Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Hoj, jsem tu od zubařky a bylo to super :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj Holky - tak se začíná proklubávat sluníčko, ale mě to moc netěší, protože mám asi zánět močáku ( nebo ho mám aspoň nachluzenej :-( ) - to debilní počasí mě úplně odrovná - uvidím co mi řekne MUDr. - musím se nechat trošku vyšetřit - ještě, že dělám u doktorky - to je jediné pozitivní
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni... chechto snad to dobře dopadne a než se vdáš tak se to určitě zahojí..... ;-)
Odpovědět
to doufám, že než se vdám tak...... :-D Jinak ahoj gimul
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju krásné ráno.
Odpovědět
Profilova fotka
Vero ahoj, tak se nám to krátí co? Už jste rozeslali oznámení?
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko, ještě ne. Dneska jdu na faru s posledními papíry, tak až mi to tam potvrdí, tak se vrhnu na nadepisování obálek. Většinu spíš rozdáme a jen pár (mimo Jihlavu) pošleme poštou. A co vy?
Odpovědět
dobré ranko, tak mám hotove evidenční listy :-) x-) x-) x-) Tedy holky, asi jsem fakt blázen, já už mám oznamka nadepsaný a už jen čekají na majitele, dvě už jsme daly :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jsi teda rychlík, Majko. Podle mne měsíc před stačí. x-)
Odpovědět
Vero taky jsem koukala jak mi to pěkně šlo x-) x-) x-) od půl 7 na tom pracuji ;-)
Odpovědět
Majko tak to já nevím kdy vůbec budu dělat oznámení a dneska se mi zdálo (podotýkám, že už je to druhý sen), že byla svatba a my jsme neměli oznámení a zase tam byli cizí lidi, protože nikdo jinej o tom nevěděl:-)))
Odpovědět
chechti, tak to mně se taky zdají sny, ale docela ujdou ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Teď už se mi dlouho nic nezdálo, ale dneska to bylo fakt dobrý - den blbec už od včerejška od večera :-(
Odpovědět
tak to já měla den blbec od minulé středy asi do soboty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme vyřízený všechny papíry na faře a už se můžu pustit do rozesílání oznámek. Taky jsem si dneska stihla domluvit předsvatební úpravu nehtů. Tak se moc těším, co mi s nima provede. :-N
Odpovědět
Ahojíííííííííííííík, jsem tady :-)
Odpovědět
ahoj Clarčo... Vero ty jsi šikulka ;-)
Odpovědět
Veru super ahoj Clárko :-)
Odpovědět
Holky, včera jsem si užívala u zubařky :-D ...a zjistila jsem, že tam vlastně chodím ráda :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, tak v tomhle bychom si nerozuměly. :-S :-D
Odpovědět
Já zubařku taky můžu mám moc hodnou v Jihlavě, 26. k ní jedu ;-)
Odpovědět
Veru, ono to není tak horký :-) . Já jsem vynervovaná, dokud sedím v čekárně, to mám tep 220 a chci odsud zdrhnout :-D . V ordinaci to ze mě spadne ;-) . Paní doktorka si se mnou vždycky pokecá, včera se mě ptala na svatbu...no a pak jsem šla ne RTG s jedním zubem, ten byl mrtvej, v ordinaci mi všechno vysvětlila - co mi bude dělat a že to nebude vůbec bolet - a fakt to nebolelo :-) :-) . Takže to bylo v pohodě, domluvila jsem, že tam po svatbě bude chodit i manžel a 25. dubna tam jdu znovu (ještě mi na jeden ulomenej zub bude dávat časem korunku). Ufff, to jsem se rozepsala :-D
Odpovědět
Já mam zase zubařku v Praze a už jsme tam bohužel dva roky nebyla - tak nějak to nevycházelo časově - ale už tam musím jít, aby mi prohlídla jestli je vše v pořádku :-)
Odpovědět
Já chodím pravidelně 2x za rok :-D
Odpovědět
Clarčo a už máš tu kosmetičku - nebo se nakonec budeš líčit sama ??????????? ;-)
Odpovědět
mahjky já 1x bych chtěla jenže - minulej rok když jsme 2x jeli do prahy tak zrovna ona měla dovolenou - takže nám to tak nějak nevychází tak se tam snad letos v létě dostaneme - chdíme tam s miláškem oba
Odpovědět
á majko tak jsem tě dobře přejmenovala 8-) :-D :-D
Odpovědět
Chechti, něco jsem zkusila (nějaký kosmetičky v TR, ty nemají volno), nevím...vzhledem k tomu, že se normálně (až na výjimky) nelíčím, tak to možná risknu :-o ...ještě zkusím zavolat tý paní Berounový a když nevyjde ani ta, tak nevím
Odpovědět
Clarco ty jsi holka šikovná ty to zvládneš aj sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vero, my už máme oznamka i pozvánky doma, teď o víkendu se budeme snažit většinu roznést.jinak v pátek si beru volno a jedeme na zámek a na matriku... a víte co se mi zase stalo. Celou dobu si pěstuju nehty, abych nemusela na ty gelové a teď mám tři zlomené, jako určitě mi dorostou, ale jestli se mi takhle zlomí i před svatbou tak mě asi hrábne. a navíc mi praskl koutek na rtu, loni mi trvalo skoro 4 měsíce než se mi zahoji....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?