Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Já se snad neotrhnu :-D
Odpovědět
Clárko tak to jo - no to Vám přeju, aby to šlo lehce - my ztrhávali 1 tabetu jen ze dveří ze vnitř a teda povím ti nic moc :-( Jinak gratuluju k tisícovce ;-) mandy: ahoj nová nevěstinko - tak se koukám, že už to máš za pár - no já už mám téměř vše zařízeno - teď akorát dolaďujeme detaily a co ty jak jsi na tom s přípravama?
Odpovědět
Profilova fotka
Mandy, vítám novou nevěstinku. ;-) Tak už Ti zbývá jen týden svobody. Už se těšíš, nebo nervuješ? =-) :-) Clarco, taky se připojuju ke gratulacím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska nestíhám, mám tady šíleně moc práce a nic nemám pořádně hotový, je toho nějak moc :-S Ahoj Mandy, vítám tě :-) Clarco také gratuluji :-D
Odpovědět
Zdeni myslím na tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, seš hodná, zase se tu pomalu rozpouštím horkem a čeká mě opět cesta autobusem domů :-o :-S Dneska jdem odpoledne do města, jsu si koupit rukavice na kolo, prý mi je Aleš koupí k svátku. Tak jsem zvědavá :-N Dneska je tam nějaký Evropský den hudby na náměstí a večer tam má hrát Extáze, tak se chceme podívat, už se těším :-D
Odpovědět
Je tak si to hezky užijte, já čekám na mechanika ]-( no jo řekl mezi 12 až 17 hod.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to je opravdu přesná doba... to musíš být připravená 5 hodin v kuse.... :-D Tak čekej a čekej, doufám, že ti pořádně opraví ;-) (tu pračku)
Odpovědět
No to doufám :-) Nejraději bych šla spát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré upršené ránko holky 8-)
Odpovědět
dobré ranko.... dopr.... už zase....pokouším se 5 minut poslat příspěvek a nic....tak jsem zvědavá kdy se podaří ]-( ]-( ]-( :-( :-( :-(
Odpovědět
dobré ránko, majky dočkala jsi se opraváře??
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj chechti, ani mi nemluv....
Odpovědět
majky tak to chce klid - heldeď nevíš, kde by se tady nebo v brně daly sehnat malinkaté saténové růžičky v barvě růžové - ségra šije družičce šatičky - a chce jí tam našít takovéto drobounké růžičky a ve Zlíně je nemůže sehnat
Odpovědět
Možná se podívat na Josefovské ulici v jedné galanterce, ale to by chtělo na ně natrefit....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám tak šíleně zavalenej stůl papírama a nevím, co s tím mám dělat, nic z toho nemám dořešený, pořád zvoní telefony, nějak se v tom nemůžu vyznat.... jsem skoro zoufalá :-o =-) Už aby se kolega vrátil z dovolené :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zdendo, to chce klídek, já jsem na tom stejně...
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko, já se snažím být v klídku ;-) , jinak bych to tu asi nezvládala, jenom bych téď potřebovala odpojit telefon tak na hoďku, aby nikdo nevolal a zamknout se, abych to všechno dala v klidu dopořádku. Asi tu budu muset být dneska dýl ]-(
Odpovědět
Zdeni tak to ti nezávidím. Holky já to mám přesně za měsíc :-o
Odpovědět
DObre ranko vysocinkam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! :-) Zdeni, to zvládneš. Držím Ti palce, ať se to zklidní co nejdřív. ;-) Chechto, tak už taky valíš do finále? :-)
Odpovědět
vero už to tak vypadá - včera před spaním jsem přemejšlela proč to vlastně děláme - tolik peněz a ty nervy jestli to raději nemáme zrušit a poslední dobou mám pocit, že se to tak nějak ani mě netýká - tak doufám, že v den D neuteču :-D :-D :-D , ale zase mě to rychle přešlo a už se moc těším - to je jen takové chvilkové pomatení smyslů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, za ty peníze to stojí. ;-) Je to opravdu nádherný den, na který nikdy nezapomeneš. Však se přesvědčíš na vlastní kůži. :-D A co se týká výdajů. Nás to se vším všudy (včetně zpívání a miláčkova obleku) vyšlo cca na 70000. Ale v darech se nám to vrátilo a dokonce nám zbylo i na svatební cestu. :-)
Odpovědět
No tak velkej rozpočet teda nemám, ale já vím, že si to užiju i kdyby pršelo - vždyť je to jedno - hlavně, že se máme rádi - už se moc těším, ale občas člověka přepadne slabá chvilka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, určitě se to vyplatí, opravdu to za to stojí ;-) Já jsem z toho taky měla před svatbou různé pocity, ale nakonec uvidíš, bude to super a pak už ani trošku nezalituješ těch výdajů 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, to k tomu patří. My jsme se zase s manželem poslední týden před svatbou skoro každý den pohádali. Byli toho na nás moc, ale nakonec jsme to zvládli a svatební den jsme si vychutnali plnými doušky.
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, my sme na tom byli stejně jako vy, taky jsme se těsně před svatbou hodně hádali, bylo to ho hodně, že sem taky mívala pochybnosti, ale nakonec jsme si ten náš den užili úplně úžasně, bylo to moc krásný ;-)
Odpovědět
No sem na to zvědavá - teď ještě řeším jeden problém ohledně hostů - máme stanovený počet hostů a v rodině jsme řekli, že chceme jen malou svatbu, ale te´d se mi rozleželi ještě tři lidi, který bych tam chtěla mít, ale už jsem s nima domluvená, že na svatbu nepůjdou ( myslím jako na hostinu) - oni to smaozřejmě brali v pohodě, že chápou kolik to stojí atd... ale mě je strašně líto, že tam nebudou, ale zas to není úplně blízká přízeň a od přítelovi strany tam bude mít jen jednoho strejdu s tetou a ty druhé ne a já bych tam měla 2 tety a dva strejdy( ty už jsou pozvaní) a pak ještě tyto tři - tak fakt nevím. A taky to, že jsem jim řekla, že na svatbu nepůjodu a teď zase jestli by nešli tak by mě to přišlo takový divný - tak já fakt nevím jak to vyřešit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, tak je pozvi. Prostě řekni, že se Ti to rozleželo v hlavě. Já jsem taky zvala na hostinu jednu kamarádku dodatečně a jsem ráda, že tam byla. ;-)
Odpovědět
vero - no ještě uvidím - musím to promyslet - zase je ale nechci stavět do situace, aby mi teď museli dávat svatební dar - je to trošičku složitější - no musím si to doopravdy rozmyslet, ale díky za radu - ještě mám měsíc na to, abych si to rozmyslela :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?