Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen mě občas začíná děsit fakt, že některé holky už mají vybrané šaty, vyzkoušené, jakou budou mít výzdobu atd. My máme termín, zamluvenou hospodu a velmi matnou představu o všem ostatním.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máme prostě krásné datum :-) . Všechny dubňačky mají pěkné datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rumisek: Plánujeme asi měsíc, ale na beremko chodím už dýl. Připojila jsem se, abych si měla s kým pokecat. Ségry mám daleko, mamku taky, tchýni nemám vůbec, tak si nemám s kým pokecat o přípravách a těch krásným trápeních okolo.
Odpovědět
Souhlasím s Lu. Krásné jarní datum, už by mohlo hřát sluníčko, stromy lehce nakvetlý, tráva zelená..... Lehký jarní vánek..... Už aby to bylo po tom sychravu co přišlo. Vítej mezi námi nevěsto. :)
Odpovědět
Profilova fotka
milmic: díky :-)
Odpovědět
Paj: koukám že tvým favoritem jsou šatky z Romanticy - ty druhé, co máš v albu, ta tmavovalsá nevěsta. No nevím, jak u vás, ale u nás některé z nich mívají v některých salonech a co víc - dají se přes katalog do toho kterého salonu objednat o jiné, než právě mají k dispozici. Zkus si napsat přímo do Romanticy, aj já jsem to tak udělala a paní mi hned odpověděla, kam to dodávají a určitě ti ochotně poradí aj ohledné velikosti. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo hloky,snad nám to počasíčko vyjde. Já se pro dnešk,ale už loučím. Strašně mě pálí oči... Tak se mějte a zítra páček. Výjmečně jsme doma,tak budu načuhovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin: ahoj příště
Odpovědět
Profilova fotka
jestli sem pájo budeš chodit,tak se jiste brzy zse potkáme...jsem tu skoro každý den...mám taky všechny daleko a tady s holkama se super kecá. Jinak já jsem Lucka...mejse pa
Odpovědět
Profilova fotka
milmic: Já jsem hrozná, mě se líbí každé druhé. Jenže jsem tak trochu víc XXL, tak s nimi budu mít asi dost problém. Možná mě ta Romantica opravdu nemine.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se pro dnešek loučím, pa zítra. Zítra jsem taky doma stejně jako Lucka a čeká mě menší úklid a sobotní práce, takže občas taky nakuknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rumisek: ahoj
Odpovědět
Článek se načítá
Paj: kdyžtak to zkus, paní se zdála opravdu milá a ochotná. Ptala jsem se právě, kam dodávají po Brně a sama do sebe mi napsala, že případně si můžu aj objednat, páč jsou až z Hranic. Jináč já se hlásím, že zajtra taky nakuknu, páč mě čeká učení se na zkoušky v autoškole. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko..koukám, že jste rozepsaly :-) Pájo, i já tě vítám ;-) no, šaty jsem zatím nerozhodla a nějak se mně už ani nechce nad tím přemýšlet..všechny jste se shodly na těch bílých a kámošky zase spíš na těch levante.. materiálem jsou rozhodně lepší ty levante, právě u těch bílých mně vadil ten lesk, jak jste si o něm psaly..na fotce to třeba není tak vidět, ale ve skutečnosti to bylo dost.. přes prsa jsem se taky víc cítila v levante.. postava je lepší v těch bílých. ach jo, ale musím to brát s humorem..nejlepší by bylo, kdyby si jedny z nich někdo zamluvil a na mě zbyly ty druhé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak Luci, tanga jsou krásný :-) jak máš v albu ty šaty s růžovou, tak paní v salonu říkala, že je má, ale s bílou stuhou, ale v malé velikosti, ale že by je mohla nechat ušít, ale to by trvalo zase skoro 2 měsíce..a mně se už nějak čekat nechce..a nakonec bych měla ještě větší dilema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, nějak to dopadne :-)
Odpovědět
Dobré ráno, holky, vlastně už poledne. 8-) Tož jsem zkusila ten maslostroj na výrobu vývazků a celkem to jde, nemám s tím žádný problém. Jsou všecky plus minus autobus stejné a pěkně to vodsejpá. Jen nemůžu přijít na to, jak vyrobit ten velký. Ani v ruce, ani v maslostroji. Vyráběla jste ho některá?
