Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Vcera jsem si byla sednout se svou kamaradkou, ptz mela promoce a narozky a schvaluje zlutou, ze ona by taky brala urcite zlutou. Rada uz neprotestuje, takze rozhodnuto. Jen co me trochu zarazilo, ptala se me na populnocni saty jestli planuju, a ze by teda meli byt do zluta, abych s Radou furt ladila. Vy ktere uvazujete o populnocnich satech, budete je taky ladit do te barvy??, nebo proste vezmete nejake hezke co mate doma, popripade koupite, usijete. Ja bych totiz jinak pouzila asi svoje z promoci - modre.
Odpovědět
Profilova fotka
Málem bych zapomněla,že ještě jsem si koupila ty zubaté dekorační nůžky - vlnky.A nesehnala jsem nikde ty špendlíčky s perleťovou hlavičku na vývazky :-( ,tak po těch budu muset více pátrat.Ale v UH jsem obešla všechny galanterie a nikde je nemají a ve dvou obchodech mi řekli,že je ani nemívají. Tak přinejhorším s bílou hlavičkou,ale věřím,že je ještě seženu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
plachacek - tak to je fajn,že už máš rozhodnuto a určitě to bude moc hezké, ta sluníčková. Jinak o těch šatech jsem nepřemýšlela.Já popůlnoční mít nebudu. Je pravda,že kdybys sehnala žluté,tak by to bylo moc hezké a opravdu 100 % by ladilo vše se vším,ale myslím,že v barvě být nemusí. Já bych asi volila popůlnoční něké bílé, aby vypadali pořád jako ty svatební, jen třeba s nějakým barvným doplňkem,třeba v barvě tabule ;-) .Ale uvidíš,když se ti podaří nějaké hezké a levné sehnat,co by ti ladili, tak bych do toho šla,bylo by to krásné ;-)
Odpovědět
Romi a kde jsi rganzu sehnala?
Odpovědět
Profilova fotka
Budu se ladit taky do bílo-lososova..Přijde mi to hezký..Ty perletový špendlíky jsem taky sháněla a maj je na netu na dekoracich. Samotny urco nemá cenu je kupovat, ale treba s dalšími věcmi na výzdobu se to vyplatí..
Odpovědět
Profilova fotka
U nás v Uherském Hradišti. Je tam nová květinovka, kde mají i spoustu dekoračních věcí a ta organza je tam vážně tak levná!Taky mě to překvapilo :-o
Odpovědět
Romi,tak asi se taky mrknu do květinářství,je tu ejdno,kde by takové věci taky mohli mít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, mrkni se po těch květinářstvích, třeba budeš mít štěstí :-).Já jsem to u nás v UH viděla ve dvou a taky v těch květinářstvích měli různé skleněné vázy, mističky a nádoby,co by se mi hodili na květinovou výzdobu na hlavní tabuli nebo pod prstýnky,ale to jsem si říkala,že počkám až do IKEI,že tam to možná bude nejlevnější. Katy je pár dní,co jsme spolu řešili,že nevíme, kdy začnem, kdy dostanem ten správny impuls,že teď je ten správný okamžik a neuplynulo ani pár dni a já jsem se nějak rozjela :-) . 1 balíčkek už mám skoro na cestě, dnes jsem k tomu něco přikoupila a možná bude brzy i ta IKEA. Když jsem byla před pád dny smutná z těch kapiček rosy,že nejsou, tak mi Pavlík řekl,že zajedem brzy do té IKEI a třeba budou tam.Tak uvidíme,kdy brzy to bude? ;-) Už mám konečně pocit,že aspoň něco mám ;-) Jen bude teď oříšek vybrat k té organzy správnou barvu ubrousků. Ta paní,co mi dnes volala z té svatební dekorace říkala,že sladit věci do zelena je celkem kumšt,protože zelená je hodně rozmanitá,ale já myslím,že stejně jako všechny ostatní barvy.Tak snad to nebude zas takový problém :-)
Odpovědět
No vidíš ROmi,jak se to krásně vyvrbilo ;-) MY jedeme v neděli nakupovat tak musím omrknout co mají v Ikei ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Plachacku, já také popůlnoční šaty neplánuju a kdyby bylo nejhůř,tak vytáhnu plesovky.Mám jedny červené,tak by mi i ladily. Romí je dobře,že si se takhle rozjela. kdyť je to radost ;-) Ono s tou barvou je to složité....každá barvička má spoustu odstínů a vše sladit je náročné...i ta červená bude taky v hodně odstínech a vždy trefit tu správnou...no uvidíme co z toho vyleze.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí,tak to si jistě koupíš něco pěkného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - máš pravdu je to radost nakupovat na takovou příležitost a z výsledku samotného mám taky velkou radost. Mám dobrý pocit, z toho,že už něco mám a že jsem začala ;-) Jsem zvědavá,co na to řekne Pavlíkovi, hned jsem mu samozřejmě volala,jak jsem to koupila :-) Katy v IKEI to omrkni a pak dáš info,co tam mají hezkého,ju?To je zase dnes vedro.....
