Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
gimul - cukroví mi bude dělat jedna holčina ( je to má bývala spolužačka ze základky) jmenuje se Katka Bednářová
Odpovědět
jen na skok, přeji všem krásný víkend ;-)
Odpovědět
majky tobě taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, taky přeju krásný víkend. Chechto, to bude určitě pěkný dort. My budem mít kulatý patrový, ale ne na stojanu. Nahoře budu mít marcipánový holubičky a bude ozdobený marcipánovými růžičkami v meruňkové barvě (aby ladily s mojí kyticí). A pak budem mít ještě podkovu se stejnými růžičkami. To budem jíst ještě měsíc po svatbě. :-D
Odpovědět
děkuji :-D
Odpovědět
Tyjo... tady se kazdej porad jenom cpe pizzou a dela mi chute ]-( ]-( ]-( :-D
Odpovědět
Vero neboj nebudete, jak říkala moje kamarádka, byli rádi, že si zobla kousek dortu od maminy, byl tak dobrý, že svatebčani chtěli přidat a z dortu jim nic nezůstalo, tak pozor :-D :-D :-D žirafko já ne ;-)
Odpovědět
Veru proto chci jen jeden dort a to dvoupatrový - abych pak nemusela jíst dorty ještě dva měsíce z mrazáku i kdžy v létě takovej mraženej svatební dort :-D Tak to budeš mít určitě krásný, ale pro mě moc nepoživatelný(teda jen ty růžičky) - já totiž marcipán nemám ráda :-S ale je to divný jinak se můžu po sladkým utlouct - ale hlavní je že bude chutnat tobě a podlkal budeš mít bílej??
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, ten náš patrový dort je tak na 35 porcí a podkova asi 25. A na hostině nás bude asi 20. Takže určitě nám zbyde i kousek do mrazáku na první výročí. :-D
Odpovědět
Ja chci jako dort mit medovnik.. mnam mnam mnam... nak hezky ozdobenej... x-)
Odpovědět
:-) tak to jo, tak to zbyde aj na 1 výročí :-D
Odpovědět
6irafko klidně bych ti kousek poslala, ale bohužel přes net bych to asi nepropasírovala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Chechto, dobry, dik... ja se na ni snad taky jednou dostanu... :-)
Odpovědět
Jé holky já mám přesně 1000 příspěvků - je vidět, že jsem taky pěkně ukecaná :-D
Odpovědět
Ale když se tak koukám tak na Vás teda ještě zdaleka nemám - hlavně na tebe majky :-D
Odpovědět
chechti gratuluji ;-) já nic já muzikant, neboj mě holky předeženou, teď bude venku hezky a já budu běhat venku :-D :-D :-D tak už su pověsila prádlo a zase pádím na zahradu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...zdravím... :-) Já vždycky přijdu, když tady nikdo není... :-p
Odpovědět
ahoj Jitek, tak já se tu teď zastavila, ale asi tu taky nikdo není co?
Odpovědět
Zítra si děláme výlet, tak zárověň vezmeme oznamka a dáme těm co budeme mít při cestě, stavíme se asi aj na Konopiště, podívat se, už je to hodně dlouho co jsem tam nebyla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to já budu zítra psát seminárku... :-( Maji, to máš určitě lepší program...
Odpovědět
Tak ať ti to zítra jde pěkně od ruky ;-) Já peču dvě bábovky pro strejdy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Tak já jdu psát tu seminárku a vůbec se mi nechce... :-)
Odpovědět
Dobré ráno co píšeš za seminárku???
Odpovědět
Profilova fotka
No, ráda bych, ale nějak se v tom plácám. Dávám dohromady materiály a hlavně řeším o čem psát. Máme psát o personální situaci v organizaci, kterou známe. Porovnat její obrat s konkurenční organizací a celkově zhodnotit jak si stojí... Jenže já dělám ve státní správě, tak mi ten obrat firmy moc do toho nepasuje... Pak taky máme porovnat kolik která firma má nových produktů...No, copak ossz má nějaké nové produkty? Tak tady nad tím sedím a nevím jak to udělat. Asi budu psát o tipafrostu, tam dělá mamka, jenže zase nevím jaký má obrat nějaká jejich konkurence...ach jo...
Odpovědět
Jiťo a ty ještě pořád děláš školu? já myslela, že už jsi skončila, ale možná jsem sklerotická. Teď jsem ti psala na ICQ a nějak se mi tam neozýváš :-( Já taky musím napsat seminárku - jednu o hospicích - tu teda už má, ale čekám až mi holky ze školy pošlou zbytek a musím vytvořit prezentaci a pak mám psát na 4 stránky jako o jiných kulturách tady v ČR - problémy se soužitíms nima takový ty kecy - budu psát o islámu, ale jak na to nemám čas tak si nemůžu v klidu nic přečíst - koukla jsem se na nějaký stránky o islámu a psychicky jsem to trošku nevydržela - fotky veřejnejch poprav a atd. - no hnus - no teda neměla bych sedět tady, ale já při tom uklízím a vždycky sem nakouknu (skoro pořád) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nic mi nepřišlo... Já ti psala do icq hned jak jsi mi dala číslo, ale ty jsi od té doby pořád odhlášená... Písnu ti do IP ještě jednou moje číslo a ty mně zase to tvoje...provede kontrolu, ju? Já jsem dodělala Bc. - práva loni a teď pokračuju magisterské...samozřejmě dálkově...nechtěla jsem být závislá na rodičích a dobře jsem udělala. Už mám 5 let praxe, super práci, svůj byt, který bych utáhla i sama...jsem ráda, že je to tak jak je :-)
Odpovědět
taky ti pošlu do IP číslo, ale mě od tebe ještě nikdy nic nepřišlo tak nevím kde je problém Jo aha tak to jsi mi s tou školou už říkala já jsem sklerotik -
Odpovědět
Tak mě to dneska nějak stávkuje a nejde mi tam uložit ten tvůj kontakt znova - zkus mi něco napsat prosím
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem ti napsala...ale já tě tady vidím, jako odhlášenou....
Odpovědět
Profilova fotka
Píše mi to u tebe očekávana autorizace...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?