Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Romí, ty přísavky s těmá háčkama myslíme takové,že se dřív dělali přece háčky na zeť (třeba do koupelny a byly na přísavky) No a ten háček jde vyndat....Jinak v těch přísavkách jsou dirky,taktam provleču mašličku, nařasím organzu a přivážu ;-) . Jinak tu dekoraci napravím a dám něco do alba...nějaké ty peříčka a kytičky...ale to až budu doma. Placháčku, ten pytlík jsem zatím naplnila jeden na rychlo....Budu tam přidělávat očka,kterýma provleču potom tu stužku,by když to svatebčané rozvážou se jim to nerozjelo a nerozsypalo....Kupovat krabičky nebo pytlíčky se mi nechce,když jedna stojí minimálně 12,- a takhle mi jich 24 vyšlo na 60,- a pytlíky tohodle rozměru jsem viděla okolo dvacky... Romí mě včera punčochy zabalili a dneska odesílají,tak příští týden je doufejme budu mít doma :-) . Je fajn,že se líbila i Pavlíkovi. Já jsem si to taky rači nechala schválit. Přece jen to ještě neviděli na nás a to pak teprve budou koukat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,tak jsem tam nějaké věcičky co si budu objednávat dala do alba. ;-)
Odpovědět
Ahojky Lupi, no prave, prislo mi , ze kdyz se to rozvaze, ze to neudrzi a z te ruky popada. Tak ja v me situaci se taky budu snazit veci vyrobit, a usetrit, snad mi to pujde. Ja bych si kosilku musela vyzkouset, neriskla bych si ji objednat, me jen tak kazda nepadne, nejsem zrovna nahore vyvinuta :-) jak slecna na obrazku u te kosilky. Ale i tak si to necham asi jako prekvapeni pro Radu, nebudu mu pradlo ukazovat. Ani ty puncochy jsem mu neukazala, co jsem koupila.
Odpovědět
AHojky holky ;-) Teď už nevím na co sjem chtěla reagovat :-N :-D PYtlíčky dobrý Luci. ;-) Jen se zeptej na místě kde se svatba bude konat,zda se tam rýže házet může.NE všude to rádi vidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
plachacek - vůbec se nezlobím za negativní reakce,každý může mít názor jakýkoliv. Chtěla jsem mu to ukázat,protože,co kdyby se mu to pak náhodou nelíbilo :-( A až mi to přijde,tak už mu to neukážu, i kdybž on by mě v tom viděl rád už teď,ale řekla jsem ne. A do svatební noci si myslím,že zapomene,jak to vlastně vypadá :-) No a svatební šaty je samozřejmé,že mu neukážu! Ukázala jsem mu jen obrázky, jaké se mi asi libí,ale známe chlapy,že na to brzy zapomenou,takže z toho nedělám vědu.Ale finální mu rozhodně neukáže. Co se týče té barvy,tak kdybych měla růdé růže,tak určitě nedám výzodbu do zelena,to dá rozum. :-D Barvu zeleno-bílou jsem si zvolila až na základě kytky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, před chvíli mi došel balíček ze svatebními dekoracemi, které jsem si objednávala ve středu.To je rychlovka,že?To teda čučím. Ještě sama sebe chvíli napínám.Chtěla jsem si Vás první dočíst a v zápětí na to kuknu a hned písnu. plachacek - z tou košilkou jsem to prostě riskla, protože se mi moc líbila a chtěla jsem znát názor i Pavlíka. Taky nejsem tak vyvinutá, jak slečna na obrázku :-( ,ale myslím,že ona taky ne,ale prostě to udělali tak,aby to vypadalo víc sexy. Věřím,že mi padne. Doufám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak už jsem to rozbalila a musím říct,že to zak pevně zabalili,že jsem se do toho nemohla vůbec dostat. :-) A vypadá to všechno moc hezky a tak jak má. Ty kapičky rosy prvním dojmem půsbili,že jsou trošku jinak zelené,než ta moje organza,ale to tak působí jen,když jsou pohromadě ve velkém množství.Když jsem si jich vysypala pár na ruku,tak už to tak nevypadalo a myslím,že to k sobě půjde. A jsou o trošičku větší, než ty,co jsem si koupila včera v UH,tak proto asi tyhle byly dražší. Musím říct,že jsem spokojená :-) A ani to čekání nebylo tak dlouhé,Luci. Doufám,že to tak dobře dopadne i s tou košilkou ;-) . Přes víkend to nafotím a dám do alba. Ještě si to jdu pořádně prohlídnout :-)
Odpovědět
ROmi,tka to ej dobře,že jsi spokojená ;-) Rychlost to teda byla :-D Já se právě dozvěděla,že sestřenka nedojde na obřad,protože má cosi v párci,dke být musí a nejde to odložit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je škoda,ale obřadem přeci svatba nekončí a té hlavní svatební oslavy už se zúčastní,ne?A třeba se do dubna situace jště změní a to,co se má uskutečnit u nich v práci bude třeba odloženo na jindy ;-)
Odpovědět
No ono by došla až v podvečer :-( Uvidíme jak se to vyvrbí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, hned jak jsem dojednávala zámek,tak jsem se paní ptala a říkala,že jrýži sice moc rádi nemají,ale nechtějí nám v tom bránit,tak že to po nás zametou a zbytek sezobou ptáčci ;-) Placháčku, ptoto tam bude ta mašlička na očkách,aby to nepovolilo. Tak to budu mít pojistěný a tý rýže se tam zase tolik nedává...jen tak dvě tři hrstičky. Holky teď jsem nám vyzvedla poukazy na dovču. Jápí :-D Jo a Romí punčochy jsou odeslaný,tak příští týden je mám doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, už mi přišel balíčk, jupíí :-) Byla to rychlovka, ani jsem to tak brzy nečekala. Ta košilka bude trvat asi déle než dojde,protože to šlo přes bankoví převod. Holky dnes má přijet na návštěvu za mnou ta kámoška (taky Katka jako ty Katy :-) ),co s ní mám jev v plánu na ty šaty, tak doufám,že se dnes domluvíme už na nějaký příbližný nebo snad i konkrétní termín ;-) .Musím na ni zatlačit a zpracovat ji :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Romí, tak přišel mi e-mail,že balíček byl předán poště a v pondělí mi ho doručí. Takže s našima rychlíkama to bude tak v úterý, nebo středu,ale už se moooc těším ;-) . Ale ten tvůj balíček byl pěknej rychlík. Třeba překvapí i ta košilka. ;-)
Odpovědět
Teda tady se to fakt pěkně rozjíždí...je fakt,že se to poamlu,ale jistě blíží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí,ale jen pomalu ;-) ale je to dobře a pěkně si to můžeme užívat :-)
Odpovědět
Noc o už jen 8 apůl měsíce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ráda,že jsem s tím začla, a když budu tak postupně nakupovat nebude to tak bolet mou peněženku ;-( . Kdyby to pak bylo všechno najednou, bylo by to horší. Prozatím začínám s těmi menšími položkami a pak se to bude nabalovat. Teď si dám asi chviličku pauzu s nákupy a počkám až pojedu do IKEI a tam ještě nakoupím poslední věci k dekoraci (ubrousky, skleněnou misku pod prstýnky a něco na květinovou výzdobu). A až budu někdy ve městě,tak se kuknu po silonkách ;-) Ani já jsem Luci nečekala,takovou rychlost,ale když mi včera přišel mail,že balík byl odeslán,tak jsem si říkala,že dnes nebo nejpozději v pondělí tu bude a dnes zvonek, crrrrrr - máte tu balíček :-) Máte pravdu, pomaličky to letí a dnes máme 24. 7.,takže to máme přesně Luci za 9 měsíců :-D . Počítám správně?
Odpovědět
Profilova fotka
No a až budu mít všechny věci pohromadě a nashromážděné,tak začnu s manufakturou :-D
Odpovědět
Jojo přesně 9..já sic eo týden míň,ale to už není celý ěmsíc,tka to beur jako půlku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda,tak to máme výročí,že za děvět měsíců bude svatba :-D Hoky já si vše co koupím sepisuju ať vidím kolik jsem za co dala...i třeba korálky na vývazky za 15,- ať to mám fakt poctivě. Taky jsem vám zapoměla písnout,že jsem si dneska do bot koupila gelové vložky do špiček bot,ať mě tolik nebolí nožky ;-) měli je v Humaniku za 129,- a jsou silnější a strašně příjemný na nožky.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí to by mohlo být něco pro tebe... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Luci,jo vložky jsou dobrý nápad,ale já budu mít balerýnky tak se mě to netýká :-D
Odpovědět
Lupi, taky si vsechno budu sepisovat, at pak vím, na kolik ta svatba se vsim vsudy vysla. A at mam prehled co uz vsechno mam koupeny.
Odpovědět
ty jmenovky jsou vtipny, clovek se posadi a pak si da jablicko :-)
Odpovědět
Jo ty jmenovky jsou moc pěkný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ty jmenovky jsou jiný jak všechny ostatní a myslím se,že na zelené tabuli by se pěkně seděli. A Kačí na naší červené zase červená jablíčka ;-)
Odpovědět
Holky daji se z tech alb mazat fotky co tam dam?? Nejak to tam nevidim. Zkusila jsem ted hokus pokus vytvorit oznameni,tak ze byste na to mrkli a ja to pak zas smazala.
Odpovědět
Profilova fotka
Placháčku, smazat to jde. nad fotkou máš červenej křážek a když na to klikneš tak to smažeš.... Tak šup sem s oznámením. ;-)
Odpovědět
Dobre, tak to tam dam, ale je to teda bida, rikam vubec nejsem kreativni clovek, ale o to ted ani nejde, hledam na netu, a nemuzu na netu najit obrazky, ktere by se libily !!! a ktere bych tam jako vlozila, zkousela jsem najit takove nejake ty zdobne ornamenty, hezke fotky gerber a nic, jsem asi narocna. A zkombinovat aby to bylo do zluta, tak jake dat barvy teda taky des, to tak furt zkousim a menim pozadi i pismo. Rada dnes prijde dom az v noci, tak se nudim, tak hold zkousim kraviny.
Odpovědět
aha tak to ted nepujde, jdou tam dat jen fotky, a nemuzu najit fotak. No nic tak si jdu hrat dal, treba zitra to tam vlozim.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?