Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
No když nic nesecvičíme tak to vidím na styl ala ploužák sem tam s nějakou otočkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ved aj tak dobre. Tak ci tak to bude dojemne. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj.... koukám, že je to asi všude stejné.....u nás taky já vymýšlím a přítel schvaluje/zamítá....ale většinou se shodneme a líbí se nám totéž :-). My budeme mít na 90% DJ na doporučení známých, hraje prý všechno takže si každý přijde na své. A snad i trošku ušetříme penízky - když je to kamarád kamaráda...uvidíme :-). Mno a první tanec ještě rozmyšlený nemáme, ale rámcově počítáme s tím, že si zkusíme zajistit pár tanečních lekcí...protože hlavně přítel moc tanci neholduje....mě by ploužák sem-tam nevadil, ale on by chtěl provést i maminky a babičky....tak aby si netrhnul ostudu a nějaký ten valčík zvládl... Holky, máte už představu jak by měla Vaše svatba vypadat barevně?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my v sobotu ideme na svadbu priatelovej velmi dobrej kamaratek, ak sa tesim, lebo aj nieco obkukam ;-) Hlavne bude mat zivu hudbu, tak ak sa nam bude pacit, tak by sme skusili sa nejako dohodnut. Ale to uvidime. Hlavne aj podla penazi. Mne (a fakt hovorim len za seba) by sa pacila bielo zelena kombinacia (svieza zelena), alebo bielo oranzova (ale musi byt to fakt pekna oranzova, lebo nie kazda sa mi paci). Nieco jarne, kedze svadba bude v jari. Alebo sa mi paci bielo fialova, ale to sa podla mna na jar moc nehodi. A mozno bielo rozova, ale nie ta prasiatkovo ruzova.... No uvidime. :-D A aka je vasa predstava o farbach. Budete si brat nejaku koordinatorku alebo vsetko same si zabezpecite?
Odpovědět
Taky my budeme mít vínovo-bílou s troškou zelené ;-) Jinak určitě taky si chci zatancovat s taťkou a dědou,ale nějaký ten valčík zvládnu,ale to až po našem prvním tanci ;-) Jinak koordinátorka by byla určo fajn,ale ty penízky,si to zajistím vše sama a na svatbě pověřím ségru a sestřenky ať to trošku korigují :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky chcem po svadobnom tanci aj tanec s ocom a priatel by mal so svojou mamkou. Ale on o tom este nevie :-N Ja taky radsej sama si vsetko zaistim, hlavne mna take veci hrozne bavia x-) A poverim sestru a kamaratky...
Odpovědět
Profilova fotka
Koordinátorka by byla určitě fajn, ale jednak na ni nezbyde v rozpočtu místo, ale hlavně, mě to sbírání inspirací a nápadu a zařizování baví, neberu to jako zátěž, naopak :-). Pokud jde o barvy - u mě zatím vede bílo-zelená (myslím taky tu světlou jarní) a do toho trošku růžové...ale ještě nemám vůbec nic nakoupeno - vrhnu se na to po prázdninách. Do té doby se účastníme tří svateb, tak budu sbírat nápady. Jedna byla teď v sobotu 6.6., měli to do bílo-zelena a v kostele...krása! Druhá nás čeká v červenci na zámku Slavkov a třetí v srpnu, zase v kostele a vím, že plánují právě tu bílo-vínovou..
