Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Ahoj, no dlouho sem tu nebyla ani sem Vás nemohla najít na novejch stránkách...holky to to leti co ten cas co?Ja už mám těsně před porodem... A za chvíli to bude rok co budem manželky...Dodatečně Vám přeju vše nejlepší do nového roku, hlavně zdraví a snažilkám brzy // na testu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, přeju vám všem krásný rok 2011 a aby se vám splnila vaše přání. x-) Juj, Pavli má před porodem. No to je hustý. Tak tfuj tfuj, at je to rychlé a všichni jste zdraví. Potom nám přijd napsat a pochlubit se miminkem. Já mám ještě měsíc čas. Chudáka miminko jsem tam zamkla na 10 západů, protože 8 dní před termínem porodu. mám jaksi státnice, takže prostě musí bydlet. :-D Těším se, až přibudou nové maminky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Pavlí tobě hodně štěstí a už se těším až se za náma podíváš jako mamina a přidáš fotku mimíska. Milmic, ty máš sice ještě chvilku čas na porod,ale i tak se opatruj a dávej na sebe pozor,aby si přečkala státnice... Moje svědkyně má termín na 3.2.2011 tak jsem v očekávání kdy písne že jedou do porodnice. Říkala,že tohle těhotenství je úplně jiné,než první,ale i tak si to moc užívá. Tak se zatím mějte a snad brzy pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda všem :-) tak tady už za chvilku budou mimča na světě, jestli už od Pavči není.. Milmic, to tě teda obdivuju, máš nervy :-) tak ať to zvládneš levou zadní - myslím oboje :-D já jsem včera byla na odběru krve na 16.týdnu, tak teď budu tak 14 dní čekat na výsledky. za 4 týdny nás čeká ultrazvuk, tak půjdeme oba a snad bude vidět pohlaví.. a jaká máte jména holky? jinak dnes jedeme na hory, asi jen do soboty nebo do neděle, počasí nic moc, ale aspoň změna, mně už od neděle bolí hlava, tak mně snad horský vzduch udělá dobře. tak se zatím všechny mějte krásně a čekám od všech nějaké novinky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak váš všechny po dlouhé době moc a moc zdravím. K Vánocům už se příliš vracet nebudu, protože už jsou za námi, ale jako první Vánoce byly moc hezké a s Pavlíkem jsme si to užívali. Pohádek jsem viděla spousty, to jsem si nemohla nechat ujít. Holky mám pro vás jedno velké i když vlastně zatím ještě malé překvapení :-) Pavlíkovi jsem dala ten nejkrásnější dárek pod stromeček - čekáme miminko x-) Takže už i já jsem v očekávání. Snad se na mě nebudete zlobit, že jsem vám to neprozradila už dříve, protože už jsem to věděla před Vánoci, ale chtěla jsem z toho udělat až dáreček pod sromeček. Musím říct, že mě to stálo velké úsilí to neprozradit a hlavně mi nebývalo vůbec dobře, ale snažila jsem se to na sobě nedat moc znát, i když se mi to někdy vůbec nedařilo, no prostě byly to těžké, ale krásné časy, ale vydržela jsem to. No a teď už končím 12. týden :-) Páni to tak uteklo a Pavlinka už bude i rodit. Tak se tu holky mějte moc krásně a zase někdy, papa Luci - gratuluji k prodeji bytu a už brzy si užívejte nového bytečku, jistě se vám tam brzy zadaří.....pa
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super novinka, no to je paráda, Romčo, mooooc gratuluji a ať se daří!! já jsem teď v 17 týdnu a čekám na výsledky krve.. od středy do soboty jsme byli na horách, ale počasí nám moc nepřálo, ale změna to byla dobrá..
