Svatba 20.6.2020 - společný termín

17. čvn 2020650

Ahoj, je tu někdo, kdo plánuje obřad 20.6. 2020? Je jeste cas, ale napady a rady zde sdilet muzeme 🙂 My bychom si s pritelem tento datum prali. Matrika otvira terminy na rok 2020 az v prosinci, coz me prekvapilo, ze az tak pozde. A jak byste si svoji svatbu predstavovali? Pod širým nebem, v kostele, na radnici? Do jake barvy? Atd...

• @rianka  My máme taky tohle datum. 😃 Vybírali jsme z červnových sobot (protože červen je takový náš měsíc - v červnu jsme se dali dohromady a v červnu jsme se také zasnoubili, takže měsíc svatby byl jasný. 😉 ) a tohle datum 20.6.2020 se nám líbilo jednoznačně nejvíc. 🙂

S matrikou to máme stejně, termíny budou až někdy ke konci roku.. 😢 Budeme to mít vše na jednom místě, obřad na ostrůvku na rybníčku a pak hostinu v hotelové restauraci. Barva svatby bude fialová. Jak to plánujete vy? 😉

• Ahoj, cerven je muj oblibeny mesic a 20. jsme se poznali. Sice cervence, ale to nevadi 🙂 Taky jsme to chteli na jednom miste, ale restaurace, ktera se nam libi nema misto, ktere by se nam libilo na obrad. Radi bychom meli obrad v parku, kde se budeme pak i fotit a pak pouze prejedeme do restaurace. Barva svatby bude taky do fialkova 🙂 Nebude to velka svatba, pouze 35 lidi. Odkud jsi?

• @rianka  Já myslím, že červen je na svatbu skvělý měsíc, jen doufám, že vyjde i počasí. 🙂

Jéé to je náhoda, že máme stejný den a i stejnou barvu. 😉

My jsme původně chtěli taky tak kolem 40 lidí, ale pořád se nám to nějak navyšuje - zatím to vypadá tak na 55. 😃

Jsme z Prahy, ale svatbu budeme mít v místě, které je cca hodinku od Prahy. A odkud ty?

• Sponzor fóra
  • Ahojky,

taky plánujeme na tento termín. Vše budeme mít na jednom místě a to na statku. U matriky jsme na tom stejně termíny budou zapisovat až od prosince. Barvu budeme mít jablkově zelenou a přírodní. V přípravách jsme docela daleko, ale plno dodavatelů (foto, video, hudba) bylo už dávno zamluvených a to jsme začali rezervovat už v březnu. Jinak to u nás vypadá na 100 lidí.

• Tak ja to mam naopak... nejdriv jsme meli 60 lidí a ted jsem to omezila na 35. Moc se na ten den tesime, ale nechceme za to dát zase 100 tisíc. Jsme z Pardubic.
    Ja dodavatele obvolávám od zacátku května a taky me prekvapilo, ze jsou rezervace... Místo máme zamluvene, DJ taky, fotografku taky a vlastne i dort. Tak snad na matrice v prosinci datum vybojujeme.

• Já už mám teda i matriku 🙂 Volala jsem tam, abych věděla od kdy zapisují a paní, potom, co se přestala smát, si mě někam napsala 😃

• @eset01  ale asi ne v Pardubicich, co?

• To ne 🙂

• Faakt už byli někteří dodavatelé rezervovaní? 😮 Já mám opačný problém, mně jeden kameraman napsal, že ještě nepřijímá objednávky na 2020 a někteří fotografové ještě neměli ceníky. 😃

Každopádně si myslím, že naše datum bude u nevěst hodně oblíbené, takže je to jedině dobře, že to budeme mít zajištěné vše takhle dopředu. 😉

• Taky me to prekvapilo a chvalili me, ze volam vcas 😃 Dnes jsem od jedne pani koupila fialovou dekoraci a nadhera.

• Ahoj holky, pridavam se k vam se stejnym terminem. My mame zatim jen misto, jelikoz hezka mista jsou na rok dopredu fuč a taky jsem chtela tohle datum (nase dcera se narodina 20.7, tak jsem chtela mit dvacitku), na tom miste maji vlastni catering, takze tohle neresim, v jednani mam zatim vizazistku a hledam fotografa, jinak vse ostatni budu resit az tak na podzim/zima (saty, dekorace....)

• @pinkyy  Ahoj, vitame Te tady. Taky budu tyhle veci resit az v zime, ale obcas koukam co kdo prodava a kdyz se naskkytne neco vyhodneho, tak beru 🙂

• Ahoj 🙂 Tak i já se hlásím s tímto termínkem 🙂
    Svatbu mám naplánovanou už asi rok do detailu v podstatě 😃 Teď je jen problém sehnat to idéální místo poblíž Jihlavy 😃
    Chceme to celé venku a na jednom místě a vzhledem k účasti asi 30ti dětí vyžaduju dětský koutek/hřiště 😃 A to se jeví jako problém..Hezkých míst spousta,ale co tam budou dělat ty děti??