Odpovědět
Taky mě to děsně baví.Už mám najítých plno internetových obchldků a už jen čakám až budou penízky,bo z toho jednoho už mám vybraných za 500 :-) Hlavně mají levnou oraganzu,jen teda je nevýhoda že mají minimální odběr za těch 500
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc Vás zdravím a především nováčky daee a tynkyy. Já plánuji taky svatbu do bílo-zelena,už jsem pevně rozhodnutá a co jsem už viděla z různých fotek,tak mylsím,že volba je to dobrá.Ale zatím ještě nemám taky nic nakoupeno,jen mám tak trošku vybráno,co bych asi chtěla a o prázdninách budu nakupovat :-) .My jsme si vybrali termín 24. 4. 2010 - s těmi 4 se to taky trošku rýmuje :-) Kacka - jaké sis koupila ty okvětní plátky a za kolik?A můžeš mi dát typ na tu levnou organzu?Ty okvětní plátky sis kupovala někde u vás nebo to máš přes net? Holky, vidím,že řešíte písničky na ploužáky.Musím se přiznat,že to mě zatím vůbec nenapadlo.Ale je fakt,že my budeme mít živou hudbu a obávám se,že i kdybych si nějakou píseň vybrala,tak je dost možné,že by ji nemuseli umět zahrát, i když je to moc dobrá kapela. Jinak z tance nemám strach já ani můj přítel,protože valčík a polku zvládáme v pohodě a musím se přiznat,že v zimě jsme chodili spolu do tanečních.Téhož času jsme ovládali i jiné tance :-),ale už jsme některé i zapomněli,takže zas tak profi nejsme ;-) Doufám,že Vás tímto dlouhým textem moc neunudím,ale pár dní jsem tu nebyla a vidím,že se toho hodně odehrálo,tak jsem se chtěla taky připojit.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se přiznám, že nad hudbou obecně jsem ještě vůbec nepřemýšlela...teď mě napadá, že to je nejen hudba na první tanec, ale vlastně i hudba na obřad....! Nad tím jste už přemýšlely? My budeme mít každopádně civilní obřad buď na zámečku v Líšni nebo ve Slavkově....a vím jen, že si budeme moci vybrat, co nám zahrají...ale to bude asi delší hledání kompromisu, protože já nemám problém s takovými těmi typicky svatebními melodiemi a slaďáky, tak přítel - ten je spíš metal atd....a to teda použít nemůžem :-D,
Odpovědět
Profilova fotka
Ani o tom jsem nepřemýšlela.Ale vzpomínám si,že když se vdávala sestřenka,tak si hudbu k obřadu vybírala. Háček je v tom,že my máme svatbu v kostele a moc neutším,jak to tam chodí. Jestli tam hrají pouze varhany. Nebo mně teď třeba napadá,že bych oslovila možná kamaráday z cimbálky,že by mně něco hezkého v kostele zahrály - fakt netuším?A nebo jestli to jde,tak bych si tam nějakou hudbu přinesla,ale v tom kostele nevím,jak by vyzněla hudba z CD.Nemáš s tím nějakou zkušenost?
Odpovědět
Ahojte dievcata, tak ked hovorite o farbe svadby,aj ja sa rozhodujem medzi bielo- zelenou,bielo- fialovou, bielou- zltou.Na 100% sa rozhodneme v lete,ked budeme doma a pojdeme pozriet salu v hoteli, kde to budeme mat,lebo to tam nanovo malovali.tak som zvedava. My sme uz rozmyslali aj nad mojou kytickou a kvetovou vyzdobou saly,kostola atd.Mne sa strasne pacia tulipany,ktore to pre svadobnu kyticku asi vyhraju a rozmyslam,ze aj sala by nimi mohla byt vyzdobena.kamoska mi poradila,nech doma vysadime zahody tulipanov,maminka ma zahradu,aj priatelovi rodicia a cela rodina,tak by sme to vo velkom zasadili a pouzili na vyzdobu.Ale neviem ci by sa to realne dalo vystihnut,aby boli prave na svadbu,Budem to musiet doma prekonzultovat:-)))asi troskuy strelene,vsak???? Nad hudbou sme este moc nerozmyslali,ale urcite budeme musiet mat par lekcii tanca,nakolko drahy je dost drevo:-))) Zelam vam pekny vecer.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte holky. Tak k hudbe v kostole asi tolko. Moja sestra ked sa vydavala, tak jej kamaratka spievala ked vchadzala do kostola este ako slobodna. A ked vychadzala ako vydata, tak uz klasicky svadobny pochod. Moja kamoska tiez studuje spev, takze asi ju tiez poprosim, aby ona niecoo zaspieval. a druha kamoska hraje na flautu,... takze by mozno slo, aby dali nieco dohromady. Uvidime. Ale kazdopadne aj v kostole si mozes vybrat, ale malo by to byt skor take "kostolne" ;-) Este sa vas holky opytam, myslite, ze by sa dievca malo vydavat v mieste svojho bydliska alebo je to viac menej jedno? Ja totiz uz takmer 5 rokov som v Prahe a s priatelom sme si tu kupili byt, v zari si davam trvaly pobyt a uz aj tu som proste doma. Nebude to blbe mat svadbu v Prahe a nie na Slovensku??? Aky je vas nazor na to? Ku kvetom: mne sa tiez velmi pacia tulipany, v tej dobe dokonca aj budu, takze by to slo. Ale tiez sa mi velmi paci kytica z bielych kal. Uvazovala som tiez, ze kvetinovu vyzdobu na hostinu na stoly by sme dali umele kvety SIA, ktore vyzeraju uplne dokonale a aspon by som si ich nechala. Tak ci tak chcem ich domov do vazy, takze by som zabila 2 muchy 1 ranou ;-) skuste pozriet na http://www.sia-homefashion.com/sia/ho... mozno tam najdete nejake dobre napady na vyzdobu...
