Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A proč ji chceš měnit?To už snad nemá ani cenu, když to máme za pár,ne? :-D Ale teď se dívám, že vy vlastně termín nemáte,že?Nebo máte?Ale nemáš ho tam uvedený, tak teď jsem z toho zmatená. Botičky už mám na nohách, ale teď bych v nich asi měla chodit po domě a ne sedět za PC,že? :-D
Odpovědět
no to bys asi neměla sedět u pc tam ty botičky moc nerozchodíš :-D
Odpovědět
tak sem silene nastavana, saty odesle az 20.3. jestli tomu tak nebude tak jdu do salonu a bude mi to jedno...ale zatim se mi jeste nechce zbytecne utracet, kdyz sme na celych pripravach dost usetrili.... achjo... aspon mamka ma kostymek, vsichni uz maj svatebni obleceni a nevesta porad nic :-D jdu párat kapsy aby to bylo hotovy pak neco poklidim a pak nevim co budu delat kdyz ma Adam odpolední... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, tak to ti teda nezávdím :-(, ale snad to všechn dobře dopadne. Ale řeknu ti, že je to teda pěkně naknap. A kdyby měly příjít, když je odešlou toho 20. A ty už jsi je i platila nebo je budeš platit, až přijdou?Protože v případě, že by třeba přišli až pár dní před svatbou a ty by sis mezi tím půjčila šaty ze salonu, tak co bys pak dělala s těmato? Nebo v salonu bys asi zaplatila jen pro sichr zálohu na nějaké šaty a pak bys je možná případně asi neměla, že? Když přijdou ty tvoje. Ale dovedu si přestavit, jak ti je. Já bych byla na nervy a dostn nervozní. Tak důležitá věc a nemít ji včas.Ale dobře to dopadne,uvidíš? Nějaký čas ještě pořád máš.
Odpovědět
kdyz je 20. odeslou tak je do 27. mam...a v salonu bych zaplatila jen zalohu a kdyztak bych si je nevyzvedla, zaloha by propadla... jo saty uz mam v plny vysi zaplaceny, kdyby nebyly zaplaceny tak na nic necekam a shanim jiny ]-( no teleruju jim posledni tyden... pak zacnu stim ze chci vratit penize, ale porad doufam ze toho opravudu maji hodne
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to nakonec dobře dopadne a šatičky přijdou v pořádku a krásné. Jen je škoda,že člověk k vůli tomu musí mít takové nervy. Ale ani bez těch to nejde. Každá si tím určitě projdem a každá je budem mít z něčeho jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, to jsem tady pěěěěkně dlouho nebyla, ale měli jsme rozbitý počítač a jinde nebyl čas na něj koukat..takže vás asi dočítat nebudu a teď už mě adam zase vyhání od počítače :-D vítám nové nevěsty a jen jsem teď četla tuto stránku a o šatech Pavlinky a to je fakt síla, ale já taky věřím, že ti přijdou včas! ikdyž koukám, že se z nás asi vdáváš jako jedna z prvních, ale neboj, dobře do dopadne!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, no to je fakt, že jsi tu dlouho nebyla, ale myslím, že se tu zase nic tak zásadního neodehrálo. My už máme nádherné prstýnky,ale v albu je zatím nemám. Teď jsme měli zvací týdny, no a už se nám to, tak jako všem tady pěkně krátí :-)Lucka už začíná s pečením,ale s tím se ti pochlubí až ona sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám pro dnešek pečeno....jupí. Jsem z toho pěkně unavená. Zadělala jsem si další tři těsta,tak ať mi to pěkně ubejvá. Už mám upečené celé linecké (ze 7 dávek), moka a zaděláno mám na Brněnské tolárky, Išlské světlé a Išlské tmavé. To upeču zítra a pak se vrhnu asi na třené. Jen ať mi to ubejvá a pak si můžu hrát se zdobením, plněním, nepečeným cukrovím, a dalšíma krémovejma věcma. V práci jsem celej den chodila v botkách a dobrá. ani mě nohy neboleli,ale to bude asi tím že hodně sedím u Pc,ale i chodím...tak si pomalu nožky aspoň zvyknou. jen se bojím toho,že jak mám síťované punčochy,tak že ně budou dřít...tak si asi preventivně stejně zalepím malíčky a palce :-) a do pompadůrky nastříhám náplasti :-) Pavli, držím palečky,aby šatičky dopadli dobře.
