Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Ahoj vysočandy! Dneska mám děsný odpor k práci, vůbec se mi nechce, ale je toho taková fůra, že se budu muset přemoct... A co vy, jak pokračují přípravy? Simko, doufám, že se tatínek brzo uzdraví, budu držet palce! Jitek, ty prášky neznám, takže neporadím...
Odpovědět
ahoj žirafko, nevím, jsem vstala a su docela protivná :-| asi je to počasím, je hnusně ]-( tedy ne moc, ale tak pochmurno
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, já jsem na tom dneska podobně... taky mám náladu na nic.... :-S
Odpovědět
náladu na nic hlásím taky a taky to svádím na počasí, není ošklivo, ale nějak divně...
Odpovědět
To bude asi počasím :-| No jdu si udělat čaj a uklidit kuchyň, dneska jedu do Brna dřív. ještě semka pak juknu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska je asi nějaký zvláštní den, když je nás víc s tou náladou.... :-| Potřebovali bysme nějaký rozptýlení ;-) ... ale to v práci asi moc nebude, achjooo :-S
Odpovědět
Souhlasím, ale jaké :-S Ahoj Jani ;-)
Odpovědět
Taky hlasim divny den... v noci se mi zdalo, ze delam zkousku a nic neumim... a pak jsem si vzapomnela, ze mam dneska mit referat... takze jsem musela ozelet exkurzi a pacham ten referat...
Odpovědět
Profilova fotka
No to právě nevím, třeba kdyby mě šéf řekl, ať jdu domů a nemusím si brát dovču.... to by bylo super, šla bych do města na nákupy a koupila bych si něco pěknýho..... ;-)
Odpovědět
Jo, vcera jsem dala ven muskaty... a kocouri ted sedej u okna a koukaj, co ze jsme jim to tam dali a kde ze se ted budou vyvalovat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte něco o té stávce doktorů příští týden? To budou jako všichni stávkovat a když jsem objednaná na kontrolu do nemocnice, tak mě prostě nevemou? :-o ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Simko, moc mě to mrzí. :-( Věřím, že se z toho tatínek co nejdřív dostane a ty si pak vychutnáš tu odloženou svatbu plnými doušky. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, moc děkuji za podporu! :-) Máte pravdu, dnes je nějak utahaný den, venku nic moc, v práci nuda, no už ať je odpoledne, jdeme se kouknout na garáž, jestli bude dobrá, tak ji bereme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, mále bych zapoměla, kupuje byt :-) 2+1 ve zděným domě s balkónem, v OV. Už se moc těším až to bude hotový. Tak koncem července bychom možná mohli bydlet. Budem dělat nový okna, koupelnu, linku na míru, no prostě všechno. Už se moc těšíme. Jo a chceme si pořídit koťátko. Pár lidí mě sice odrazuje, protože říkaj, že určitě budeme chtít někdy prcka a aby mu ta kočka pak neublížila. No já nevím, měli jsme u našich kočku vždycky a nikdy nebyla útočná. A jestli bude mimi, tak až za 3 roky a to už ta kočka bude dospělá a rozumná, teda myslím :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Simko, dobrá zpráva. :-) A to je byt ve Žďáře?
Odpovědět
Profilova fotka
Veru nene, je to v Jihlavě, pracujeme oba v J., tak jsme si tady koupili i byt. Když jsme se vrátili z Londýna, už jsme měli najítou práci v Praze, ale všechny kamarády máme v Jihlavě, Honza pochází z J., tak jsme tady. :-)
Odpovědět
žirafko, já už muškátky mám venku, zatím jen na lavičce, do okna je dám jak koupíme ohrádku :-D Zdeni, já dneska asi zešílím, fakt to je děsný den ]-( Sim super gratuluji k bytu ;-) ahoj Vero :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo. To je někde v nové zástavbě? Na Dolině nebo někde jinde? Teda jestli to není tajemství. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, já se dneska taky asi nevzpamatuju, teď mě trošku naštval manžel po telefonu, tak nevím co mám dělat.... kdybych aspoň mohla vypadnout z práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ne není to tajemství ;-) , novostavbu jsme nekupovali, jelikož jsou drahé a stejně tak za 5-8 let si chceme koupit baráček, nebo si ho nechat postavit. Tento byt je spíš taková investice a je to u Cihelny č. 5. jestli víš kde to je. Zastávka na Vyhlídce (pak už je vlakáč) a když se dáš do leva, tak tam stojí barák s jedním vchodem, tak tam to je.
Odpovědět
Zdeni tak to věřím :-| A nemůžeš jít třeba domů dřív? Jinak co se týče stávky nevím ani, že nějaká zase je 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simko, to je taky dobrý místečko. Hlavní je, že to bude jen a jen vaše. ;-)
Odpovědět
Holky zdravím Vás všechny, o stávce doktorů nic nevím - televizi nesleduju a zatím doktorka nic neříkala, že by se mělo stávkovat - tak snad ne - teda pro nás je to stejně jedno mi v práci být musíme Simi tak to je super, že už máte byteček - pěkně si ho zařidtě, aby se Vám dobře bydlelo ;-)
Odpovědět
ahoj chechti, jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, můžu jít dřív domů, ale musela bych si to nadělat a to se mi zase nechce :-| O té stávce jsem slyšela v rádiu, tak nevím... to je jedno, uvidíme, buďto tam bude doktor nebo ne.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče doktorů, taky nic nevím. V pátek jsme si byla pro nový tabletky, brala jsem 6 let Pramino a teď mi doktor doporučil Mercilon. Prej jsem mladá a předpokládá, že bych někdy chtěla mít děti. Pramino mělo 35g estrogenu a Merc. má jen 20. Takže jsem zvědává, jak si na ně budu zvykat. V neděli jsem vzala první a žádná změna, tak doufám, že průběh bude stejný jako u předchozích.
Odpovědět
Aha, to jo, já myslela, jestli třeba právě nemáš nějakou hodinku navíc ;-) Jasně buď tam doktor bude a nebo nebude. Měla bych se jít připravit ale mně se tááááááááááááááááááááááááááááááááááák nechce ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to já právě nemám ani hodinku navíc, takže tu budu muset trčet až do tří ]-( No nedá se nic dělat, snad to rychle uteče ;-)
Odpovědět
Určitě to uteče rychle ;-) Vydrž, já se jdu připravit :-|
Odpovědět
Majko - docela to jde - i když jsme se ráno stihli chytnout s miláškem, ale už jsem vyzuřená - takže je to v poho Simi - mercilon brala (nebo ještě bere??? - teď nevím kámoška) a nikdy si nestěžovala - ony by se ty HAk měli tak nějak měnit - já beru 5 - skoro 6 let Gracial a vše v poho a teď už jen 2 platíčka a končím a pak.... doufám, že brzo bude mimi ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?