Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,teď mně jen tak napadlo - nepátraly jste po nějaké dlouhodobější předpovědi na duben?Nevíte náhodou, jak má být?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tohle jsem našla o dubnovém počasí, má být teplo, ale občas přeháňky, ale nakolik se tomu dá věřít, jen těžko říct... http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/pocas...
Odpovědět
Profilova fotka
Tady ještě jedna malá předpověď, ale už toho raděj nechám, protože stejně to nijak neovlivníme. Ale vy co to umíte, tak by jste se aspoň mohli modlit za nás všechny:-D http://www.treking.cz/sluzby/pocasi-p...
Odpovědět
Profilova fotka
Těmto dlouhodobým předpovědím moc nevěřím,uvěřím předpovědi max 4 dny před svatbou :-D
Odpovědět
Ahoj holky teda vy jste toho probraly .... Pavli gratuluji a přeji aby vše bylo v pořádku. S šatama to snad dopadne a přijdou co nejdříve ... teda 27. je takový už šibeniční termím, ale pro zatím to bereš dobře, takže to určitě i dobře dopadne ... Já bych asi taky byla s nervama někde :-D. Luci ty jsi šikulka jak ti jde pečení. To nás ještě všechno čeká, budeme péct až posledních 14 dní. Ale nemáme toho tolik co ty. Holky já mám taky nejvíce opálené břicho. A pak nohy. I když dekolt se mi zdá taky hnědější. Ono nám to teď nepřijde, ale počkejte až si oblečeme tu bílou .... to bude kontrast. Času máme ještě dost, tak se můžeme vesele opalovat. Já jsem ještě tento týden nebyla, ale chci jít taky aspoň dvatkrát, snad ve ČT a v NE. Dneska jsem byla na zkoušce líčení. Fotku vám vložím do albíčka. No řeknu vám jak nejsem zvyklá se malovat, tak to pro mě byl šok a přišlo mi to dost tmavé - dala mi světlince šedé stíny a teda zvýraznila oči tmavou šedou linkou. Pořád to prohlížím a nejsem si prostě jistá. Nevím jestli ji nemám zítra zavolat aby mě ještě jednou vzala na zkoušku a zkusily jsme jiné barvy .... Tak mrkněte a poraďte - ta fotka je hrozná, ale musí být z blízka abyste si to prohlédly. A držela jsem si i přibližně vlasy podle toho jak bude účes. Ale jedna věc se mi povedla pěkně. Objela jsem květinářství. V jednom mi spočítali kytky na 5000 kč to mi teda přišlo hodně.Tak jsem zajela ještě do dalšího a tam byla super ochotná paní, jen tak na rychlo jsme to spočetly a vyšlo to na polovinu - s tím, že ty orientační ceny dala spíš větší. Říkala že si myslí, že to bude do 2000 kč. Tak z toho mám radost. Ukázala mi i album, tak se mi tam dva druhy kytic líbily. Ale ještě jsem nic neobjednávala, říkala, že stačí když přijdu první týden v dubnu. Do té doby si mám pokoukat ještě internet a klidně si přinést svůj obrázek a pak to všechno napíšeme a spočítáme. Takže teď budu prohlížet fotky a za 14 dní si to tam dojedu už na pevno objednat. Fakt super vystupování, příjemná paní a parádní cena.