Odpovědět
Romi,ty plátky jsem koupila v Ikeii za 49 kč jeden balíček,mám 3-2 vínové e jeden zelenkavo bílý.NA organzu hoídm odkaz ;-) JInak na dhudbou na obřad jsme též tak trochu pořemýšlela,ale nic zatím nevymyslela.JEn při výměně prstýnků by s emi líbilo Já ti prstýnek dám z pohádky Zlatovláska x-) Tinkyy,mylsím si,že je jedno kde s ebudeš vdávat.Jde o to,aby se to tma líbilo Vám oběma. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. tinkyy: myslím, že když se cítíš doma v Praze, není důvod proč by ses měla vdávat na Slovensku...jak říká Kaczka..hlavní je, aby se místo svatby líbilo Vám dvěma :-). A co rodina? Přijedou za Vámi do Prahy? Pokud jde o kytičky....ráda bych kombinaci frézie+růže...barveně asi v rámci ladění celé svatby do bílo-zeleno-růžova. Růže mám moc ráda a frézie - to je srdeční záležitost, byla to první kytička, kterou mi přítel dal, dostala jsem se k prvnímu výročí....a taky náááádherně voní... Mno nad hudbou jsem začala přemýšlet teda teprve teď a zatím vůbec nevím :-/....jestli vybrat něco z klasiky, co se hrává a nebo jestli se pustit do vymýšlení něceho vlastního a originálního....nejspíš kombinaci, protože třeba svatební pochod bych asi vypustit nechtěla :-)
Odpovědět
Já chci rudé růže.Tu kytičku miluju a ataky to byla první kterou jsem dostala od přítele. x-) JAk tak začínám přemýšlet tak je toho fakt hafo co všechno člověk musí zařídit a promyslet =-)
Odpovědět
Profilova fotka
daee: rodina urcite pride. Bez najblizsiech si moju svadbu neviem predstavit. Akurat sa trosku obavam, ci nebudu nejake reci kolovat, pretoze "to my mali byt tu..." (nemyslim rodiacia, ale tety, ujovia a tak). Ale to je jedno. Planujeme vsetkym zaplatit hotel, doprava je na nich, takze by to mali zvladnut. ;-) K tym kytkam: este su nadherne pivonie :-) Ja nemam ziadnu srdcovu kytku, milujem uplne vsetky, od lucnych po exoticke, priatel to vie a preto ma vzdy prekvapi inou. Vtipne je, ze ich vacsinou kupuje v kvetinarstve pri cintorine a krematoriu :-D, pretoze to ma po ceste z prace
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, co se týče kytek,tak já bych chtěla bílé kaly s dlouhými stopkami,to se mi moc líbí. Tinkyy - co se týče té svatby v Praze,tak dej ná svůj hlas,co ti pasuje,ale já musím říct za sebe,že bych svatbu asi udělala v mém případě v místě mého bydliště,protože nás bude hodně a nedokážu si představit,jak by se tam všichni do Prahy dopravili a kde bych všechny lidi ubytovala. Pokud Vás ale bude málo,tak to určitě lze. Záleží na Vás, jak si to zorganizujete. Já taky nemám svatbu přímo v mém bydlišti,ale je to blízko.Asi 10 km od mého místa bydliště. Ten zpěv - to by mohlo být moc hezké. Musím o tom vážně popřemýšlet,ale zajít je ještě čas.Ale budu nad tím uvažovat. Chodím u nás v naší vesnici,do pěveckého sboru (lidový folklor) a předpokládám,že holky mi před kostel určitě přijdou zazpívat.Ale dovnitř do kostela musím ještě něco vymyslet. Kaczka - tak ty okvětní plátky z té IKEI jsou teda levné.Na netu jsem viděla,tak za 80 a spíš i více Kč.Tak to si je tam pak určitě taky koupím.Měli tam výběr.Na tu organzu se podívám na stránkách a dám ti vědět,ju?Ta cena je lákavá.Zatím díky
Odpovědět
ROmi výběr měli....ale zelené myslím jen ty co mám doma,ti je nafotím pak ;-) Já taky kdysi chtěla Kaly a zeleno bílou svatbu,ale nějak jsem změnila názor,ais kvůli tomu,že si kytičku chci nehcat pak uschnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kacka - já jsem taky původně chtěla růže a rudé.O tom jsme si myslím už i psali.A chtěla jsem to taky právě proto,že jsem si kytku chtěla nechat usušit.Pak jsem se ale ptala holek,které si kytky po svatbě sušily a říkaly,že ji stejně pak musely vyhodit,protože to nebylo hezké.Ale tím tě nechci odrazovat, třeba právě ta tvoje bude usušená hezká a vydrží. A nakonec se mi zalíbily ty bílé kaly.Jednoduché a moc hezké. Nechám si to uvázat z dlouhými stopkama,protože jsem celkem vysoká a myslím,že to bude hezké. Jestli okvětní plátky budeš dávat do alba,tak se pak mrknu,ale speciálně pro mě je fotit nemusíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy už jste byli na ty šaty?