Odpovědět
Profilova fotka
no a jak se vlastně manžel tvářil, Romčo? nebo spíš všichni? to asi museli být dojatí, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vás taky zdravím!!! Romí moc a moc gratuluju, že se Vám to zadařilo a čekáte miminko. My jsme dneska byli zaměřovat kuchyň, tak jsme se alespoň podívali do nového a pár věcí zkoukli a změřili :-). No už aby to bylo. Zuzko, tobě ať dopadnou dobe výsledky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla a takové novinky. Romi mooooc gratuluji k miminku ať je všechno v pořádku. Luci gratuluji k prodeji bytu a co by dub budete v novém. :-D Jinak maminy čekatelky ať vám miminka rostou dobře a testy jsou ok. Já už jsem tady skoro jediná co se pořád snaží a můžu vám říct, že už mi z toho hrabe. V prosinci jsem měla pozitivní test,ale mimi se neudrželo, takže na novo. tento měsíc meškám s MS tak 10dní a test pořád nic nejde na to nemyslet, když kolem těhotní známí, kteří se snaží jen chvilinku. Do toho švagr při každé příležitosti má pitomé řeči jestli jsme neplodní a proč to nejde a u něho to šlo na poprvé atd. no kolikrát se držím,abych se z toho nesesypala, tak aspoň vám to můžu napsat a svěřit se. Manžílek mě drží,ale moje vnitřní pocity nepochopí. tak se mějte pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
Jity,jestli tě to uklidní,tak i my to nemáme jednoduché,napřed jsem to sem nechtěla ani psát,ale jen aby si věděla,že ne každý má hned takové to "štěstí" a nejsi v tom sama.Nám se sice zadařilo v září hned napoprvé,ale bohužel to špatně dopadlo,takže teď musíme 4 měs.počkat a budeme to zkoušet znovu.Snad už to dopadne dobře,musí!!!Taky to nebylo jednoduché se s tím vším smířit,ale bohužel je to tak......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti, tak to je mi moc líto. Nedovedu si představit čím sis prošla, stačilo mi jak já jsem byla z toho špatná. Ale v jednom máš pravdu musíme věřit, že teď to už vyjde a vše bude v pořádku!! Takže držím palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, tak to je mi moc líto!!! Ale jak se říká na každým špatným je něco dobrý a to v tomhle případě je to,že alespoň víte,že jste plodní a miminko můžete mít. Nebojte se je to otázka času kdy to příde. Některému tělu trvá dýl než se na těhotenství připraví. Držím vám palečky ,aby jste brzy byli maminy.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, jenom v rychlosti nakukuju... Romi, moc gratuluju k těhotenství. x-) Já už mám miminko doma. :-) Narodilo se 11.1.2011, termín jsem měla až 9.2., takže si na svět pospíšilo trošku, prostě si vybralo dobře datum. :-D Chvilku bylo v inkubátoru, ale už jsme přes týden doma. Porodní míry byly 2,2 kg a 46 cm, takový miniaturní drobeček. :-) Tak jsem zvědavá, jestlipak porodila už i Pavlínka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky vás zdravím. Milmic, tak to vám moooc gratuluju! Ať jste zdraví a skvěle se Vám daří! Miminko si teda trošku pospíšilo a i zamknutí na deset západů nepomohlo,ale on určitě ví proč. Až budešmít taky chvilku,tak nám sem dej fotečku. A jak se vlastně jmenuje? Ani nevím jestli jste čekali holčičku nebo kloučka....nějak mi to uniklo. Mějte se holky krásně a všem držím palečky!
Odpovědět
Profilova fotka
milmic moooooc blahopřeju a ať roste jak z vody a maminka má z něho radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,taky moc gratuluju!!!Milmic ani nepíšeš,jestli je to kluk nebo holka a jaké jméno jste mu dali.
