Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Majky super :-D Tak jí valím za pět minut už mám být u kadeřnice - pořád polsední dobou nestíhám
Odpovědět
Holky, přeji Vám všem pěkné velikonoce kdyby náhodou jsme se už nepotkali ;-) Chechta, tak už jí napsal, ale odpověď zatím žádná :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeju všem hezký velikonoční svátky a ať vás nebolí moc zadnice. :-D ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem si dneska byla pro závoj a pro prstýnky. Včera jsem si koupila mašličky a domluvila se s kadeřnicí. Prstýnky jsou úplně úžasný a už jsem je dala do alba akorát tam moc není vidět detail - strašně se lesknou - jsem z nich nadšnená :-))
Odpovědět
chechto, super, prstýnky pěkný, vím přesně které to jsou, koukali jsme na ně taky, ale .....vyhráli to jiný a jinde :-D
Odpovědět
Tak my vybírali ze třech - tyhle a ještě dvoje podobný ( ty byli v bílém z latě ) a ty naše tam měli jen ve žlutém, ale nakonec to vyhráli (samozřejmě, že jsme je nechali udělat v bílem:-)) a myslím, že v tom bílém vypadají mnohem líp než ve zlatem (dle mého názoru - protože já žluté zlato nemusím :-D )
Odpovědět
Hlavně se musí líbit Vám ;-) Ty bláho mažu pracovat :-o :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jaké byly svátky? U nás pohodička. V sobotu a v neděli jsme slavili narozky pěti kámošů a pondělí bylo taky fajn. Kluci byli na mne hodný. :-) Clarcooooo, už to máš opravdu za pár, viď? :-.
Odpovědět
Ahojky všem ;-) Vero svátky pohoda, pondělí jsme strávili v Brně a nakupovali na zdokonalování bytečku :-D jé Clarčo, už to máš za pár :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nějak nestíhám za váma chodit, blázinec hadr, pečou se dorty, dodělává ložnice v bytě, dokupuje jídlo a pití, zařizuje milion dalších věcí, teď jsem přišla od kadeřnice, mooc mi to sluší, mám tmavší vlasy, zase narovnaný, snad budu mít i vizážistku, tak teď ještě aby vyšly prachy a bude to fajn :-) . zítra večer jedu do Telče, ve čt pro cukroví, pak rozvést výslužky, v pátek chystat stoly, Zdenda šel dneska naposledy do Motorpalu do práce, po svatbě má dovolenou :-)...a jinak nervózní nejsem...jsem zvědavá kdy začnu :-D :-o ...tak zatím pa, jedeme ještě do Kauflandu a do velkoskladu pro zonky :-) :-)
Odpovědět
:-) to je super, hezky se připravuj ;-)
Odpovědět
Ahojte! Včerejšek sme měli výletní - zámek Jaroměřice a pak Třebíč - bazilika, židovská čtvrť a hřbitov: jaroměřice moc pěkný ale největší dojem na mě udělala bazilika, je nádherná, úplně mě dostalo, že je tak blízko něco tak krásnýho! židovskou čtvrť sme jen tak proběhli, chtěla jsem na ten hřbitov, manžel se sice tvářil, že je to docela morbidní, jít se koukat na hřbitov, ale šel... bohužel začalo hodně pršet, takže jsme ho v podstatě taky prolítli a mazali zpátky. někdy si ho musím prohlídnout pořádně.
Odpovědět
Článek se načítá
Jani, to jste měli krásný den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jani, tak to byl fajnový víkend. Clarco, nechceš se vyfotit, abychom viděly, jak vypadáš? ;-) =-) Holky, teď jsem objednala cylindr na ženichovo auto. Tak jsem fakt zvědavá, jaký bude. Doufám, že to nebudou vyhozený peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak vidím, že jsme všechny velikonoce přežily bez újmy :-D My jsme o víkendu taky zařizovali. V pátek jsme byli v Jaroměřicích na matrice probrali jsme s paní průběh svatby, pak jsme obcházeli květinářství, zamluvili dekorace na auto. A taky jsme se rozhodli, že se do konce roku přestěhujeme zpátky. Ve Vladislavi se zrovna uvolní byt, tak už ho máme zamluvený a ani jsme ho ještě neviděli...jsme hold akční...
Odpovědět
gimulko a kdy budou prstýnky a oznamko v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo nafocený už je máme, ale teď je ještě dostat do PC, ale tenhe týden to snad už bude....
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem dala do alba fotku prstýnků - podobné máme
Odpovědět
už se jdu podívat ;-)
Odpovědět
pěkný už se těším na fotečky tvoje :-)
Odpovědět
Ahojky vysocinky :-)
Odpovědět
ahoj žiraf ;-)
Odpovědět
Holky ahojík, tak začínám být lehce nervózní - téměř vše už mám zařízené, ale to hlavní jaksi - ne a to oznámení - není čas a kyž konečně mám trošku času tak ničím jeden papír za druhým s takovouhle do svatby oznamka nestihnu :-( A to už se mi dvakrát zdálo, že jsem oznámení nestihla udělat. Clárko - držím pěstičky ať ti všechno výjde - obdivuju tě, že jsi klidná já začínám šílet už teď tak to fakt nevím co budu dělat týden před svatbou Gimul - tak to je super - akční teda jste, ale my taky byli akční vzali jsme hned druhý byt co jsme viděli a celkem si nestěžuju (jen kdyby to nebyl panelák :-) ) A hned jdu juknout na ty prstýnky - já svoje mám v albu tak se koukni
Odpovědět
ahojky chechto, to zvládneš, udělej si čas, buď v klidu a pusť se do toho a půl bude hotovo ;-)
Odpovědět
To je to co všechno nemám - v první řadě čas v druhé řadě klid - jsem tak nervózní (hodně to dělá i to, že mám v sobotu dvě zkoušky, udělat dvě eseje a vůbec jsem se na nic ani nepodívala - taky mám literaturu až od pátku a já když stresuju tak nic neudělám, protože mám furt pocit, že se mi nedostává čas a tak ho úspěšně promrhám a nic nemám) Takže se prvně musím nějak hodit do klidu, ale fakt nevím jak :-|
Odpovědět
tak to věřím, zkus nějakou relaxační hudbu, mně to pomáhá ;-) už jsem v celku v pohodě. Mizím do Brna mějte se :-)
Odpovědět
Papa já taky mizím jdu pracovat :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak je po velikonocích? Clarco, taky obdivuju tvůj klid, když už se vám to tak blíží, já byla šíleně nervozní, ale v den svatby mě to nějak záhadně přešlo ;-)
Odpovědět
Dobré ráno nevěstinky, tak se nám snad zase klube sluníčko :-D :-D :-D
Odpovědět
dobré ranko, venku je tak krásně ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?