Odpovědět
Tak fotka je v albíčku .... já prostě nevím i když jsem prohlížela tady svatební alba a hodně nevěst má takhle do šeda líčení ..... když ona mě prostě hned na tu šedou tipla. Ani mi jinou moc nenabízela. Myslela jsem že třeba zkusí růžovou nebo třeba nějako dofialova, jenže říkala, že mám zelený oči a potřebuje je nějakou barvou zvýraznit a ještě že mám velký oči a právě je potřebuje tou linkou zúžit .... Tak nevím, ale nejspíš ji budu věřit, tak ona tomu rozumí. Kdybych se měla namalovat podle sebe, tak mi stačí řasenka :-D. Přece chci aby to bylo vidět, kor když je to od profesionálky ... No jsem z toho taková na rozpacích.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani-mě se to teda moc líbí a vůbec si nemyslím,že je to výrazné!!!Mě se zdá spíš,že je to namalované jen tak jemně....A jak píšeš,ona nejlíp vidí,komu která barva stínů apd. sluší.Super,že si tak dobře pochodila v květinářství.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, včera nám nešel večer proud,tak jsem nemohla kouknout...čekala jsem až ho nahodí a rychle dopejkala cukroví...už mám pečeno kg a mám z toho velkou radost, protože je moc pěkné. dneska mě čeká světlé a tmavé třené,tak snad mi to vyjde dle plánu. a něco mi upekla i svědkyně,tak mi písne kolik toho je. Je to můj poklad. Jani, myslím,že ti to moc sluší! Jediné co vbych změnila je možná ten růžový lesk...aby si pak moc neumazala ženicha při líbání... ;-) ale jestli bržel dobře,tak bych neměnila. Holky my jsme včera doma měli srandu. Nevím jak už to začalo,ale šli jsme si zkusit prstýnky jestli jsou pořád o.k. a u mě je to v pohodě. Mám ho maličko volnější,ale drží a určitě ho neztratím,ale u Peťi je to horší. Sotva otočí ruku,tak mu prstýnek sjede...no jo 10kg dole je 10kg...tak hned volal do našeho zlatnictví a v pátek ho tam veze na zmenšení...měla jsem strach i u mě,ale naštěstí já nemusím,tak jsem ráda. Ještě,že jsme na to přišli teď. By ho jinak musel nosit na prostředníčku a to říkal,že nechce,že ho chce mít tam kam patří. Tak já myzím pracovat,tak se mějte pa
Odpovědět
Ahoj všem holkdy díky za váš názor ohledně solárka ještě uvidím budu jen doufat že na svatbu nebudu mít plnou pusu oparů. Dnes se mi zdálo o svatbě takový bláznivý sen no hrůza. Pavlinkaaa gratuluji to je hezké uvidiíš určitě už to vyjde. Jaanca líčení mi přijde pěkné nepřijde mi že by to bylo nějak hodně výrazné zdá se mi to opravdu dobré a myslím že kosmetička ví co komu sluší ale když bys neměla mít klid tak klidně můžeš říct kosmetičce že bys chtěla zkusit ještě jiné líčení a uvidíš co se ti bude líbit víc vždy jde o to aby ses cítila nejlíp hlavně ty. Lupin to je dobré z těma prsýtnkama no to já bych z toho byla asi pěkně na nervy kdybysme ještě museli nechávat zmenšovat prstýnky to je dobrý že to berete tak pozitivně. At ti jde stále dobře pečení jsi šikovná. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí málem jsem ti zapoměla pogratulovat...držím palečky,aby vše bylo v pohodě. Jo a Marti už mám taky vyparané kapsy :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Děkuji za názory. Jsem ráda, že se vám to líbí. Ale já se v tom prostě nějak necítím. Nebo možná je to tím, že jsem si to prostě jen jinak představovala ..... Pro jistotu jsem stejně dopoledne zavolala té kosmetičce a už jsme domluvené, že zkusíme ještě jiné barvy. Prý o tom sama pak večer přemýšlela. Tak říkala, že je hlavně ráda, že máme vyřešený ten make-up a stíny že ještě doladíme, takže se mám zase na co těšit. Akorát teda po téhle zkušenosti nezávidím vám, kterým řekli, že zkouška není potřeba ... asi bych do toho nešla. Protože kdyby mě v den svatby namalovala takhle jako včera a já na to nebyla připravená, tak se v tom budu celý den cítit nesvá. Takhle i když necháme to šedé líčení, tak už vím do čeho půjdu. Jako je to pěkné, ale nejsem na to zvyklá .... Dneska jdu ještě na vlásky, tak když bude čas, tak vám večer vložím fotečky nebo možná až zítra. Luci tak s těmi prstýnky to je ostrý. Ale Leošovi byl trošičku volnej hned jak si ho poprvé zkusil když jsme je vyzvedávali. Pořád se uklidňuju, že přes léto mu ruka trochu nateče a bude akorát. A když ne, tak to necháme zmenšit po svatbě - nemá tam žádné rytí a paní říkala, že tohle jde snadno upravit vždycky, jak zúžit, tak rozšířit. Tak ať vám to pěkně udělají. A super že už máš kapsy hotové ;-). Lucie.rakos snad to se solárkem dopadne a budeš moci chodit a nebudou opary. A kdyby jo, tak bych taky raději oželela solárko.