Odpovědět
Aha vlastně... :-D Máme děvčátko Klárku. 8-)
Odpovědět
@milmic Nechodím se, neznáme se, ale moc blahopřeju a přeju holčičce (i rodičům) krásný a šťastný život.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, tak i já mám pro vás malou, velkou noviku....dnes jsem byla u pana dokrota a také čekáme miminko :-) . Jsem v sedmém týdnu,ale miminko je o týden pozadu jelikož jsem měla delší cyklus (místo 28dní 35dní). Maličkej šok byl v tom,že to prý vypadá,že by tam mohli být dvě....Manžílkovi se tahle myšlenka moooc líbí a já se malinko děsím,ale jsme moc šťastný,že to klaplo a je vše v pořádku. A za 5 týdnu mažu na kontrolu :-) a tam se dozvíme jestli tam jsou doopravdy dva a nebo jen jeden.
Odpovědět
@lupinpupin Jůů, tak to moc gratuluju a přeju, aby všechno šlapalo jako po másle. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vás všechny zdravím a děkuji vám za gratulace. Nevím, kde začít, tak začnu od nejnovějšího příspěvku a to je další báječná zpráva od Lucky, takže Luci moc a moc gratuluji. To je báječné a jak je vidět, tak vy patříte mezi ty šťastlivce, kterým se to podařilo hned v počátku,že?No, to je super. A ať tam bude 1 nebo 2 obojí je krásné. Musím se přiznat, že já jsem si tak trošku dvojčátka přála, ale vzhledem k tomu, že se nám otěhotnění podařilo přirozenou cestou, tak byla šance velmi minimální. Říká se, že dvojčátka jsou často z umělých opolodnění a nebo to bývá nějak rodově dáné. Je někdo takový u vás v rodině?Ale to možná ještě trošku předbíháme,že?Luci vám to vyšlo přesně tak jak se to říkává: "V novém bytě nové dítě." :-) Milmic - moc gratuluji k narození děvčátka a přeji vám ať vám dělá jen samou radosta a ať jste všichni moc a moc zdraví!!!! No a musím říct, že termín si vybrala opravdu skvostný :-) Jity a Marti - je mi to líto, čím jste si museli projít nebo procházíte, ale vězte, že bude líp a souhlasím s Luckou, že buďte rády za to, že víte, že jste všichni plodní a miminko mít můžete, a příště se plod už určitě udrží!!!! Vím, jak jsem z toho byla smutná já, že se nám to nedaří, vždyť si jistě vzpomínáte, jak jsem to tady i řešila a svěřovala se vám a když si na to teď zpětně vzpomenu, tak nám to zase ani tak dlouho netrvalo.Držím vám palečky a co nejvidět si jistě přečtem tu radostnou novinu i od vás ;-( To už bychom se měli asi holky zamýšlet a přesedlat na nějaké jiné stránky, ne? Protože na beremku už asi nemáme co pohledávat :-D Něco jak je ten modrý koník nebo víte o něčem jiném? Snad jsem holky na něco nezapomněla a teď něco o sobě. Doma jsem samozřejmě udělala všem velkou radost, především manželovi a mým rodičům, protože ti už se na vnoučka dlouhou těší. Manžel říkal, že to trošku tušil, protože mi v době před Vánoci nebývalo moc dobře a i když jsem se snažila nevolnost a ty divné stavy trošku skrývat, tak mu to prý bylo trošku podezřelé, ale nic neříkal a nechal se překvapit až dárečkem pod stromeček. Já už jsem teď v 15 týdnů a už mám za sebou taky screeningové vyšetření a teď mně čekají kontrolní zkouška krve. Zatím je vše v pořádku, miminko roste,mně roste bříško a pořád mne trápí denně občasné nevonosti. Myslela jsem, že 3 měsícem to zkončí, ale jak je vidět, tak asi ještě ne :-(Ale snad už to brzy přestane. Do práce chodím, zatím se to dá zvládnout. Zda to bude holčička nebo chlapeček, tak to vám neprozradím, protože se necháme překvapit, ale teď ve čtvrtek mi říkal doktor, že už je to vidět :-) Teď přemýšlíme o jménu a zatím je to nejisté :-D To je asi tak všechno ,ale myslím, že jsem to ho napsala víc než dost a možná vás můj dlouhý příspěvek bude i nudit, tak se omlouvám. Mějte se moc krásně a zase někdy, spíš za delší dobu, papa Teď mi to vychází, že si vzpomenu, tak jednou za měsíc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nepřejdem fakt na toho koníka?Teď jsem se koukla na ty stránky, protože tam jde plynule přejít, když kliknete na přejdi na......Tak popřemýšlejte ;-) Jity a Marti, teď se koukám, že jsem k vašemu příspěvku dala špatného smajlíka, tam měl být usměváček :-) :-) :-) :-) :-) Teď už ale fakt mizím....
