Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné věcičky Pavli. Já asi budu mít půjčeno pompadůrku, aspoň na kapesníčky atd. Jak jsme byli tento týden na šatičky té družičce, tak jsem si všimla, že je tam mají a ptala jsem se, jeslti je půjčují a paní řekla, že jo. Tak doufám, že jich mají dost. Nebo případně, když si vzpomenu, tak bych tam mohla napsát mailík, jestli je třeba si ji zamluvit, ale snad ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se už loučím, papa
Odpovědět
no saty mam objednane z ciny a porad je nemam a porad maj status :IN PROCESS, ale slibili ze v pondeli budou hotovy.... kdyz to tak opravdu bude tak se to stihne kdyz ne tak jdu slozit zálohu na jedny vybrany v salonu...nechtele sem ze salonu chtela sem svoje, u nas je to tak nak tradice moje babicka ma sve svatebni saty doma mamka taky, babicka rika ze to prinasi stesti, pokud je krize v manzelstvi ukaze chlapkovi svy svatebni saty a je po krizi ....sice tomu neverim ale proc to porusovat kdyz me saty vysly na stejnej peniz jako ze salonu
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak seznamování je za náma a bylo to super. Rodiče si měli o čem povídat,tak to bylo fajn. Odpo jsme šli na muzikál,tak to uteklo jako voda a těď už jsme doma. Holky, dneska ráno když jsme to vše přestěhovali a Peťa začal vyhrávat,tak o půl deváte na nás zvonil soused,že nám to strašně řve a že chce ještě spát...tak jsem ho poslala pěkně do prčic. Oni pořád paří v noci a nemůžeme spát a jsme v klidu(jsme nasraný,ale co stím naděláme) tak to budou mít trošku na oplatu...A stejně. O půl deváte už se vstává. Teď se pustím asi do toho pečeního,aby mi to trošku ubejvalo a zítra mohla zadělat další těsto. Zítra se taky chystáme do ikey,tak jsem zvědavá co vše pokoupíme. Jak tu píšete s tím opálením....tak to mám to samé. Na jednom světlu vypadám krásně opálená a na jiném jako ředitelka vápenky....ale myslím,že ve finále s těma bílejma šatama budeme mít kontrast všechny. A já hlavně budu celá rudá nervozitou... Pavli a odkud sis šatičky objednávala?
Odpovědět
saty mam z landybridal tecka com
Odpovědět
Profilova fotka
teda tam je ale šatiček.... a tvé nové úlovky jsou taky moc pěkné. Takže gratuluji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hollky, Luci to je fajn, že seznamování proběhlo dobře! A Pavli tobě přeji, aby ti šatičky v pondělí došly, abys nemusela porušit rodinou tradici. My jsme včera pozvali další 3 rodiny na naši svatbu a dnes nás čeká taky ještě jedno pozvání. No a během příštího týdne už to snad dorazíme a pak nám bude zbývat už jen jedna rodina v Brně, ale tam pojedem asi až koncem března.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera nám nešel internet ani dnes dopoledne,takže jsem nemohla jsem zajít,ale stejně vidím,že o víkendu to tady nežije,protože každá se snažíme o víkendu dohnat to co nestihneme přes víkend. U mě nic nového,akorát jsme včera byli se sestrou,která mě půjde za svědka vybírat šaty,tak si vybrala moc hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
Chtělas říct, to co nestihnem přes týden,že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vidím, že dnes to tady moc nežije, takže nakouknu možná až večer, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, tak já jsem dnes zkoušela barvu na vlasy co jsem mylela,že bych si dala i na svatbu a hrůza...chtla mi šedivo fialová...tak jsem to přebala ještě jinou barvou a teď čekám co z toho vyleze. Tak se musím poohlédnout po jiné. Včera jsem upekla ještě večet to těsto a dneska ráno jsem si další 4zadělala,tak se jdu vrhnout do dalšího pečeníča.