Odpovědět
ahoj holky tak si představte že mám opět další opar hodně na ně trpím a ted se mi začali zase dělat mám takovou obavu že je to z toho solárka protože to může vyvolávat stejně jako slunce a tak ted nevím jestli tam mám ještě chodit abych neměla opary i na svatbu ale nadruhou stranu když sem ted začala chodit a konečně to je trochu vidět tak by všechny ty návětěvy byly zbytečné protože to do svatby vybledne tak já opravdu nevím navíc budu muset změnit solárko protože jak jsem vám psala o tom starém solárku tak jsem tam včera přišla a paní mi říkala že do solárka si někdo lehl a celé solárko je napůl prasklé tak ho musím změnit a tam kam se chystám jsou po výměně trubic tak ani nevím nakolik minut mám jít když do toho staršího jsem chodila na 15min co myslíte. Lupin jsi opravdu moc šikovná takhle máš už napečeno to jsi opravdu dobrá. Pavlínko já bych z toho byla na mrtvici to by nebylo nic pro mě to čekání jestli mi ty šaty pošlou ta nejistota já když něco nemám vyřízené tak jsem z toho úplně na palici tak hlavně že máš kdyžtak šaty v záloze v salonu. držíím pěstičky at ti je pošlou co nejdříve a nemáš nervíky.Pa
Odpovědět
Profilova fotka
lucie-pokud ti ty opary dělá solárko,tak bych se na to vykašlala,radši nebýt opálená,než být s oparem....Já jsem si sice myslela,že mě solárko pomůže od těch různých pupínků apd.,ale zatím nic,tak uvidíme.Jinak holky už se mě zdá,že jsem opálená,ale zrovna ty partie,které nepotřebuji,jako nohy a břicho a to co vlastně potřebuji do šatů tj.dekolt,ruky a horní část zad,se mě zdá,že mám nejmíň.Jak jste na tom vy? Pavli-obdivuji tě,že máš na ty šaty nervy,já bych byla naprosto s nervama v ....... :-DJá jsem totiž strašný nervák,tudíž se i té svatby "děsím",protože jak nemám něco vyřízené nejméně měsíc před,tak začnu z toho být nervózní :-|
Odpovědět
marti já nevím ale myslím si že to spustilo asi to solárko ted už mám druhý tak nevím no ono totiž sluníčko je spouštěč opartů a to samé je asi i solarko tak nevim ach jo....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucie.Rakos, pokud máš takovouhle reakci na sluníčko,tak i teď je to 100% ze solárka. Jak psala Marťa,tak bych se taky na to vyprdla. rači neopálená,ale bez oparu. Teď už se těším domů zase na pečeníčko,ale až budu doma,tak se mi do toho jistě tolik chtít nebude,ale budu muset :-) S tím opálením to chce holky čas. Za pár dalších návštěv to jistě bude dle našich představ a hlavně jak se pořád pozorujeme,tak ty rozdíli ani tolik nevidíme,ale okolí ano... ;-)
Odpovědět
jeste ze sem opalena jeste z leta a nemusim jeste resit solarko... lupinpupin: to bych si nedala po praci si pect jeste svy cukrovi, ja sem rada ze udelam nezbytny ukony pro provoz domacnosti a jdu spat a o vikendu sem rada ze nemusim nic delat a jen lenosit... Jinak satky doufam ze dobre dopadnou, ale zatim mi nezbyva nez cekat a doufat a mit slzy na krajicku 8-( jinak damy. muj skoro manza vyhlizi nove auto, asi to bude s miminkem uz vazne....(ma podminku ze kdyz bude novy auto, bude mimi) a to nevi že... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Lucie. rakos - souhlasím s holkama a taky bych toho nechala. Marti - naprosto s tebou souhlasím. Mně se totiž zdá,že obličej, nohy, ruce a nejvíce snad břícho opalené, ale dekolt se mi opaluje taky hrozně pomalu a nemám ho tak hezký jako břícho. Mám ale pocit, že tam mají nějaké snad jednorázové krémy v pytlíčku na dekolt za 25 Kč. Na pultě na to mají upoutavku. Tak se na to asi zítra zeptám a zkusím to použít. Buď hned zítra a nebo možná až v dubnu. Zeptám se a uvidím? Ale totéž se zdá i mně. A tak jak se mi zdálo, že už se to na mě chytá, tak teď nějak nevídím pokroky. Ale snad je to tak jak říká Lucka, že to na sobě nevidíme. Mně jedna botička trochu tlačí na tom druhém prstě vedle palce :-( Mám ho totiž na obou nohách delší než palec, tak je v těch botičkách trošku zkrčený. Na té jedné noze mně to ale nebolí vůbec a na té druhé jo,tak snad si prstíky zvyknou. Taky spíš více sedím než chodím, protože si je obuju až doma a pak zasednu k PC. Tento týden jsme měli v plánu dorazit zvací návštěvy,ale bohužel ty, které jsme chtěli navštívit nemají čas, tak to musíme přeložit, škoda :-( Holky, přesně za měsíc budeme mít s Pavlíkem svícu nebo-li "rozlůčkus se svobodou" a za pět týdnů svatbu.Bojím, bojím, moc se to blíží....
