Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Akorát nevím jak napsat adminovi o dotaz jestli by to bylo možné :-( Nemůžu tu najít žádnej odkaz - jsem asi úplnej mimoň, že???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Ty hnusný příspěvky bych normálně mazala. Chechto, myslím, že stačí napsat do adresáta "Bob".
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo by bylo dobrý, aby si každý ve svém albu redukoval gratulace sám.
Odpovědět
To jo, ale alčátko mi psala, že je promazává, ale, že to tam ta holka píše pořád dokola, že už je z toho unavená :-(
Odpovědět
Dobré ranko ;-) Zdendo gratuluji ;-) samo že k dárku :-D Holky, vy jedete takhle po ránu :-| Nestíhám, je mi docela blbě od večera....jj závist je zlá a zamindrákovaný lidi......
Odpovědět
co jsi včera dělala???????
Odpovědět
Chechti, byla jsem na kosmetice, pak jela do Brna, sešla se se známou a jejím přítelem a pak šla do školy, ale foukal studený vítr a jsem pěkně nachcípaná :-(
Odpovědět
Aha, to musíš být opatrná a musíš se teple oblékat!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D ( to mi teď všichni říkají, jak kdybych to nevěděla, a strašně mě ta jejich starostlivost štve) Moje babička mi když jsem byla ještě nemocná volal 2x do týdne a vždycky se zeptala jak se mám a pak mi 5 min říkala jak mám chodit teple oblečená, to samé moje máma, pak v práci a snad všichni který znám - když to slyším tak se mi otvírá kudla v kapse :-D :-D :-D Proto ryju víš :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko,děkuji z gratulaci, ještě se ale uvidí, jestli se bude líbit, já myslím, že to není špatný nápad, ale to uvidím až zítra ;-) A ty se pořádně vylež a uzdrav přes víkend :-) 8-)
Odpovědět
Chechti :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Zdeni, určitě jo, dokážu si to představit je to moc pěkné ;-) něco podobného má totiž mamka, tedy budoucí tchyňka :-) No uvidíme co bude o víkendu, chceme totiž jet v sobotu na výlet a rozvést sv.oznamka mému příbuzenstvu, ti kdo jdou na svatbu a zajet na hřbitovy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám, že dneka odpoledne konečně vyjedu na tom kole, mám krátký den v práci, tak hned jak dorazíme domů, tak sednem na kolo a jedem na výlet, už se hrozně těším, je tam fakt krásně 8-) :-N x-)
Odpovědět
majko nedeprimuj mě - jak rozvést oznámení???????????????????? Já je nemám ještě ani hotový a to mám svatbu měsíc před tebou :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Chechti neboj, to určitě zvládneš s tím oznámení, ještě máš čas.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, klídek. Oznámení stačí rozvést tak měsíc před svatbou. My jsme to taky posílali koncem dubna, začátkem května. ;-)
Odpovědět
Já a deprimovat, to ne :-) Chceme si udělat výlet a tak to spojíme s užitečnou věcí, ale na 100% to nevím ;-)
Odpovědět
Dobre ranko na Vysocinu :-)
Odpovědět
ahoj žirafko.... tak já zatím mizím se léčit, mějte se hezky ;-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
papa majko a neodflákni to léčení, ať seš zase brzo fit ;-) :-) ahoj žirafko :-)
Odpovědět
Chechto... a mela by majka nosit teply ponozky, zejo :-D :-D :-D Na ponozky doma je desne vysazenej muj tata... i kdyz je v byte v lete vedro jak prase, tak stejne musime mit ponozky :-D :-D :-D
Odpovědět
žirafko ponožky mám víš ještě takové nemocniční teplé co su nosila na praxi :-D :-D :-D
Odpovědět
mně se nikam nechce, ještě chvilku tu budu :-)
Odpovědět
No tak jestli mas ponozky, tak muzes :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D tak já jdu papa
Odpovědět
To ja te nechtela vyhnat =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, nechoď, obleč si ponožky a povídej si s náma ;-) :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D Žirafko ponožky jsou nejdůležitější :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Majko nikam nechoť a nebo si vem počítač do postele Holky já se teď vrátila od cukrářky a jsem domluvená - tak to je super - už má vybranej dort
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto a kdo ti to cukroví bude dělat? Já je mám zamluvené u sl. Musilové z Koněšína
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, super. Jak bude vypadat?
Odpovědět
to je super.... žirafko nevyhnala jsi mě, jak vidíš su tu zase, ale jen na malou chvilku, venku je krásně, tak chcu jít za chvilku na procházku, ale hlavně si musím udělat ěco k obídku :-)
Odpovědět
Tak holky bude úplně jednoduchoučkej - kulaté korpusy obalené v takové bílé čokoládové hmotě a jen jemňoulinké zdobení po obvodu + k tomu kytičky kaly a nahoře asi nějaká postavička a bude dvoupatrovej na stojánkách k obědu jsem si dneska objednala pizzu a už mi ji donesli je fakt dobroučka nam ňam
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?