Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, byla jsem v Makru a koupila jsem tam ty zelené ubrousky, jupíííí x-) Takže myslím, že co se týče výzdoby na svatební tabuli, tak už mám všechno. Luci, už jsem dokonce sehnala konečně po asi 2 měsičním shánění tu 3. roli zelené organzy, tak už mám vážně všechno. Poslední co mi chybělo byly ty ubrousky a ty už od dnešního dne mám. Jsou krásné a téměř dokonale ladí k té organze. :-) Ještě mi teda chybí jmenovky na tabuli, ale vše na ně potřebné už taky mám. Ubrousky vám vyfotím, ale dnes se mi moc nechce :-( ,nevadí? Tak někdy jindy ;-)
Odpovědět
Ru: ty taky ladíš výzdobu do zelena? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, no tak to je super,že si to už všechno sehnala. Já doufám,že už mám na stůl taky snad všechno....vlastně nemám ještě mi chybí plovoucí svíčky,ale to se napravív ikee... No a jmenovky se teprve u nás taky budou vytvářet. V Pc je sice máme,ale musíme si je nechat vytisknout a pak budu stříhat, překládat a dolepovat mašličky. Ale co aspoň se ještě nebudu nudit. Mám ještě tak něco přes měsíc na dělání ozdůbek a pak budu v kuchyni a píct na vánoce. Už mám nějaké objednávky na vánoční cukrovíčko,tak času na svatbu asi moc nebude...
Odpovědět
No tak to jsi Romi ale dobrá, že už všechno máš. Já jsem terpva začala a ........ vlastně nemám nic, jen představu, papíry a lýko. :( Lu: ty děláš nějakou velkovýrobu vánočního cukroví?
Odpovědět
Profilova fotka
milmic, jen tak trošku ;-) jsem cukrářka,ale nepracuju v oboru,tak to mám jako koníček....
Odpovědět
Fakt? No fíha, to jsi šikovná, cukrářka.... A v kterým oboru pracuješ? Cukroví, no v mých očích strašná piplačka, já vánoční cukroví vůbec nepeču, protože u nás se to nejí. :) Tak o práci míň.
Odpovědět
Profilova fotka
to bych asi nepřežila,kdybych neudělala aspoň perníčky,aby mi to pěkně doma vonělo. My toho s Peťou taky moc nesníme,ale já to rozdám...něco odvezu našim, něco tchýni a něco švagrové a je to fuč :-) . A když chce někdo napíct,tak jsem jedině ráda....každá kačka se hodí. Jinak já pracuju v kanceláři jsem asistentka nákupního oddělení,ale brzy měním místo...sice stejná firma,ale lepší místo.
Odpovědět
chm, no u nás je rozdávání těžké, protože moje teta (co budee píct aj na svatbu) peče jako šílená a ona je ten, kdo rozdává. :-D A perníčky teda miluju, no po dva roky jsem je udělala. První rok jsem je pověsila na stromeček, páč děláme staročeský. No druhý jsem na ně trubka zapomněla. :-D Tak to máš pěknou práci. Já právě zvažuju, jestli zůstat v oboru anebo jít do nějaké kanceláře právě. :)
Odpovědět
Profilova fotka
a co máš za obor?
Odpovědět
Učitelství pro 1.stupeň s němčinou a krom toho učím hru na flétničku. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je pěkná práce ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Mno, je a není. Je to pěkná práce, ale chování dětí se neustále zhoršuje a zhoršuje. Ubývá vychovaných, slušně vychovaných dětí. Prvňáčci přichází do školy a nemají žádný návyky nebo málo. Rodiče často chtějí děti, ale už nemají čas se jim věnovat. Nebo nechtějí. Stává se taky, že prvňáček přijde s podepsaným úkolem, ale nakonec zjistíš, že to maminka podepsala, aby jako učitelka neříkala, ale doma to nečetli, protože špunt to neumí a přizná se. Děti pořád sedí u počítače a je od nich doma pokoj, že jo. Nebo napíšeš poznámku a někteří rodiče nad tím mávnou rukou, někteří na tebe přiletí a někteří řeknou - kašli na to, učitelka je blbá. A potom co s takovým "materiálem". :) On ti potom do očí řekne, že otec říkal, že jste kráva, tak co. A ty mu nemůžeš nic. Ale to neplatí samozřejmě u všech. Jen je takových dětí víc a víc. No a potom - učitel nemá v dnešní době nikde zastání. Když odhlídnu od financí a politiky, tak ani u lidí obecně - učitelka = diagnóza a dokonce ani u rodičů, jejichž děti učíš. Učitelé jsou dost napadáni, že mají prázdniny stejně jako děti, tak co ještě chcou, odučí 5 hodin a konec, běžnej srmtelník má 8,5 hodiiny..... Jenže nic není černobílý...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, musím se přiznat, že já teda peču jen občas, ale pečení na vánoce miluju a peču moc ráda. Horzně mě baví to vykrajování a zdobení atd. Vánoční pečení si moc užívám a vždy se snažím napéct hodně druhů, to mě moc baví, ale jinak přes rok moc nepeču. Občas nějakou buchtu,ale jen sem tam.Ale na vánoční pečení už se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mil.: ono je to těžký....každá práce má něco...je fakt,že děti i rodiče jsou drzejší a drzejší. Romí,to jsi šikulka,že takhle pečeš. Já se na to taky mooc těším. :-)
Odpovědět
Jasný, každá práce má něco. Mě to strašně baví a dokážu se s dětma docela vyřádit, ale spíš s těma menšíma. Když na to přijde, tak třetáci už nemusí být "použitelní". No teď učím flétnu u nás dědině prvňáčky a druháčky, tak ti jsou zlatí, a ještě teď začnu učit i v mateřské školce, tak na ty malí piráty jsem fakt zvědavá. Šla bych i do mateřinky klíďo pracovat. :) Anebo potom ten klid v kanceláři....