Odpovědět
Profilova fotka
jj Romi,přesně to jsem chtěla říct:-)To je tak,když to píšu rychle a k tomu si to po sobě nepřečtu :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky. Tak aspoň nemusíme moc dočítat :-). Luci teda tobě to jde, to pečení. Dobře, že návštěva proběhla v pořádku a rodiče se seznámili. S barvou snad něco vymyslíš je ještě čas. Tak ať ti to teď pěkně chytne a jde ti cukrovíčko. Romí vy jste toho taky stihli, super. Tak botky jsou doma a další starost se škrtá. Já jsem dneska domluvila dorty. Nakonec jsme jich objednali 6. Třípatrový hranatý s figurkou před nás, pak podkovu, srdíčko, čtyřlístek, knihu a jeden normální kulatý. Ještě jeden mi dá svědkyně, tak si myslím, že to bude stačit do těch výslužek. Bylo to super, radily jsme se jak je ozdobit (bude nám je totiž dělat Leoše teta), takže jsme toho navymýšlely ... :-). Myslím, že budou krásný. Nejvíc se asi těším na ten patrový dort a pak na tu knihu - nechala jsem na jednu půlku nakreslit srdíčko s datem 31.10.2004 a jměny Jana Veselá a Leoš Pajer (to jsme se zamilovali, nemůžu říkat seznámili, protože jsme spolužáci ze základky :-D) a na druhé půlce bude napsáno 24.4.2010 Jana a Leoš Pajerovi a zakončené to bude propletenými prstýnky. Myslím, že to bude pěkné, mám z toho radost. Taky mám další starost z krku, i když mám na papírku několik věcí, co musím tetě sehnat, ale to se už zařídí, hlavně, že je domluveno. Říkala, že to všechno propočítá, kolik toho bude potřeba. Jsem zvědavá co to bude stát, ale vzhledem k tomu, že to bude za cenu surovin plus nějaká energie a samo práce, i když ona nic nechce, tak si myslím, že levněji bysme nepořídili nikde. Kapsy na obleku už mám taky vypárané. Košile je vyndaná z obalu a dneska ji přemáchnu. A ještě se mi podařilo vyplnit papíry na matriku a dohledat rodný listy - z toho jsem měla trochu strach, protože jak jsme se loni stěhovali, tak jsem to různě schovávala a přendávala a teď jsem vůbec nevěděla kam jsem je dala - ale mám je :-).Takže já myslím, že z pohledu svatby to byl plodný víkend, tak už nic nedělám a budu jen odpočívat :-). V úterý mě čeká zkouška líčení a ve středu účes, tak už se těším až nám začne další týden :-). Jo a ještě mám v plánu si zítra odvézt botky do práce a začít je nosit. Abych je rozšlápla a případně puchýře se do svatby zahojili. Jak jste na tom vy holky, už botky máte rozšlápnuté?
Odpovědět
botky rozšlapuju docela pravidelně, ale pořad nic, vždycky je vratim na kopyto tak premejslim ze je zejtra vezmu do prace... jen nevim co tomu rekne ta ESD podlaha :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já zatím nerozšlapuju,ale asi už bych měla začít. Mamka mi to furt říká. Tak možná zítra. Do práce je nosit nebudu, budu je nosit doma. Pavlík si včera boty koupil a už je dne si rozšlapával.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani k dortíkum gratuluji. Snad se taky brzy setkám s mojí cukrážkou. To jich teda ale budete mít, já ti řeknu. Luci barvička se jistě spraví. Zítra už se těším do solárka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, no ještě, že jste toho moc nenapsali. Pavli snad šatičky stihnou,ale je dobré, že si se pojistila salonem. Na těch stránkách je ale šatiček úplně mi přecházely oči. Jani tak to je super, že máš další věc zařízenou. Dortíčky budou určitě krásné a moc dobré a skvělé, že ti je teta udělá. Je fakt, že člověk musí šetřit kde se dá. A dobře jste to vymysleli s tím datumem seznámení a sňatkem to bude skvělé. Jo a už se těším na fotečky účesu. Romi- jste dobří s tím obcházením pěkně vám to odsýpá. A za chvíli budete mít i kuchyň :-) Luci tak jak jsi popsala seznámení rodičů to by ti mohl lec kdo závidět super, že jste se tak bavili. A s barvou na vlasy to ještě do té doby něco pěkného vykouzlíš :-D My příští týden budeme mít prstýnky a už jedeme něco málo nakupovat na svícu. U nás se pořád počet lidí na svatbu upravuje,ale teď už je to snad konečné. Sestřenice mě ještě poprosila, jestli si může vzít přítele což jsem ji řekla, že je to samozřejmost.(zatím jsem ho nepočítala, protože nebyli spolu moc dlouho),ale teď to máme aspoň 100%. Tak sláva vše je domluvené, tak jsem o něco klidnější. Ještě je potřeba zavolat do restaurace a upřesnit počet lidí a nahlásit vegetariánská jídla. Konečně jsem sehnala zelenkavou stužku, tak jsem dodělávala šerpy na auto. Dala jsem vám do albíčka fotky i s pomocníkem :-D Neustále mi tu ozganzu nazdvihoval hlavou nebo jako že protahoval a pak se do ní motal. A pak usnul :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, zapoměla jsem poděkovat za připomenutí kapes,ale ještě jsem se k tomu nedostala,tak snad si brzy vzpomenu zase. Holky barvička se trošku opravila,ale není to 100%, tak až to budu barvit před svatbou,tak to bude snad už uplně o.k. Jani, my si uplně čteme myšlenky....botičky mám nachystané botičky na zítra do práce...no tak to začneme na stejno. No to je prča :-) . Před chvilkou jsem dopekla další cukrovíčko a na zítra mám dvě těstíčka a pak zadělám další. Jen ať to pěkně ubejvá. Jak si popisovala ty dortíky co jste si domluvili,tak jistě budou moc pěkné. a už se těším na fotečky ze zkoušek. Jíťo, my jsme taky moc rádi,že seznámení dopadlo dobře. Jen jsme chtěli něco snima objema najednou probrat něco ohledně svatby,ale do teď jsme si nevzpoměli co to bylo... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jani a ty organzy na auta jsou moc pěkný! Jsi šikulka. Já pořád přemejšlím o tom našem cilindru,že ho mám jen na 1přísavku a na 3 oboustrané pásky, jestli to bude stačit,ale asi jo co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
