Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tinko,to ti moc neporadím...já si druhé pořizovat nebudu. Projistoti jen vytáhnu jedny plesovky, kdyby náhodou... Hplky už jsem si vybrala ty samodržky,tak je doma objednám :-) http://www.puncoska.cz/1775-p-183.html co myslíte? Holky v práci odsouhlasily,že jsou jednoduché,ale přitom krásné a něžné.
Odpovědět
Lupi hezke, ja ty moje mam teda tu krajku na vrchu sirsi
Odpovědět
Profilova fotka
Peknucke puncosky :-) ja najprv pozriem v obchodoch
Odpovědět
Profilova fotka
Tinkyy, to já už jich obešla hodně a mají jen hladné....chtěla jsem trošku vzor a nebo něco takového,tak to objednám z téhle stránky. Ať se mám zase na co těšít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja sa asi uspokojim s hladkymi ale s peknou krajkou. Aj tak ich nebude vidiet. Ale musim vam holky povedat, ze mne sa vobec ale vobec nechce chodit po obchodoch :-( Ako chcela by som uz nakupovat, ale zaroven sa mi nechce. Asi nieco na mna lezie, lebo sa mni dnes aj opar urobil :-( ...aaaaale, uz mame doma urobenych zopar navrhov na svadobne oznamenie a mame aj jedneho favorita, tak doma vyfotim a dam to sem
Odpovědět
Ahojky holky, kdysi jsem psala, o jednom fotografovi, ale nevedela jsem jeho stranky, tak uz jsem je zjistila, tak chci splnit dluh :-) www.fotoemoce.cz, co na to rikate???
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.caxa.cz/_data/section-1/26... Mrknite holky na to, nadherne upravena organza na svat. stole
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - jsou moc hezké ty punčošky. Že bych taky šla do těch síťovaných?Na té fotce to totiž vypadá vážně moc hezky!První jsem si to nějak nedokázalo představit,ale je to možná hezčí než jen ty hladké a zase je to jiné než hladké se vzorečkem.Myslím,žes vybrala dobře a vsadila si mě broučka do hlavy :-). Taky bych chtěla Luci nato auto tu bílou organzu nebo vlizelín a nato nějaké zelené kytičky,ale nevím,zda se mi podaří nějaké hezké zelené sehnat.Zatím jsme nikde neviděla.Ale určitě něco najdu a kdyby ne,tak to jistí jen nějaké větší zelené mašle.To by taky šlo,ne?To je dnes vedro,že?
Odpovědět
Profilova fotka
tinkyy - pokud budeš chtít hezké šatičky a to určitě ano, tak počítej tak 1500 až 2000 a určitě seženeš i dražší,pokud budeš chtít? Luci - půjdeš i do té košilky s těma silonkama nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak 2000 by som dala, ale co som v nejakom svadobnom salone nasla saty za 8000 :-o tak to ani nahodou... A mozno si fakt necham usit, problem ale je, ze tu v Prahe nemam kontakt na dobru svadlenku, ale snad sa postatsti.. A ta kosilka, co ste tu davaliodkaz (neviem, ktora z vas), tak je fakt bozska! Mozno aj ja pojdem do nej. Alebo len nejaky sexi korzet ;-) a kalhotky...?
Odpovědět
Profilova fotka
Ten odkaz jsem dávala já a taky mě úplně uchváila ta košilka, ta růžová.Je nádherná!! Myslíš 8000 za šaty,ale ne svatební,že?Tak to je teda síla. To už je dost přehnané.
