Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Ahoj, je tady diskuze rok 2009 a tam jsou i pozdější termíny. My se taky chystáme na rok 2009 a zatím to vypadá na 25.4. nebo 6.6., ale spíš 25.4. Můžu se zeptat, proč zrovna tohle datum? :-)
Odpovědět
Ahoj, toto datum jsme si vybrali, protoze v breznu se mi zda jeste zima, idealni je kveten, ale to nas v kostele nikdo neodda, takze posledni vikend v dubnu-neni jeste horko a byva vetsinou pekne pocasi. Takze tak... :-)
Odpovědět
ahoj holky, u nas uz je to taky jasne nejaky patek, mame to naplanovano na 25.4.2009, akze Lumiho, mame stejny termin:) a mame to taky v kostele;)jak jste daleko s pripravou, uz se u vas neco resi?
Odpovědět
tak sup sup, kde jste vsichni?:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já se přidávám... Svatba bude 11.4.2009 a plánuju už skoro přes měsíc. :-D
Odpovědět
cirrusa: co u vás? Já mám šaty a muži se šije oblek na míru a máme pro něj koupenou košili a kravatu. A úkol na nejbližší dobu: zajít do kostela (co na něj koukám z okna) a domluvit se s farářem, můj milý není křtěný. pokud budou křtiny třeba, abychom to stihli... Rozkoukávám se, stahuju obrázky co mě zaujalo a obhlížíme místo na hostinu někde v okolí... Holky, a kde to máte? Stačí město, jen tak pro zajímavost
Odpovědět
Profilova fotka
Já zatím jen pokukuju co je pěknýho a oznámili jsme to rodičům. Ale už mám vybranej typ šatů, asi si budu dávat šít. Barvu miláčkovi košile a kravaty a vlastně barvičku celý svatby. Místo...bude to v Olmu na radnici a pak ještě nevím,okoukáváme hoteli a restauračky.
Odpovědět
ruru: jaký bude typ šatů? Jestli to není tajné? Máš nějaké takové v albu? A jaká bude barva svatby, pochlub se... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V albu je nemám, aby je neviděl ten muj nastávající.... Ale možná nějaký podobný sem dám. Barva růžova-zelená s bílou.
Odpovědět
my jsme z Ostravy....máme to v kostele asi ve Staré Bělé, oba jsme od tamtud.... Natrix: chcete to mit se msi nebo bez? Bez staci kdyz je pokrteny jeden, pokud neni pan fararuplne mimo:)Budete to mit v Brne?
Odpovědět
rurunka: wow, ty barvy zni moc dobre, hod sem neco podobneho, moc me to zajima:)
Odpovědět
Jo, v Brně, v Tuřanech, teda doufám... Klidně bez mše, ale já bych byla radši, kdyby byl ten můj pokřtěný, co kdybych pak třeba byla s dětma v nebi a on ne... :-( Holky, já nechápu, jak to děláte, že vydržíte neukázat nastávajícímu šaty...
Odpovědět
Článek se načítá
natrix:D to me docela pobavilo, to je dobry argument, to se mi libi:)) na Turanech je moc hezky kostelik, obcas jsem do nejk jezdila, kdyz jsem jeste bydlela ve Slatine....Jinak jeste hezky je v Reckovicih a tam je i fjn farar... to ja taky nechapu, ja kdyz jsem byla saty zkouset, tak jsem musela hned pak to doma vyzvanit priteli, i kdyz jsem nechtela...
