Menu Forum

Svatba 20.6.2020 - společný termín

29. dub 2020  • 
fotoportrét
fotoportrét
rianka
Registrovala se 29. března 2009 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Region Pardubice.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
rianka
Registrovala se 29. března 2009 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Region Pardubice.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
 Ahoj, je tu někdo, kdo plánuje obřad 20.6. 2020? Je jeste cas, ale napady a rady zde sdilet muzeme emoticon My bychom si s pritelem tento datum prali. Matrika otvira terminy na rok 2020 az v prosinci, coz me prekvapilo, ze az tak pozde. A jak byste si svoji svatbu predstavovali? Pod širým nebem, v kostele, na radnici? Do jake barvy? Atd...
26. kvě 2019 ve 14:06  • Odpověz  •  Líbí se mi to
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
andyiinka
8
Registrovala se 13. srpna 2018 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
andyiinka
8
Registrovala se 13. srpna 2018 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @rianka My máme taky tohle datum. emoticon Vybírali jsme z červnových sobot (protože červen je takový náš měsíc - v červnu jsme se dali dohromady a v červnu jsme se také zasnoubili, takže měsíc svatby byl jasný. emoticon ) a tohle datum 20.6.2020 se nám líbilo jednoznačně nejvíc. emoticon

S matrikou to máme stejně, termíny budou až někdy ke konci roku.. emoticon Budeme to mít vše na jednom místě, obřad na ostrůvku na rybníčku a pak hostinu v hotelové restauraci. Barva svatby bude fialová. Jak to plánujete vy? emoticon
26. kvě 2019 v 15:54  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
 Ahoj, cerven je muj oblibeny mesic a 20. jsme se poznali. Sice cervence, ale to nevadi emoticon Taky jsme to chteli na jednom miste, ale restaurace, ktera se nam libi nema misto, ktere by se nam libilo na obrad. Radi bychom meli obrad v parku, kde se budeme pak i fotit a pak pouze prejedeme do restaurace. Barva svatby bude taky do fialkova emoticon Nebude to velka svatba, pouze 35 lidi. Odkud jsi?
27. kvě 2019 v 09:57  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
andyiinka
8
fotoportrét
fotoportrét
andyiinka
8
 @rianka Já myslím, že červen je na svatbu skvělý měsíc, jen doufám, že vyjde i počasí. emoticon

Jéé to je náhoda, že máme stejný den a i stejnou barvu. emoticon

My jsme původně chtěli taky tak kolem 40 lidí, ale pořád se nám to nějak navyšuje - zatím to vypadá tak na 55. emoticon

Jsme z Prahy, ale svatbu budeme mít v místě, které je cca hodinku od Prahy. A odkud ty?
27. kvě 2019 ve 20:21  • Odpověz  •  Líbí se mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
jijinka21
Registrovala se 11. února 2019 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Ústí nad Labem.
  • Svatba bude 20. června 2020
fotoportrét
fotoportrét
jijinka21
Registrovala se 11. února 2019 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Ústí nad Labem.
 Ahojky,

taky plánujeme na tento termín. Vše budeme mít na jednom místě a to na statku. U matriky jsme na tom stejně termíny budou zapisovat až od prosince. Barvu budeme mít jablkově zelenou a přírodní. V přípravách jsme docela daleko, ale plno dodavatelů (foto, video, hudba) bylo už dávno zamluvených a to jsme začali rezervovat už v březnu. Jinak to u nás vypadá na 100 lidí.
27. kvě 2019 ve 21:06  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
 Tak ja to mam naopak... nejdriv jsme meli 60 lidí a ted jsem to omezila na 35. Moc se na ten den tesime, ale nechceme za to dát zase 100 tisíc. Jsme z Pardubic.
Ja dodavatele obvolávám od zacátku května a taky me prekvapilo, ze jsou rezervace... Místo máme zamluvene, DJ taky, fotografku taky a vlastne i dort. Tak snad na matrice v prosinci datum vybojujeme.
27. kvě 2019 ve 21:23  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
eset01
Registrovala se 4. února 2019 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků a 1 inzerát. Region Karviná.
    Frýdlant nad Ostravicí
fotoportrét
fotoportrét
eset01
Registrovala se 4. února 2019 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků a 1 inzerát. Region Karviná.
    Frýdlant nad Ostravicí
 Já už mám teda i matriku emoticon Volala jsem tam, abych věděla od kdy zapisují a paní, potom, co se přestala smát, si mě někam napsala emoticon
27. kvě 2019 ve 21:50  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
 @eset01 ale asi ne v Pardubicich, co?
27. kvě 2019 ve 22:08  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
eset01
Registrovala se 4. února 2019 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků a 1 inzerát. Region Karviná.
    Frýdlant nad Ostravicí
fotoportrét
fotoportrét
eset01
Registrovala se 4. února 2019 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků a 1 inzerát. Region Karviná.
    Frýdlant nad Ostravicí
 To ne emoticon
28. kvě 2019 v 07:47  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
andyiinka
8
fotoportrét
fotoportrét
andyiinka
8
 Faakt už byli někteří dodavatelé rezervovaní? emoticon Já mám opačný problém, mně jeden kameraman napsal, že ještě nepřijímá objednávky na 2020 a někteří fotografové ještě neměli ceníky. emoticon

