Menu Forum

Svatba duben/apríl 2010

31. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 24. dubna 2010
    Kostel sv. Martina Buchlovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
 Tak už jsem se salonu přijeli a už i družička má vybráno krásné šatičkyemoticon
11. bře 2010 v 16:47  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
 Ahoj holky,tak jsem dneska byla v květinářství objednat svatební kvítí a mám to emoticon Paní byla moc příjemná se vším poradila,všechno ukázala,takže snad to bude vše ok emoticon A nechala jsem si tam teda udělat ty ozdoby do vlasů z živých květin,paní mě to ukazovala,naruluje z lístků růží vlastně takovou novou růžičku,vypadalo to moc hezky a hlavně to vydrží!!!Nevěděla jsem kolik ks si toho mám udělat,přece jenom jsou to takové menší růžičky,tak jsem si raději nechala udělat 8 ks i v případě že jich nevyužiju všechny (ale přece jen jistota je jistota,než aby toho bylo málo).Jo a ty růžičky jsou pak přidělané na pinetkách,takže naprosto v pohodě se dá do vlasů.Teda doufám,že to bude v pohodě.Našla jsem ty růžičky na jejich stránkách,tak je vám když tak hodím do alba pro představu.
Romi-to je dobře že jste vybrali pro družičku šatky,my jsme vybírali pro mé 2 neteře,hned jak jsem si vybírala šaty a budou obě dvě určitě kouzelné,dneska jsem jim taky nechala udělat každé kytičku,tak to budou kočky emoticon
11. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 432 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 23. dubna 2010
    V Přelouči, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 432 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
 Ahoj holky.
No Pavli ty už to máš opravdu za pár. To my můžeme být ještě relativně v klidu o nějaké ty tři týdny emoticon . Jsem zvědavá až nám pak budete říkat zážitky. Abych pravdu řekla, tak jsem ráda, že to máme mezi posledními, aspoň se od vás ještě něco dovím emoticon. S tou mamkou je to blbý, ale nic si z toho nedělej. U nás to teď taky nikdo neprožívá. Přijde mi, že se o to staráme jen my dva, teda spíše nejvíc já. A taky je mi to někdy líto. Ale tak zase mi do toho máme ten rozvod, takže naši se snaží být v poho, ale stejně jsou z toho smutní. I když už je to lepší než když to bylo čerstvě oznámeno. Na druhou stranu jak říkají holky, aspoň nám do toho nikdo moc nekecá. Musíme to brát tak, že důležité je to pro nás dva a ostatní to berou jako příjmenou událost, ale rozhodně tím nebudou žít.
Jíťo tak to je dobře, že mamka se uklidnila. Snad to v tomhle duchu bude i pokračovat, abyste to měli v klidu.
Romí super, že jste vybrali družičce šaty.
Marti paráda, že máš zařízené kytky. Kolik teda si jich necháš dělat? Pro sebe, maminky, svědkyni, ženichovi, do vlasů a ještě nějaké? A můžu se zeptat jakou ti řekla cenu? Já si to nedokážu představit. Včera jsme se o tom bavili s Leošem a když bych chtěla třeba ze 30-ti růží, tak počítáme tak 1500 kč. Nevím a hlavně nevím kolik tak se růží dává. Ty budeš mít také růže? Musím taky co nejdřív zajít, pro klid duše ...
11. bře 2010 v 19:40  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
 Zítra budu zůstávat déle v práci a pak se chystám na solárko. Asi dám zase 15 min. Dneska mi holky v práci říkaly, že je to na mě vidět. Jedna, která nevěděla, že jsem včera byla, se mě hned ráno ptala, že mám takový hnědější obličej emoticon. Tak jsem docela ráda. Fakt se opaluju dobře, takže to snad bude v poho. Už se tam zítra těším, až se nahřeju.
11. bře 2010 v 19:44  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Jani,za moji kytku mě řekla cca těch 1500 Kč jak píšeš,budu to mít ve stylu,jak mám v albíčku,růžové růže,frézie a ještě nějakou mě jmenovala,jsou to takové růžové kytičky moc hezké,ale říkala že bude fakt bohatá za tu cenu.No a ženichovi,to mě řekla tak kolm 120 Kč, maminkám jsem nechala dělat taky a to jsem řekla,že chci taky takové bohatší,protože u nás neproběhli žádné takové "zásnuby",tak to budou mít za to,tak to mě řekla tak za jednu 300 Kč, ozdoby do vlasů - 300 Kč a nechávám dělat 3 kytky družičkám + si nechávám dělat výzdobu na svatební stůl a bude trošku větší takže cca 650 Kč,asi jsem už na nic nezapomněla ale řekla mě předběžně 3500 Kč za všechno.Ona říkala,že to může být klidně mín protože neví,jestli bude stát růže 35Kč nebo 45 Kč.Já jsem sice počítala do těch 3 tis.,ale zase když mě ukázala tu kytku na stůl tak byla fakt moc krásná,než abych si tam nechala udělat nějakou malou a vůbec by nevynikla.
