Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Dneska nikde nikdo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Dovolím si se k vám přidat. My se bereme 10.4.2010 v Olomouci resp. v Náměšti na Hané, můj přítel je Viktor a je z Prešova a já jsem Míša a jsem původem z Olomouce, teď oba žijeme v Praze. Jsem ráda, že tady probíráte šaty z ebay. já jsem našla nádherné na aukru za 4100 a pak úplně ty samé na ebay za 9USD + 60USD poštovné, to je docela hodně velkej rozdíl a stejně myslím, že to ti na aukru tahaj z ebay....
Odpovědět
Ahojky Míšo,to víš,že to tahaj z ebay,ale chtějí na tom taky něco vydělat.Ale tady na beremku je plno holek které ti pomůžou to objednat přímo z ebay,takže jsem prostě rozhodnutá :-)
Odpovědět
Ahoj, tak dneska jsme zarezervovali restauraci ... takže to hlavní, co je třeba dopředu si zajistit, by asi bylo (termín, restaurace, fotograf) ... možná až na hudbu - tu vybrat mi přijde jako nejtěžší pátrací akce :-N :-S
Odpovědět
Ale je fakt,že za těch 9 dolarů to byla uroč aukce a to se vyšplhá...ceny tma jsou tka kolem 150 dolarů ;-) Kuk sem http://landybridal.com/index.html Odtud mají holyk z beremka
Odpovědět
asi bych už taky měla zamluvit restauraci.V červnu tam pojedem tak tam hnedka asi skočím.Fotografa asi též už zamluvím,ale ještě musím probrat s tím mým,jetsli teda opravdu souhlasí tím co sjem vybrala.Místo obřadu ještě nemáme,Tom chce něco originálního
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kači, myslím, že ta cena nevyroste, je tam třeba ted hodina do konce a je pořád 9.99USD... šije se to v číně takže ty náklady jsou skutečně minimální.... schválně zkusím mrknout na konec té aukce jestli tam ta cena zůstane..
Odpovědět
No je to možný,i tady na aukci někdy seženeš něco za pakatel ;-) Ono se musíš naterfit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě odkaz kde jsem to vypozorovala... :-) http://cgi.ebay.com/Perfect-gray-wedd...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak zkoušel jste už někdo www.svatba.cz? Je tam fajn si udělat profil, dají se tam propočítat náklady, udělat pro hosty seznam darů i elektronické pozvánky a jiný celkem super vychytávky..
Odpovědět
TAky jsem tma registrovaná,jen teda tam ještě nci nemám.Ale seznam darů si budeme dělat určitě ;-)
Odpovědět
TY šatky jsou krásné.JSou tak levné,protože je to vyloženě aukce a nikdo se nechytl.JEn bys ses pak musela mrknout na hodnocení prodejce ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já už jsem si na tom svatba.cz udělala předběžnou kalkulaci a málem jsem omdlela, na cca. 50 hostů mi to vyšlo něco kolem 85 tis...
Odpovědět
No my budeme mít kolem 30 hostů a chci s evejít tka kolem 50 tisíc
Odpovědět
Profilova fotka
no tak nějak jsem si to taky představovala, realita je nakonec bohužel malinko jiná..