Každopádně si myslím, že naše datum bude u nevěst hodně oblíbené, takže je to jedině dobře, že to budeme mít zajištěné vše takhle dopředu. emoticon
28. kvě 2019 v 15:40  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
 Taky me to prekvapilo a chvalili me, ze volam vcas :D Dnes jsem od jedne pani koupila fialovou dekoraci a nadhera.
29. kvě 2019 v 09:57  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinkyy
1
Registrovala se 24. dubna 2017 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
pinkyy
1
 Ahoj holky, pridavam se k vam se stejnym terminem. My mame zatim jen misto, jelikoz hezka mista jsou na rok dopredu fuč a taky jsem chtela tohle datum (nase dcera se narodina 20.7, tak jsem chtela mit dvacitku), na tom miste maji vlastni catering, takze tohle neresim, v jednani mam zatim vizazistku a hledam fotografa, jinak vse ostatni budu resit az tak na podzim/zima (saty, dekorace....)
29. kvě 2019 v 10:14  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
 @pinkyy Ahoj, vitame Te tady. Taky budu tyhle veci resit az v zime, ale obcas koukam co kdo prodava a kdyz se naskkytne neco vyhodneho, tak beru emoticon
30. kvě 2019 v 09:05  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
elizabethka55555
Registrovala se 18. června 2019 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Jihlava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
elizabethka55555
Registrovala se 18. června 2019 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Jihlava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj emoticon Tak i já se hlásím s tímto termínkem emoticon
Svatbu mám naplánovanou už asi rok do detailu v podstatě :D Teď je jen problém sehnat to idéální místo poblíž Jihlavy :D
Chceme to celé venku a na jednom místě a vzhledem k účasti asi 30ti dětí vyžaduju dětský koutek/hřiště :D A to se jeví jako problém..Hezkých míst spousta,ale co tam budou dělat ty děti??
18. čer 2019 ve 13:00  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
werrys
1
Registrovala se 8. července 2019 na beremese.cz. Přidala 186 příspěvků a 1 inzerát.
fotoportrét
fotoportrét
werrys
1
Registrovala se 8. července 2019 na beremese.cz. Přidala 186 příspěvků a 1 inzerát.
 Ahoj, taky se přidávám k tomuto datu emoticon Máme celou svatbu na Rusavě, pár km od Zlína. Obřad venku na travnatém paloučku obklopeného lesy a u něj je krásný penzion, kde bude hostina.
Rusava je srdcovka, takže o místě nebylo co diskutovat. 😃
Stylově to bude do přírodní svatby, hodně dřeva, juta, krajka, nevestin závoj, vazicky ze zavarovacich sklenic..😊
Už mám aspoň zajištěnou fotografku kromě matriky a pokračujeme dál. Všichni říkají, ze mam ještě čas, ale radši chci mít vše dopředu, než se pak stresovat 😄
Na matrice se nám vysmáli, ze jsme první s termínem na příští rok 😂
11. črc 2019 v 00:30  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
avargova (24 r.)
1
Registrovala se 6. listopadu 2017 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4 příspěvky. Má 8 přátel. Krupka, Region Teplice.
    Most, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
avargova (24 r.)
1
Registrovala se 6. listopadu 2017 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4 příspěvky. Má 8 přátel. Krupka, Region Teplice.
    Most, Region Most
 I my budeme mít svatbu v tomto termínu na Hněvíně v Mostě emoticon
18. črc 2019 v 15:05  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
katterinka1
8
Registrovala se 3. října 2016 na beremese.cz. Přidala 127 příspěvků a 5 inzerátů.
fotoportrét
fotoportrét
katterinka1
8
Registrovala se 3. října 2016 na beremese.cz. Přidala 127 příspěvků a 5 inzerátů.
 My taky 20.6.2020 emoticon
18. črc 2019 v 19:38  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
 Super emoticon a je tu nekdo kdo uz to ma na matrice sjednane na 100 pro?
18. črc 2019 v 19:44  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinkyy
1
fotoportrét
fotoportrét
pinkyy
1
 @rianka jj my emoticon ve 12:00
18. črc 2019 ve 20:17  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
 Tak to mas o starost mene 👍
18. črc 2019 ve 20:32  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
werrys
1
fotoportrét
fotoportrét
werrys
1
 @rianka I my už to máme potvrzene, obřad na 13h. emoticon Ale když přítel volal na matriku, asi měsíc zpátky, tak se mu matikářka vysmála do telefonu, ze jsme první, kdo si rezervuje termín na příští rok a že ještě nemá ani kalendář. emoticon Ale tak zapsala si nás a po novém roce tam máme jít na schůzku a domluvit detaily.
19. črc 2019 v 00:52  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
andyiinka
8
fotoportrét
fotoportrét
andyiinka
8
 To máte super, že už vaše matriky přijímají rezervace. emoticon Mně matrika řekla, že to půjde rezervovat až ke konci roku, takže se trošku bojím, kor s tím naším termínem, aby mi to někdo nevyfoukl. emoticon