• Ahoj, taky se přidávám k tomuto datu 🙂 Máme celou svatbu na Rusavě, pár km od Zlína. Obřad venku na travnatém paloučku obklopeného lesy a u něj je krásný penzion, kde bude hostina.
    Rusava je srdcovka, takže o místě nebylo co diskutovat. 😃
    Stylově to bude do přírodní svatby, hodně dřeva, juta, krajka, nevestin závoj, vazicky ze zavarovacich sklenic..😊
    Už mám aspoň zajištěnou fotografku kromě matriky a pokračujeme dál. Všichni říkají, ze mam ještě čas, ale radši chci mít vše dopředu, než se pak stresovat 😄
    Na matrice se nám vysmáli, ze jsme první s termínem na příští rok 😂

• I my budeme mít svatbu v tomto termínu na Hněvíně v Mostě 🙂

• Sponzor fóra
  • My taky 20.6.2020 🙂

• Super 🙂 a je tu nekdo kdo uz to ma na matrice sjednane na 100 pro?

• @rianka  jj my 🙂 ve 12:00

• Tak to mas o starost mene 👍

• @rianka I my už to máme potvrzene, obřad na 13h. 🙂 Ale když přítel volal na matriku, asi měsíc zpátky, tak se mu matikářka vysmála do telefonu, ze jsme první, kdo si rezervuje termín na příští rok a že ještě nemá ani kalendář. 😃 Ale tak zapsala si nás a po novém roce tam máme jít na schůzku a domluvit detaily.

• To máte super, že už vaše matriky přijímají rezervace. 🙂 Mně matrika řekla, že to půjde rezervovat až ke konci roku, takže se trošku bojím, kor s tím naším termínem, aby mi to někdo nevyfoukl. 😃

Jinak zatím máme domluvené místo svatby, místo focení, kameramana, DJe, fotografa, snoubenec vytváří svatební web a já jsem si včera koupila svatební boty. 🙂

Jak jste na tom s přípravami vy, co vše už máte zajištěné? 😉 Je ještě něco, co je potřeba řešit takhle s velkým předstihem? Já ještě přemýšlím, jestli už teď domluvit vizážistku/kadeřnici nebo jestli to stejně jako všechno ostatní počká do října. Během srpna a září je mi jasné, že nebudu stíhat nic kromě učení na státnice, takže proto všechno směřuju až na ten říjen a nebo zařizuju už teďka. 😃

• U nas prave taky lze rezervovat az v prosinci. A protože chceme na jinem miste, tak se musim dostavit osobne.
    Take uz mame misto hostiny, fotografku, DJe, dort, nejakou vyzdobu, objednala jsem si par doplnku k satum, ale z bot mam strach. Mam nohu velikost 35-36 😃 takze nic moc vyber. Jeste jsem objednala jmenovky a karticky s pozvanim ke svatebnimu stolu a od pani jsem koupila cedulky do foto koutku.

• Ahoj holky,
    přidávám se do konverzace 🙂
    My bychom také chtěli svatbu 20. června 2020. Krásné datum! 🙂 Jsem z vesnice, kde máme krásně opravený kulturní dům, tak teď prvně čekáme, jestli nám termín klapne tam. Poté rychle zamluvit p. faráře (budeme to mít v místním kostele), fotografa a kapelu. Hlavní kuchařku již domluvenou máme. Napadá vás ještě něco, co rychle zamluvit/domluvit?
    Kadeřnici mám švagrovou.
    Jinak svatbu bychom chtěli také do přírodního stylu, ale chtěla bych to doplnit červenou/vínovou. 🙂
    Lidí budeme mít přes 100 na oběd, přítel má velkou rodinu... + kamarády na večer (ještě jsem to nepočítala).

• Zatím mám všechny představy v hlavě a nevím, kde začít...... 🙂 🙂 🙂

• Ahoj holky tak hlásím, že jsem jen tak tak sehnala vysněného fotografa... Už nějaké dotazy na tento termin měl nicméně zálohu jsem poslala jako první tak je můj 😃 to samé s Djejem. Toho už mám taky. Plus kadeřnici, vizážistku a nehty. Mám radost. Furt mi připadá že je to brzy, ale není... Moji vysněný mi skoro unikly, kdybych se ozvala o měsíc dýl tak mám smolíka... Takže radím nečekejte a zařizujte ať Vám to ostatní nevěsty nevyfouknou 😃

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Ahoj holky tak jak jste na tom s přípravama? 🙂

• @melaniepokorna  Ahoj 🙂 Nó my už zdárně finišujeme, ještě čekám až mi dojdou boty, protože první kup nebyl úplně úplně šťastný a nesedí mi, v březnu jedeme kupovat oblek partnerovi a zároveň máme schůzku na matrice, dodelavam poslední dekorace (hodně si toho tvořím sama) a pak už snad máme vše a budu ladit detaily 😃
    Už se nám ten čas krátí, přesně 4 měsíce do svatby 😮 😃 A jak jste na tom vy? 🙂

• @werrys  jeva to ti úplně závidím, mě příjde, že bic nestíhám 😞 je pravda, že úřední věci máme hotové ale já třeba nemám vůbec představu o šatech

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Zaznamenám pro Vás průběh svatebního dne od příprav po večerní zábavu. Zachytím detaily a emoce, které by Vám jinak v tom shonu mohly uniknout.
    Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků vašeho života a já vám prostřednictvím fotografií pomohu, zapamatovat si z ní ty nejkrásnější chvíle.
    Documentary wedding photographer. Member of the Wedding Photojournalist Association.