Odpovědět
jaaanca moc díky no já bych moc ráda chodila protože když už jsem začala chodit ty viry (myslím opary) se stejně v tom těle zbouřily a už asi neovlivním jestli se mi budou opary dělat nebo ne prostě na ně trpím a udělá se vždy v tu pravou chvíly ach jo. Jinak to je super že si se domluvila s tou kosmetičkou ty budeš klidná a hlavně tě namaluje tak aby si se ty cítila dobře to je nejdůležitější. tak nám potom kdyžtak ukážeš další varianty ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, Jani - gratuluji ke kytičkám a souhlasím s holkami, že líčení je hezké, ale uvidíš jaké bude to další. Tvůj pocit je nejdůležitější. Já jsem právě jedna z těch, co kosmetička říkala, že zkouška není třeba, ale teď si mi opět vsadila brouka do hlavy :-( Asi si na ní seženu od té mé svědkyně,co ji domlouvala, číslo a zavolám jí a domluvím se s ní. Snad si na mě na 1 zkoušku čas udělá a budu vědět, na čem jsem. Já jsem byla v solárku dnes a půjdu až v pondělí.Máte asi pravdu, jak říkáte, že ty dokolty nám časem ztmavnou a v kontrastu se šatama to bude vypadat zase jinak. Mně už se dnes zdá zase o něco tmavší a to ještě párkrát určitě půjdu, takže si myslím, že to bude OK. Nakonec jsem se ani na ten krém na dekolt neptala, jak jsem se tady bavila včera s Marťou, protože při příchodu i při odchodu se tam paní s někým bavila, tak jsem se nechtěla ptát. Ale všimla jsem si Marti, že tam prodávají nějaký ampulky na ten dekolt za 25 Kč. Tak se možná zeptám příště. Jani už se těším na fotky účesu a tobě Luci přeji ať se daří při pečení. Dnes jsem si měla jít na oznámení, které jsem si nechávala přidělat a když jsem byla odběhla ve městě v solárku, tak jsem si na ně vzpomněla, ale řekla jsem si, že je vyzvednu až půjdu cestou z práce a pak jsem na ně zapomněla. :-(Tak snad zítra.
Odpovědět
Ahoj holky. Teda tady vás moc není, nemusela jsem tolik dočítat :-). Romí děkuji za názor. Já jsem pro nějaké světlejší líčení, nějaké jemnější. Myslím, že růžovou by se nic nezkazilo. No uvidíme jak to dopadne. Romí to jsem tě rozhodně nechtěla nějak strašit, jen si myslím po téhle zkušenosti, že zkouškou se rozhodně nemůže nic zkazit. Myslím, že by si na tebe měla najít čas, ty jsi zákaznice. Jinak vám vložím fotečky účesu. Z toho jsem vysloveně nadšená. Na té druhé fotce ze zadu, na pravé straně je takový náznak že tam pak budou asi, podle toho jak se rozhodneme, ještě nějaké krucaninky, které budou připevněné těmi skřipečky. Vzadu to bude rozpuštěné, protože na výčes to mám ještě krátké a bylo by tam strašně moc pérek. Navíc se mi to vyčesané nelíbilo, přece jen se cítím líp když mám na krku vlasy spuštěné. Ještě byla varianta, že na tom krku budou vlasy jen rovné a vytočené ven, ale to jsme zavrhly, takhle je to víc princeznovské s těmi lokýnkami :-). Je to jen tak pro představu, abysme věděly. Konečná verze se stejně rozhodne až ve svatební den. Nakonec jsem upustila i od korunky. Když jsme ji tam vložily, tak to nebylo vůbec hezké. Lepší bude to jen ozdobit těmi bílými růžičkami. Na to že mám krátké vlasy, tak si myslím, že je to super. Takže chtěla jsem závoj, nemám ho, chtěla jsem korunku nemám ji a nakonec budou stačit obyčejné skřipečky a přijde mi to suprové. No mrkněte, jsem ráda za každý názor, i kdyby nebyl shodný s mým ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - je to jednoduché, ale myslím, že hezké a pro tvou délku ideální. Asi moc variant k vymyšlení z takovou délkou vlasů není, takže super. Hlavně, že tobě se líbí a jsi z něj nadšená. Stejné pocit jsem měla i já. Bylo to fajn, když si na tu zkoušku vzpomenu a za pár dní tobu bude už na ostro. A i já jsem původně chtěla závoj i korunku a živou kytku jsem zavrhovala a nakonec nebude ani závoj ani korunka a bude živá kytka :-D Takže přesně naopak. Neboj, nepostrašila si mě, ale spíš teď nad tím budu více přemýšlet, což nikdy není na škodu. Seženu si ten kontakt na tu kosmetičku a spolu s ní se pak domuvím. Ještě se jdu jednou mrknout na ten tvůj účeš :-)