Já si říkám,že jsme ušetřili na prstýnkách,tak si to aspoň přidám na kytkyemoticonemoticon
11. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
 Marti, tak to mi ale přijde docela pěkná cena. Kamarádka měla kytky za 6500 a to už je teda pálka. Do těch 4 tisíc si myslím, že to jde, o tom jsme se včera bavili, že by to bylo snesitelné. Mrkla jsem do albíčka a je to krásná kytička. Tak to jsem ráda, že počítám tak nějak stejnou cenu za tu moji kytičku jako ti řekla. Já chci svoji velkou, ale maminkám a svědkyni nechám udělat menší. U nás prosba o ruku proběhla, tak symbolicky aby měly, ale nebude velká. Družičky nemám. Tak pak akorát chci nějakou malinkou na házení svobodným holčinám, ty už se na to těší emoticon.
+Marti a přibližně počet těch kytiček nevíš viď - jako kolik růží ti tam dá, kolik těch frézií? Já si právě nedokážu představit z kolika se tak ta kytka váže. Abych podle toho rozmyslela počet květů na ty ostatní. A dáváš ostatním vázat stejnou jako sobě nebo jsi vybrala jinou květinu? Já jsem se třeba sektala, že nevěsta má růže a maminky dostanou třeba krásné gerbery v barvě té nevěstiny kytky. Moje mamka má gerbery moc ráda, ale nevím jak Leoše maminka. Nechci aby to teď vypadalo, že chci nějak extra na kytičkách pro maminky šetřit, ale přece jen ta nevěstina je něco jiného, tak bych chtěla aby nebyly tolik drahé.
11. bře 2010 ve 20:10  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
 Ahojky Holky,
teda vy jste toho zařídili. A tedy blahopřeji k úlovkům.
Marti, chtěla jsem juknout na ty růžčky do vlasů a v albíčku jsem je nenašla emoticon .
Já jsem dneska zadělala konečně první těsto a uvidím kdy ho upeču. Udělala jsem rovnou dvojitou dávku...
Zítra si holky jedem pro svatební dat...Od našich jsme si přáli domácí kino,tak si ho zítra jedeme vyzvednout do prodejny. To jsem na to zvědavá. To mi bude Peťulka vyhrávat. Ale teď si uvědomuju,že už jsem vám to možná psala.
Zítra si dám v poledne zase asi solárko na zahřátí...už se těším.
Marti, a ta cena je celkem fajn. my máme na kytičky vyhraněno projistotu 5000,- tak se určitě vejdeme když vidím kolik jich máš a bude co cca 3500,-
11. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Jani,nechala jsem to udělat ve stejném stylu,tedy růže+paní říkala,že jim tam přidá trochu víc zeleně apd,aby se právě od té nevěstiny více odlišovala.....Myslím si,že to je úplně v pohodě,když jim necháš něco jiného,už jsem se s tím taky mockrát setkala a vypadalo to taky moc hezky,když je to sladěné ve stejné barvě
Luci-ještě jsem to tam nestihla dát,už jdu na to a jsi velká šikulka,že si už udělala těstíčko,zítra jdu taky do solárka,ale jsem nějaká nachlazená,takže nevím,jestli mě to nemůže ještě víc uškodit,ale asi ne že??
11. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Luci tak už jsem to tam dala,ale není to úplně to přesné,na fotce je to moc malé,ale aspoň pro představu emoticon
11. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Marti, ty budou moooc krásné! Jsou tam moc šikovný. emoticon
11. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yummynka
Registrovala se 15. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
yummynka
Registrovala se 15. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků.
 Ahoj holky, tak vidím, že přípravy jsou v plném proudu. Já jsme teď začala taky chodit na solárko a musím říct, že je to příjemné. Paní mi doporučila chodit 2 krát týdně na 10 minut. Jinak už myslím, že vše důležité je zařízené. Docela to teď letí, tak to máme za chvíli....i když holky trénování políbku, to už je trochu ujeté ne?
11. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Vy jste toho teda ale napovídaly holky, za tu dobu,co jsem tu nebyla.
Marti - gratuluji ke kytičkáma a myslím, že cena je naprosto skvělá!!Doufám, že i já u Mišáka budu mít podobonou. Já teda pro družičky kytičky nedělám, boudo mít pouze košíčky s plátky růží a maminkám dám stejnou kytku jako mě, ale pravděpodobně to bude jen 1 kala s něčím a totéž i pro svědkyni. Ale chtěla bych, aby se kytička maminek a svědkyně trošičku lišila. A říkám si, že příští týden bych si to možná mohla zajít už taky objednat. Říkali sice, že stačí týden až 14 dní předem, ale měla jsem v plánu tam zajít začátkem dubna nebo koncem března,tak tam zajdu možná už v půli emoticon Aspoň budu mít zase jednu starost z krku, na kterou si nebudu moci myslet.
Luci s těstíčkama jsi šikulka a teď už můžeš začít péct.
Já se zítra nahřívat do solárka nepůjdu, až v pondělí. Zíta pátek, hurááá víkend,pa
11. bře 2010 ve 23:01  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 yummynka-právě o tom to je,že je to ulítlé a děláme si z toho srandu ne?Nebo já to aspoň tak beru emoticon
Holky tak dneska jsme zvládli poslední úkol tohoho týdne a to jsme hned ráno objednali svatební dort,nakonec jsem nechala udělat ten hranatý,co mám v albu,říkala jsem si,že přece jenom ty hranaté nejsou zatím až tak obvyklé i paní v cukrářství mě říkala,že to začali dělat,až snad teď poslední rok,že teď se ty hranaté strašně rozmohli.Ale opět byla paní moc příjemná.A i cena si myslím,že je super do 1500 Kč a to bude mít víc než 6 kg.
Holky víte co jsem si říkala,že to snad u mě ani není možné,ale já jsem za celou dobu co zařizujeme svatbu,opravdu nenarazila na nějakého protivného člověka,všichni jsou fakt milý a příjemní.To snad ani není možné!! emoticon
12. bře 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Ahojky,
yummynka my jsme teda ještě nezkoušeli,ale asi na to taky dojde...je to správně prdlí a je aspoň sranda.
Marti, gratuluju k dortíku. Cena je super.
Holky nás zítra čeká seznamování rodičů...je to jsem na to zvědavá. a pak se těším na pečení.
No a už se těším až si zadělám další těstíčka a tohle upeču emoticon
Dneska jsem nakonec do solárka nešla,ale už se těším na příští týden. To se zase nahřeju.
12. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
Registrovala se 1. února 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
Registrovala se 1. února 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Tábor.
 zdravim Vas, dnes jdem do ty restaurace, vcera pan nemel cas... tak sem na to zvedava...zvlast po dnesku v praci...to budu asi pekne protivna a neprijema emoticon ... jinak vcera sme s Adamem promitali nas vztah... a vzpomeli jsme se jak to zacala boze takova ostuda tenkrat z toho byla a ted se budem brat emoticon
12. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Ahojky,
Marti - grauluji k objednávce dortíku, cena je super. Já taky počítám,že ten můj bude stát tak 1500 Kč, aspoň mi to tenkrát ta cukrářka tak nacenila. Pomaličku už se mi uzdravuje, tak snad se brzy setkáme.
Já jsem Luci taky dnes nebyla v solárku a půjdu až v pondělí, tak už se těším. Dnes jsem si konečně byla vyzvednout ty vyreklamované součástky do naší kuchyně, tak snad zase trošku poskočíme a všechny skříňky už budou mít i dvířka. Jen ta pracovní deska nás stále brzdí emoticonA vypadá to, že si budeme asi muset najít nového stoláře, protože se zdá, že na tohoto kamaráda není spoleh. Slíbil, že se ve středu ozve a hádejte?Zase nic emoticon To se mi nelíbí a asi mi řeknu, ať mi na rovinu řekne, zda na nás má čas či ne, že to nehodláme pořád oddalovat. Nebudu se na něj zlobit, když řeknu NE a aspoň budu vědět na čem jsme a najdem si někoho jiného. Už to dávno mohlo být, už to trvá 14 dní a furt se nic neděje, tak jsem na něj trošku už nazlobená emoticon
Luci na zítřejší seznamování rodičů vám držím palečky a na pečení rovněž. Ať nic nepřipálíš emoticon
12. bře 2010 ve 14:33  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Zdá se, že dneska už tady asi žádnou z vás nezastihnu, protože za hodinu už tady nebudu a večer už taky nenakouknu a zítra kdo, ví? Sobotu i dnešní večer máme celkem nabity. Tak papa a hezký víkend...
12. bře 2010 v 16:49  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
 Ahoj holky.
Marti díky za odpovědi. Budeš mít opravdu krásné kytky. Já to možná udělám tak, že maminkám vyberu něco jiného, jen stejnou barvu. Uvidím co mi v květinářství nabídnou, určitě s tím mají zkušenosti a vědí jak se co dělá. Super, že máte objednaný dortík. Ten hranatý bude moc pěkný.
Luci ty jsi šikulka, ať ti pečení jde. A zítra ať se rodiče pěkně seznámí a všechno proběhne tak jak si představujete.
Romí s tím klukem je to blbý. Možná je opravdu lepší na něj udeřit jestli má čas nebo ne. Možná nemá, ale nechce u vás o ten kšeft přijít, taky to takhle občas dělají. Já už jsem se kolikrát přesvědčila, že je lepší si zjednat cizí lidi než se pak s nějakým kamarádem dohadovat, že nepřišel atd.
Mě teda nácvik polibků nepřijde nijak ulítlý .... pak to na těch videích vypadá všelijak když se sotva dotknou rty a nebo naopak se líbají zbytečně dlouho nebo třeba ani fotograf nestihne ten pravý okamžik pro fotku když je polibek krátký .... a navíc polibků není nikdy dost. Takže můžeme vesele nacvičovat emoticon.
Já jsem na solárku dneska byla. Zase na 15 minut a mám pěknou barvičku. Teď půjdu asi až ve středu. Zase nic se nemá přehánět emoticon.
Mějte pěkný večer holky, já jdu odpočívat, tenhle týden byl zase v práci náročný pa pa
12. bře 2010 ve 20:02  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Tak jsem přece jen ještě dneska nakoukla, ale vidím, že nikdo jiný kromě Janči tu nebyl, tak jsem skoro o nic nepřišla a ani jsem nemusela mnoho dočítat. Zítra ráno nás čeká další ponaučení a odpoledne zase zvaní, takže nudit se nebudem. Jani máš pravdu, ještě mu dám zítřek tomu stoláři a v neděli mu zavolám a budu chtít slyšet jasnou odpověď!O nácviku polibku jsem ještě svému drahému neřekla, tak mu to musím sdělit. Snad proti nácviku nebude nic namítat emoticon Já půjdu do solárka v pondělí, tak už se těším.Papa
12. bře 2010 ve 21:58  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 17. dubna 2010
    Na zámku ve Vizovicích, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 17. dubna 2010
    Na zámku ve Vizovicích, Region Zlín
 ahojte, já jsem myslela, že se sem už ani nedostanu a to bylo zas dočítání.
Romi- super,že máte vybrené šatičky pro družičku a s tím stolařem souhlasím s Jančou a taky souhlasím, že je lepší mít někoho cizího.
Marťi- gratuluji, že máte domluvené kytičky a dortík a mimochodem je za super cenu. My kytky máme jak jsem psala já-růže, matky-gerbery a na stůl kytičky z malých karafiátků. Tak nám to poradila, aby všude nebyly růže a odlišili by jsme se. Dortík taky chceme hranaty a cenu ještě nevím,ale snad do 2tis.Jinak ty kytičky do vlasů vypadají moc pěkně.
yummynka- mě to taky nepřipadá nijak ulítlé ten polibek je to samozřejmě sranda děláme schválně u toho kraviny a časem na to budeme vzpomínat jak jsme se nasmáli.
Luci- ty jsi tak šikovná s tím pečením. A přeji ať seznámení s rodiči proběhne tak jak chcete jak už psala i Janča.
Jani ty jsi borec s tím solárkem jak tě čtu tak to asi taky zkusím na víc minut, chodím tak na 10minut a nic moc.
My jsme včera s Davčou objeli část naší rodiny s oznámením a krom kamarádů už vše máme. No a u rodiny to proběhlo super. Nechtěli jsme se tam dlouho zastavovat,ale nakonec jsme se vrátili až o půl10- já mirně ovíněná emoticon Bylo to skvělé jak se ptali a zajímali se co a jak. Bude nás nakonec míň, bratranci dojdou jen na obřad a na tu snídani taky ne a nakonec ani dědeček jak jsem psala, že si to rozmyslel, že půjde, tak nakonec nepůjde. Tak hlavně, že jsme domluvení moje mamka je stále v pohodě a dnes nám ještě dovezli ze sklípku víno,takže super.
12. bře 2010 ve 22:29  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 dobré ráno,
ještě,že jste toho tolik nenapsali....včera jsem už neměla vůbec čas...jelikož jsem ráno byla u doktora,tak jsem pak byla dýl v práci a pak jsme jeli nakoupit na dnešní den a hlavně vyzvednout svatební dar, kterej se nám nemohl vejít do auta a pomalu ani ne do toho našeho bytečku, takže probíhá právě malé stěhování nábytku,aby se nám sem všechny bedínky vešli...jé to je sranda...najednou ani Peťu nezajímají dárečky k zítřejším narozeninám emoticon
Romí, na stolaře se vyprdni a najdni si jiného,když se ktomu nemá. Tohle chování já nesnáším.
