Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

17. pro 201874580
  • gimulko, tys byla zvědavá na moje šaty, viď? 🙂 Na chvilku jsem je měla v albu, jestli chceš, tak je tam kvůli tobě na moment ještě hodím 😉

• Gimulko moc šatičky Clarče sluší 😉

• naprostý souhlas s majkou, právě jsem je vyčíhla 😃

• Sponzor fóra
  • Jani děkuji 😉

• jani díky 🙂 🙂
    Zdenda už se na ně moc těší - na mně je neviděl 😉

• Já mám taky šatičky 😃 😃 😃

• Clarko, už jsem je viděla když jsi je tam dala minule, sluší ti to, budeš krásná nevěsta.....ale to budeme vlastně všechny....

• Tak to mažu 😉 . Přece jen Zdenda o těchhle stránkách ví a tak mu nechci zkazit překvápko - kdyby náhodou 😉 😎

• No já myslím, že bude koukat, pak nám tu jeho reakci musíš napsat. Kámoš když uviděl svou holku ve svatebním tak začal: "ty vole to není možný, to je fakt bomba, to je bomba....." a pak se ji omluvil, za všechno zlý co ji kdy udělal (a že toho nebylo zrovna málo)

• taky jsem zvědavá na reakci, až mě uvidí ve svatebním 🙂
    že by takhle? 😮 😮 😮 🙂

• no doufám,že to bude hezčí...i když on byl fakt docela dojmutej

• No tak mě milášek už viděl, ale stejně budu mít účes a budu namalovaná a jinou sukni....takže se těším 😃 😃 😃

• Majko a jak to že tě viděl?

• Páč tam jel semnou a já chtěla aby to viděl, páč su chtěla znát názor, chci aby se mu to líbilo, vím, že v den svatby by to nedal znát, řekl by že je to hezké krásné apod., ale uvnitř by ho to mohlo mrzet a to já nechcu, chcu aby mě viděl a řekl svůj názor....

• tak to jo, mě se ale líbí, že Viťa o šatech není, dokonce jsem se mu jako prokecla že mám šaty za krk (to vím že se mu to moc nelíbí) a vůbec takové šaty nemám, tak to bude snad překvapenej...

• Sponzor fóra
  • Určitě bude 🙂

• Ahojky holky...mám naděláno, tak jsem doma brzo 🙂
    Majko, já bych se radši od někoho nechala nalíčit...myslím, že v takový den to stojí za to být fakt krásná a ještě se nechat opečovávat odborníkama...

• Teda, chtěla jsem napsat Clarco 🙂

• Holky, tak mám zase o jedno místo na svatbě míň, akorád z toho radost nemám, ale vyškrtla jsem si ho sama 😢

• majko já doufám, že to taky ještě trošku proškrkáme před tím, než rozdáme pozvánky...i když nevím nevím, pozvali jsme lidi, které prostě chceme na svatbě mít...

• No to já taky tedy samo že bratrance atd., jsem to musela zredukovat, ale když tě podrazí kámoška, tak jsem projela seznam.....ale díky určitým lidičkám tady odtud z beremese a ještě z jednoho povídání mi už je celkem fajn 🙂

• Majky a co se stalo - jestli teda nejsem moc vlezlá

• Dobré ránko 🙂

• ahooooooooooooooj

• chcechto už jsi víte, jak budete mít nazdobená auta?

• Ahoj holky, tak už sem třetí den v práci, bacilů už sem se snad zbavila 😉 Už sem se tak těšila, že půjdu do práce, doma to byla už otrava. A teď třetí den v práci už mě to nebaví, hlavně to vstávání, odvykla jsem si za 14 dní uzdravování se doma 😐 .

• Dobré ranko.... 😉
    Zdendo tak to je super, hlavně že bacily jsou pryč 😉

• No to jsou pryč 🙂 , ale teď mám zase nějaké jiné v hlavě, trošku depka nebo co... ale to se snad spraví, snad je to tím jarem...jsem nějaká smutná ze všeho 😐 .

• Dobre jitro vsem vysocinkam 🙂

• Dobré krásné ráno 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsem lidumil, běžec, žádný stresař, přírodomilovník a dortový nadšenec. Podstatné je umět vidět krásu v maličkostech, ty dělají celek.
    Portrétní a svatební fotograf
    V našem rodinném hotelu naleznete klid a pohodu. Všechno pro vaši svatbu na jednom místě. Našim jediným cílem je vytvořit ve Vás pocit, že se u nás cí