Odpovědět
Jinak holky ještě k tomu účesu - vzadu ty lokínky budou jemnější, takhle jsme to dělaly pro představu z většího množsvtí vlasů, ale pak se to bude dělat jen z menších pramínků aby to bylo pěkně nakroucené. A největší radost mám z toho, že když nebudeme dělat nějaký výčes, tak mi ráno umyje a vyfouká hlavu, takže se nemusím bát, že bych to měla splihlé po noci nebo už mastné. Na tuhle zkoušku jsem si právě myla vlasy včera večer jak mi řekla a je vidět, že ty vlasy už jsou takové "jeté" :-))). Takže mám opravdu radost.
Odpovědět
Romí děkuji mám z toho fakt radost, moc se mi to líbí a myslím že na moji délku a kvalitu vlasů je to ideální. Prostě nemůžu čekat že mi vykouzlí drdol nebo lokny jako vám co máte dlouhé vlasy :-). A ani mě to nijak netrápí, každá nevěsta má být jiná. A jak už se tady tolikrát zmiňovalo, tak v jednoduchosti je krása. Právě jsem tam myslela na tebe, že nakonec jsi taky upustila od spousty věcí a máš to pěkné, nepřeplácané a princeznovské :-). Ono až tam bude těch skřipečků víc, tak to bude taky vypadat jinak, měla jsem jich jen 8 a domluvily jsme se ještě tak 12 dokoupím aby se nestalo, že se nám nedostane :-). Uděláme z nich pak vzadu nějaký pěkný tvar a dopředu dáme taky trochu aby to nebylo prázdné. Ale s tou korunkou se mi to opravdu nelíbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, Jani to líčení se mi moc líbilo, hodilo se krásně k tvým očím,ale je to hlavně na tom aby ses cítila dobře ty. Zkus i jiné a uvidíš co se ti nakonec víc zalíbí. Jinak účes se mi moc líbí. Vypadá to jednoduše,ale moc pěkně. Taky si myslím, že s korunkou a závojem by se to moc bilo a ty kytičky tam budeš mít moc pěkné. Krásně ti v tvým tmavých vlaskách vyniknou. Super s tím květinářstvím to jsou teda rozdíly jako hrom a to jde jen o kvítka. Luci jsi fakt šikulka s tím pečením,ale to už dávno víš :-D a ještě, že jste s to s tím prstýnkem zjistiili tak brzy. My ty naše ještě nemáme :-( a to už jsme byli před 14dnama na zkoušce. Dneska jsme s Davčou byli spolu v solárku a šli jsme jinak než chodím. Do takového většího mají tam i turbo. Je to tam sice dražší,ale úplně jiný přístup. Hned nám slečna poradila kdo má jít na kolik minut, vše vysvětlila a ukázala všechny solárka. šla jsem na turbo a už konečně vidím, že jsem opálená. Tam jak jsem chodila asi nebudou dobré trubice. Pavli já myslím, že šatíčky dojdou včas. Já bych sice taky strašně stresovala,ale k čemu to je, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dnes už na mě začíná padat nějaká únava, tak asi půjdu brzy na kutě, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám další druh pečenej a zítra budu zase pokračovat. Jani, účes je pěkný, mám vlasy podobně dlouhý,tak jsem zvědavá co za 14dní vymyslíme my. Holky moc děkuji za pochvalu. Pěkně se to čte a mám pak zase elán do dalšího pečení. Jani s kytičkama taky super! To je rozdíl jako blázen. Jíťo je super,že už je to na tobě opálení vidět. Já půjdu do solárka asi v pátek...Uvidím jak to budu stíhat. Romí, tak snad zítra na oznamka nezapomeneš. Jo s těma prstýnkama se nám všichni smějou...jé to je prča. Hlavně že jsme to odhalili. Peťa si ho tenkrát vybral taky o maličko volnější (má celkem velké klouby),tak jsme mysleli že to bude o.k. a ono ejhle. :-) no jo co se dá dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v posledni dobe vubec nemam cas sem za vami nakukovat. V praci je toho tolik a obavam se, ze temer do svatby to lepsi nebude :-( Minuly vikend jsme travili montovanim a instalaci kuchyne u babicky a vse uz je zdarne hotovo, takze mame vsichni radost. yummynka, kam chodis na solarko? Marti, zkusebni svatebni tabule je moc pekna, nadherna barvicka! Jak to tady ctu, holky, tak bychom meli zacit ruzne veci asi taky trenovat, je toho dost: polibek, rozchodit boty, navlect prstynky, no uz abychom zacali :-) Podle te tve predpovedi, Romi, na tom budou nejlip nevesty s datem 3.dubna. Ale je otazka, jak moc se tomu da verit... Pavli, gratuluju, to budete mit na svatbe dvojnasobny duvod ke slaveni. Tentokrat uz urcite vse bude vporadku, drzim pesti. Jani, liceni i uces moc pekne, ale jestli ses v tom uplne necitila, tak mozna fakt zkus jeste jednou jine barvy. Ono kdyz se clovek normalne moc nelici nebo je zvykly na jine barvy, nez ho pak nalici profesionalka, tak se v tom uplne neciti. Luci, jsi moc sikovna s tim pecenim! Botky zatim nerozchazim a asi ani nebudu. Jednak se mi zdaji dost pohodlne a pak si je nechci nejak hned okopat nebo jinak znicit (znate zakon schvalnosti).
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak mezitim uz ctu, ze jsi domluvena na dalsi zkousce liceni, to je super! lucie.rakos: s tim solarkem bych to byt tebou neriskovala. Mas pravdu, ze uz je to sice jednou rozbourene, ale kdybys solarko vynechala, tak se to podle me rychleji spravi.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, tak jsem v Tvych albech hledala prstynky a ono porad nic...Tak snad je brzy vyfotis.
Odpovědět
Ahoj holky. Včera mi vypadl net a už se nepodařilo to rozchodit. Děkuji za pochvaly, jsem s tím účesem fakt spokojená. A až to bude dělat pořádně a dá si na tom záležet, tak to bude krásné. Teď to bylo jen to dáme sem, to sem, tohle by mohlo být ještě takhle ... no docela jsme se u toho nasmály :-). Ale myslím, že opravdu na to jak to mám krátké a jakou mám kvalitu vypadá ten účes bohatý. Ještě jsem k tomu chtěla napsat, že když takhle nebudeme dělat ten výčes, tak že mi vlasy umyje ve svatební den ráno. Protože na tu zkoušku jsem si to teda umyla večer předem a už to bylo takové splihlé po noci a ne mastné, ale prostě takové už "jeté" :-). Takže to bude i vyfoukané fenem a hned to zase bude vypadat jinak. No vidíš Jíťo tak choďte do tohodle nového solárka. Je to možné, že v tom minulém mají už straší trubice co tolik neopalují. A přítel teda chodí s tebou? Tak to je dobrej. Já jsem tenhle týden ještě nebyla. Chtěla jsem stihnout 2x, ale vůbec netuším, kdy se tam dostanu, nehodí se mi to žádný den. Ale pořád na sobě vidím, že jsem hnědější. Luci teda paráda, pěkně ti to ubývá. My ten prsten Leoše taky vzali schválně trochu větší .... No kdyžtak ho nechámen upravit po svatbě. Tak ať ti pěkně dál jde pečeníčko. Deni a neodřou se ti paty? Mě teda pokaždé z nových bot, i když jsou pohodlné, stejně napoprvé mám paty odřené. Tak pa pa holky letím do práce, dneska jedu trochu dýl, pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, musela jsem vás hned po ránu dočíst,abych toho pak neměla