na svatbu- obřad, raut, zábavu atd. S přítelem máme představu malé svatby do 35 lidí na louce či v altánku tak trochu mimo civilizaci, kde nebudeme nikým a ničím rušeni. Děkuji za každý nápad emoticon
31. črc ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
patrickc (26 r.)
Registrovala se 10. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 38 příspěvků. Má 4 přátele. Region Třebíč.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
patrickc (26 r.)
Registrovala se 10. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 38 příspěvků. Má 4 přátele. Region Třebíč.
  • Neví, kdy bude svatba
 @bonas Naramec Pohoda. Take jsem od Budějovic a mame v září tam....nej misto v okolí
31. črc ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radulsh
Registrovala se 13. června 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Žďár nad Sázavou.
  • Svatba bude 23. září 2017
    Region Žďár nad Sázavou
fotoportrét
fotoportrét
radulsh
Registrovala se 13. června 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Žďár nad Sázavou.
    Region Žďár nad Sázavou
 Ahoj, nevíte o nějakém místě kolem Bystřice nad Pernštejnem ? cca 60 lidí. Díky emoticon
31. črc ve 20:44  •  Svatba bude v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bonas
fotoportrét
fotoportrét
bonas
 @patrickc Děkujeme za nápad emoticon
31. črc ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bonas
fotoportrét
fotoportrét
bonas
 @patrickc A můžu se zeptat na kolik Vás to vyšlo...tak suma sumárum? Děkuji ještě jednou emoticon
31. črc ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dapele
1
Registrovala se 30. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
dapele
1
Registrovala se 30. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @radulsh
Ahoj, pocházím z Bystřice a svatbu jsme měli na hotelu Podlesí u Sněžného (měli jsme přes 70 osob), ségra měla svatbu na Líšeňském Dvoře taky nedaleko Sněžného (měla cca 40 lidí, ale myslím, že 60 by se taky vešlo). Obě jsme na hotelech měly i obřad. Jinak jsem byla na svatbě na hotelu Skalák (60 osob bez problémů) a pak hotel Borovinka (ale tam se asi nevejde 60 osob, musela by jsi si to ověřit).
31. črc ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radulsh
    Region Žďár nad Sázavou
fotoportrét
fotoportrét
radulsh
    Region Žďár nad Sázavou
 @dapele dekuji za inspiraci emoticon Borovinka je malá, a Skalák bohužel jen o prázdninách :/
3. srp ve 14:39  •  Svatba bude v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bonas
fotoportrét
fotoportrét
bonas
 Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli jste se některá vdávala v Koberově mlýně, popřípadě jak tp bylo s hostinou, ubytováním emoticon děkuji emoticon
4. srp v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš