Svatba 2021 - jsou tady nějaké nevěsty?

11. lis 2020243

Ahoj, holky 🙂 Jsou tady mezi námi nějaké nevěsty na rok 2021? 🙂 Přece jenom to není tak daleko, jak by se mohlo zdát 🙂

• Ano jaaaa! 🙂 Tak taky gratuluji 🙂

• Ja taky ☺️

• Také 🙂

• Sponzor fóra
  • Já také! 🙂

• My chtěli už letos, ale nakonec jsme kvůli místu přesunuli až na příští rok. 🙂

• @miska812  Kde to mate? Uz zabookovano?
    Vitejte vsechny! Konecne se tady nekde taky diskutuje, uz to neni co byvalo!

• @alisa_  Ratíškovice spolkový dům 🙂

• My zabookováno ještě nemáme, prý to "takhle moc dopředu nejde". 😶

• My este nemame zabookovane, chceli by sme niekedy na jar to obehnut a vybrat. Zatial sa rozhodujeme medzi 3-4 miestami.

• Také se přidávám k nevěstám roku 2021 🙂 🙂 🙂

• @lauriik  Kdy obehavate?My mame v planu velikonce, mam na liste 4 lokace a doufam ze nam to zarezervuji! 🙂

• @alisa_  my taky tak nejak - duben, kveten. Máme taky 4 lokace a modlím se aby mali na náš vybratý datum volno 😉

• @lauriik  To ja taky! Nastesti doufam ze jsem o rok a tri mesice dopredu ze bude 😃

• Tez se pridavam k nevestam 2021😊

• @opicka87  Vitej! hura konecne se to tu rozkomunikovalo... vsude je to desne mrtvy 🙂

• Sponzor fóra
  • Kdy půjdete poprvé zkoušet šaty? 🙂

• @itstereza  nejdriv na podzim😉

• @opicka87  já už bych chtěla začít teď na jaře 😃 Jsem strašně nedočkavá..

• @itstereza  ja pokukuju po satech a snazim se si vybrat par typu, abychom se pak mely ceho chytit v salonu, ale pocitam s tim, ze neco malo zhubnu a zpevnim trochu postavu, takze zatim jen pokukuju😉

• Holky, jdete se podivat po satech co nejpozdeji. Ja byla v rijnu, svatba je v cervnu a mezi tim jsem byla saty 2x zmenit, ptze se mi dycky zalibilo neco jineho 😀 snad uz nic menit nebudu 😀 takze jen takove doporuceni.

• Určitě je rovnou nebudu brát, jen bych se chtěla začít chodit dívat a zkoušet, abych věděla, jaký typ mi bude sedět. 🙂 Navíc na podzim bývají různé výprodejní akce..

• @opicka87 @itstereza  Ja to same - uz jsem byla v jednom salone v Praze jenom na cumendu ale vim ze teda musim trosku vic zhubnout! A zadne se mi nelibily, vse kousalo, bylo tezke - presne co nechci! Tak hledam alespon lichotivy styl 🙂

• @itstereza  V tom salonu co jsem ja byla mely ted vyprodej i v lednu!

• @misickua  já bych to tak nepaušalizovala 😃 měla jsem svatbu v srpnu 2019 a od října 2018 už jsem měla doma šaty, protože to prostě byly ony 😃

• Holky! Mate nekdo tip, kde se da vyzkouset hodne satu a potom si je koupit? Nechci si saty pujcovat, ale chci aby mi zustaly a zaroven si nechci nechat usit saty na miru pouze z fotky v katalogu. 🙂

• Ahoj holky 🙂 také se přidávám k nevěstám 2021 🙂

• @sejmur  Vitej! Kdy to planujes 🙂

• Začali jsme se dívat po snubních prstýncích a nakonec jsme neplánovaně minulý týden našli "ty pravé" a ještě za skvělou cenu. Dohodli jsme se, že je rovnou objednáme. 😃

• @denous123  Já jsem si zkoušela šaty v Adině v Letňanech - rovnou jsem věděla, že si je budu chtít koupit, takže jsem asistentce řekla, že bych chtěla zkoušet šaty z výprodeje, ne na půjčení, a po hodině a půl a asi 10 vyzkoušených šatech jsem si odnášela svoje vlastní. 🙂

• @denous123  moc hezké šaty mají i v Elody 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Věřím, že fotografování svatby si zaslouží maximální péči a pozornost a že každý může mít ze své svatby fotografie, které dokáží rozveselit a dojmout.
    Skládám mozaiku života. Vidím i to, co jiní nevidí, co v danou chvíli prožíváte jen vy. Jen vy a já. Sbírám obrázkové příběhy lidí, jsem fotograf.
    Vaše spokojenost je pro mě to nejdůležitější !