Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty už sis něco taky objednávala?Nebo sis to koupila v ochodě?Já mám plátků růží 2 balíčky. Prostě to pak budu muset ozdobit z toho,co budu mít a tak nějak hezky,aby to vyšlo a nic nechybělo :-) To bude asi těžké :-. ,ale dost těžko se to dá představit, kolik toho asi bude potřeba,že?Já nevěděla ani kolik koupit té organzy.Tak jsem vzala 3 role, na každou část tabule 1, budem to mít ve tvaru U. Snad to bude ztačit? :-(
Odpovědět
Já ještě bevm jak bude vypadat tabule,tkaže též nevím kolik toho koupit :-| Já mám plátky růži z ikei :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy a výzdobu na auto si budeš asi taky dělat sama,že?A budeš si kupovat takové ty přísavky na auto? Myslíš,že se to dá sehnat i někde v obchodě?Ale nevím tak v jakém?Viděla jsem to na netu 1 přísavek za 10 Kč,což mi přijde i dost,za takovou malou věc (blbost),ale nikde jsem to levnější neviděla,spíš dražší :-( . Tak nevím,jestli se poptat i někde v obchodě. Ale zase na druhou stranu si myslím,že 10 na obě auta by mi mohlo ztačit na kapoty,ne?Což je 100 a to zas není taková pálka,že jo? ;-) Luci - ty si to budeš objednávat z netu?Taky to budeš potřebovat na výzdobu auta,ne?
Odpovědět
Romi budu,oragnzu přivážem a asi budeme mít pyšové ježečky nebo želvičky nebo tak,a ty už píýsavky mají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoky, teď mi přišel mail,že balíček mi přijde do dvou pracovních dnů.Takže možná už zítra :-) a nebo v pondělí.Už se těším :-)
Odpovědět
No vidíš ORmi,to je supr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak jsem si zaplavala a už jsem doma. Romí, ty přísavky už mám koupené. Kupovala jsem je v obchodě s domácíma potřebama. Samotná přísavka stojí 5,- ale těch moc neměli,tak jsem si dokoupila takové ty háčky na přísavkách a háčky jsem vyndala :-) . A na jedno auto jsem počátala 5 přísavek a pak na ostatní jen jednu. Chci i ty stuhy trošku načančat a bude to pak i jednoduší na přidělání. Předek na přísavku a konce okolo zrcátek ;-) Kačí, děkuji za šaty,ale bohužel by mi asi byli velký...já bych potřebovala 38-40.... :-| Jinak ale super cena!
Odpovědět
Luci s těma přísavkama to ej dobrý nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem ráda. Ono i ty ostatní auta jdou špatně zdobit...jestli to všude půjde pěkně provlíct nebo ne a tak to dám na přísavku a budu mít klid a můžu si to malinko přizdobit ;-) a nebude stím v den D tolik práce. Já jechci kolečka mirty do okýnek,ale jen stuhu na kapotu, kliky a nevěsta a ženich na kola.
Odpovědět
Já hlavně myslela koupit ty s těma háčkama..ty mají skoro všude :-) Na kola?
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to jo. Na kola na každé kolo jednu mašličku...Peťa to viděl na jedné projíždějící svatbě a vypadalo to fakt super.
Odpovědět
si to nějak neumím představit,ale muže to vypadat super :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Je tam jen jedna malá mašlička, tak je to deentní...ale jeeště nevím jak moc dobře se to tam bude dávat...aby se od toho moc neumazali...to bych nechtěla..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo stím umazáním myslím pověřené osoby ;-)
Odpovědět
Jo ajsně..no uvidíš..zkusíš to před svatboiu a uvidíš ;-) Já musím koupit tu užší organzu na auta hostů..jen nevím,jak tam udělat ty kytičky,aby to bylo jen decentní
Odpovědět
Profilova fotka
A jaký teď kytičky myslíš? Jako přímo na tu organzu,aby nebyla tak prázdná?
Odpovědět
Luci mám to v albu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí asi myslíš na stranách té šerpy...to timoc neporadím....a co tam udělat z té čtyřcentimetrové mašle s drátkem takovou tu kulatou mašli a připevnit?
Odpovědět
No asi to budu muset nějak vymyslet..nebo tam zkusím jen udělat suk a ten konec hezky nařasit..to by mohlo vypadat taky dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to by taky šlo a hlavně,by jsi to měla míň pracný. Asi si pořádně rozsvítím a dám se do stříhání pytlíků na rýži. Včera jsem začala,tak abych to měla a pak tam mohla našít jen očka a rotáhnout stuhu a bude připraveno. aspoň zase něco ubude ;-) . Jen rýži tam nandám až později,aby se mi do ní nedali nějací broučci...