Odpovědět
Článek se načítá
Je děsný vedro :-| ROmi neboj poreferuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jen připomínám,kdyby si zapomněla ;-) Ale vím,že nazapomeneš a že se budeš chtít jistě pochválit,co máš nového :-)
Odpovědět
JAnsé,mě radši vše připomínej..mám hroznou sklerozu :-D
Odpovědět
Lucííííííííííííí http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
TAk mám zamluvenou fotografku VErči BElantovou.Mám ohromnou radost.JE to hrozně fakn holčina x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super Katy!!!Vím,co ti to dalo práce najít fotografa a podařilo se. Chápu,že máš velkou radost,protože fotograf je důležitý. Já jsem dnes kupovala jen "pouhou" organzu a taky z ní mám velkou radost :-)
Odpovědět
Romi,to ení pouhá organza...všechny ty maličkosti tvoří ten dokonalý celek ;-) Jsem ráda,že jsme konečně vybrali.Sice začíná,ale má nádherné fotky a myslím,že mě s ní focení bdue hodně bavit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes je asi nějský šastný den :-) .Dokonce i kapičky rosy budu mít,takže super :-D
Odpovědět
Romia ta holčina je z UH ;-) Jojo,nám budou vracet za stočné,tak máme něco málo na svtabu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy,tak ti přemýšlím nad tou tvo fotografkou,když jsi říkala,že je z UH a v tom mě něco osvítilo a vzpomněla jsem si,že v diskuzi Nevěsty Zlínskéo kraje byla taky jedna Veronika, která fotí svatby, no a napadlo mě jestli to není ta tvá fotografka,tak jsem se mrkla a je to ona - Veronika Belantová.Chceš odkaz? Má tam nějaké fotečky :-)
Odpovědět
Jo chodí sem na beremko,psali jsme si ;-) Kldině odkaz hoď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro Katy - http://www.beremese.cz/photos/veroniccca :-)
Odpovědět
Jo jo..s tou jsem si psala ;-) JE to hrozně fajn holka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vypadá tak ;-)
Odpovědět
Už aby byl duben!Aspoň nebude takové vedro :-(
Odpovědět
Romi a kolik budeš mít těch kapiček rosy?Mylsím balíčků smao :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem si koupila 1 v UH a teď jsem si nechala poslat ještě 3 balíčky.Tam sice píšou,že jich je v balíčku asi 1000,ale jsou tak droboučké,že ten pytlík je malinkatý a já jsem myslela kolik toho nebude,ale až dnes, když jsem je viděla na vlastní oči,tak jsem zjistila,že je jich potřeba hodně. Ale musím vyjít s tím,co mám ;-) Co nedjříve to nafotím a pak uvidíš :-)
Odpovědět
Oki..fakt nevím kolik čeho..asi dokoupím ještě jeden nebo dva balíčky plátků růží..mám 3
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?