Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mil moc děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už zítra frčím na šaty. Jupííííí :-D jsem horší jak malej kluk ;-) ale nemůžu e prostě dočkat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, jsem se nějak zasekla s internetem :-) to fakt ani nedočtu, jen jsem zatím stihla mrknout na Lucčin účes - fakt super, to jsi dělala sama? to jsi takhle šikovná? já jsem ráda, když si udělám culík :-D já se ti ani nedivím, že se těšíš.. vždyť já jsem taky před tím byla jako morová rána :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kočky budúce nevestičky, som rada, že som Vás našla... s Drahým sme sa tak pred nedávnom rozhodli, že 19.6.2010 by mal byť náš deň D... Pozerám, že som oproti Vám s prípravami dosť pozadu... Máme vybratú a zajednanú sálu /hotel Tatra/ v TN, ale ešte neviem, čí sa tam všetci zmestíme ;-( , je nás totiž 120 + cca20 po 21.00..., pokiaľ by sme sa nezmestili, tak svadbu budeme musieť riešiť pod stanom :-) Kapela je vybratá, ale ešte nie zajednaná, do kelu, keď Vás tak čítam, tak máme najvyšší čas a aj to už môžu byť zajednaný, tiež mi priateľ stále vraví, že sa ponáhľam a času je dosť. Fotografka taktiež, vybratá, ale nie zajednaná a dnes idem kuk DVD rodiny, kt. mala svadbu v stane a možno zajednám kameramana... Kytičku mám vybratú aj šaty, idem ich dať do albumčeka...kuk a povedzte či sa vám páčia, ale pravdu :-D Ozaj a obrúčky už máte vybraté?
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak ja som sa sekla v téme :-D , utekám do júna... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci vůbec nejsi jako malej kluk. Je to úplně normální a my všechny to chápem, protože jsme se těšili úplně stejně a nedočkavé jsme byly taky. Takže před námi se nějak omlouvat nemusíš ani to nemusíš vysvětlovat ;-) Je to přirozené. Dnes jsem se byla mrknout na tu bižu, ale bohužel ač měli mít otevřeno, tak měli výjmečně otevřené až od 15 hod a já jsem tam byla dříve :-( . Takže to zkusím možná zítra, ale to zase nevím jestli to stihnu, protože máme v práci poradu a pak už budu určitě utíkat na bus a nebudu mít čas. Tak možná ve čtvrtek. No a byla jsem i v tom květinářství a tam mi řekly, že pokud nemám nějakou speciální kytku tak stačí klidně i týden předem (ale to bych raděj neriskovala), tak jsem řekla, že přijdu třeba tak měsíc před nebo nějak po novém roce se domluvit. Nemluvila jsem přímo s vedoucím,ale s nějakou prodavačkou. Vedoucí by mi prý řekl více. Prý tam mají i nějaké nafocené album,ale většinou prý jedná dotyčná osoba s danou nevěstou a přmo se domlouvají, podle šatů a atd. A dobré taky je, když si třeba nevěsta donese nějaký obrázek, pokud má představu (což mám). Možná se tam ale ještě tento týden někdy stavíma a zeptám se na více informací toho vedoucího. Popř. mrknu i na to album, na které jsem celkem zvědavá a zeptám se zhruba na cenu těch kal.To mě tak zajímá!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, mně taky řekla 14 dní předem, že to stačí, ale taky si to zajdu o něco dřív..ještě nejsem úplně rozhodnutá o kytce..vím, že chci převislou a chci červeno - bílou..červené - růže a bílé nevím, původně jsem myslela kaly, ale našla jsem jiný obrázek, tak jsem si ho dala do alba..to je taky krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se spíš líbí ta první převislá s kalama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já miluju růže, tak se mně víc líbí ta růžičková, ale ještě uvidím, co najdu..času dost :-) teď mě tak napadlo, že já mám z nás svatbu jako poslední..to se tu budu klepat sama samotinká a vy už si budeme někde válet šunky na svatební cestě :-D jedete někam?
Odpovědět
Profilova fotka
Asi s největší pravděpodobností někam pojedem, v plánu to máme, ale ne hned po svatbě. Asi až o prázdninách :-) A vy? Po svatbě možná dáme jen nějaký prodlužený novomanželská pobyt a svatební cesta až v létě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsme o tom moc nemluvili..taky bych chtěla někam jet, klidně hned v květnu do paříže, prý je to tam v květnu úžasné, nebo někam k moři..nevím. já už napořád budu mít vedro a moc slunce zakázané, tak nevím..byla jsem před 9 lety na kanárech - v unoru a bylo to super..ani vedro ani zima, bylo to fajn. chceme příští rok dělat dost prací na zahradě, stavět zahradní domek, atd., tak penízky budou potřeba i na to, ale říkám adamoj, že musíme jet, je to svatební cesta a pak s prckem to už bude taky o trošku "horší"..
