Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Já bych spíš řekla, že ty šaty tě zeštihlujou ;-) rozhodně nerozšiřujou ;-)
Odpovědět
Ja se priklanim k holkam :-)
Odpovědět
Přesně ;-)
Odpovědět
jsem ráda, že si to nemyslím sama :-) ženich bude slintat :-p včera za mnou byla kámoška, vdává se v září, tak jsme pokecaly a je mi fajn :-) :-) Zdenda včera odjel, aby si ho taky užili doma, ve středu přijede a bude u nás do další středy, pak ve čvrtek je cukroví...akorát mu dala maminka podmínku, aby v pátek před svatbou byl doma ;-) - tak to jsem ho uklidnila, že budeme mít dost práce svojí a že ho nechci ani vidět, že bude pěkně u rodičů :-D :-D
Odpovědět
Ty jo tobě se to krásně blíží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, už necelý dva týdny, viď?
Odpovědět
no jo, za chvíli je to tady :-) :-)
Odpovědět
holky tam je zase krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jako venku? U nás je teda pod mrakem. :-(
Odpovědět
jj venku, krásně svítí sluníčko, no je fakt nádherně ;-)
Odpovědět
clarko já to prošvihla :-( o to víc se těším na svatební už máš nerviky? nebo jsi stále v klidu - to já 14dní před svatbou budu úplně hotová :-D Gimulko: z claudie
Odpovědět
chechti, tak já ti je pošklu na mail, jo? :-) jsem v klidu, je mi fajn a těším se :-) po víkendu máme domluveno se správcem kulturáku co a jak, co je v kuchyni, kdy si to převezmeme, rozpis jídla od kuchyřky co musíme koupit...všechno je super :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
chechto, máš to tam :-) , tak se mrkni ;-) fuj ty překlepy v mým předchozím příspěvku ]-( - POŠLU a KUCHAŘKY :-)
Odpovědět
Clárko tak jsem ti poslala teď mail tak se jukni co jsem ti napsala :-) a z překlepů si nic nedělej já je dělál pořád a všude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni....tady nám zase sněží a je pěkně hnusně...
Odpovědět
ahoj tady zase prší a včera nádherně svítilo sluníško :-|
Odpovědět
Tady padá déšť se sněhem... úplně mě rozklepala zima, když jsem se podívala z okna! Jinak všem krásný den!
Odpovědět
Tak tady před chvílí pršelo pak pršelo se sněhem a teď sneží - ať si to tam na hoře nechaj já už chci sluníčko ;-( Jinak všechny zdravím :-)
Odpovědět
ahoj Jani, to počasí je ble ble
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tady taky sněží. :-(
Odpovědět
ahoj Chechto a Vero... NENENE já nechcu sníh :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme dvě. Dupni si, uvidíme, jestli to pomůže. :-D
Odpovědět
Tak jsem si dupla :-D no ale nevím nevím....
Odpovědět
no nevím, to vaše dupání... tady už je pole zase bílý! koukejte dupat pořádně kočky! ;-) :-D
Odpovědět
Jani, spíš si musí asi dupnout všichni :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, tady je teda hnusně ]-( ]-( a ještě ke všemu jdu dneska (zase) k zubařce ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, tak abych tě utěšila. Právě jsem vyplýtvala 100 papírů úplně zbytečně. Samozřejmě jsem si vytiskla ELDP za rok 2006. Ještěže to nedělám na formuláře. Takže jdu na pokus číslo 2.
Odpovědět
Vero :-) taky nemáš dobré dny? Já už mám hotovou polovinu ;-) šlo to rychle, teď už nemusím zadávat nové zaměstnance a vše je zkontrolováno, zítra snad dodělám zbytek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mně už to prošlo na Portál. Už mám vytištěnou i správnou verzi. Ještě to prolítnu, jestli je to správně a zítra doběhnu na sociálku s potvrzením. A budu to mít z krku. :-N
Odpovědět
super, já dotisknu zítra zbtek a ve čtvrtek se to dá firmám a je to taky z krku x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?