Odpovědět
My tam nebudeme mít skoro žádné kamarády,jen jeden manžeslký pár,zbytek je ronia.Ikdyž teda i sestřenky a tak
Odpovědět
Profilova fotka
A co že se berete až po miminku? :-)
Odpovědět
No tak nějak na svatbu nebyly penízky,ale prostě se už vzít chci,ikdyž ten můj by to nejradši odbyl jen ze svědkama,ale tka půlu nám zaplatí taťka,tak zbytek snad utáhnem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsem tu jen na skok, abych se podívala,co je nového.Přepadla mně nějaká nemoc, tak jsem celé odpoledne byla zalezená v posteli a za chvíli tam půjdu zase. O ebay jsem taky slyšela,ale žádnou zkušenost s tím nemám a ani jsem netušila,že je to tak rozšířené a oblíbené. Já se ale musím přiznat,že bych měla z něčeho takové strach a vsadím raděj na jistotu a půjčím se šaty někde od nás (buď z UH nebo ze Zlína).Asi bych měla obavy,co mě nakonec přijde a v jakém stavu a už i tak budu mít obav a starostí,jak všechno klapne a šaty jsou celkem důležité,tak vsadím radši na jistotu.Ale Vám v tom držím palce. Kéž by nás bylo na svatbě 50 nebo 30 jako vás? My budeme mít hostů 80,takže počítáme tak se 100 tisici. :-( Takže se naši rodiče pěkně prohnou a nás s přítelem to taky bude něco stát.Ale i tak se na to těším a nechtěla bých mít svatbu třeba jen ze svědky nebo v 10 lidech. Mějte se hezky a snad zase zítra, čauky
Odpovědět
ahoj dievcence, tak som mala toho v praci akosi vela, som nic nestihala. My sa o pocte hosti nevieme akosi dohodnut, raz by sme chceli pozvat viac cca 60, potom ked si vsetko prechadzame, tak rozmyslame nad 30. Neviem, ale asi by som chcela trosku vacsiu svadbu, nech sa tesia vsetci s nami. Kedze s Jankom uz tri roky byvame spolu, mame aj spolocny rozpocet, takze peniazky nejako rozdelime. Rodicia nam povedali, ze nam prispeju 50tis - aj moji aj draheho, takze dufam, ze to bude fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak dnes už je mi celkem lépe,že bych zde mohla trávit více času a vidím,že žádná rozvinutá diskuze se dnes neděje,ale nevadí ;-) .Vidím,že to nejdůležitější už máme téměř každá za sebou, domluvené místo hostiny a obřadu a nato ostatní je prozatím ještě dost času,že jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem volala na matriku a termíny se prý rezervují až od ledna :-( holky zajímal by mě váš názor, když je obřad a potom oběd s rodinou a párty s kamarády a s těmi kdo chtějí z rodiny se uskuteční až o týden později?? Přijde mi to takové divné, ale na druhou stranu si to opravdu užijem a alespon ted den obřadu bude čas na svatební noc :-) ale trochu se bojím vždyt se to vždycky celý tak přehoupne a jede se až do rána. Bojím se abych se o něco nepřipravila, ale snoubenec je pro tohle trochu chaotické zorganizování, vím že to je naše věc, ale zajímal by mě váš názor, díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
favofrenki to je opravdu netradiční pojetí :-) My jsme si se snoubencem řekli, že abychom si užili i svatební noc tak to s pitím nebudeme extrémně přehánět a vytratíme se někdy po půlnoci, oslava bude už od poledne, tak myslíme, že všichni budou vyblbnutí až až :-) Ale jak říkáš záleží na vás, jak se vám to zamlouvá nejvíc... být tebou tak snoubenci určitě řeknu, že máš pochybnosti o tomhle zorganizování a pořádně to proberte a určitě přijdete na nějaké řešení co se bude líbit oběma a nikomu jinému se to líbit nemusí, je to Váš den a nejdůležitější je aby se to líbilo vám....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte... tiez som xela svadbu v aprili 2010, konkretne 24.4.2010, ale moj priatel ... skratka to pravdepodobne nevyjde... tak vas len chcem pozdravit a popriat prijemne pripravy
Odpovědět
Profilova fotka
favofrenki - mně se to zdá taky trošku zvláštní,ale každé mu vyhovuje něco jiného.Záleží, jak to bude pasovat Vám oběma,ale každopádně by jste se měli v tomhlo shodnout. Mám stejný názor jako miška, i když jsme to s přítelem ještě neprobírali,tak si myslím, že je rozumné opustit hositnu kolem půl noci. Máme obřad už na 11 hod a vše se bude odehrávat na jednom místě, takže neztratíme čase nějakými přejezdy, takže si snad svatbu potom ještě do půlnoci dosytosti užijem!!!!A ostatní mužou pokračovat i bez nás :-) A po pravdě řečno, nevím, nevím,jak to bývá s tou svatební nocí,ale myslím,že potom celodenním maratonu, jsou pak oba novomanželé rádi, když ulehnou.....I když bych byla ráda,kdyby tomu bylo jinak :-) .Ale to už záleží na nás samotných,že jo? :-)
Odpovědět
Ahojky holky,jdu vás jen pozdaravit.NEbyla jsem doma a dneska zase frčíme pryč.PAk vás pořádně dočtu a budu reagovat.JE dobrý,že s etu pomalu slézáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky Vás jen zdravím.Vidím,že dnes je tu trošku mrtvo,ale o čem bychom si taky pořád povídali,že?Já myslím,že to časem přijde,až to bude den ze dne aktuálnější :-) Mějte se hezky....
