Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
ahoj žirafko ;-) zdendo, nebuť, já taky včera byla, ale holky z bereme se mi hodně pomohly.... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, když ono je to těžký, když sem byla nemocná doma, tak sem tam byla pořád sama, manžel chodil domů až večer, o víkendu byl pryč, koupil si novou motorku, tak je pořád v garáži a mě to už nějak deptá, být pořád doma sama, i když někam vyrazím, třeba k našim nebo se ségrou, tak se stejně vracím do prázdnýho bytu a on přijde až večer a je utahaneja protivnej, protože se mu nedaří to spravit. Hlavně je to tou nemocí, to mě asi hodně dopomohlo k tomu mému nynějšímu smutnému stavu :-( S tím zdravím mám pořád problémy a pořád nový a nový problémy... no snad to brzo přejde.... :-S ;-)
Odpovědět
určitě, Zdendo, uděláme nějaký srazík a určitě pak bude veseleji ;-) ahoj Clarčo:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, holčiny!
Odpovědět
dobré ranko vero:o)
Odpovědět
Profilova fotka
No, už aby to bylo, protože nevím, jak dlouho to vydržím, ještě k tomu je dneska 13., manžel má svátek a zase přijede až pozdě večer..... no to jsou vyhlídky ]-(
Odpovědět
j§ dnes je 13? škoda že není pátek :-( ty dny mám moc ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, mě to právě v pátek přináší štěstí a když je 13. jinej den, tak to mám většinou smůlu....a dneska už od rána jsem docela přepadlá a nějaká nešťastná :-( Tan srazík bych brala, toho minulýho sem se bohužel nemohla zúčastnit, tak snad už to příště vyjde, moc ráda bych vás poznala osobně :-)
Odpovědět
Aha tak tu 13 dnes nějak přežij ;-) venku je zase tfuj tajbl počací ach jo.
Odpovědět
Zdendo, určitě uděláme nějakýsrazík a zvedneme ti náladu - moc dobře znám se vracet do prázdného bytu - milášek chodí z práce taky až za tmy a když je člověk nemocnej tak je to někdy na budku
Odpovědět
Holky tak mám asi fakt zánět močáku, ale už je to kapku lepší - antibiotika jsem odmítla - tak doufám, že se mi to do zítřka zlepší jináč mě neminou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky za povzbuzení ;-) , kdyby aspoň to počasí bylo lepší :-( . Teď sem se zase po telefonu nepohodla s manželem, takže nevím, musím něco vymyslet, abych to dala všechno do pořádku.... :-| Nejradši bych se zbalila a jela někam pryč od toho všeho.... :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Chechto, snad to už bude dobrý. Držím palečky. Zdendo, hlavu vzhůru. Určitě se to všechno zlepší. ;-)
Odpovědět
Chechti, tak ať je líp ;-) a Zdendo tobě taky ;-)
Odpovědět
Holky díky - já doufám, že už to bude dobrý Mě je strašná zima - v práci opět zkouší co vydržíme - to je děsnej podnik - zatopí ráno v šest na hodinu a pak už nic - v oknech pěticentymetrové škvíry, ale to tu nikoho netankuje 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by byla moje smrt. Já jsem strašnej zmlzlík.
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, u nás je to v práci naopak, topení jede naplno, i když je venku 20 stupňů celý den. Okna máme na jih, takže sem praží slunko celý den. Sedím hned u okna a u topení a když není venku moc hic, tak když máme otevřený okno, abysme tu nezdechli, tak mi zase tahne na záda :-. , tak si nevybereš. takže já mám otevřený okno a sem navlečená, aby na mě netáhlo a dalo se dýchat a topení jede naplno ]-(
Odpovědět
Super tak tu už prší, před chvílí padaly kroupy :-(
Odpovědět
No ono si teda nevybereš (to já teplo špatně snáším), ale mě tady krásně protahuje i když je okno zavřený - prostě hnusná stará barabizna - hlavně, že jim platíme nájem :-( :-( A ještě ke všemu mám okna na sever - krásná kombinace. naštěstí masérnu mám na jih a tam když zasvítí sluníčko tak ani topit nemusí - jenže ono nesvítí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majko tak přijeď do Budějovic, tady je krásně...
Odpovědět
Holky já se loučím papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, papá. :-)
Odpovědět
Taky se loučím přeji hezký den ;-) Gimulko, tady se určo taky vylepší ;-) Papa
Odpovědět
Holky zdrávím Vás, dneska nejsem v práci to je pohodička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já v práci sedím. :-( Ale jinak přeju krásné ráno. ;-)
Odpovědět
Ahoj Vero já jdu za chvílí ke kadeřnici a pak hurá do města na nákupy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, tak si to pořádně užij. Budeš se s ní domlouvat na svatební účes, nebo to už máš vyřešený?
Odpovědět
To se s ní teprve budu domlouvat - no ještě, že jsi mi to připoměla musím si ho vytisknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se mezi pracující. :-(
Odpovědět
Dobré dopoledne :-) taky jedem na nákupy do Třebíče :-D :-D :-D a taky se budeme stavovat v japu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?