Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Kac: no budeme mít oběd - knedlíčková polívka na přání ženicha a zdravější varianta hlavního chodu - kuřecí plátek na bylinkách a nějaké brambory. A potom už jenom do večera budeme mít obložené mísy, ať si každý vezme čeho chce kolik chce. Tam bude nějaké pečivo, sýry, šunky, zelenina, salát (uvažujeme nad nějaký grilovaným kouskem masa, ale jen kvůli nátlaku ostatních). Navíc bude na stole cukroví, na přání nevěsty štrůdl a bude se krájet svatební dort. Nač tolik jídla. Už teď jsme za to sice pomlouváni, ale moje sestra měla oběd - polívka + svíčkovou ve dvě. A už o 6 měli večeři - řízek a salát. A večer obložené mísy. Tolik jídla a ještě takového přece nikdo nepotřebuje, nám to přijde jako hrozná škoda. Lidi jsou jenom přecpaní, svatba přeciž není o jídle.
Odpovědět
Mil,taky budem mít jen oběd a pak na večeři raut. U naší rodiny se nebojím,že by něco zbylo a co zbude,dojí se potom. Jen pořád vymýšlíme co na oběd. Ženich svíčkovou nechce
Odpovědět
Kac: no já zatím pořád slyším, že takto to nemůžeme mít. 8-( Jedinej, kdo neprotestuje a naprosto souhlasí s naším přístupem k věci, je můj tatínek. Ten naopak souhlasí s tím, že svatby jsou o přemíře jídla a že je to zbytečné. No uvidíme, každopádně je to naše svatba a kdo chce pomlouvat, ten pomlouvat bude aj tak. Nakonec to třebas máme tak, že na svatbu nebude oficiálně řidič. Protože na Svojanov se stejně musí každý dopravit sám a když ho potom odveze řidič, co s autem, který zůstalo na hradě. Busem se tam dopravuje dost blbě. Řidič jakoby bude, ale jenom pro případ, že například teta přijede se bratranec -bratranec musí odjet dřív, tetu potom odveze řidič. Ale oficiální rozvážení nebude. Takže vždycky se musí auto domluvit, kdo bude řídit, kdo pít. Za to jsme taky pomlouvaní už teď, ale ještě jsme nenašli jiné řešení situace. Kor když bude rodina jezdit z různých koutů - Praha, Hradec, Znojmo, Velká Bíteš, Brno.....
Odpovědět
To u nás je to v poho..dokonce padla i varianta oběd jen s rodiči a pak zahradní párty,ale na tu bdue asi ještě zima,tkaže uvidíme. Jinak my řidiče mít budem,rodina se rozveze do 30 km a kdo je z dál bdue bydlet u někoho kdo bydlí blíž nebo na naší chalupě která je pár metrů od jedné restaurace,která připadá v úvahu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to my obídek máme vyřešenej (klasika polívka a svíčková) a k večeři nevím jestli raut a nebo nějaký plátek s bramborem... Milmic s rozvozem se to dělá ještě tak,že jsou dva řidiči a jeden odveze auto hostů a druhý jede jako doprovod,aby pak odvezl druhého řidiče. Ale my tohle mít nebudeme. Kdo je zmísta tak není co řešit a ostatním hostům platíme hotel. Chceme,aby si to všichni užili se vším všudy a nemuseli se omezovat řízením. A na ostatní nekoukej. Dělejte si to jak se to líbí vám a né co kybicujou ostatní, je to přeci vaše svatba ;-) uvidíš,že všichni nakonec budou spokojený ;-)
Odpovědět
No přesně tak. Kdo chce pomlouvat, tak prostě pomluví všecko a vždycky si něco najde. A já razím teorii - je to především naše svatba a naši hosté můžou být rádi, že jsme je pozvali a nemají moc právo nám něco vyčítat nebo přikazovat. A kdo nechce přijít kvůli řízení auta - ano i tohle se už protřásá, že teta se strejdou kvůli tomudle nepůjdou - tak mě to mrzet nebude, protože jsme se tedy minuli trošku. Naše svatba je o tom, že chcou být s náma a ne že můžou jíst a pít. 8-)
Odpovědět
Jojo,tohle naštěstí enřeším...rodinu mám supr...horší to bude zda pozvat Tomovu mamku se kterou několik let nepromluvil.Snažil se naváza vztahy,když se malý narodil,ale je naštvaná a my ani nevíme za co! no ais oznámení ji pošlem,ale zvát na hostinu enbudem
Odpovědět
No někdy jsou ty rodinné vztahy zamotané a složité. :-| Moje máma se mnou sice mluví a občas se dokonce chová i hezky, ale to už musí mít náladu. To, co mi občas dokáže vyvést je neuvěřitelné. Ostatně jen díky ní jsem v její rodině, řekněme....... hm, neobliíbená. :-D Ale na svatbu ji samozřřejmě zvu, i když ona nikdy nezklame, tak snad nebude ostuda před Honzíkovo maminkou.