Odpovědět
Profilova fotka
v kanceláři si klidu taky moc neužiješ....ale práce ve školece musí bejt bomba
Odpovědět
No právě, strašně se těším až tam budu učit tu flétničku. Dost vážně uvažuju nad školkou, no vš vzdělání mám, resp. snad budu mít, ale zase nemám pedagogickou střední, kterou leckde chcou pro mš. No nějak bude. Navíc jsem strašný drobec, no prvňáčci jsou jen o hlavu větší než já často a vypadám na 14. 8-( Jsem byla s dětma na sportovním dnu, více škol s prvním stupněm. Přišla za mnou učitelka a vyhrkla: Ty jseš deváťák? Hm, ne. Jsem učitelka. Tak nic. Nebo přišla za mnou holčička a povídala si se mnou, tipuju druhá, třetí třída. A prej: No a do který ty chodíš třídy? :-D Tak asi takto vypadám víš. A když jsem prováděla na hradě, tak v září se mě pár lidí zeptalo.... Slečno, nemáte být tak náááhodou ve škole, hm?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti nezávidím. Teď holky koukám po nějaké bižuterii,ale nejde vybírat,když jseště nemám šaty. A co ty Romí už si po nějaké koukala?
Odpovědět
Lu: no říkám si, že třebas až jednou otěhotním, dodá mi to trošku dospělejší xicht. :-D (sestře to teda dodalo, jinak taky byla jak pod zákonem) Ad bižu: já bižu nemám, protože mám šatky na jedno rameno a náhrdelník k tomu nebude. No uvažuju, jestli třebas kytičkový náramek, ale s kytkou velkou se to bude asi tlouct. Každopádně bižu náramek mít nebudu. No a pak mám jen naušnice, zatím mám smetanové perličky, no uvažuju, jestli nebudou hezčí trošku delší naušnice, ostatně ženich to má rád. Co myslíš k mým šatům?
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím,že by si mohla mít něco i na krku,ale muselo by to být těsně okolo krku a jemné a naušnice záleží jak se taky necháš učesat,ale asi bych volila delší...Taky budu volit asi delší...a nebo záleží i jaké budou třeba u náhrdelníku,kdybych vybrala sadu...hlavně,aby byli pěkný
Odpovědět
No učesat bych se chtěla nechat asi tak, jak jsem to hodila do alba. Vyčesat vlasy nahoru plus něco spustit dolů a něco okolo tváře. Jestli k tomu bude i závoj - to ti teď nepovím. Anebo něco na ten způsob, co měla Popelka. :-D No možná ty delší by nebyly špatné, máš pravdu.
Odpovědět
Profilova fotka
když bys měla ten účes co tam máš,tak ktomu bych dala určo delší naušnice...
Odpovědět
S hledáním obrázků účesů jsem si ani nedala práci, protože si říkám, že stejně se nakonec domluvím s kadeřnicí podle šatů a ona už bude vědět, co by ke mě šlo, no. Snad... Takže mám jen tu představu, že vyčesat hore, ať mě to celý den neštve rozpuštěné a nějaký pramínek tu a tam.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš tak přesnou představu jako já....já má zase natočit a buď stáhnout jen trošku hahore a nebo vše nahoru...záleží jak dorostou vlasy...
Odpovědět
Teď jsem našla krásný rozcuchaný culík, no pustila jsem trošku do hledání, nedalo mi to. Hodím ho do alba... Vydržaj.
Odpovědět
Profilova fotka
ten první se mi líbí víc. Ten druhý mi připadá moc přeplácaný...
Odpovědět
Ten první je fakt dobrý, to měla kamarádka, ten je dobrý. No přeplácané bych to taky nechtěla, to by se muselo upravit. Nebo mi jednou kamarádka česala francouzský cop okolo hlavy, to bylo taky hodně dobré. To by se taky dalo zapracovat do účesu.
Odpovědět
Profilova fotka
ono je toho tolik,že člověk ani neví co dřív... No nic dnes končím jsem nějaká k.o. Pa zítra
Odpovědět
Tož vám holky všem přeju pěknou nedělu. U nás aj svítí sluníčko, tak hodně slunka i u vás. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?