Odpovědět
@rumisek Já na koníka chodím do jedné soukromé diskuse. :-) Ale může někdo založit novou diskusi a tu to můžem zabalit. :-) No pokud je to vidět už v 15.týdnu, tak je to skoro jasný. :-D I když mě dr. v 16.tt taky říkal, že tam něco vidí a prdlajs, byl to pupečník. A přidávám fotku naší 3týdenní cácorky. Vlastně ted už skoro měsíční. :-) A to má pěknej náskok, páč se měla narodit až za 3 dny. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, především Luci moooc gratuluji!! Ať je všechno v pořádku a užívaš si krásné těhotenství. Já asi na to všechno moc myslím, zkusím se zaměřit na něco jiného a třeba se konečně příroda umoudří i u nás. Teď mi dokonce mamka říkala,že jestli nemám nějaké geny po babičce. Ta se snažila 2roky a během té doby 3x o to přišla, tak snad to u nás nebude, tak hrozné. Milmic malinká je překrásná. Má nádherné velké kukadla, tak ať vám dělá jen samou radost. Romi máš pravdu ten modrý koník je dobrý už jsem tam taky do jednoho tématu napsala, ale já jsem ve snažilkách :-( tak snad se tam taky jedno sejdeme, tak papa mějte se maminy moc krásně
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, no tak to jsem si dneska ale krásně početla. Všem moc děkuji za gratulace. Romí, jo jo patříme k těm šťastnejm co se zadařilo hned. V prvním ciklu po vysazení HA nic a ten druhej ciklus se už zadařilo. Dvojčátka si manžel taky moc přeje,ale já se toho malinko děsím,ale co jestli to tak příroda chtěla,tak to tak má být. A třeba je to jen ten váček protože sestřenka říkala,že tam taky měla slepej váček,tak se necháme překvapit. Jinak v rodině žádné dvojčata ani já a ani Peťa nemáme,takže jsme koukali jako blázni. O víkendu jsme to prozradili mím rodičům a babičkám a dědovi a všichni byli nadčený. Moje mamina málem zbourala panelák. Uplně křičela,že bude bába a taťka dědek :-D :-D :-D . No prča. Pak posílala všude smsky a volala... Romí, jen mi je teda taky trošku nevolno...naštěstí nezvracím,ale ráno mi žaludek plave a večer jsem absolutně nepoužitelná a nedostanu do sebe nic jiného než ovoce. Dneska jsem si koupila v lékárně lízátka při nevolnosti v těhotnství tak uvidím jak budou působit. Jíťo, ty nezoufej. Jistě to brzy příde a budeš taky těhu a Marťa taky. Milmic, malá se vám doopravdy povedla. V pátek se narodil klouček mojí svědkyni, tak jsme se včera byli podívat v porodnici a je nádherný, tak jsme jí taky pověděli,že čekáme a vše sme pěkně oplakali štěstím. Malího jsme si s Peťou na střídačku chovali a už se moc těšíme na toho našeho prcka. Pohlaví si říct nenecháme,aby jsme měli překvapení. A holčičí jména máme vybrané. Líbí se nám Vanessa a Sofie. U kluků je to horší...to se schodneme jen na Dominikovi....ale do té doby určitě ještě na nějaké příjdeme. Na koníkovi jsem nebyla,tak se tam jdu taky podívat jak to tam vypadá....
