Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Ahoj žirafko Tak jsem sem něco napsala a zase se příspěvek nezobrazil - nějak to občas blbne Já se na nové příjmení už docela těším - změna je život a já to beru jako vtup do nové etapy života :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj žirafko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, to já se taky ještě před měsícem těšila na nový jméno, ale jak se to blíží, tak se snažím užít maximálně ještě to svoje. :-) Ahooooj, zirafko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Byla jsem dneska na gyndě. Tak už jsem doma...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Jitek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Měla bych se učit na sobotní testy, ale tady je to lepší :-)
Odpovědět
Ahojky, tak jsme doma, doktoři celkem v pohodě, jen oční tam je až odpo, takže příště, jinak jsme koupili lahvinky malé jako svat. vínko, super cena jedno 19 kč, jak už někdo psal, že je dobrá delvita, měli tam více druhů, tohle se mi líbilo nejvíc :-) Teď jedeme s autí k panu doktorovi, čeká ho technická, takže já jedním autíkem miláček druhým, abychom se dostali dom, tak zatím zase papa Já budu mít příjmení dvě a moc se na to těším :-D :-D :-D
Odpovědět
Majky a to jste koupily v delvitě??? To je fakt super cena - to tam hned poběžím
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste taky samej doktor. =-) Tak snad se té svatby dočkáte v pohodě. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem začala z ničeho nic špinit, tak jsem radši zašla na gyndu...dal mi jiný prášky (HA)...trinovum...neznáto to? Mám strach, že po nich ztloustnu... Svatby se snad dožiju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se svatby dočkala, a už ji mám za sebou a všechno v pohodě..... ale jinak pořád bojuju se zdravím, lae mám oporu v manželovi ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se svatby dočkala, a už ji mám za sebou a všechno v pohodě..... ale jinak pořád bojuju se zdravím, ale mám oporu v manželovi ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jitek, tak v tomhle ti neporadím. Slyším to prvně. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Vero: Už jsem ten dotaz písla i do diskuse - antikoncepce, ale ta diskuse je v sekci zakládáme rodinu. Tak tam holek asi moc nechodí...no uvidím, jestli mi někdo napíše svoje zkušenosti.
Odpovědět
tak su tu :-) Chechto jj v delvitě, už ještě jich pár mají, to víš nakupovali jsme ve velkém :-D :-D :-D Už jdu dát jednu do albíka, jen k ní pak dám etiketu :-) taky jsem si jednu koupila na ochutnávku a mně chutná ;-)
Odpovědět
jitek : zkuš diskuzi oddálení svých dnů - tam se horm. antikoncepce taky probírala majko:Tak to tam rychle poběžím - doufám, že doplňují zboží a jsu se juknout do alba ;-)
Odpovědět
chechta je fakt dobrý :-) Mám z toho radost.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já žádné dárečky pro hosty, menu na stoly, programy dne...dělat nebudu...Radkovi se to nelíbí, když o tom mluvím, tak vidím jak se šklebí, že mu to připadá zbytečný, že to nikde neviděl...tak co bych se snažila... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Majko a Jitko, děkuji za typ na hudbu, ale už ji bohužel nebudeme potřebovat, každopádně ně letos :-( Svatbu musíme posunout na příští rok. Těžce mi onemocněl tatínek a teď by to nezvládl ;-( Tak moc jsme se všichni těšili. Všechno se zrušilo, šaty jsem oddřekla. Ale doufám, že taťka bude bojovat a zvládne to. Album jsem nezrušila, budu si ho šetřit na příští rok. Dobrou noc. Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simi. Úplně z toho mám husí kůži. :-( Tatínek to určitě zvládne, posílám energii... Měj se moc hezky...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Simi, to s tvým tatínkem mě mrzí :-( , určitě se to všechno spraví, držím palečky ;-)
Odpovědět
Dobré ráno :-) Simi: přeju, aby všechno dobře dopadlo, vůbec si to nedokážu představit - je mi to moc líto
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechti :-) :-)
Odpovědět
Ahoj Zdeni, ty už jsi v práci co? To by se mi fakt nechtělo - ještě, že na šestou chodím jen v pondělí
Odpovědět
Profilova fotka
No, já jsem v práci už od půl šestý, a to každej den :-S Taky se mi nechtělo, ještě se o mě pokoušela dneska ráno migréna,tak uvidím, jak to bude dál.... :-| Taky mám nějakou divnou náladu, ale snad se to zlepší, moc se snažím... ;-) :-) , postupně se to lepší.... tak snad to bude nakonec v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vysočinu....
Odpovědět
Simi, přeji ať vše dobře dopadne, držím palečky ;-) Jinak dobré ranko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Majko :-)
Odpovědět
Zdeni, dneska mám náladu pod psa, ach jo :-|
Odpovědět
Dobre ranko, Majko, copak?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?