Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
1
234
235
Tož jsem založila toho koně pro nás. http://www.modrykonik.cz/diskuse/priv... Je to soukromá diskuse, přístup jsem vám dala snad všem. Pokud to nekomu nepůjde, nebo jsem na někoho zapomněla, houkněte. :-) A šup šup, chlubit se bříškama krásnýma. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, milmic, tak to je super, hned tam jdu kouknout :-) byla jsem tam párkrát na diskuzi která byla tak nějak pro mě,ale bylo tam takovejch holek, že jsem se v tom pak ztrácela a tak jsem to vzdala. Moc se těším, že si tam budeme povídat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak jsem si tak dneska říkala, že asi některé z nás už mají první výročí svatby :-) fí ho to to ale letí...a za chvilku i my co jsme byli mezi posledníma budeme mít po prvním výročí. A jak jste si ten rok manželství užili? Já teda parádně...nějak rychle to uteklo, že bych ani neřekla,že už je to rok. Ale hned bych se vdávala znovu :-) Všem přeji krásné výročí! Ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se dnes dokopala k tomu, abych za vámi po delší době zase nakoukla. Doufám ,že se máte všechny moc fajn. Milmic, děkuji za založení koníka a hned se musím mrknout, jak to funguje a tady to teda můžem už pomalu opouštět. Naprosto s tebou Luci souhlasím, že ten rok utekl jak voda. To snad vani není možné, jak ten čas letí. Máme za sebou rok od svatby a 2 roky od svatebních příprav a připadá mi jako by to všechno bylo teprve včera :-( Je škoda, že už ten čas nejde vrátit, ale brzy nás některé čekají jiné radosti a starosti, některé z nás už je dokonce i prožívají a některé z nás jsou zatím ještě toužebném očekávání, které se jistě brzy naplní ;-) Mějte se moc krásně holky a snad brzy naviděnoun na koníkovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Naše prvé výročie :-) Tak rýchlo to ubehlo ;-)
Odpovědět
zdárek zeny:) hlásím s 5 mesicním Adámkem...jak se máte? nemame treba nakou diskuzni skupinu na facebooku nebo nekde prece jen uz nejsme nevesty:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@lupinpupin @rumisek @pavlinkaaaaaaa Ahoj holky. Tak ná Vás po dlouhé době koukám a tolik změn. Psala jsem @milmic s žádostí, aby mne vzala do Vaší nové skupiny na MK. Tak doufám, že brzy mé prosby vyslyší :-). Vůbec jsem netušila, že už všechny na Koníkovi dávno jste. Ráda bych se dozvěděla, co je u Vás všech nového a jak tak pozoruji, budu se ještě hodně divit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
234
235
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?