Menu Forum

Svatba duben 2017 Rychnovsko, kde hostina?

7. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
dusicka5
3
Registrovala se 2. února 2016 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků. Má 20 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
fotoportrét
fotoportrét
dusicka5
3
Registrovala se 2. února 2016 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků. Má 20 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
 Ahoj,
plánujeme svatbu na duben 2017, i přes to, že je to ještě rok a čtvrt, tak už začínáme plánovat. Nyní sháníme místo pro raut po obřadu, víte někdo o nějakém vytápěném sálu pro cca 90 osob, kam si můžeme vzít vlastní alkohol a nějaké občerstvení? Má představa je velký sál a kolem nějaký prostor pro děti na blbnutí, aby se dalo venku i grilovat.
3. únor v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dusicka5
3
fotoportrét
fotoportrét
dusicka5
3
 ještě dodám, že by se mělo jednat o sál mezi Rychnovem nad Kněžnou a Týništěm nad Orlicí.
3. únor v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andilek85
73
Registrovala se 28. února 2009 na beremese.cz. Přidala 521 příspěvků a 5 inzerátů. Má 53 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
andilek85
73
Registrovala se 28. února 2009 na beremese.cz. Přidala 521 příspěvků a 5 inzerátů. Má 53 přátel.
 Neporadim ti kde ,ale je dobře ,že pomalu rok predem budete začínat hodně zadána místa to chtějí rok predem my už máme termín+místo hostiny od květnaemoticonpřejí ať brzy najdete to své nej.mistečkoemoticon
3. únor v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dusicka5
3
fotoportrét
fotoportrét
dusicka5
3
 To urcite, hlavne nebude jiste pocasi, takze to venku nemuzeme mit a pri cca 90 lidech, co nam se zdesenim vyslo se to jinak neda, nez planovat dopredu emoticon. Termín taky máme a místo obřadu také (jen zajednat). emoticon
3. únor v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blazinek9
Registrovala se 20. února 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Rychnov nad Kněžnou.
fotoportrét
fotoportrét
blazinek9
Registrovala se 20. února 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Rychnov nad Kněžnou.
 Zkuste si napsat do skupiny Rychnov nad Kněžnou nebo Východočeské nevěsty emoticon
5. únor ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Forstová Květa
PRO

Obřad a hostina - Region Mladá Boleslav
PRO Shop: 16 inzerátů
14
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Forstová Květa
PRO

Obřad a hostina - Region Mladá Boleslav
PRO Shop: 16 inzerátů
14
 Nádherné místo je Bednářův statek , Klášterec nad Orlicí.
Jirka
7. únor ve 12:02  •  www.partystany-mb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí