Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, po tom, co jsem tady načetla v diskuzích, jsme se taky rozhodli zamluvit místo hostiny a fotografa co nejdřív...abychom měli (spíš abych já měla :-)) klid. A třeba fotograf mi řekl, že nevolám vůbec brzo - naopak, že už má na duben dvě další svatby v jiných termínech... Teď nezbývá než doufat, že na ten náš "den D" vypíšou termín obřadu taky na matrice, ale vzhledem k tomu, že místo, kde se chceme vzít ještě nemáme úplně jasné...tak myslím, že někde by to vyjít mělo :-).
Odpovědět
Daee a koho chte jako fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
Kamila Salibu - moc se mi líbí jeho práce + četla jsem na něj jenom samou chválu.....a můj dojem po telefonu byl taky jenom pozitivní...tak jsme se hned domluvili napevno :-)...o starost míň (i když jak se znám...budu se ještě během roku 3x ujišťovat, že rezervace platí, že s námi počítá :-D )
Odpovědět
Nechce žádnou zálohu?Já chci Vokurka a ten zálohu chce...No asi mi bude muset už přispět tatínek bo náš malý bdue mít rok,takže dárky oslava atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to náš fotograf zatím žádnou zálohu nechce,ale to asi proto,že je to tak trošku kamarád a není to žádný profi. Tak očekáváme,že to bude za nějakou rozumnou cenu.Ale při focení budeme muset trošku zapojit i naši kreativitu při focení,protože nevím nakolik bude schopný on.Ale prostředí nám možná samo pomůže a myslím,že i on ví,co a jak protože má focení jako zálibu.Ale říkám si,že až uvidím nějaké hezké fotky,tak že si je musím zapamatovat - ty pózy a pak je budem kopírovat ;-) Pár takových už jsem viděla,ale zatím jsem je neukládála,tak už si je nepamatuju.Kdyby jste někde nějaké moc hezké fotečky viděli,tak dejte vědět.Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Kaczka: zálohu po nás nechtěl...mám pocit, že je o něj takový zájem, že by nás případně obratem nahradil (jenom za ty tři dny, co jsme se rozhodovali my, už prý měl další nevěstu v pořadí). Dívala jsem se na web Petra Vokurka - taky má moc pěkné fotky. Můžu se zeptat, jak se u něj pohybuje cena? No a pokud jde o peníze...bude to celé náročné, to tuším už teď, když se začínám teprve rozkoukávat :-( ...zatím jsme ale konkrétní rozpočet s přítelem neřešili, ani neproběhlo žádné oficiální sezení s rodiči. Všichni teda o našich plánech vědí, ale domlouvání kdo a kolik přispěje (doufáme, že se budou podílet obě strany + něco si pořešíme sami) necháváme někdy na konec prázdnin, začátek září.
Odpovědět
Romi,no však kolikrát takoví lidé udělají nejhozčí fotečky.Mi napiš do IP mail a nějaké ti pošlu co mám uložené ;-) Dae písnu ti to do IP! ;-) PEníze sjou hrůza,ale už sjem to přestala řešit,bo bysme s enidky nevzali ;-)
Odpovědět
No holky,kde jste? =-) Já už mám s kámoškou naplánované,jak půjdem do salónu vyzkoušet šaty.JE sice brzo,ale tak jdeme do Brna do města a já se tam tak moc endostanu,tka jsem toho hned využila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy, tak se pak ozvi,jaká byla první zkouška. Já jsem zase dnes navštívila jeden obchod s dekoracemi v UH a byly tam věci,co by se mi i líbily, zase v jiném obchodě už jsem viděla i hezké svíčky do zelena,ale říkám si,že ještě počkám.Mám v plánu jet do IKEI přes léto a tam si říkám,že by to mohlo být nejlevnější,tak snad nezaváhám. Jinak dnes nemám svůj den :-( .Moc jsem se těšila na jednu věci, která mi dnes nevyšla,ale se svatbou to nemám nic společného,ale i tak jsem z toho tršoku smutná a zároveň naštvaná ]-(
Odpovědět
Určitě dám vědět ;-) Už jsme s ekonečně rozhodli pro fotografa,ale Vokurek to nebude,nakonec rozhodli finance,ael nemyslím si,že na úkor kvality.Budeme mít Zuzanu Schaft x-) Dneska jí ještě písnu :-) Taky plánuju jít do Ikei,mají tam levno ;-) ROmi,kdyby ses chtěla vypovídat tak písni do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaczka: Zuzana Scharf má taky moc pěkné fotky a hodně ji tu chválí...myslím, že to je rozohodně dobrá volba! :-)
Odpovědět
Daee,tak nakonec padla,prý tak daleko nefotí,jeidně,že by den před námi měla svatbu na Moravě,takže s eopět vracíme k Vokurovi,jen musím počkat,až budeme mít zbytečné 2000 na zálohu.Teď má malý narozky,tak peníze jdou do dárku a do oslavy.Tak snad bdue pak ještě volný
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kaczka: ona to na těch stránkách tak nějak má....že dojíždí do 200km...škoda :-(. Taky jsem o ní uvažovala (do Brna by nám za 1200,- Kč přijela), ale když Saliba byl můj favorit a cenově se to moc neliší. No první narozeniny.....tak to se musí pořádně oslavit!!! ;-) ...pan fotograf počká
Odpovědět
No jako myslím,že k nám to není o moc dál,jenže když pojede po dálnici tak je.No co už.Nebudu čekat,než se jí někdo ozve.Vokurek dojede kamkoliv,ale má to teda k nám kouske,je ze Znojma. No musíme to oslavit,s ebude slavit na 2x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak sa taky pridavam k vam dubnovym :-) Asi pred 2 mesiacmi som navrhla datum 10.4.2010 (priatel chcel pekny datum, ktory si bude pamatat a tento datum je den po vyroci co sa pozname), moj priatel suhlasil, ale az do tejto stredy sme sa uz o tom nebavili. No prave v stredu to dopadlo tak, ze svadba v ten den naizaj bude. Takze zaciname pripravovat a vsetko zhanat. Ale prstienok este nemam, podla jeho slov caka na chvilu kedy to nebudem cakat :-D Ale tak snad uz coskoro. Fotografa budeme mat jeho naj kamarata, co profesionalne foti, akurat ma moje zlaticko dilemu ako to sklbit s tym, aby mu isiel aj za svedka :-. A ja mam zase dilemu z toho, aka restauracia v Prahe bude pre nas ta prava...je tu taky vyber, ze to je len na skodu...