Odpovědět
Profilova fotka
Koník vypadá dobře, co to teda zkusit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak kdepak jste a jak se máte?
Odpovědět
Ahoj! Zdravím všecky, jak se vám daří? Co nastávající maminky, všechno v pořádku? Miminka rostou? @lupinpupin Jak to vypadá u tebe s dvojčátky? :-) Nevíte co Pavlinka? Už musela dávno porodit a žádné zprávy... U nás je všechno fajné, miminko roste jako z vody, je hodně chovací, tak toho moc doma neudělám. :-) Leda když je doma muž a chová on. V noci hodně spinká, tak je to dobrý. Jenom mě děsí, jak moc roste. Když jsme ji donesli domů, tak oblečko vel. 50 bylo supervelký a ted už pomalu končí vel. 56..... :-N Mě brzo přeroste, či co... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Milmic, zatím vypadá,že je tam jedno miminko, tak jsem ráda. Těhotenství mě nějak zmáhá...nevolnosti sice malinko polevují,ale za to nastoupil můj nízký tlak a to je trošku horší... většinou jak jsem na to zvyklá,tak to uhlídám a stihnu si lehnout či sednout,ale tuhle to přišlo ráz na ráz a už jsem se sunula po kuchyňské lince...v pondělí jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá jak dopadnu, zda mě nenechá doma na rizikovce. Mnažel to říká už dlouho, že jakmile otěhotním,tak že půjdu s tlakem na riziko,tak jsem mu včera říkala,že už přesluhuju...:-) vydržela jsem 12 týdnů :-) O Pavlínce vůbec nevím...neozvala se,tak asi toho má chudák hodně. Jinak je moc dobře,že tak pěkně rostete...oni ty dětišky rostou jak z vody. Jsou to radosti,ale zároveň jak říká moje svědyně...od první chvíle kdy se zjistí dvě čárky na testu to jsou i starosti...a plně sní souhlasím. Tak se mějte, jdu se pokusit něco sníst.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že se to tu odposledka zase trošku pohnulo a měla jsem co dělat, abych to dočetla. Všechny vás samozřejmě moc a moc zdravím. Milmic - máte krásné miminko, které má kukadla jako zrcadla :-) Tak ať se vám dobře daří a vidím, že růst jako z vody vám přát nemusím, protože již se tak děje, že? :-D Já už jsem ve 20. týdnu a v pátek mě čeká podrobné vyšetření na další vývojové vady. Jedu i s Pavlíkem, tak jsem zvědavá, co bude na miminko říkat. Už se těším na ultrazvuk, jaké pokroky od posledku miminko udělalo. Ultrazvuk mi sice dělává můj doktor každý měsíc, ale tento ultrazvuk na který teď jdu je mnohem dokonalejší a jde na něm více vidět. Chceme si nechat udělat i 3D ultrazvuk s DVD záznamem, tak snad bude mimíško vhodně otočeno. Jinak začínám pomalu propadat mánii nakupování obleček a pořád koukám na mimibazar. A v pátek chcem jet obhlídnout nějaké kočárky. Takže jak tady bylo řečeno: starosti, ale příjemné :-) No a abych nezapomněla, už se začínám celkem hezky zakulacovat :-) Luci, tak takové miny nevolnosti ti závidím, protože já to měla mnohem horší, ale zase na druhou stranu teda zatím nemám žádné problémy s tlakem, tak snad i u tebe se to zlepší. Holky, když budete mít některá chuť a čas, tak založte toho koníka, ať se můžem vídat tam. Já se třeba taky někdy pokusím, tak uvidíme, která z nás bude rychlejší a akčnější :-D Pak každopádně dejte vědět zde!!! Mějte se moc krásně a zase někdy, papa Jitulko a ty nezoufej. Když to budeš nejméně čekat, tak to přijde!Takže papa brzy na koníku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?