Odpovědět
Profilova fotka
Co neví Pavli?Ty jsi těhotná? Luci jsi šikulka, že ti to tak jde!Moc tě obdivuju a chávlím!!! :-)
Odpovědět
jj ale zatim to neni uplne potvrzeny... mam prijit za 14 dnu x-) tak doufam ze to nedopadne zas spatne jak minule........ :-S ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super Pavli,ale ještě ti tedy nebudu gratulovat ať to nezakřiknem, ale jistě to bude OK. A můžu se zeptá, co se stalo minule?Myslela jsi,že jsi a pak se ukázalo, že ne a bylo to jen nějaké spoždění? Promiň, že se ptám. Moc držím palečky :-)
Odpovědět
minule sem potratila ve třetím měsící.... ale uz sme se s tim vyrovnali, zacli planovat svatbu, ze uvidime , ze nebudeme tlacit na pilu.. a asi svatebni pripravy zafungovali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je mi líto, že to bylo až tak. Myslela jsem, že třeba jen nějaký planý poplach, že jsi myslela, že jsi a nakonec se ukázal opak. Tentokrát to uřčitě proběhne bez potíží a vyjdeto!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-to jsem ráda,že to nemám jen já ;-) Přesně jak říkáš,břicho mám úplně krásně hnědoučké,ale dekolt skoro vůbec. Pavli-gratuluji a určitě to všechno dopadne dobře!! Já jsem boty ještě ani nezačala zkoušet,ale o víkendu už musím začít.
Odpovědět
Profilova fotka
Já je rozcházím teprve 2 dny a zatím trošku tlačí, ale snad se to rozšlápne a přestane.... Kdy jdeš do solárka Marti?Já zítra, už se těším. Jdu se zase více nahřát do troječky :-)
Odpovědět
Holky tak ja už mám šaty doma užasná paní půjčila mi je s předstihem abych si je mohla vice vychutnat a v ceně půjčovného i další doplńky fakt milá paní to se jen tak neslyší ,měla jsem i špatnou zkušenost se svatebním salonem ale ona mi to vynahradila
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super apetit, gratuluji :-) Taky už to máš za pár, že?Přesněji řečeno za 15 dnů, stejně jako Pavlinka.
Odpovědět
Profilova fotka
Já půjdu do solárka až ve čtvrtek,chodím 2x za týden,jinak to bohužel nestíhám :-( Ale já chodím taky do trojky.
Odpovědět
Profilova fotka
Já půjdu zítra a v pátek to asi vypustím. Uvidím, jak to budu stíhat. Nechce se mi v pátek k vůli tomu zdržovat ve městě, tak raděj rovnou z práce utíkám na bus.
Odpovědět
akorat apetit má už saty doma a ja ani nevim jestli mi je vubec poslou :-p
Odpovědět
jinak potrebuju skratit palec na pravy noze tak o pul centaku aby me netlacil... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych zase potřebovala zkrátit ty prsty vedle palce, protože ty mi hrubo přečuhují :-D Taky je budeš mít Pavli, určitě!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
A já ještě nic,protože jsem je ještě nezačala rozcházet:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?