luci ty ozganzy jsou moje :-D ja mam cylindr na 4 male prisavky, ale jsou uplne obyc, tak mam obavu aby mi to neuletelo a kytka taky,ale chceme udelat zkousku. kousek od nas se jede do druhe dediny lesem, tak to upevnim a uvidim zda nam to uleti. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani šerpy jsou krásné a Luci tobě to počení krásně odsejpá. Jsi šikulka. A to se nedávno říkala, jak se ti do toho nějak moc nechce a jak rychle ses do toho dostala. Já už si na zítra na doma asi taky ty botičky nachystám, ale nejdříve je musím najít. Pořád jsem je měla na očích a teď nedávno jsem je někam uklidila a teď nevím kam :-( No a dé té šerpy už bych se asi taky mohla pustit, že? Jak vidím, tak vy už to všechny máte. Tak jsem asi poslední, ale někdo být musím. Dnešní zvání máme opět za sebou a tento týden máme v plánu asi 2 nebo 3 a už to bude vše a pak už jen to Brno.Tak už to budem mít taky za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
A zítra zase pondělí, zase to tak rychleš uteklo :-( Ale než se asi nadáme, tak zase bude pátek a zase to budeme mít o týden blíž.Pro dnešek se loučím, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky, Jíťo promiň....nějak jsem to popletla. Holky příští víkend jdu objednat kytičky...už se moooc těším a budu mít takovou maličkou rozlučku se svobodou...asi jako první co? Ale pak už se sama do Dačic nedostanu. Jinak botky mám na nohou, nalepené i silikonové vložky,tak jsem na to zvědavá. Prává je uplně v pohodě a v levé cítím asi blbě nalepenou tu vložku...uvidím jak si to sedne. Tak se mějte pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si dneska dala 10minut a je mi nějaké teplo. Teď si připadám jak bledule,ale do večera to zase pěkně vyleze. Jé to se těším jak budu krásná :-D
Odpovědět
Ahoj všem holky s tím opálením to mám úplně stejně na nějakém světle mi přijde že už to jde trochu znát a na některém že to vůbec není znát že jsem úplně bílá tak nevím říkala jsem si že se asi moc prohlížím a že se mi to asi jen zdá tak jsem ráda že nejsem sama. Dnes bych chtěla jít asi na 15min to jsem se vás chtěla zeptat jestli používáte brýle do solarka? Já ano ale vždy když tam vlezu tak si říkám aby se mi neopálil obličej a kolem očí to nebylo bílé a nevypadala jsem jak blázen jak to vidíte vy? Opálí se to celkově Jutu máš to opravdu krásně připravené na ty auta moc se mi to líbí. Lupin ty jsi moc šikovná s tím pečením já si neumím představit že bych do toho ještě pekla navíc s mým uměním bychom z toho sladkého na svatbě neměli nic :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Lucie-v mém solárku,jsou na oči jen takové ty "pecky",tak si to dávám.Ale před tím,co jsem chodila,tak byli brýlky a ty jsem si taky dávala...Ani jsem o tom moc nepřemýšlela,že by se mě to mohlo opálit,většinou jsou fakt tak malinké,že si myslím,že to nehrozí.co myslíte ostatní?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a Jity šerpy jsou moc krásné ;-)
Odpovědět
holky nevíte zda lze změnit i když už jste zaregistrovaní třeba přezdívka?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,to jsem ráda, že jste toho moc nenapovídali. Aspoň jsem to měla raz dva dočten. Díky Luci za připomenutí botiček. Úplně bych na to zapomněla, že si je chci už dnes taky obout a rozcházet, tak hned po napsání příspěvku se do nich obuju :-) Dnes jsem byla v solárku na 15 minut, tak jsem taky zvědavá, jak se to do večera vybarví a na středu jsem se objednala do toho slabšího turba a nebo by se dalo říct taky tak: do silnějšího solárka :-) Ale kalsické turbo to není. A taky jsem si ještě dnes byla doobjednat pár oznámení, protože už jsme všechny rozdali a už nemáme ani jedno a možná ještě bude potřeba pro nějaké nečekané osoby, tak si necháváme pár přidělat. Pro nás nám totiž v tutu chvíli žádné nezůstalo :-( Já v solárku mívám ty čočky, jak říkala Marťa. Jednou jsem totiž byla bez nich, hned poprvé a trošku mě pak bolely oči, tak si to dávám. Myslím, že je to lepší než brýle, protože se to líp opálí kolem oči a nejsou žádné obrysy. Lucie.rakost - z tou přezdívkou ti neporadím, ale myslím, že to určitě nějak jde.
Odpovědět
já na to nemůžu přijít
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?