Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě jednou Vás zdravím.Teď se tady pár dní neobjevím, odjíždím pryč. Tak se mějte hezky, diskutujte a já si to pak všechno přečtu :-) čauky
Odpovědět
Profilova fotka
Jo buchlovice jsou nádherné, byla jsem tam mockrát se školou a taky s bobišem(můj Michal) a pak nahoře je hrad Buchlov ale tam jsem nebyla. My budeme mít obřad v Hranicích na zámku, což vlastně není žádný zámek, jen se tomu tak říká. Ale obřadní síň je tam moc hezká. A taky tu máme známé lázně Teplice (pro kardiaky) a tam se budeme po obřadu fotit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já jsem chodila do kostela do té doby než jsem se odstěhovala od našich, a bobišem bychom ani proti svatbě v kostele nic neměli ale náš farář( stará škola) nasazuje prstýnky jak ženichovi tak nevěstě :-o :-o :-o No představte si to..........na každé svatbě je jednen z hlavních symbolů výměna prstýnků........mně by ho bohužel nasazoval farář a přes to nejede vlak, už jsme se ptali. No holky uznejte samy, že to teda NE. A jiný kostel nebo jiného duchovního nemůžeme, to by zase nepřežila babička, holt máme to trochu složitější :-p :-p
Odpovědět
Moni,tak to chápu,taky bych chtěla,aby mi pstýnek nasadil TOm.My spíš řešíme dke se teda nakonec vemem,Tom má furt čas,ale termín bych už chtěla zamluvit
Odpovědět
Profilova fotka
Kaczko, tak my máme naše datum 24.4.2010 vybrané už přes dva roky a když jsme ho šli zamlouvat v květnu na úřad, tak mi paní úřednice oznámila, že na příští rok dávají termíny až od prosince!!!!To jako kdybych se vdávala v lednu, tak mi to taky zamluví od prosince? Tak jsem jí řekla že to teda nee a ať už si mě někde pěkně napíše a přesně i na 11:30, že v prosinci už musím mít zamluvený sál atd...
Odpovědět
Jako taky to moc nechápu,proč se termíny zamlouvají tka pozdě.Až něco vyberem,tak si tam taky zajdu a enchám si napsat i papír,že mi to zamluvili,abych se pak nedivila
Odpovědět
Ahojky holky, tak zase řešíme mísot svatby,ale už se to pomalu rýsuje,asi to bude na zámku v Mikulově nebo v Břeclavi s Synagoze
Odpovědět
Zdravím všechny aprílové nevěsty ;-) Jmenuji se Katka a termín svatby máme naplánovaný na 24.4.2010 v Mostě, ale jelikož ještě nejsou na úřadě vypsány termíny na rok 2010 a chceme mít obřad mimo obřadní síň - zřejmě to vyhraje Hipodrom (doufám, že bude stejně pěkně jako letos :-) ), tak máme v záloze i 17.4.2010. Zatím jen uvažujeme, kolik hostů a jaký budeme mít rozpočet a podobné věci. Do pořádných příprav se pustíme až koncem léta.
Odpovědět
Ahojky Kači,tak se do pořádných příprav pustíme až v létě,ale teď chci zamluvit místo obřadu,hositny a fotografa...to je pro mě důležité..zbytek se sežene už vždycky ;-) Jsme zjistila,že v Mikulově na zámku oddávají jen každou 4. sobotu v měsícicož není náš termín,tak snad to půjde za příplatek :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, zdravím novou Kačku, vítej mezi nás :-) S těma termínama je to, holky, fakt na hlavu, třeba na hradě Bouzov měli už v dubnu na příští duben plno ale jinde přesně jak říkáte vy nemají na příští rok ještě ani žádný plán... Je to síla se v tom vyznat. Jinak já už mám krásné místo na svatební noc předběžně zarezervované. V takovém krásném hotýlku u Olomouce, hrozně mi vyšli vstříc a za cenu 1880Kč máme svatební apartmá s výzdobou i se snídaní do postele tak mám radost...
Odpovědět
Profilova fotka
misumich : jé můj nastávající je taky z Prešova ale svatbu máme v Olomouci
Odpovědět
Profilova fotka
miska.24: :-N :-N :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
este stale nemame nic vybavene.... v nedelu mame zasnuby (s rodicmi) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím Vás všechny - dubnové nevěsty a hlavně nováčky :-) Už jsem zase zde po pár dnech a musím říct, že už jsem se těšila,co bude nového ;-) . Vidím,že zas tak nic zásadního se během mé nepřítomnosti neudálo, jen to,že je nás opět víc a to je dobře. Vidím,že s tím zamlouváním termínů je to fakt začarovaný kruh a jsem ráda,že my jsme to měli bez problémů. Teda doufám,že si nás pan farář správně zapsal a že neztratí svůj diář. Taky ještě neměl kalendář na příští rok,ale v každém plánovacím kalendáři je malý kalendář na další rok.Tak si naše datum zakroužkouval a napsal si tam poznámku s našiimi jmény, a že se jedná o svatbu.Tak doufám,že to klapne?Ale určitě si to ještě časem ověříme,zda s námi počítá.Říkal,že se máme stavit až v lednu po novém roku,ale já bych ro raděj ověřila i dříve.Člověk nikdy neví?Ale asi bych měla panu fáráři více důvěřovat,že?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo pokud je váš oddávající v poho tak závidím. Rumísku vy budete mít obřad i se mší, nebo jen jako oddávky?