Odpovědět
Ahojyk holky, tady to moc nežije,ale kdo by seděl u pc,když je tka krsáně. :-D Favo,no je to zajímavé pojetí,ale proč ne,pokud vám to oběma vyhovuje.Ale pokud by jsi přeci jen cítila nějaké obavy,tak si o tom s přítelem promluv. Přeci jen je svatba jen jendou za život,teda aspoň ta první :-D ,tak by člověk na ni měl vzpomínat s těmy nejkrásnějšímy zážitky. Mylsím si,že se to dá zvládnou i v ten jeden den. Před 14ti dny jsme byli na svatbě a jeli jsem domů kolem 22 hodin,male mě přišlo,že musí být aspoň 3 ráno,jak jsme se skvěle a dlouho bavili. Přeci jen,když člověk má co dělat už od rána,tka mu to bohatě stačí a nikdo si nestěžoval.Nevěsta šla domů dokonce před náma,protže musle jít domů spát z dcerkou. A kdo se chce opít stihne to i tak. Tam bylo plno lidí řádně pod vlivem už v 8 hodin.MY jsme se s Tomem dohodli,že to s alkkoholem nebudeme přehánět,abysme si svatbení noc pořádně užili. Prcka bude hlídat nějaká babička a my si hezky pronajmeme pokoj,pokud nám ho už nedaj v ceně s hostinou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacka - máš pravdu, že to tady teď moc nežije,ale to bude asi tím, že pár důležitých věcí jako hostina, obřad atd. už máme zajištěno a na ty ostatní je ještě brzy. Právě včera jsme s přítelem probírali svatební noc a pravděpodobně i ta sa odehraje jako vše ostatní v Buchlovicích. Nebude to ale přímo tam,kde máme hostinu,protože tam nejsou pokojíčky,ale bude to hned v protějším Hotelu Buchlovice,kde jsou moc hezké pokojíčky :-) .Sice trošku dražší, ale co bychom pro tak vyjmečnou noc neudělali,že?A je něco u Vás nového,co se týče organizace svatby?Katy budete mít kameramana? Profi nebo jen nějakého laika?My to právě teď zvažujem. Jednoho moc dobrého známe,ale zdá se nám zbytečné zato vyhodit tolik peněz (8000 Kč), když se nato podíváme 1krát po svatbě a pak to bude ležet někde ve skříni. Takových kazet už máme doma několik (hodových, promoční) a leží tam. Tak nevím?Co radíš?
Odpovědět
Ahojky Romčo,tak jsem nad kameramanem uvažovala.Známa měla video ze svatby a bylo to moc hezké,když tam měli do toho hudbu atd. Ale taky mě jako tebe odrazují penízky. Už tak dáme asi 10tis. za fotografa,tak kameraman by byl už asi moc. Asi to budeme řešit tak,že prostě kameru vezmeme naši a kdo bdue točit ten bdue točit. Na ty důležité okamžiky,jako první tance nebo krájení dortu s es někám domluvíme na pevno,aby to natočené bylo a je. Sestříhat se to může i doma.Sice to nebude profi,ale tak vše nejde,že? Jiank já ještě zajištěné nic nemám,jen promyšlené,ale v červnu zajdu do penzionku zamluvit hostinu.TO je pro mě nejdůležitější.Asi už zamluvím fotografa,ikdyž jsem teda už kukala,ještě po jiných fotografech,ale to bych mohla vybírat do nekonečna. Vokurek je ze Znojam,což k nám není daleko,tak asi zůstanu u původní volby.Hlavně se mi líbí,že anfotí přes 1000 fotek a všichni ho chválí,že je to supr chlap.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?