Odpovědět
Profilova fotka
Milmic: Já jsem dělala větší vývazky pro svědky a rodiče a prostě jsem si nastříhala delší mašličky a nechávala jsem delší konce, toť vše. Myslela jsem, že nám s Luckou dáš za pravdu s tou šablonou,ale jak je vidět, tak ti to vyhovuje. Hlavní věc je, že ti to jde ;-) A je jedno jestli přes šablonu nebo v ruce. Pak nám je vyfoť a dej do albíčka, ju? V jaké barevné kombinaci je vlastně děláš?
Odpovědět
Ru: no první pokusy byly hrozný, to jsem si říkala... no jo, holky měly fakt pravdu. Ale potom jsem se rozmotala a jde to jak po másle. 8-) Už je mám v albumu, dělám světlounkou žlutou, na fotkách možná vypadá jako bílá, nejlíp je vidět na tej fotce na popsaným papíře - tam ta barva docela i odpovídá skutečnosti. A tmavě zelenou. Mám je trošku delší pro všechny svatebčany, no myrta už tam nebude, dostanou jenom mašličky. Pro svědky a rodiče jsem právě chtěla takové velké, jednak trošku delší konce a mašličky to má 4, ne jen dvě žluté. No nemůžu na to ani za nic přijít, kudy tu mám motat.
Odpovědět
No ale ty máš taky hezké vývazky pro svědky a rodiče, chm chm, pěkné, šikovná jsi. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za pochvalu :-) Vím asi, co máš na mysli za tý vazky s těmi 4-mašličkami. Už jsem to viděla a taky mě to první napadlo, že bych něco takového mohla udělat pro svědky a rodiče,ale říkala jsem si, že to bude asi složitější a nevěděla jsem, jak nato. Ale vlastně jsem se o to o ni nepokusila :-D Zkusila jsem ty, co mám a moc se mi líbily se mi,tak jsem nic jiného neřešila! :-D Tak ať se ti daří ;-) Ta barva na těch fotkách vážně trošku klame a je těžko rozpoznatelná,ale jistě je to hezké.
Odpovědět
No já si tu s tím lámu hlavu, jak udělat ty 4 mašličkové, ale je v tom nějaká matematická záhada nebo už nevím. Ta žlutá odpovídá skutečnosti na tom papíře, tak to vypadá. :)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Tohle by ti možná mohlo pomoct ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Až na konci toho alba jsou fotečky z vývazkama.... A tady je přímo odkaz na první mašličku.Tak snad to pomůže http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Jé, tohle mi právě fotila a posílala odkaz nevěsta od sousedů... z Brna a okolí. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím,že s touto nápovědou už to bude snad hračka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my jsme dnes byli na nákupech a pak jsme se vrhli na velkej úklid a rovnou jsem nám umyla i okna a vyprala záclony. Musím zkouknout ty nové fotečky...už jsem na to moc zvědavá. Milmic, já tak nějak vím jak se dělají ty čtyř mašličkové vývazky,ale nevím jak to popsat,ale koukám,že už ti Romča poslala super návod,tak to půjde jedna báseň. My jsme se teď právě kochali fotkama našeho fotografa....už se na to moooc těším a pak jsme ještě projížděli galerii se svatebníma šatama,tak Peťa říkal ať si napůjčuju šaty s ramínkama za krk a nebo širokejma ramínkama, jinak je prá utrhne :-D . Aspoň vím co se mu nelíbí. je fakt,že mě se taky ramínka moc nelíbí. A hlavně teď jak jsem trošku zhubla,tak mi šli dolu i trošku prsa,tak jsem ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám,že mi z albíčka utekl ten podvazkovej pás...chjo,tak až dorazí,tak vám ho sem vyfotím. Už aby byl doma balíček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
milmic: Co tím myslíš "maslostroj" na vývazky? Ahoj.P
Odpovědět
Paj: no někde se tu objevil odkaz s obrázkem. http://www.beremese.cz/album/album.ph... A podle tohodle to teď dělám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?