Menu Forum

Svatba v dubnu 2012

30. črc 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
Registrovala se 30. července 2007 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 49 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
Registrovala se 30. července 2007 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 49 přátel. Region Brno.
 Jak se chystáte? Co vše už máte ? A s čím ještě počkat?..emoticon Pořád si říkám, že mám čas ovšem některé nevěsty to tu berou s veeeelikou rezervou už rok a něco dopředu mají vyzkoušené šaty atd...Jsem tedy asi nějak v jiné dimenzi....emoticon Máme zatím jen datum...emoticon A jak vy jste na tom?
8. črc 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
Registrovala se 15. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 791 příspěvků. Má 38 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
Registrovala se 15. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 791 příspěvků. Má 38 přátel. Region České Budějovice.
 @kcvrcekz Ahoj, sice už máme po svatbě (což mě kolikrát dost mrzí, ráda bych si to zopakovala :o)), ale chci pogratulovat k termínu. Duben je krásný měsíc na svatbu. My se brali 23.4. letos a bylo to nádherný ...Já si šaty nechávala šít tak, že jsem je vyzvedávala asi 14 dní před svatbou, bála jsem se, že se mi nějak změní postava a že mi třeba nebudou :o). Přeju vám hezké přípravy. Bessinka
8. črc 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bubbi
2
Registrovala se 28. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 619 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
bubbi
2
Registrovala se 28. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 619 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
 @kcvrcekz Ahoj, taky jsem chtěla svatbu v dubnu, jenže loni se zrovna na tom zámku, kde jsme to chtěli, v dubnu ještě neoddávalo. Ale červen taky nebyl špatný emoticon
K těm přípravám- nejdřív jsme si zamluvili místo na hostinu (i když to bylo 8 měsíců před svatbou a já si myslela, bůhví jak nejdu brzo, tak podnik, co jsem chtěla původně už byl na náš termín obsazený), fotografa (ten nám sice 2 měsíce před svatbou odpadl, ale naštěstí nebyl problém sehnat jiného) a pekařku koláčů (už nám párkrát předtím pekla a je hodně vytížená, tak jsem chtěla mít jistotu- peče fakt luxusně). Šaty, šité na míru, jsem zařizovala asi 6 měsíců před svatbou.
Jinak oznámení, prstýnky, jmenovky, výzdobu a ostatní jsme začali řešit až tak 3 měsíce před svatbou a bohatě to stačilo. Osobně si neumím představit, že bych měla všechno doma už rok dopředu emoticon
8. črc 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie_ (37 r.)
15
Registrovala se 11. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 89 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 11. listopadu 2011
    Horomerice, Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lucie_ (37 r.)
15
Registrovala se 11. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 89 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel. Region Praha - západ.
 @kcvrcekz Ahoj, tak my také v dubnu emoticon Máme zamluvené oddací místo+hostinu (zamlouvali jsem ho hodně dopředu, ale vyplatilo se - další 3 zájemci), fotografku, DJ (kamarád), dorty mi upeče kamarádka, koláčky upečeme s drůžičkami. Šaty, prstýnky budeme řešit asi říjen, listopad, chtěla bych počkat v půjčovnách na novou kolekci 2012. Oblek pro ženicha někdy teť jsou slevy, tak se to vyplatí emoticon Termín nám potvrdí na matrice až v lednu, tak to budou trochu nervy emoticon .
8. črc 2011 ve 13:15  •  Svatba byla v listopadu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
 Juuuha holky díky za info...Já si myslím, že mám ještě čas...Termín chci zamluvit nejdřív tak v říjnu a ten zbytek se uvidi..Nějaké ty blbůstky už nakoupím asi teď, ale prostě mi příjde mooooc brzo řešit zbytk...Na seznam lidí jsme se domluvili, že sedneme po prázdninách a co se týče restošky tak to hned po seznamu nějak zařídíme..Ale prostě mám pořád čáááás..emoticon
11. črc 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
 @lucie_ A kdepak máte obřad a kde hostinu?
23. črc 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie_ (37 r.)
15
fotoportrét
fotoportrét
lucie_ (37 r.)
15
 @kcvrcekz Vše máme na jednom místě v Úžici - viz. moje album. Obřad bude později až tak kolem 14 hod., oběd vynecháme a rovnou bude raut. A Vy už máte vybrané místo?
24. črc 2011 v 11:00  •  Svatba byla v listopadu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
 @lucie_ Jo jo už jsme si vybrali obřad bude v Letohrádku Mirtovských v Brně a hostina to vypadá že na Kozí horce....Ale to se ještě vše dořeší v září..emoticon
24. črc 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
 Tak konečně vybraná resturace....emoticon Zatím to vypadá, že hostina bude U Nedbálků v Ostrovačicích, ještě jen aby to vyšlo...emoticonKozí horka byla zavrhnuta díky dosti námi nezvladnutelné ceně...emoticon Ale Nedbálci snad už klapnou....emoticon
30. črc 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
14. srp 2011 v 09:56 • janaicka