Odpovědět
Já jsem věřící, ale ne slepě, do kostela pravidelně nechodím (tady v tuřanech bydlím druhý rok a v kostele jsem tu ještě nebyla) nemyslím si, že k Bohu můžeš mluvit jen v chrámu, myslím, že můžeš všude... Beru antikoncepci a tak... Ale věřím v nějakou vyšší sílu, věřím, že po životě ještě něco je (mám tam trochu vmíchané principy budhismu...) :-D No ale když jsem to řekla tomu mýmu, jakože co když já s dětma (pokud nějaký budou) přijdeme do nebe a on ne? Tak on na to: a hasiče tam neberou automaticky? :-D No Zlatíčko. Mám kostel před barákem, myslím, že by bylo zbytečné řešit to jinde... No a chlapovi jsem volala, šaty na sobě, v prodejně a říkám: mám na sobě svatební šaty, mám si je koupit? 5 min. ticho a potom : Cože?!? Tak jsem to zopakovala a on: jsou hezký? A já, že jo, tak mi řekl, ať je koupím. Týden jsem to vydržela, než jsem mu je ukázala... :-| :-D
Odpovědět
koupis? ty si je primo kupovala??? to musela byt palka..... jinak s tim vericim to mame stejne, jen ja do toho kostela pravidelne chodim
Odpovědět
Nové, nepoužité, dorazili den předtím, paní je měla čerstvě vyžehlené, jen si je ten samý den zkoušela ještě nějaká ženská. Stály 7 tisíc a paní řekla, že když si je hned vezmu, tak je mám za 6. Ruší prodejnu v Břeclavi... :-D Spodnička 600 Kč a závoj 200Kč...
Odpovědět
wow, mas fotku???
Odpovědět
Tady ještě jeden blázen, co plánuje svatbu na r. 2009. Podle čeho prosím vybíráte datum svatby??? Můj miláček si myslí, že jen podle datumů co má k dispozici matrika přísluš. úřadu. Ale já bych chtěla datum, ke kterému máme nějaký vztah. Poradíte ??
Odpovědět
luccinda: hodte si nejake datum, ktere se vam obema libi nebo mate k nim vztah, ak jak rikas ty...jinak je tady diskuze i celkove rok 2009, tak tam holky taky rady poradi jak si vybraly ony;)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že tady se to taky už moc nerozjiždí :-(
Odpovědět
rurunka: na hodne lidí je to ještě brzo, ale my co už máme jasno....:)
Odpovědět
cirrusa: mám je v albu jako šaty č.2
Odpovědět
luccinda: My chtěli na jaře nebo na podzim, letos to nevyjde, takže příští rok na jaře, a aby už bylo pěkně a to je po 24.4. (sv. Jiří) a první sobota potom je 25.4., v květnu se v kostelech prý neoddává a já z osobních důvodů ani v květnu nechci, další varianta byla 6.6., ale to až když první nevyjde, byli jsme za knězem, stačí kydž přijdeme zamluvit někdy na podzim, ale s tím termínem už jsme mu říkali...
Odpovědět
natrix: wow, tak to jsi teda vyhrala na cele care, ty saty jsou uplne uzasne:) hele ty saty dalsi co tam mas (od ally57) daji senekde sehnat nebo jsi to jen videla v albu?:)
Odpovědět
cir: viděla jsem je v albu, slečna myslím psala, že je našla na nějakých amerických stránkách - zkus jí napsat...
Odpovědět
Akorát já mám teda delší vlečku... ;-) :-)
Odpovědět
porad jeste uvazuji nad tim, ze saty necham sit...tak hledam inspiracku, ale uz to musim rozseknout,v salone uzse zamlouvaji na toho 25.4. prvni saty...
Odpovědět
cir: a na kolik by Tě vyšlo půjčení? A jsou mezi favoritkami některé šaty co máš v albu?
Odpovědět
natri: neenemam je tam kvuli Radimovi, ale mam tu odkaz http://www.nevesta-zenich.cz/prev/nev... tyhle konkratne vyjdou na 9000 na pujceni..Rada bych si je nechala radsi usit pres eBay, ale zatim jsem nenasla nic podobneho:(
Odpovědět
Já bych asi měla strach... šaty, které mám já se dají objednat přes e-bay, a viděla jsem v albu jedné slečny, že si je objednala, ta výšivka, co já mám v barvě šatů, byla na jejích jedovatě růžovo - fialová. Strašné, mě to přijít, tak mě trefí šlak... Ale osobní zlkušenost s nálupem přes e-bay nemám, takže mě neber za bernou minci... Když mi do IP pošleš mail, pošlu Ti fotky pro srovnání...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?