Odpovědět
Já už několik uschlých kytoček viděla,sice vyblednou,ale já byhc si je nechala hlavně na památku,ukazovat je nemusím ;-) Na šaty jsme ještě nebyli,jdeme příští týden a mega se těším.Malého bude poprvé sama hlídat moje babička tak snad to zvládnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy uz planujete saty a ja este nic :-( ach jaj. Snad to vsetko zvladnem.
Odpovědět
Tinky.jenom já jdu an šaty.Jdeme s kámoškou do Brna kvůli něčemu jinému,tak jsme to jen spojili,já se jen tka do Brna nedostanu,teda jen o víkendech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to hej. My zatial planujeme spolocnu veceru na sich rodin, aby sa spoznali- oficialne zasnuby alebo ako to mam nazvat. To bude teda.... :-|
Odpovědět
No moje mamka Tomového taťklu zná,taťky seznámíme možná na malého narozkách a Tomova mamka na svatbě asi nebude.Takže tohle neřešíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme v plánu někdy během prázdnin seznamovací večeri pro rodiče - naši se zatím znají jen od vidění. Bereme se po dvou letech resp. v tom dubnu 2010 to budou skoro tři roky, ale doteď se naši nějak nepotkali :-). Mj. holky, asi tu budu spíš v menšině...většina nevěst tu plánuje svatbu po delší známosti. Trošku to ve mě hlodá, jestli nespěcháme, ale prostě teď konečně mám pocit, že je to ONO, dřív mě ani po čtyřech letech bydlení společně myšlenky na svatbu nenapadaly...Mno možná je to i tím, že už mi je skoro 28 a čím dál víc se těším, až budeme rodina... Jak je to u Vás? Kolik je Vám let (jestli to není moc soukromý dotaz :-)) a po jak dlouhé době vztahu se berete?
Odpovědět
Profilova fotka
No ja mam 24, v rijnu to 25, priatel mal 32. Spolu sme presne 3 roky a 2 mesiace a vziat sa chceme po 4 rokoch a 1 dni, lebo tak vysla sobota ;-) Daee, nemyslim si, ze je to skoro. Ked to tak citite a lubite sa, tak nie je predsa co riesit, no nie?! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Je to tak :-). Jen je zvláštní, že někdy ani po mnohem delší době člověk nemá ten pocit, že by do toho šel a naopak - tady jsem tušila, že je to, co hledám už po pár měsících. A to jsme známost přes internet - takže ať žijou internetové seznamky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
daee - mně bylo před pár dny 28 let a přítel bude mít na podzim 30 a v srpnu to bude 3 roky, co spolu chodíme a požádána o ruku jsem byla v březnu. Jinak naši rodiče se moc dobře znají, protože pocházíme z jedné vesnice. Naše maminky jsou dokonce i spolužačky a taťku můj přítel už bohužel nemá. Jinak nějaká oficiální společná večeře rodičů zatím neproběhla.Zatím si domlouváme vše sami. Když u nás probíhaly zásnuby,tak to bylo spíš jen takové sourkomé a intimní jen my dva. Moji rodiče nebyli doma.Takže to nebyla taková ta klasika, kdy kluk požáda o ruku jejich dcery rodiče.Ale možná mu to ještě navrhnu,aby to tak udělal.Přece jen je to možná slušnost.Co myslíte vy?Jak to probíhalo u vás holky?Musím vymyslet nějakou vhodnou příležitost při které by se to hodilo a už mně možná i jedna napadla.Ale uvidím,co nato bude říkat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?