Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí ono, každý výrobce má jiné tabulky a každé punčochy se ti jinak natáhnou. Třeba ty co jsem si objednala já tak ten výrobce dělá jen M a XL. M bere jako normální a XL jako nadměrné.... Ale už jdu kouknout na ten odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na emanuele jsem taky hodně brouzdala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jak se tak dívam,tak výběr na ty silonky tam moc není,že?Tak ještě,že už je máš objednané ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zase smůla :-(U té mojí růžové košilky není v nabídce velikos L :-( . Asi už ji v téhle velikosti nemají,protože jsem se dívala v jiné barvě a tam ta volba byla.Zkusím tam poslat mail.
Odpovědět
Profilova fotka
Ve všech ostatních barvách ji mají v L (zelená, bílá, červená, oranžová, fialová) jen mojí růžovou NE ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.extra-pradlo.cz/expedice-d... tady je ve všech velikostech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a tady taky :-) http://www.ignite.cz/kosilky-saty/801
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, děkuji Lupi.Hned si to dám do oblíbených,ať to zítra najdu. Jen jsem trošku zmatená z těch možnstí zásilek atd.
Odpovědět
Profilova fotka
U kterého myslíš? Toho druhého?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano u té tvojí adresy. V mém připadě by se asi jednalo o cenný balík za 73 Kč,že? Do doporučené zásilky za 43 Kč by se to asi nevlzelo.A pak buď dobírka nebo na účet,že?
Odpovědět
Profilova fotka
Já ti dávala dvě...tak u které ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Měla bych si asi pospíšit,mají v L jen 2 skladem :-),ale nechám to asi až na zítra. Chceme si zajít s Pavlíkem na pivko,takže za chvíli zmizím.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Na té první stránce mají poštovný při platbě na účet jen 45,- U té druhé je to o fous dražší,ale záleží jako co by ti to poslali, jestlijen jako doporočenej a nebo jako cenej....to by bylo lepší jim písnout...
Odpovědět
Profilova fotka
na které první myslíš?Kdyžtak pošli odkaz prosím.Zítra na to kuknu nebo ještě večer.teď už odcházím.dík
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, dala jsem tam dva odkazy hned pod sebe.....ale jestli se ti ukazuje jen jeden,tak ti je sem dám ještě jednou.... ;-) uží si pivko. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je jeden http://www.extra-pradlo.cz/expedice-d...
Odpovědět
Profilova fotka
A tady druhej http://www.ignite.cz/kosilky-saty/801
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, moc ti děkuji za ty odkazy,hned na to kuknu.Už jsem se z pivka vrátila a spát se mi ještě nechce.Mimochodem,jak jsme spolu mluvili o těch velikostech M nebo L,tak si měla pravdu,že všude to mají nějak jinde, tak teda nevím,čím se řídit?Asi instiktem :-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Luci ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, dívala jsem se na ty tvé odkazy,ale to poštovné za 45 Kč při platbě na účet jsem nenašla :-( .Asi už si nepamatuješ,kde to bylo,že?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,už jsem to asi našla.Bylo to na těch stránkách extra - pradlo,že?Ale mají to trošku zapeklité,protože uvádí,že při platbě na účet jsou ty expedoční náklady 45 Kč,ale v objednávkovém formuláři už taková varianta výběru není. Můžeš si tam zvolit pouze poštovné 69 Kč a pak buď dobírku za 20 Kč nebo bankovní převod a tam je uvedeno,že je zdarma,ale kolik pak činí poštovné tam psané není.Tak jsem z toho jelen :-. :-) Dobrou a jak se říká ráno moudřejší večera, jdu spát a zítr se uvidí. Napsala jsem na jednotlivé stránky maily,tak uvidím,co mi odpoví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, to poštovný pak činý jen těch 69,- když to platíš na účet,ale oni ti určitě odepíšou a nebo když to dáš do košíku a k pokladně,tak ti to hodí celkovej součet. Tak pa já jdu makat...
Odpovědět
Krásné ráno holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevíte, jestli se v salonech běžně půjčují pánské obleky? Jako myslím, kdybych já si šaty nepůjčila a chtěli bychom půjčit jen oblek?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kačí ;-) Hanunko, já myslím,že ho půjčí bez problémů. Jsou rádi za každou půjčenou věc ;-)
Odpovědět
Hani,myslím že jo.Však to je pro ně taky kšeft ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsem si trošku přivstala a zajela jsem do města a byla jsem úspěšná. Koupila jsem si 2 role krásné pastelově zelené organzy a jednu roli bílé. Chtěla jsem původně 3 role zelené,ale už neměli,tak mně poradili skombinovat to s bílou a myslím,že to nebude vůbec špatné. Na ty dvě dlouhé tabule dám zelenou a pro nás se ženichem a rodiči dám bílou a dozdobím to zeleně. A ještě jsem v tom obchodě sehnala zelné kapičky rosy,tak jsem si hned 1 balíček koupila a v zápětí mě volila ze svatebni dekorace, že si někdo kapičky rosy nevyzvedl,tak že je nakonec mají,přitom si ještě vzpomínáte,že jsem tady 2 dny zpátky naplákala,že už je nemají. Tak to asi nakonec přece jen vyměním za ty ledové krystalky. Paní mi dala chvíli na rozmyšlenou. Hanunka - já myslím,že v těch salonech už se to dnes běžně půjčuje,ale ne možná ve všech,ale určitě to lze si půjčit jen oblek.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, tak nám to pěkně vyfoť ať si to prohlédneme. ;-)
Odpovědět
Ahojky Ja jak se byla v utery mrknout v tom jednom svatebnim salonu, tak mi rovnou rikala, ze maji obleky na pujcovani, ani jsem se na to neptala :-) Rumi no vidis, jak to dobre dopadlo s kapickama .
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to vyfotím holky,ale musím si půjčit od Pavlíka foťák,takže asi až tak zítra. Už jsem volala obratem té paní a vzala jsem si ty kapičky rosy místo těch krystalek a ještě mně říkala,že si nemám brát ty kytičky,co jsem chtěla,že by to neladilo,tak jsem ráda,že mě poradila a hlavně,že se mi ozvali,když se situace změnila. Říkala,že mi vzoreček jedné kytičky pošle, kdybych ji přece jen pak chtěla. Holky tu organzu jsem koupila dnes za skvělou cenu roli za 96 Kč.Dobré,že?Tak levnou jsem ji nenašla ani na netu. I ty kapičky stály v tom obchodě balíčk 25 Kč. Z netu je teď budu mít sice trošku dražší za 39 Kč,ale bylo mi blbé říct,že je nechci, když se paní ozvala a je fakt, že jsem je chtěla a v tom obchode, kde jsem je dnes brala,tak kdo ví, jestli by je ještě měli,protože pán říká,že jim ty zelené moc nechodí,tak že si jich mám vzít zrovna víc,ale vzala jsem si jen jedny a měli tam snad jen 4 balíčky,takže už by je určitě neměli, kdybych na ně šla ;-) Takže tak, to jsem se rozpovídala,že? Luci košilku jsem zatím neobjednala,Pavlík mně ji ještě neschávlil :-) Jdu se vařit k plotně,musím ještě udělat jeden meruňkový džem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?