Odpovědět
No jsme fakt ráda,že my to máme v rodině v poho
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak musím říct, že v naší rodině žádné vztahové problémy s nejbližšími nemáme a co se týče Pavlové rodiny,tak tam je to taky v pohodě. Takže z ničeho takového snad mít obavy nemusím ;-) Ale člověk nikdy neví,co se může z nenadání přihodit,že?Všichni jistě známe takové ty filmové veselky, kde se nakonec všichni pobijí :-D,ale to snad nebude případ snad ani jedné z nás? Zuzi - tak nevím, které poradit. Obojí jsou moc hezké a sluší ti. Ale asi se mi taky více líbí ty nové. Ale rozhodnutí je pouze a pouze jen na tobě. Musíš se rozhodnout ty. A budeš je mít bez ramínek nebo s?Mně se oboje šaty více líbí bez ramínek. Ale záleží, jak se cítíš. Už ses pro nějaké rozhodla? Ty nové mě přijdou takové zajímavější, i když ty Laventa si mi původně taky moc líbily,ale tyhle jsou ještě krásnější :-) A jaká je jejich cena?To by ti třeba taky mohlo pomoci při rozhodování ;-)
Odpovědět
No aj mě se líbí ty nové šatky, dobře ti sedí, vopravdu. 8-) Líbí se mi víc než ty levante.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky, už jsem konečně z práce a máme víkend před sebou... jupí. My naštěstí taky nemáme v rodině žádné problémy a svatbu nechávají jen a jen na nás. maximálně něco navrhnou a my to buď přijmem a nebo zavrhnem. Zuzko, asi máš v hlavě teď s šatičkama trošku zmatek co když jsme ti tu všechny odsouhlasili ty druhé,ale doopravdy teď spíš záleží jak se v kterých cítíš a jak ti který sednou. Na obrázku jsou oboje krásné. Holky včera jsem našla stránku s levným spodním prádlem,tak jdu asi objednávat...a možná objednám i podvazkovej pás,když ty punčochy nemají ten silikonovej proužek,tak se bojím,aby mi třeba potom nezačali slejzat a já nebyla nervózní jako blázen...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky,tak mám objednáno, to jsem zvědavá co dorazí a kdy...doufám,že brzy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci pěkné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem na to zvědavá až to dorazí..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to bude hezké Luci ;-) Luci, už odpočítáváš dny?Už jen 5 krát si vyspíš a šupky dubky do salónku :-D Jestli pak budeš řešit taky takové dilema jako Zuzka? Ještě, že mě nic takového nepotaklo. I když je to vlastně taková nepříjemné rozhodování ve věci příjemné. Já jsem ty moje favoritky oblékla a věděla jsem, že jsou to prostě ony!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Romí odpočítávám jako blázen....už se moooc těším. doufám,že takové dilema jako Zuzka nebudu muset řešit,ale člověk nikdy neví. Hlavně ani nevím pořádně jaké si tam chci zkoušet....na té stránce jsou skora všechny tak pěkně....ale ono se to asi postupně protřídí. Některé nebudou v mojí velikosti, některé nebudou sedět a jedny vyberu :-) doufám. Mě se tam líbí jedny co jsou hodně jednoduché a splívavé a nadruhou stranu se mi líbí princeznovské s bohatší sukní a vlečkou...no bude to hrůza,ale moc se těším. Jako kalhotky jsem si nakonec objednala tanga...tak doufám,že jsem neudělala chybu,ale jsem na ně i zvyklá (nosím jak tanga,tak kalhotky),ale k tomu podvazkovému pásu,by asi normální nešly...uvidím až to dorazí a když to nebude to proavé,tak tanga budu nosit normálně a dokoupím někde podobné kalhotky. To už doopravdy nikdo nestuduje :-D maximálně večer ženich a tomu takovej malej detail je jedno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebni-salon-vlasta.cz/k... to jsou ty o kterých uvažuju...první řádek první a druhé šaty a potom se mi hodně líbí řádek 23 a hned první šaty. A samozřejmě dalších a dalších je mnoho,ale tím nebudu zatěžovat...bylo ty to na dlouho. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, jak jsem se teď opět dívala na ty tvoje šaty, tak si myslím, že ty nové jsou opravdu lepší!!!!Máš v nich i mnohem hezčí postavu, pěkně ti zvýrazní pás a jsi v nich taková ženštější, ta silueta postavy je v nich více zřetelná a mnohem pěknější než v Laventa. Takže můj názor je určitě ty nové!!!I když jsou těžší,jak si psala,ale to přežiješ ;-) Luci máš pravdu,že velikostmi, se výběr určitě malinko zůží, takže si nebudeš moci vyzkoušet asi úplně všecny, bohužel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci je tam vážně spustu krásných šatů i ty, mezi nimiž jsou i ty, co o nich píšeš. Jen jediná věc, které nemůžu přijít na některých těch šatech (ne konkrétně na těch tvých) je ta lesklá bílá barva látky ]-( Přijde mi to takové umělé a nepřirozené a moc se mi to nelbí,ale hodně to teď bývá na šatech vidět. Tak neví, jestli je to teď moderní. Víš,co myslím?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí spíš bohudík...kdyby mi byli všechny,tak by to bylo ještě horší v rozhodováni....no mám z toho trošku i strach jestli si vůbec vyberu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě vybereš!!!Když ne v tomhle,tak v jiném :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vím co myslíš. Jen nevím jestli to není tak moc nasvícený na focení a nebo doopravdy...pak člověk ani nevidí pořádně ty šaty jak vypadají přes to lesknutíí. Mě se to taky tak moc nelíbí,ale neříkám,že bych je nevzala protože nevím jak to bude vypadat doopravdy. Doufám,že vyberu v tomhle salonu a když by bylo nejhůř, tak skočíme ještě vedle do toho kde měli ta krásné s růžovou mašlí a takové ty pomačkané jak nevíme jestli to bylo schválně a nebo ne...je to hned vedle sebe,ale rači bych vybrala hned v tomhle...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Přidávám se do klubu. Také se vdávám v dubnu a to 24. Naši se naté brali 24.dubna.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Pájo, vítám tě mezi náma! To je pěkné,že máte svatbu ve stejný den jako vaši. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No chtěli jsme duben a protože tohle datum byla taky sobota, tak jsme si to hned zamluvili.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme stejné datum,tak snad budeme mít krásné počasíčko... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin: teď koukám, že jsi od Jindřichova Hradce, hrajeme proti nim hokej.Třeba se tam někdy zajedu s klukama podívat.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem z Dačic...takže od Hradce dál,ale patříme pod Jindřicháč...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pavli, taky tě vítám mezi nás dubňačky s termínem 24. 4. :-) I moji rodiče měli svatbu v dubnu kdysi dávno, ale tuším,že byla o den později 25., tudíž nám to přesně na den nevyšlo, ale ani to nebylo v plánu. Spíš skoro náhoda :-) Pavli, plánujete svatbu již delší dobu, nebo je to teprve čerstvé, když se až teď mezi nás připojila?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?