Svatba 2021 - jsou tady nějaké nevěsty?

Profilova fotka
Ahoj, holky :-) Jsou tady mezi námi nějaké nevěsty na rok 2021? :-) Přece jenom to není tak daleko, jak by se mohlo zdát :-)
Odpovědět
1
2
11
Ano jaaaa! :) Tak taky gratuluji :)
Odpovědět
Ja taky ☺️
Odpovědět
Také :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já také! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My chtěli už letos, ale nakonec jsme kvůli místu přesunuli až na příští rok. :)
Odpovědět
@miska812 Kde to mate? Uz zabookovano? Vitejte vsechny! Konecne se tady nekde taky diskutuje, uz to neni co byvalo!
Odpovědět
Profilova fotka
@alisa_ Ratíškovice spolkový dům :)
Odpovědět
Profilova fotka
My zabookováno ještě nemáme, prý to "takhle moc dopředu nejde". :-x
Odpovědět
My este nemame zabookovane, chceli by sme niekedy na jar to obehnut a vybrat. Zatial sa rozhodujeme medzi 3-4 miestami.
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávám k nevěstám roku 2021 :-) :-) :-)
Odpovědět
@lauriik Kdy obehavate?My mame v planu velikonce, mam na liste 4 lokace a doufam ze nam to zarezervuji! :)
Odpovědět
@alisa_ my taky tak nejak - duben, kveten. Máme taky 4 lokace a modlím se aby mali na náš vybratý datum volno ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@lauriik To ja taky! Nastesti doufam ze jsem o rok a tri mesice dopredu ze bude :D
Odpovědět
Tez se pridavam k nevestam 2021😊
Odpovědět
@opicka87 Vitej! hura konecne se to tu rozkomunikovalo... vsude je to desne mrtvy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdy půjdete poprvé zkoušet šaty? :-)
Odpovědět
@itstereza nejdriv na podzim😉
Odpovědět
Profilova fotka
@opicka87 já už bych chtěla začít teď na jaře :-D Jsem strašně nedočkavá..
Odpovědět
@itstereza ja pokukuju po satech a snazim se si vybrat par typu, abychom se pak mely ceho chytit v salonu, ale pocitam s tim, ze neco malo zhubnu a zpevnim trochu postavu, takze zatim jen pokukuju😉
Odpovědět
Holky, jdete se podivat po satech co nejpozdeji. Ja byla v rijnu, svatba je v cervnu a mezi tim jsem byla saty 2x zmenit, ptze se mi dycky zalibilo neco jineho 😀 snad uz nic menit nebudu 😀 takze jen takove doporuceni.
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě je rovnou nebudu brát, jen bych se chtěla začít chodit dívat a zkoušet, abych věděla, jaký typ mi bude sedět. :-) Navíc na podzim bývají různé výprodejní akce..
Odpovědět
@opicka87 @itstereza Ja to same - uz jsem byla v jednom salone v Praze jenom na cumendu ale vim ze teda musim trosku vic zhubnout! A zadne se mi nelibily, vse kousalo, bylo tezke - presne co nechci! Tak hledam alespon lichotivy styl :)
Odpovědět
@itstereza V tom salonu co jsem ja byla mely ted vyprodej i v lednu!
Odpovědět
@misickua já bych to tak nepaušalizovala :D měla jsem svatbu v srpnu 2019 a od října 2018 už jsem měla doma šaty, protože to prostě byly ony :D
Odpovědět
Holky! Mate nekdo tip, kde se da vyzkouset hodne satu a potom si je koupit? Nechci si saty pujcovat, ale chci aby mi zustaly a zaroven si nechci nechat usit saty na miru pouze z fotky v katalogu. :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) také se přidávám k nevěstám 2021 :-)
Odpovědět
@sejmur Vitej! Kdy to planujes :)
Odpovědět
Profilova fotka
Začali jsme se dívat po snubních prstýncích a nakonec jsme neplánovaně minulý týden našli "ty pravé" a ještě za skvělou cenu. Dohodli jsme se, že je rovnou objednáme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@denous123 Já jsem si zkoušela šaty v Adině v Letňanech - rovnou jsem věděla, že si je budu chtít koupit, takže jsem asistentce řekla, že bych chtěla zkoušet šaty z výprodeje, ne na půjčení, a po hodině a půl a asi 10 vyzkoušených šatech jsem si odnášela svoje vlastní. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@denous123 moc hezké šaty mají i v Elody :-)
Odpovědět
1
2
11
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?