Odpovědět
Profilova fotka
S největší pravděpodobností jen oddání, které trvá asi tak 30 minut. Se mší je to žeprej dlouhé, to trvá tak hodinu a to by bylo asi pro některé moc zdlouhavé a myslím,že i pro nás samotné ;-) Faráž z Buchlovic vypadal dost v pohodě, asi tak kolem 40,tak snad to bude fajn. Působil velmi příjemně a trošku i srandovně :-)
Odpovědět
Romčo,tak to máte fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kači, co je u Vás nového?Už jste se rozhodli pro to místo obřadu?Bude to na lodi?Nebo někde jinde? :-)
Odpovědět
Zatím to s největší pravděpodobností vypadá na synagogu u nás v Břeclavi.Výjde to nejlevněji ;-) JInak ybch chtěla na svatbě i kameramana a našla jsem za 5000 a něco na celý den včetně sestříhání a fotek,což mi příjde supr,ale Tom nechce.A už mě pomalu ale jistě chytá svatební horečka...docela mě svrbí prsty abych něco nekoupila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme toho kameramana teď nějak přestali řešit,ale 5000 je dost dobrá cena.Možná kdybyhom taky takového nějakého našli,tak bychom to vzali,ale jak říkám,teď to neřešíme.Necháváme to na později. Já kdybych něco uviděla,co by se mi hodilo,tak bycho si to určitě koupila!Ale zatím raděj do obchodů nikam nechodím.Ale je fakt,že z bazaru už jsem si pár věcí koupit chtěla,ale pak jsem si řekla - vždyť je přece ještě moc brzy - NEBLÁZNI :-) Ale láká to,co?
Odpovědět
Romčo pokud chceš tak ti pošlu kontakt,má tam i ukázky těch klipů a jsou fakt pěkné a je tady od nás ze Zaječí,což k vám není zase tka daleko ;-) JAko já už se rozhodla,že pokud najdu něde něco výhodně tka jdu do toho :-) No hold Tomovi přidali tka proč to nevyužít :-N :-D
Odpovědět
Ahojky holky,tak asi ještě změním fotografa,snad mi to teda projde u Toma,pokud jo,tka dneska hendka zamluouvám x-)
Odpovědět
Ahoj holky, teda koukám, že jste se do těch svatebních příprav pěkně pustily :-). Já pořád váhám nad místem obřadu, ale místo na hostinu jsme si vyhlídli, bohužel ještě není zamluvené (dokud nevypíší termíny, tak mi přijde zbytečné něco dopředu zamlouvat a pak to přeobjednávat :-( ) . Není moc brzy na zamlouvání fotografa? No, já si pořád říkám, že času je spousta, ale pak budu plašit na poslední chvíli, znám se :-D .
Odpovědět
Eleka,na zamlouvání hostiny a fotografa není brzo pokud chceš mít jistotu,že bdueš mít to co chceš,zvlášť pokud je to ěnkdo známý ;-) Koukala jsem,že někteří fotografové mají už zamluvené termíny na příští červen ;-)
Odpovědět
Kači, zas mě nestraš, já si říkám, že v dubnu se zas tolik lidí nebere a že vše na podzim a v zimě stihnu zajistit. :-| Přece jen je to skoro za rok ;-).
Odpovědět
Však jasný,že to stihneš..já taky nic ještě nekupuju,ikdyž bych ráda,ale fotografa a místo si zamluvit chci,abych měla klid na duši,všechno ostatní jde koupit kdykoliv.Ale asi brzo začnu,rozhodla jsem se studovat,takže v září nastupuju,ale dálkově a doma mám skoro ročního synka,takže času bdue míň a míň jak poroste,tak si chci něco udělat doku je hodný a často spinká ;-)
Odpovědět
Ahojte dievcata, ja si tiez myslim,ze miesto a fotografa treba zajednat co najskor.My ked sme objednavali hotel kde budeme mat hostinu,tak tyzden pred nami a tyzden po nas uz bolo obsadene.Vcera sme sa uz dohodli aj s fotografom.Tiez mame Dj a kameru,len sa mi toci hlava z tych sum,co pytaju.no co uz svadba je len raz za zivot.Aspon dtak dufam:-))))
Odpovědět
Ty pálky jsou hrozné,ale taky si myslím,že je to jen jendou tak je třeba si to pořádně užít. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eleka - já bych taky neváhala a raděj si ty podstatné věci zamluvila,co nejdřív. A vůbec si nemyslím,že v dubnu je málo svateb. Četla jsem,že je to jeden z nejžádanějších měsíců, spolu se zařím a srpnem.Tak nevím?My už taky fotografa předběžně máme zamluveného. Není to žádný profi, takže by měl být volný a na pozdim se mu máme opět připomenout. Kackza - no z těch penízků se protočí hlavičky asi nám všem i naším rodičům,ale jak říkáte - je to jednou "maximálně 2 krát" :-D za život. Teď jsem to samozřejmě myslela ve srandě,abych nás rozesmála. V plánu to samozřejmě nemám!!!!!
Odpovědět
Romčo,no jako nám bude platit půlku můj tatík,zbytek nevím zatím to vypadá,že my,ale ještě jsme konečný termín všem neoznámili,tak třeba se někdo přidá :-D Ake nepočítám s tím ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?