Odpovědět
TAk až bdueš mít nějaký hotový tka hoď fotos ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, že hodím fotečku, jen si na to jeětě chvilku počkáte... to tak po dovče. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi to nedalo a jeden jsem narychlo naplnila a stáhla mašlí a vypadá to celkem pěkně. Jen jsem ho trošku zmenčila a to už vypadálíp,ale fotka je před zmenčením. Jak se vám to líbí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím,že jste se hodně bavili o výzdobě na auta a o přísavcích. Luci taky mi jedna holka poradila,že se dají koupit v domácích potřebách a že u nás je mají snad za 7 Kč,tak se tam zajdu podívat. Jen nevím jaké myslíte s těmi háčky a bez,ale to uvidím možná v obchodě zajdu se tam podívat. A ještě mě napadlo - jak se pak připevní ta organza na tu přísavku? V té přísavce je nějaká dírka, ktrou provleču šnůrku,kterou si uvážu na určitý bod organzy?Nebo jak? Taky jsem si říkal,že 5 by mohlo na auto ztačit.To bude asi taky kumšt to nějak připravit,tu celou dekoraci,ale budu se to snažit udělat,co nejjednodušeji ;-) Luci a co máš v plánu dávat na tu stuhu?Jo, tys myslím říkala kvítečka a peříčka,že?Máš to někde v albu? Na pytlíčky se hned mrknu ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak jsem koukala pro inspiraci po nejakych svatebnich zlutych kytkach, ale na googou v obrazkach jsou skoro jen samy slunecnicovy, coz nechci. Zadna se mi nelibi. Chtela bych gerbery, a do toho nejaky bily kyticky. S ruzema to by se dalo neco vytvorit, ale pro gerbery tam nic pekneho neni. Ach jo. Koukala jsem Lupi na ten pytlicek, je tim mysleno jako pak z toho svatebcane hazet ryzi? Nevim jestli kdyz to rozvazou jestli se to nebude spatne drzet. Nekde jsem videla takovy hezky krabicky nazdobeny s maslickou na to, ale ted nevim kde. Ale jinak sikovna :-) To ja az se pustim do nejakeho vyrabeni to dopadne, moc zrucna nejsem :-) A nemyslim to spatne :-) :-) :-) tak se na me kdytak nezlob.
Odpovědět
Profilova fotka
plachacek - kytku určitě nějakou najdeš, je jich spousta. I já jsem chvíli tápala a hledala,než jsem něco našla. A možná ještě změníš názor a budeš chtít úplně něco jiného. Já jsem původně chtěla rudé růže,protože je miluju a nakonec jsem si vybrala bílé kaly s dlouhýma stopkama,protože ty jsou nádherné a nějak se mi pak z ničeho nic zalíbily. Holky už jsem si objednala košilku na svatební noc. Vyhrála to ta růžová a prošla i radou schválení mého přítele. Mně se líbila strašně moc hned od začátku,tak snad bude tak pěkná jak na fotce. Měla by dojít do druhého dne při platbě v hotovosti,ale protože jsem platila převodem,tak to bude trvat asi trošku déle,než tam penízky dojdou a až přijdou,tak by to mělo do druhéo dne přijít. Jsem zvědavá :-o Dala jsem si ji do alba,ale pravděpodobně ta fotka asi zmizí, protože Kacka říkal,že některé obrázky z "firemních" stránek mizí :-( .Tak uvidím jestli tam zítra bude? Katy, jak to udělat,aby tam zůstal? Tak mi neustále mizeli i ty dekorac auta,které jsem si zkopírovala z jedněch stránek :-( Dávala jsem to tam několikrát a po každé to zmizelo.
Odpovědět
Rumi nevim nevim jestlis udelala dobre, ja bych asi spodni pradlo a tak priteli dopredu neukazovala, to je jak svatebni saty, prekvapko :-) Jsem hrozna, ja vam ted furt pisu negativni reakce, fuj.
Odpovědět
Rumi a k te kytce, tak ty pokud budes ladit do zelena , tak to ani cervena kytka prece ne. Ruze jsou moc pekne ve velke kytce, ale zas tak samostatne jak jsem uvazovala mit v malych sklenickach na stole by gerbery vypadaly mnohem hezci.
Odpovědět
No nic tak my pujdeme na kute. Chystala jsem 50 chlebicku, protoze Rada ma zitra narozky, tak bere zakusky a chlebicky do prace. Tak dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, teda holky, vy jste se nějak rozjely. Nakupujete, plánujete. Já jsem prozatím byla u budoucí švagrové, která se vdávala před 5 lety, vyndala vše, co má doma ze svatby, něco budu moct použít, tak i něco ušetřím. Má i 3m závoj, ale ten by mi asi hodně překážel. Dneska jsem v práci jen do 9, pak pojedem nakupovat, tak snad taky konečně něco pořídím. Jestli nám vyjde čas, tak se podívám i do půjčovny šatů, alespoň vyzkoušet nějaké typy, střihy, co by mi tak sedlo. Já budu taky dělat organzové pytlíčky, ale s mandličkama. Co se týče výzdoby aut, tak toho se dost bojim, s mým štěstim všechno odletí po prvních kilometrech :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?