Menu Forum

Svatba duben/apríl 2010

31. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
 Ahojky,
milmic, tak to je super, hned tam jdu kouknout emoticon byla jsem tam párkrát na diskuzi která byla tak nějak pro mě,ale bylo tam takovejch holek, že jsem se v tom pak ztrácela a tak jsem to vzdala. Moc se těším, že si tam budeme povídat.
8. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Ahojky holky,tak jsem si tak dneska říkala, že asi některé z nás už mají první výročí svatby emoticon fí ho to to ale letí...a za chvilku i my co jsme byli mezi posledníma budeme mít po prvním výročí.
A jak jste si ten rok manželství užili? Já teda parádně...nějak rychle to uteklo, že bych ani neřekla,že už je to rok. Ale hned bych se vdávala znovu emoticon
Všem přeji krásné výročí! Ahojky
3. dub 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 24. dubna 2010
    Kostel sv. Martina Buchlovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
    Kostel sv. Martina Buchlovice, Region Uherské Hradiště
 Ahoj holky,
tak jsem se dnes dokopala k tomu, abych za vámi po delší době zase nakoukla. Doufám ,že se máte všechny moc fajn. Milmic, děkuji za založení koníka a hned se musím mrknout, jak to funguje a tady to teda můžem už pomalu opouštět. Naprosto s tebou Luci souhlasím, že ten rok utekl jak voda. To snad vani není možné, jak ten čas letí. Máme za sebou rok od svatby a 2 roky od svatebních příprav a připadá mi jako by to všechno bylo teprve včera emoticon Je škoda, že už ten čas nejde vrátit, ale brzy nás některé čekají jiné radosti a starosti, některé z nás už je dokonce i prožívají a některé z nás jsou zatím ještě toužebném očekávání, které se jistě brzy naplní emoticon Mějte se moc krásně holky a snad brzy naviděnoun na koníkovi emoticon
7. dub 2011 ve 20:15  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojzisova
Registrovala se 16. března 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 18 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel.
  • Svatba byla 10. dubna 2010
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mojzisova
Registrovala se 16. března 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 18 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel.
  • Svatba byla 10. dubna 2010
    Slovensko
 Naše prvé výročie emoticon Tak rýchlo to ubehlo emoticon
10. dub 2011 v 10:44  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
Registrovala se 1. února 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
Registrovala se 1. února 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Tábor.
 zdárek zenyemoticon hlásím s 5 mesicním Adámkem...jak se máte? nemame treba nakou diskuzni skupinu na facebooku nebo nekde prece jen uz nejsme nevestyemoticon
28. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
Registrovala se 5. června 2009 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Má 38 přátel. Region Litoměřice.
    V Ploskovicích, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
Registrovala se 5. června 2009 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Má 38 přátel. Region Litoměřice.
    V Ploskovicích, Region Litoměřice
 @lupinpupin
@rumisek
@pavlinkaaaaaaa

Ahoj holky. Tak ná Vás po dlouhé době koukám a tolik změn. Psala jsem @milmic s žádostí, aby mne vzala do Vaší nové skupiny na MK. Tak doufám, že brzy mé prosby vyslyší emoticon. Vůbec jsem netušila, že už všechny na Koníkovi dávno jste. Ráda bych se dozvěděla, co je u Vás všech nového a jak tak pozoruji, budu se ještě hodně divit emoticon
31. črc 2011 v 15:37  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Do všech témat vkládá svou neg.zkušenost s AutoClubem Hotel Morávka -zaspamovala tím celé forum!!!”
21. kvě 2012 v 19:19 • jirkamirka
Jdi na stranu:   Zruš