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli v plánu jet letos k moři, ale nakonec nám to nějak nevyšlo,ale vůbec nás to nemrzelo, protože si říkáme,že si pošetříme na příští rok a uděláme si nějakou krásnou svatební cestu a může být i dražší,ať na ni pak můžeme dlouho vzpomínat. Určitě to bude nějaká exotika ol in clusiv x-) Už teď se těším na to teploučku, protože dnes by ven ani psa nevyhnal, jak se tam ochladilo. Brrrrr :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéééé, až teď jsem si všimla, že už tam pár foteček vlastně máš - hezké. A těším se na další ;-) Podle fotek jsem poznala,že jste měli vlastně hostinu U páva,že? Byli jste spokojení?Jaké to tam bylo?Doufám,že uslyším jen samou chválu.....A taky jsem si všimla,že jsi měla kytičku z kalů. Můžu se zepta,kde sis ji nechala vázat?Taky chci kaly,ale s dělšími stopkami :-) Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se holky, tohle jsem nepatří, to mělo být napsáno v jiné diskuzi, ale ze zvyku jsem samozřejmě klikla na duben 2010 :-D Jsem to ale popleta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak už mám na chystané botky a podprsenku na zítřejší zkoušení...no jsem na to zvědavá. Na svatební cestu asi nepojedeme,korunky si budeme šetřit na nový byteček,který chceme hned další léto kupovat...tak si to odpustíme a jak psala Romča možná prodloužený víkend...uvidíme. Jo Zuzko ten pčes jsem si dělala sama...ono na tom nic nebylo...teď jen to pořádně propracovat,aby to bylo dokonalé... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a kdyže tam jedeš? Zítra dopoledne nebo odpoledne?Zítra budu v práci déle,máme pedagogickou poradu, tak že bych si chvíli odskočila od práce a kukla se,zda už budeš pro nás mít horké zrpávičky ze zkoušky :-) Samozřejmě si neodskočím od porady, to nebude možné,protože zapisuji,ale před ní bych se mohla chvilku trhnout a kuknout.Ale občas nám v práci vypadává internet,tak snad to bude zítra fungovat. A když ne,tak až doma ;-)
Odpovědět
Ru: ty pracuješ ve školství? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzí,tak jsem teď koukala na tu fotku té kytičky,ale mě se taky moc nelíbí...možná je to tím,že mi připadá,že je umělá.... Romí v deset hodin otvírají,tak tam chci být hned na desátou a pak zase zpátky do práce. A hned jak budu doma,tak vám sem dám fotečky...v práci to nejde,ale horkou zprávu vám písnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milmic - ano, pracuju ve školství, ale pracuji v speciální škole s postiženými dětmi,takže ne jako ty ;-) Luci -i mně se zdá,že je umělá :-( OK, tak to se v práci kuknu jen na horké informac a doma v klídečku se pak podívám na fotečky. Ale moc dlouho nás nenapínej,ju? :-D Hned bych šla taky do salonu, kdybych ještě mohla. No popravdě řečeno bych vlastně ještě mohla,že?Ale proč bych to dělala, když už mám vybráno. Nemělo by to asi smysl,že?Takže si o tom už můžu jen nechat zdát :-( Nebo vlastně možná ještě půjdu v listopadu na zkoušku té nové kolece.Uvidíme?Ale šla bych moc ráda. A jak se znám,tak určitě neodolám a půjdu!!! Takže za jak dlouho?Měsíc a půl :-( To je ještě za moooooooc dlouho :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A to už se pak zaměřím komplet na zkoušku všeho: závoje, bižu, bolérka a když už budu mít,tak si vezmu sebou i botičky.Bude se je snažit do té doby koupit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, hned jak to půjde tak písnu,ale nevím v kolik se vrátíme...doufám že tak v poledne,bych mohla mít vybráno a být na cestě do práce. No jsem nervozní už teď. Když vyberu šaty,tak bych chtěla rovnou zkusit i bolérko a závoj...abych tam pak už šla jen na zkoušku šatů před vyzvednutím. Romí já být tebou,tak už bych asi nezkoušela...máš vybrané krásné šatky,tak nemáš potřebu vybírat jiné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím Luci, jsem hrozná, protože to samé mi říká i kámoška. Abych