tolik. Dneska se chystám po práci píct další druh,ale už to zdárně ubejvá,tak snad napečeno brzy budu mít a pak si budu hrát se zdobením a ve finále s plněním,aby to bylo co nejčerstvější. No a teda uplně na závěr rovnání do krabiček...jé to mě moc nebaví,ale co se dá dělat. bude muset rovnat i Peťa,aby nám to odsejpalo. Taky teda musím nějaký den krabičky poskládat a nazdobit,abych to pak nemusela dělat narychlo. Holky celý týden chodím v botkách a uplně super, nikde nedřou, netlačí, nohy nebolej,tak jsem moc ráda. Jen si musím na pásek udělat ještě dirku,aby mi nebyli tolika volné kolem kotníku a pěkně drželi. Neměla jsem čas bohužel skoumar Romči předpověď,ale prozatím se modlím,aby bylo krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pekny den! Jani, paty se mi vetsinou neodrou ani z nepohodlnych bot. Ale trochu jsi me nahlodala a asi si ty boty teda vezmu aspon na 1 den do prace, at si to zkusim. Jistota je jistota. Ale budu v nich chodit jen vevnitr, ven urcite ne. Jito, nechodis ve Zline do solarka avantgarda? Tusim, ze tam je taky pobocka. Jak jsi popisovala tu slecnu a jeji pristup, tak to presne sedi na vantgardu, co mame u nas v Olomouci.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré poledne holky,ˇ Jani já jak jsem byla na zkoušce líčení, tak mě poprvé namalovala moc tmavě, prostě jsem působila až trvrdě. Nelíbilo se mi to a tak mě odlíčila stíny a zkusila jiné a to už bylo ono zkusím vám dát do albíčka nějakou fotku na chvíli. Uvidíš, jak dopadneš na druhé. Zkus ji říct svou představu a hotovo. Já jsem to chtěla abych ladila k mým růžovým růžím :-D proto mám stíny do růžova. JInak ano šel do solárka i Davča. Před tím jsem mu řekla, jak to tam chodí, aby člověk z toho nebyl tak moc nesvůj a pak mi vykládal co a jak. Na něm to jde vidět mnohem víc než na mě poprvé a hned se ptal, kdy zas půjdem :-D Deni- do avantgardy mám od kámošky pernamentku,ale ještě jsem se tam nerozhoupala jít. Byli jsme v Otrokovicích nějaké solárium Lucy , protože bydlíme v Napajedlích jeslti ti to něco říká. :-) Byla jsem ve spoustě solárek ve Zlíně,ale tady mě to fakt natchlo. HOdně místa v místnosti. Na odlíčení tam máš pleťovou vodu ;-) Luci no ty jsi prostě borec s tím pečením. Mě by zas tak akorát bavilo naskládat to do těch krabiček :-D Na samotné pečení bych neměla nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak fotky jsou tam. Akorát obočí mám příšerné. Paní se ho snaží dotvarovat, protože já jsem na trhání levá :-| a bude mi ho ještě barvit, tak snad už bude vypadat normálně.
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo, to je moc pěkné. Je to podobné tomu co se líbí mě (mám to v albíčku Lucka+Peťa). Taky mám ráda tuhle lila barvičku. Holky, bavila jsem se teď s účetní a máme to tu s volnem na svatbu pěkně na prd. Prý když máme svatbu v sobotu,tak máme smůlu...prý volno vychází na sobotu a neděli...to je divný...Peťovi dají volno v pátek a sobotu a pátek má placený a sobota se neřeší prtože je klasicky volno...No je to jak jsme se bavili...co účetní to jiné volno...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci moc pěkné líčení a ty půjdeš na zkoušku kdy? No s tím volnem je to pěkně blbé. Děláš 8čky? Aby jsi pak ještě něco stihla. U nás se dělají 12ky, takže kdyby mi nedali před tím volno, tak jsem pěkně v pytli. Naštěstí já mám od úterý. Fakt nechápu, proč ti zaměstnavatelé nemůžou trochu vyjít vstříct nebo jedině vzít si dovolenou :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?