Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
gimulko, tys byla zvědavá na moje šaty, viď? :-) Na chvilku jsem je měla v albu, jestli chceš, tak je tam kvůli tobě na moment ještě hodím ;-)
Odpovědět
Gimulko moc šatičky Clarče sluší ;-)
Odpovědět
naprostý souhlas s majkou, právě jsem je vyčíhla :-D
Odpovědět
Jani děkuji ;-)
Odpovědět
jani díky :-) :-) Zdenda už se na ně moc těší - na mně je neviděl ;-)
Odpovědět
Já mám taky šatičky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Clarko, už jsem je viděla když jsi je tam dala minule, sluší ti to, budeš krásná nevěsta.....ale to budeme vlastně všechny....
Odpovědět
Tak to mažu ;-) . Přece jen Zdenda o těchhle stránkách ví a tak mu nechci zkazit překvápko - kdyby náhodou ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já myslím, že bude koukat, pak nám tu jeho reakci musíš napsat. Kámoš když uviděl svou holku ve svatebním tak začal: "ty vole to není možný, to je fakt bomba, to je bomba....." a pak se ji omluvil, za všechno zlý co ji kdy udělal (a že toho nebylo zrovna málo)
Odpovědět
taky jsem zvědavá na reakci, až mě uvidí ve svatebním :-) že by takhle? :-o :-o :-o :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no doufám,že to bude hezčí...i když on byl fakt docela dojmutej
Odpovědět
No tak mě milášek už viděl, ale stejně budu mít účes a budu namalovaná a jinou sukni....takže se těším :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majko a jak to že tě viděl?
Odpovědět
Páč tam jel semnou a já chtěla aby to viděl, páč su chtěla znát názor, chci aby se mu to líbilo, vím, že v den svatby by to nedal znát, řekl by že je to hezké krásné apod., ale uvnitř by ho to mohlo mrzet a to já nechcu, chcu aby mě viděl a řekl svůj názor....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, mě se ale líbí, že Viťa o šatech není, dokonce jsem se mu jako prokecla že mám šaty za krk (to vím že se mu to moc nelíbí) a vůbec takové šaty nemám, tak to bude snad překvapenej...
Odpovědět
Určitě bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...mám naděláno, tak jsem doma brzo :-) Majko, já bych se radši od někoho nechala nalíčit...myslím, že v takový den to stojí za to být fakt krásná a ještě se nechat opečovávat odborníkama...
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, chtěla jsem napsat Clarco :-)
Odpovědět
Holky, tak mám zase o jedno místo na svatbě míň, akorád z toho radost nemám, ale vyškrtla jsem si ho sama ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
majko já doufám, že to taky ještě trošku proškrkáme před tím, než rozdáme pozvánky...i když nevím nevím, pozvali jsme lidi, které prostě chceme na svatbě mít...
Odpovědět
No to já taky tedy samo že bratrance atd., jsem to musela zredukovat, ale když tě podrazí kámoška, tak jsem projela seznam.....ale díky určitým lidičkám tady odtud z beremese a ještě z jednoho povídání mi už je celkem fajn :-)
Odpovědět
Majky a co se stalo - jestli teda nejsem moc vlezlá
Odpovědět
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooj
Odpovědět
Profilova fotka
chcechto už jsi víte, jak budete mít nazdobená auta?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už sem třetí den v práci, bacilů už sem se snad zbavila ;-) Už sem se tak těšila, že půjdu do práce, doma to byla už otrava. A teď třetí den v práci už mě to nebaví, hlavně to vstávání, odvykla jsem si za 14 dní uzdravování se doma :-| .
Odpovědět
Dobré ranko.... ;-) Zdendo tak to je super, hlavně že bacily jsou pryč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsou pryč :-) , ale teď mám zase nějaké jiné v hlavě, trošku depka nebo co... ale to se snad spraví, snad je to tím jarem...jsem nějaká smutná ze všeho :-| .
Odpovědět
Dobre jitro vsem vysocinkam :-)
Odpovědět
Dobré krásné ráno :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?