Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
¨Zdeni no jestli jsi línáí ze 70km na kole tak to už snad každej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se vrátila z oběda, venku je snad 40 stupňů, to je šílený, jsem spocená úplně všude, potřebovala bych sprchu a to sem si ještě dala k obědu ďábelské zapečené těstoviny, které byly tak šíleně ostré, že mi bylo horko z toho ještě pětkrát tolik... :-p 8-) Taky jsem si zamluvila na příští týden dovolenou na útrý a pátek, v pondělí jdu na kotrolu do nemocnice a teď v pátek vlastně taky, tak se těším, jak si odpočnu tady od tý práce x-)
Odpovědět
Výborná volba - ´dábelské těstoviny :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak ti držím pestičky aby ti to v nemocnici dobře dopadlo a už se budete konečně moct snažit o mimíska???
Odpovědět
Profilova fotka
Zdendo, s těma těstovinama jsi mě pobavila. :-D Taky jsem před chvilkou dorazila z města. Je tam hrozně.
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti děkuji za pěstičky, pokud dopadnou dobře odběry, tak už budu pomalu vysazovat léky a budem se konečně snažit o nějakýho toho mrňouse... ;-) Veru, ty těstoviny byly fakt hodně špatná volba, už nikdy si v takovým horku nedám tak ostrý jídlo... a jak mě teď bolí bříško..auuu :-S ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať se co nejdřív zadaří. Před chvilkou mi jedna kámoška ze školy posílala fotečky její tříměsíční holčičky. Je kouzelná. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, já chci taky mimíska, ani nevíte jak moc 8-) Ale nemůžu na to tolik myslet, pak by to bylo těžší, kdyby se nedařilo ;-) Ono to nějak dopadne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky strach, že kdyby se nedařilo, budu z toho mít depku a pak to bude ještě horší. :-( Prostě se musí zadařit co nejdřív. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru neboj, určitě nám to vyjde, budem si navzájem držet pěstičky ;-) A vy už se snažíte o mrňouska? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdenda, vero : holky moc držím pěsti, aby se vám mimča povedla, je to hrozně zvláštní jak takový človíček může vzniknout hihi a vůbec nezávidím ty nervy, když se delší dobu třeba nedaří, ale člověk nesmí zoufat. Dnes jsme byli v Claudii a hned jsme si zamluvili (už na internetu vyhlédnuté) oznámení, prstýnky ( no není to přesně co jsem chtěla, ale jsou pěkné) a možná jsem blázen, ale zamluvila jsem si první a jediné šaty, které jsem tam vyzkoušela, jsou moc pěkné, ale měli ještě jedny, ty by byly prostě nádherný, ale bohužel jsou na vysokou postavu a navíc byly zamluvené i na stejný termín jak máme my :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky ;-) Jak se daří? 8-)
Odpovědět
dobre ranko, dari se celkem fajn :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Žirafko, to je dobře, že je dobře :-D Já dneska nic moc, ale snad se to během dne nějak vytříbí :-)
Odpovědět
tak to drzim palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkujíííííí :-N
Odpovědět
Holky zdravím tak jsem včera koupila závoj pro hrošíka na auto a stužky na auto. Byla jsem v Claudii si vybírat rukavičky, ale vůbec se mi to najednou nelíbilo - tak jsem se dohodla s panem Munzarem, že mi je tam schová až do doby než půjdu na zkoušku svat. šatů což je někdy v půlce července a pak se rozhodnu podle toho jestli se mi to bude líbit k šatům nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tady, včera jsem měla dovču, zařizovali jsme občanky a pas, a normálně manželovi ;-) volali z jedné školy kam jsme posílali životopi, takže od 28. srpna nastupuje na učňák na Sirotčí a bude učit tělocvik, fakt haluz. Huráááá, tak a teď už zbývám jenom já a můžeme se stěhovat
Odpovědět
Gimul tak to je super - ty už práci určitě najdeš. A jak jsi říkala, že ste zařizovali pas tak se bojím, abych dneska taky nemusela jít zařizovat, protože nemůžeme nikde pasy najít - ani u našich a ani u nás doma tak já nevím kam sme je při stěhování za šantročili :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo chechto to znám, my jsme jednou jeli do chorvatska, měli jsme odjíždět ve 2 hodiny, já přišla ve 12 z brigády a začala balit, automaticky jsem šáhla do šuplíku pro pas a on tam nebyl, tak jsme hned jeli do TR a udělali mi nový, starý pas jsem našla asi po půl roce, byl v šuplíku úplně na dně, pod nějakým bílým papírem.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to jsou trápení s dokladama. Já si jdu zítra pro novou občanku. Pas i řidičák se připravují - budou až v červenci. Zdendo, zatím se ještě nesnažíme, ale doufám, že po prázdninách to vypukne. :-D
Odpovědět
gimul a to ti ho udělali na počkání??? To má ale jen omezenou platnost na rok, že jo? No my je někde snad musíme mít - dneska přehážu celý byt vzhůru nohama - to by bylo aby jsme ho nenašli
Odpovědět
Profilova fotka
Jo byl jenom na rok a stál 600 a ta paní co mi ho dělala byla fakt hodně protivná, ale ani se jí nedivím, pátek přeci není úřední den :-D :-D :-D . pořád mi říkala ať teda jedu až v pondělí, že ona v pátek nedělá
Odpovědět
Profilova fotka
Některý úředníci jsou fakt na zabití. ]-( Já jsem si nemohla stěžovat na ženský, který mi vyřizovaly občanku, řidičák a živnosťák, ale u pasů seděla taková mladá můra, že mi zkazila celý odpoledne. :-S
Odpovědět
gimul no to je snad jasný ne??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky už jsem zase vytočená s té naší fakulty - to snad není možný. Nemám napsaný jeden zápočet a dvakrát jsem za tou docentkou už byla a nikdy ( ikdyž tam měla být) tam nebyla tak jsem ji psala jak by se to dalo řešit tak mě odpověděla tak jizlivě už mě to fakt štvě- otevřou si dálkový studiium, ale nedokážou tomu přizpůsobit vůbec nic. Škoda, že už nejsem vdaná protože mi napsala - Slečno Studentko( kdybych už byla paní tak ji to napíšu - třeba by jí pár věcí docvaklo) a dál to pokračovalo a si v tom duchu, že já jsem student a mám času na rozdávání, ale asi ji nedošlo ( i když jsem ji to psala) , že jsem hodně z daleka a že taky chodím do práce. A že jsem na ni v pátek 2 hodiny čekala a ona nepřišla i když mi ta jedna její kolegyně říkala, že tam má být tak no coment ]-(
Odpovědět
Zdravím Vysočinu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Tak jsem dneska ještě změnila i ten korzet. Takže moje šaty budou úplně jiné, než měly být :-)
Odpovědět
Ahojte holky majky kdepak jsi byla?
Odpovědět
Jito budou ti je zase posílat na mail??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Jak se dneska máte? 8-) Majko, kdepak ses toulala? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?