Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
ahojky holky, zdravím při neděli, včera jsme měli krásný výlet, domů jsme dorazili až kolem půlnoci, stavili jsme se na konopišti a bylo tam krášně:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dárek měl u babičky s dědou úspěch, moc se jim to líbilo ;-) Teď ještě čekám, jak dopadne reklamace na poště..... :-| Hezký zbytek neděle :-)
Odpovědět
Zdendo, tak ať to dobře dopadne ;-) Jinak je to super, vidíš, hlavně že měli radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko, radost opravdu měli, oslava proběhla výborně, a já jsem totálně přepaná, jsem najedená na týden dopředu... ;-)
Odpovědět
Zdendo, já jsem zase očarovaná turistickými známkami a tak budeme navštěvovat a sbírat, ale jen co navštívíme s miláčkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, my taky sbíráme turistické známky, no spíš Aleš, máme jich už kolem stovky ;-) Aleš si udělal na zeď desku, kam si je věší, ale už mu nestačí, musí udělat ještě jednu... on je dotoho úplněj blázen, má i katalog tur.známek, mapy, tričko..... prostě všude samé turistické známky.... :-)
Odpovědět
Zdendo, koukal se Aleš na netové stránky? Je tam album na turistické známky :-D tdy je odkaz http://www.turisticke-znamky.cz/main.... No já to zjistila teprve včera :-) miláčka to zaujalo...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to známe, ale ono je to dost drahý... tak to nechce kupovat, tak si to vyrábí sám doma.... ;-) :-)
Odpovědět
Zdendo, asi Vás někdy navšívím doma :-D :-D :-D a prohlédnu si známky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No to klidně můžeš, to by nebyl vůbec problém, tak se někdy domluvíme, ju? :-) ;-)
Odpovědět
Jj souhlasím ;-)
Odpovědět
Ahoj Holky, tak to mi máme turistické známky asi dvě a tím jsme skončili - miláčka mám zase v práci já z toho asi zešedivíma to už tam šel v osm ráno - doma práce stojí a on si lítá o víkendu do práce a úplně neplánovaně ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj Chechti, to ti věřím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechti, chápu, že tě to štve, ale vydrž, zase budete spolu ;-)
Odpovědět
děvčata odcházím, přišla kámoška na pokec ;-)
Odpovědět
majky tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, tak jak je po víkendu? :-)
Odpovědět
Dobré ranko, za chvilku jedem do Třebíče, lítačka po doktorech, tak se mi nechce :-) Přeji hezký den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko, tak to dobře zvládni dneska ;-) Já to znám to lítání po doktorech, mě to čeká příští čtvrtek, podstupuju to každý měsíc, pořád nějaký vyšetření dokola a pořád nic lepšího, vždycky mi řeknou to samý :-( . Ale snad se to už pomalu zlepší, už je to hodně dlouho :-S ;-)
Odpovědět
Ahoj Holky, majko pevný nervy Zdeni ty jsi si to teda vybrala a na svatbu jsi byla ready??? A co vlastně teď vše podstupuješ???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechti, já jsem měla loni v lednu pl.embolii, pak jsem tři měsíce marodila a pak už to bylo lepší, ale pořád od té doby beru léky na ředění krve, takže zeleninová dieta, při menstr. migrény a svatba bohužel vyšla přesně na začátek mých dnů, takže hrozila migréna, ale doktorka mi na to dala léky, které díkybohu zabraly, takže svatba byla v pohodičce ;-) A teď pořád chodím každý měsíc na kontroly, na krev, jednou za čtvrt roku na nukleárku na scinty plic a tak pořád dokola.... Nesmím jíst zeleninu kvůli lékům, bývá mi často blbě - bývám dost unavená, takže ani ty fyzický aktivity moc nezvládám jako dřív, dost jsem přibrala a bez zeleniny to nikdy neshodím :-( Nesmím brát jiné lék, ani na bolest hlavy, ještě k tomu mám problémy s páteří, takže si to už rok a půl užívám.... ]-( ;-) A teď ještě kt omu se mi z léků udělali na lýtkách takový červený fleky, prý krvácení do kůže, takže to mě teď hodně štve, protože to vypadá hrozně, a bude léto..takže nebudu moct do kraťasů, do sukně a doplavek...asi budu chodit v podkolenkách :-( ]-( Ale jinak v pohodě, manžel mě dost pomáhá, bez něj bych to nikdy nezvládla, hlavně v tý nemocnici, tam to bylo taktak, on mě ale hodně podržel a proto jsem se z toho dostala ;-)
Odpovědět
Zdeni o té plicní ebolii jsi to v jedné diskuzi už psala. Prosím tě a kolik ti je?? Nejsi na to trošku mladá??, z čeho se ti to prosím tě udělalo?? To jsi měla nějaké problémy s ředěním krve už dřív???? Ale můžu ti říct, že bez zeleniny bych to nepřežila a může alespoň nějaký ovoce nebo to máš taky zakázaný. Kdyby mě někdo zakázal maso tak to přežiju bez problému, ale zeleninu to teda nevím... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju vám krásné ráno. :-)
Odpovědět
Ahoj Vero, tak co už začínáš být nervózní?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi 25, měla jsem to horm.antikoncepce :-| Moje mamka měla embolku před 5 romaka, taky z anitkoncepce, ona má tedy od mlada problémy s žílama, a já jsem to po ní pravděpodobně zdědila - mám dědičnou dispozici k tvorbě trombóz (krevních sraženin) :-( Nikdy předtím jsem problémy neměla, přišlo to naráz, najednou z ničeho nic... :-| Mojí sestře je 17 let a ta má HAk úplně zakázanou kvůli té dědičnosti :-S Jinak nějaký ovoce můžu ;-) , ale jenom trošku a ne všechno...Nemůžu to, kde je vitamín K - kyselina listová, to mění účinky těch léků na ředění krve. Já zeleninu miluju, ale teď mám holt smůlu :-( Proto si taky nemůžu dát k večeři jenom zeleninový salát, tak zaženu hlad nějakým nezdarvým jídlem a přibírám na váze ]-( A kdyby mi zakázali to maso, tak to bych asi vůbec nepřežila, protože já jsem hodně masová... ;-) Musím to nějak vydržet, snad už to brzo bude lepší :-) , ale někdy mě to dost deptá, protože problémy spíš přibývají :-| Jak jsem psala, manžel dost pomáhá a podporuje, takže děkuji mu moc moc za všechno :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, už přituhuje. Zbývá nám už jen 19 dní. A nejvíc začínám být nervozní z toho, že se už nebudu jmenovat jako dosud.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vero, na to nové příjmení si určitě zvykneš, uvidíš.... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdendo, to nepochybuju, ale je mi líto, že už se nebudu jmenovat jako moji rodiče. Prostě je to o zvyku.
Odpovědět
Profilova fotka
To mi taky přišlo hodně líto, ale kupodivu jsem si zvykla hrozně rychle. ;-) Mě to nové příjmení pomohlo hodně v práci, protože pracuji v jedné firmě s mojí mamkou a ještě k tomu máme stejné jméno, takže tam hodněkrát docházelo k omylům a zmatkům, tak teď už si nás nepletou :-D Jak píšeš, je to hodně o zvyku :-)
Odpovědět
Dobre ranko na Vysocinu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?