Odpovědět
Profilova fotka
8000 za spolocenske saty. Niektore fakt krasne, ale za niektore by som nedala ani 1000.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak už jsem doma....jupí Romí viděla jsem je i na jedné nevěstě a vypadali fakt pěkně. Já si je jdu objednat ať je tu mám co nejdřív. Ale napřed prolezu celou tu stránku a pořádně to prohlédnu jestli si ještě něco neobjednám...třeba tu košilku,ale nevím nevím...ono stejně,když se večer svléknu z šatů,tak pochybuju,že mě Peťa nechá obléct do něčeho jiného....tak aby to nebyli korunky za nic,když už celkem košilek mám dost,ale zase je krásná...tak nevím. Jdu to prolést ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
S tím vyslékáním a oblékáním máš možná pravdu,ale když zajdu ještě blíž do detailu, tak já to mám v plánu takhle: poté,co mě Pavlík pomůže ze šatů si dám spršku a v koupelně se tajně oblčeu do něčeho krásného a to bude pak Pavlík koukat, no pak to zase asi opět vyslečem :-) No a já žádnou takovou hezkou nemám,tak by se mě taky moc líbila,ale možná s tím ještě počkám.Viděla jsem,že holky prodávají nové košilky i v bazaru,jen není žadná tady někde s blízka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už se těším, jak mi dojde ten balík.Psali, že do 7 dnů, tak to si ještě počkám :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Tahle slečna je měla,tak můžete juknout.... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
To uteče a budeš ho mít doma. Uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak je mám objednané. Už se těším až budou taky doma. Měli by je odeslat do 24 hodin, tak příští týden bych je měla mít doma :-) . Nic víc jsem si neobjednala, košilku si ještě rozmyslím a třeba na nějakou pěknou ještě narazím v nějakým krámě.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - vypadá to fakt dobře a musím říct,že ohodně líp než obyčejné hladké. Když si ty sítované vzpomínala dříve,tak mi to přišlo takové divné a teď mi promiň ten výraz jak pro "šlapky",protože ony takové nosí,ale musím změnit názor,protože to vypadá fakt dobře!!!! A omlouvám se za ten výraz,který jsme použila. Myslím,že i Pavlíkovi by se takové líbily, vypadají sexy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, to máš pravdu oni takové nosí,ale asi když je správně použiješ,tak to vypadá atraktivně a jak říkáš sexy. Poslala jsem odkaz Peťovi a ten je nadčenej a prý jestli byla i ta sukýnka.... :-D tak si myslím,že jsem vybrala dobře. Pak už jen jedny hnědé náhradní, nějaké krásné kalhotky a spodní prádlo je vyřešeno, teda jestli nebudu potřebovat podprsenku,ale to poznám až si budu zkoušt šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
Já musím jít zítra k dotorovi,tak tu cestu do města spojím s příjemnými věcmi a budu obcházet nějaké obchůdky. Zajdu se podívat na tu organzu, koupím špendlíky s hlavičkama,protože na těch mých stránkách je neměli a ještě se kuknu,co tak mají hezkého. Třeba i na ty silonky a na košilky. Jen nevím v tom vedru, to asi moc příjemné nebude :-( Tak budem čekat Luci spolu na ty balíčky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba v noci ptošku sprchne a bude líp. Já ještě do toho peču pangase a vařím jáhly,tak si ještě přítápím.. 8-( Romí už se nemůžu dočkat. Už aby tu byl balíček. Snad to příští týden pošťáci stihnou...máme tu takové brzdy. Pak už budeme na dovče,ale uschovávají to 10dní,tak bych to snad stihla.
Odpovědět
Profilova fotka
,Holky a kol vám vlastně je let?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si zas přitápěla ráno, když jsem vařila meruňkový džem a to jsem chtěla dělat ještě jednu várku odpoledne,ale vzdala jsem to a uvařím to až zítra ráno. Já jsem zase chtěla Pavlíkovi poslat odkaz na tu košilku,co by na ni říkal,tak to asi udělám :-) Tak to jsme dvě,co se nemůžem dočkat :-D.Třeba nás poštací překvapí a bude to ještě do pátku,ale to asi těžko :-(. Mně bylo 28 v červnu a mému příteli bude 30.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Ahojky holky,tak jsme doma.DO obchodu na punčochy jsme se nedostala bo bylo vero a nechtělo s emi tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kde jste vlastně dnes celý den byli?
Odpovědět
Já ybla už od včera u mojí mamči,protože jsme dneska byli s malým u dr. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to u nás jsou takový brzdy,že když to pošlou zítra,tak budu ráda,když to tu budu mít ve středu nebo čtvrtek.... Mě bylo v dubnu 24 a Peťovi v březnu 28. Já jsem potřebovala na ty punčochy taky odbornýho poradce a kdo líp porádí než drahá polovička ;-). Myslím co se týká prádla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak stále brouzdám po netu a našla jsem na jiných stránkách tu košilku,co se mi moc líbí a je o 3 Kč levnější než na punčošce.cz :-D .Což není to podstatné. Podstatné je,že na těchto stránkách,co jsem našla je při platbě na účet poštovné pouze 70 Kč,což je SUPER :-) A mají tam taky i silonky, spodní prádlo atd. Pošlu Vám odkaz i když Luci ty už ho možná nepotřebuješ,ale třeba se ti tam taky něco zalíbí. No a taky jsem zjistila ještě jednu věc - mají tam takovo tabulku s mírama a zjistila jsem,že to M jak jsem chtěla by mi bylo asi malé podle těch mír,co tam uvadí. takže L
Odpovědět
Profilova fotka
http://spodni-pradlo.emanuela.cz/dark...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?