svatba v září 2020

27. srp 2020190

Zářijové nevesty řešíte koronavirus a narůstající počty nakažených poslední dny ? Budu ráda za vaše názory.

 • @bambulee Řeším. Zatím teda jen tak, že se tím stresuju. 🙂 Jinak vyčkávám.

 • @zoe_se_vdava asi tak. Bohužel nic jiného dělat nejde.. 🙂

 • Ty jo holky drzim palce, je to fakt stres, uprimne jsem rada, ze je svatba za nami taky jsme se stresovali 3 mesice co a jak bude..... Tak at vam to vyjde, tak jak si prejete.....

 • Sponzor fóra
 • Ahoj... svatbu máme také v září. Neobávám se ani tak zrušení svatby opatřeními státu (to se případně nějak udělá), ani toho, že bychom se nakazili my, ale dost se obávám o naše starší hosty. Budete nějak řešit speciální opatření pro hosty v rizikové skupině? např. dát jim stoly úplně mimo hosty apod?

 • @scucka  My naštěstí moc rizikových hostů nemáme - jen rodiče a tetu se strýcem; prarodiče se rozhodli, že nepřijedou, ještě před vypuknutím epidemie. Asi to uděláme tak, že pro rodinu bude jedna dlouhá tabule (je to asi 9 lidí + my dva), u které se bude sedět jen z jedné strany a budou tam takto oddělení všichni ti rizikoví hosté. Před tabulí bude ulička a pak budou jednotlivé stoly hostů, ty už nebudeme srážet k sobě, naopak bychom tam chtěli nechat co nejvíc prostoru, aby se lidi moc netísnili a nedýchali si na záda. Naštěstí "naše" stodola je dost velká a dimenzovaná na daleko rozsáhlejší akce, než je ta naše, takže máme manipulační prostor. Taky má vysoký, otevřený krov a je dost vzdušná. Krom toho bych asi zrušila gratulace, to hromadné olizování teď asi není nejlepší nápad. 🙂

 • @zoe_se_vdava  ano, s tím naprosto souhlasím. My máme hostinu také v takové stole / špejcharu a starší mám pouze babičku a její sestru. Tak jsem přemýšlela, že bychom jim dali stůl ven, aby nebyly s námi v uzavřené místnosti a když by šli dovnitř, tak by měly roušky (respirátory). Ale bude záležet na nich.

 • @scucka ... jé, a koukám, že máme stejný termín. 🙂 Tak si budeme držet palce.

 • Zdravím,
  také máme svatbu v září. V posledních dnech (měsících), mám strach jak to vše dopadne (jako by nestačila nervozita ze samotného dne). Nicméně hostinu máme také ve stodole, která bude nejspíš za příznivého počasí celá otevřená, budou místa na sezení i venku. Je pravda, že také víc než o sebe mám strach o určité lidi. Upřímně jsem ráda, že jsme to moc nepřeháněli s počtem hostů (ikdyž teda z původních 20 jich je kolem 35).

 • Tak je to tu. Musíme mít roušky zřejmě. Co na to říkáte?

 • @kamcasti  toho jsem se bála 😞 .... už mi přicházejí první reakce .... starší pozvaní ruší účast

 • @bambulee 😮 ježiši. Nam zatím ne. Já doufám, že se nějak domluvíme s matrikou a nebudeme je muset mít při obřadu. Hostina bude v pohodě v soukromí, tam si ji snad taky nikdo nebude nechávat. Každopádně to bude hrozný stres a nejspíš otřesné fotky s rouškami. Mít to o 6 dní dřív, koronavirus by byl ještě na dovolené 😢

 • Z každé strany slyším, že jsme blázni, že máme svatbu v září 😳 v této době z malé svatby se stává ještě menší ..... už 14 lidí se omluvilo ..... také máte takovou zkušenost ?

 • Ach jo, holky, na jednu stranu vám závidím, že to máte ještě před sebou, ale na druhou jsem tak moc ráda, že jsme to nakonec nechali v červnu a vše dobře a bezpečně zvládli... Držte se, přeju, aby vše dobře dopadlo!

 • @bambulee  Nám to zatím vypadá na úbytek pouze 3 lidí, ale z jiných důvodů. Na obřad zatím přijde dost dalších lidí.

 • Nám se nikdo neodhlásil.. A se vším jsem úplně v pohodě. Obřad máme venku takže tam jen doufám, aby vyšlo hezky počasí. Jinak se moc těším, září je jeden z mých nej.měsíců.🙂

 • Sponzor fóra
 • @bambulee
  Nam se zatim nikdo neomluvil. Ale pocitame s tim, ze to muze prijit - mame i dva hosty ve veku 87 a 85 let a kamaradku, ktera tou dobou bude par tydnu pred terminem porodu. Tak uvidime.

  Kdyz to je tezky, i kdyby to clovek presouval na jaro - ma to smysl? Kdo vi, co bude pristi jaro? To by clovek mohl posouvat do nekonecna, ze...

 • @bambulee  Nám se ze 70 lidí neomluvil zatím nikdo, do svatby týden a kousek... Tak snad to všichni dají.

 • Ahojte holky. Když už jsme u té svatby, já momentálně sháním nějaký snubní prsten https://netobchodak.cz/prsteny/450629-danfil-diamantovy-prsten-df1670b-53-mm.html a chci se zeptat, jestli tento stačí? Máte zkušenosti s nakupováním šperků přes internet? Ale zase píšou, že je k tomu nějaký doklad pravosti.

 • @martasoukupova79  Stačí, proč by ne. Stačí klidně i dřevěný, ocelový... nakonec nemusí být dokonce žádný 😉

  V kupování přes internet (tedy u prověřených obchodů, zvlášť v téhle cenové relaci) nevidím problém – pokud člověk zná přesně svou velikost a má čas na případnou reklamaci/výměnu.

  My kupovali ocelové snubáky, vše bez problému, jen tu velikost jsme změřili špatně, takže jsme museli měnit (naštěstí jsme si nenechávali dělat rytinu).

  Plus tedy na obrázku vypadaly prsteny trochu jinak, ale to jsme nakonec neřešili, líbily se nám i tak 😉

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Rádi bychom zachytili vaše jedinečné okamžiky a emoce prostřednictvím našich fotografií/videa. Navštivte naše stránky a dozvíte se více.
  Věřím, že fotografování svatby si zaslouží maximální péči a pozornost a že každý může mít ze své svatby fotografie, které dokáží rozveselit a dojmout.
  Fotím s láskou, s citem a ohledem na jedinečnost každého z vás - dojedu kamkoliv, třeba i mimo hranice ČR. Stačí se ozvat (AJ,NJ) 🙂