už se na žadné jiné nedívala, žádné jiné nezkoušela, ale obávám se, že mně to stejně nedá a to pokušení bude silnější než já. Vím, že mám vybrané krásné šatičky a mrzet mě nebude, když prostě v nové kolekci nenajdu ještě nějaké úžasnější, které by mě třeba oslnily. A kdyby se tak náhodou přece jen stalo, tak pak sama budu muset nakonce zvážit, které vyberu.Ale to už předbíhám, takže uvidíme,co bude do listopadu. Třeba mě žadné nové neokouzlí a bude to vyřešeno. Já jsem bohužel tenkrát závoji nevěnovala pozornost (bolérko jsem si zkoušela a líbilo se mi) a nechtěla bych to nechávat až na tu poslední zkoušku, tak bych tam raděj chtěla zajet ještě někdy před tím (třeba v tom listopadu), ať už mám pak na zkoušce ve všem jasno a pouze je zkusím na hotovo, jak se říká? Mám obavy, abych se pak do nich v tom dubnu vlezla?Nemám sice sklony nějak náhle přibírat,ale náhoda je někdy blbec a někdy i 1, 2 cm je poznat,že? Korzet je v pohodě,ale spíš se bojím té sukně,ale určitě by to šlo popravit,že jo? :-( Když to bude jen pár cm, kdyby náhodou :-( Ale snad tomu tak nebude a bude to vše OK.
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to jde trošku poopravit,ale ono by to ani možná nebylo třeba vršek se stáhne dle potřby a sukně maximálně povijede o centimetr víš,ale to nevadí... Tak jsem na tebe zvědavá jak nakonec dopadneš. Uvidíš v listopadu ;-) maximálně si jen dovybereš závoj a bolérko. Já to taky nechci nechávat na poslední zkoušku, ale nejlépe hned zítra vše najdnou... A myslím,že člověk před svatbou asi nenabere...je takového běhání a stresu,že to snad ani není možný...
Odpovědět
Profilova fotka
Kéž bys měla pravdu, ale přece jen budou Vánoce a spousta dobrého cukrovíčka, které sbožňuji,tak snad...... Ale asi bych mohla být v klidu, protože bych musela asi hodně přibrát,aby to nešlo popravit a to určitě půjde. Ale já vlastně nepřiberu,tak to nemusím řešit,že jo? :-N Uvidím třeba v tom listopadu, to bych si je znovu zkusila a když to bude OK,tak se pak budu hlídat, abych nepřibrala :-) Je to lepší asi všechno vybrát hned najedno,ale tenkrát mě to v ten moment nějak nedošlo,že bych mohla řešit i závoj atd. Jeden nebo dva jsem sice zkusila tak pro dotvoření kompletu,ale byly hrozné a vůbec mě neslušely :-( Mám je možná i v albu s těmi šaty, ale fakt děs. Už jsme se o tom kdysi dříve bavili......
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak ať ti to zítra vyjde podle tvých představ. Určitě si na tebe v práci vzpomenu a budu ti tiše závidět a držet palečky. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, já taky mizím, jdu koukat na VKVčka a odpočinout na zítřek :-) a hned dám zprávu ;-)
Odpovědět
Ru: wow, tak to tě strašně obdivuju. No speciální pedagogiku jsem chtěla dělat, ale nezadařilo se. S jakým postižením pracuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
čaues holky, tak se těším na šatičky, Luci :-) koukala jsem ještě na šaty Romči a úplně jsem už zapomněla, jak vypadaly ty ostatní, co sis zkoušela, ještě se mně líbí ty jak píšeš, že jsou těžké..to znám :-( ale ty poslední ti fakt sednou úplně suprově!! máš v nich krásnou postavu, ten závoj se mně k tomu nelíbí, je moc takovej ohromnej, kdyby nějakej, tak jen malej zezadu. Tenhle tě moc zakrývá a je to škoda! jinak ta moje kytka je i možná na obrázku umělá, nevím..samozřejmě nebude kopie, ale líbí se mně kombinace barev a jde to k sobě, ale na obrázku mně přijde, že jsou látkové.. a pak bych si ji dala usušit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem najukla, jestli Lucka nepíše, jak to vypadá s šatička, ale zatím nic.. asi je ve zkoušecím boji :-) já za chvilku jedu s mamkou po hřbitovech, tak až se vrátím, zase sem mrknu..tak zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak mám vybráno :-) jsou úžasné a výborné. Musím jít makat a večer dám fotečky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?