Jinak zatím máme domluvené místo svatby, místo focení, kameramana, DJe, fotografa, snoubenec vytváří svatební web a já jsem si včera koupila svatební boty. emoticon

Jak jste na tom s přípravami vy, co vše už máte zajištěné? emoticon Je ještě něco, co je potřeba řešit takhle s velkým předstihem? Já ještě přemýšlím, jestli už teď domluvit vizážistku/kadeřnici nebo jestli to stejně jako všechno ostatní počká do října. Během srpna a září je mi jasné, že nebudu stíhat nic kromě učení na státnice, takže proto všechno směřuju až na ten říjen a nebo zařizuju už teďka. emoticon
19. črc 2019 v 19:33  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
rianka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Pardubice
 U nas prave taky lze rezervovat az v prosinci. A protože chceme na jinem miste, tak se musim dostavit osobne.
Take uz mame misto hostiny, fotografku, DJe, dort, nejakou vyzdobu, objednala jsem si par doplnku k satum, ale z bot mam strach. Mam nohu velikost 35-36 :D takze nic moc vyber. Jeste jsem objednala jmenovky a karticky s pozvanim ke svatebnimu stolu a od pani jsem koupila cedulky do foto koutku.
19. črc 2019 v 19:57  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronikaps
Registrovala se 8. července 2019 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
  • Svatba bude 13. srpna 2020
    Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
veronikaps
Registrovala se 8. července 2019 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
    Region Svitavy
 Ahoj holky,
přidávám se do konverzace emoticon
My bychom také chtěli svatbu 20. června 2020. Krásné datum! emoticon Jsem z vesnice, kde máme krásně opravený kulturní dům, tak teď prvně čekáme, jestli nám termín klapne tam. Poté rychle zamluvit p. faráře (budeme to mít v místním kostele), fotografa a kapelu. Hlavní kuchařku již domluvenou máme. Napadá vás ještě něco, co rychle zamluvit/domluvit?
Kadeřnici mám švagrovou.
Jinak svatbu bychom chtěli také do přírodního stylu, ale chtěla bych to doplnit červenou/vínovou. emoticon
Lidí budeme mít přes 100 na oběd, přítel má velkou rodinu... + kamarády na večer (ještě jsem to nepočítala).
30. črc 2019 ve 14:19  •  Svatba bude v srpnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronikaps
Registrovala se 8. července 2019 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
    Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
veronikaps
Registrovala se 8. července 2019 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
    Region Svitavy
 Zatím mám všechny představy v hlavě a nevím, kde začít...... emoticon emoticon emoticon
30. črc 2019 ve 14:20  •  Svatba bude v srpnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
katterinka1
8
fotoportrét
fotoportrét
katterinka1
8
 Ahoj holky tak hlásím, že jsem jen tak tak sehnala vysněného fotografa... Už nějaké dotazy na tento termin měl nicméně zálohu jsem poslala jako první tak je můj emoticon to samé s Djejem. Toho už mám taky. Plus kadeřnici, vizážistku a nehty. Mám radost. Furt mi připadá že je to brzy, ale není... Moji vysněný mi skoro unikly, kdybych se ozvala o měsíc dýl tak mám smolíka... Takže radím nečekejte a zařizujte ať Vám to ostatní nevěsty nevyfouknou emoticon
3. srp 2019 v 11:01  • Odpověz  •  Líbí se mi to
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
19. srp 2019 v 15:47 • yxcvmnb
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
7. lis 2019 v 10:42 • evabuchtova
fotoportrét
fotoportrét
melaniepokorna
1
Registrovala se 29. července 2019 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků a 1 inzerát. Má 1 přítele. Krnov, Region Bruntál.
    Krnov, Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
melaniepokorna
1
Registrovala se 29. července 2019 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků a 1 inzerát. Má 1 přítele. Krnov, Region Bruntál.
    Krnov, Region Bruntál
 Ahoj holky tak jak jste na tom s přípravama? emoticon
19. únor ve 20:49  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
werrys
1
fotoportrét
fotoportrét
werrys
1
 @melaniepokorna Ahoj emoticon Nó my už zdárně finišujeme, ještě čekám až mi dojdou boty, protože první kup nebyl úplně úplně šťastný a nesedí mi, v březnu jedeme kupovat oblek partnerovi a zároveň máme schůzku na matrice, dodelavam poslední dekorace (hodně si toho tvořím sama) a pak už snad máme vše a budu ladit detaily emoticon
Už se nám ten čas krátí, přesně 4 měsíce do svatby emoticon emoticon A jak jste na tom vy? emoticon
20. únor v 01:21  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
melaniepokorna
1
    Krnov, Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
melaniepokorna
1
    Krnov, Region Bruntál
 @werrys jeva to ti úplně závidím, mě příjde, že bic nestíhám emoticon je pravda, že úřední věci máme hotové ale já třeba nemám vůbec představu o šatech
20. únor v 07:20  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to