Odpovědět
Profilova fotka
Tinkyy - vítej :-)...dívám se, že máme stejné datum :-). My nejdřív vybrali ten duben...a nejvíc se nám zalíbily ty dvě desítky v datu 10.04.2010...a bylo rozhodnuto. Jen moc doufám, že budeme mít pěkně - letos to vyšlo, tak uvidíme, snad nebude moc zima.
Odpovědět
Ahojky holky,zdravím nově příchozí ;-) Já jsem dneska koupila první věc...plátky růží x-) Tinky,no skloubit asi jedině tak,že obřad vám bdue fotit někdo jiný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj daee. Ja som tiez toho roku si vsimala ake je pocasie v tom obdobi a bolo fakt nadherne...tie rozkvitnute stromy.... no nadhera. Taky doufam, ze buduci rok sa to zopakuje. A uz planujete, alebo este moc nie?
Odpovědět
Profilova fotka
Plánovali jsme chvilku po zasnoubení...jak bychom si to představovali, kolik nás bude, kde, kdy (zamluvili jsme si pro jistotu předběžně místo na hostinu a fotografa)...a potom mi přítel "zakázal" téma svatba do konce prázdnin :-D. Takže si teď občas surfuju v práci po netu a hledám nápady a inspirace.... A jaké vy máte přestavy? Máte už něco konkrétního?
Odpovědět
Holky kdybyste chtěli organzu,tka sjem našla na entu za 126 kč 9 metrů a 36 cm šířka
Odpovědět
Profilova fotka
Tak moj poklad to nechava viac menej na mna, aby som bola ja stastna, on aj tak nema cas. Ja s niecim pridem a on schvali alebo aj nie :-( Ale zatial sme riesili len kostol, musime ist za knazom sa dohodnut, pretoze priatel je neveriaci. Iste zatial mame len: fotografa, druzicky a svedkov. Zajtra prave chcem, aby sme sa v ramci prechadzky isli pozriet na kostol. Sestra, ktora je uz vdana mi hovori, ze je este cas, ale vsade citam, ze je uz na case tak neviem... Uvidime. Ked na nieco natrafime, tak budeme riesit. Budete tancovat??? DJ alebo ziva hudba?
Odpovědět
Tinkyy,tak to je jak u nás,já hledáma přítel je schvalovací komise :-D My budeme mít určo DJ,nebo jen prostě hudbu z cd,podle toho jak budou penízky,ale snad seženu dobrého kamaráda od mé kámošky..mohl by dát rozumnou cenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To asi vsetci chlapi to radsej nechavaju na svoje polovicky...su uzasny ale ako im zalezi na nasom stasti, ze?! ;-) No my asi tiez DJ. Ale hrozne by som chcela zivu hudbu, ale na to nebudu peniazky. Ale dnes som dostala taky napad, ze mojej naj kamosky priatel ma kapelu a aj priatelov kamos ma kapelu, tak ze by sme ich oslovili, ci by jedna kapela z tych dvoch nebola ochotna nam svadobny tanec prist normalne zahrat a zaspievat... No uvidime... Este som sa o tom polovicke nezmienila... A svadbu vam platia rodicia alebo sami si platite? A kolko tak typijes, ze do svadby date koruniek? Ja vobec nemam predstavu.
Odpovědět
Tinky,půlku nám bude platit můj taťka,neříkal koli, řekl prostě půlku :-D A plánuju tak kolem 60tisíc,snad se do toho vlezu,ale tak drobnosti kupuju už teď a ty stojí většinou nejvíc :-D Jinak já pořád hledám tu pravou písničku an první tanec.Ale rozhodla sjem se,že pokud bdue anglická,tak text i z překladem dám do svatebních novin,aby každý věděl proč jsme si vybrali právě tuhle
Odpovědět
Profilova fotka
No ja mam vybranu anglicku. Uz od strednej skoly co som tu piesen prvykrat pocula a prelozila si text. Je to od Simply red: You make me feel brand new. Idealna na svadbu! ;-) http://www.youtube.com/watch?v=PssiJ9... mrkni na to Tiez som uvazovala, ze preklad by som niekam dala. Aby aj babicky rozumeli ;-)
Odpovědět
MRknu mrknu....já ty zamilované cajdáky miluju,ale když jich je tolik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky taketo rada. Ale ta je pre mna naaaaj.
Odpovědět
My jsme právě uvažovali,že bysme secvičili nějaký srnada tanec =-)
Odpovědět
JO tak ta je taky krásná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja chcem skusit najst niekoho, kto by nas naucil "dokonale" zatancovat prvy tanec. Poznam u mna doma jednu tanecnicku z divadla, ktora prave snubencov ucila tancovat. Ja si uz maloco pamatam z tanecnej a priatel tiez. Mozno pojdeme este aj na tanecnu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?