Holky vy mě tak chválíte s pečením a já jsem zatím jen zadělala jen to jedno těsto a upíct ho nebo zadělat další jsem nestihla...chjo, snad zítra.
Jdu začít chstat na návštěvu a pomoct stěhovat.
Jinak jste všechny velký šikulky,že už toho máte tolik zařízeno.
13. bře 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
 juhiuuu, tak protivna sem nebyla, pan z restaurace super, super profesionalni pristup, pak sem si dosla koupit kalhotky pod saty, pak prebehla na druhou stranu do obchodáku koupila samodrzici puncochy, a pak sem uvidela krasnou kabelku a jelikoz je po vejplate koupila si ji emoticon a pak me skoro manza vzal na pizzu a na vino a zapomela sem na chmury z prace... muzu rict ze MAM VSECHNO , JEN NE SATY emoticon
13. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
Registrovala se 11. září 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
Registrovala se 11. září 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 ahoj všem vám přeji pěkný víkend konečně trochu odpočinku já jsem do 12 hod v práci a pak hurá domů ani se mi dnes nechce nic dělat možná se půjdeme odpoledne podívat na svat.dny uvidíme jak se nám bude chtít.
Rumisek jak všichni píší na stolaře bych se taky vybodla nejlepší je mít někoho cizího protože známí ten má času a myslí si že vy ho taky máte to já úplně nesnáším nejradši mám když je vše co nejdříve hotový.
Včera jsem byla v solárku na 15min myslím že už to jde trochu znát emoticon a v pondělí půjdu asi taky na 15min uvidím.
Mějte se hezky papa a příjemné lenošení
13. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
 Ahoj holky. Tak už máme sobotu po obídku. Do teď jsem tady lítala a uklízela a už se těším jak si teď odpočinu. Hrůza kde se tady pořád ten bordel bere emoticon a když si představím že mě to uklízení čeká doživotně ... emoticon emoticon.
Marti zapomněla jsem se zmínit o těch kytičkách do vlasů. Jsou moc krásné, i když jsi psala, že tyhle jsou jen pro představu. Nedokázala jsem si to představit, ale budeš to mít určitě nádherné. Já myslela, že budeš chtít jen jednu, ale takhle víc vypadá lépe. Ale teda jsou dobrý když to takhle udělají a drží jim to.
Romí tak další ponaučení bude za vámi. Ať vám zvaní jde pěkně a stihnete toho co nejvíce.
Luci na to jsem taky zapomněla - pěkný svatební dar domácí kino. Tak ať se vám pěkně povejde a návštěva se vydaří. To neva, že jsi zadělala jen jedno, ale už si začala a to je hlavní. Já musím v týdnu na nákup pro mouky, tuk, cukr ... ty už tohle všechno máš a proto jsi šikulka. Luci dneska asi vypárám ty kapsy na obleku. Ty už to máš hotové? Kdyby ne, tak jen připomínám jak jsme se domluvily emoticon.
Jíťo jestli nemáš nějak problémy s opalováním tak bych kldně zkusila těch 15 minut. Nebo třeba jen 13. To už záleží na tobě. Tak to víš, že včera když jsem odtamtud přijela, tak mi přišlo, že je to hodně vidět, ale do rána to jako vždy vybledlo, takže teď už to takový opálený není. Ale je to na mě prý poznat. Do konce března budu ještě chodit na 15 minut a pak v dubnu dám už jen jednou týdně deset. Myslím, že to bude stačit. Včera jsem Leošovi říkala, že může jít taky aby se mu nezdálo že jsem vedle něj hnědá, tak nad tím dumal ... no nevím, třeba půjde. Ale tak jemu se oplálení drží z léta, nikdy není tak bledej jako já.
Pavli super, tak vy už to máte opravdu všechno a teď se bude čekat na den D. Jestli dobře počítám, tak za tři týdny už budete manželé (teď nevím přesně v kolik máte obřad).
Lucie.rakos - užijte si odpoledne, pak nám povyprávíš co tam bylo hezkého.
Dneska už se mi zase zdály takové pomotané sny. A od rána přemýšlím, co nám ještě zbývá zařídit. Nezdá se mi, že bysme měli všechno, ale když si chci vzpomenout na něco co nemáme, tak nevím emoticon.
Zítra jdu domlouvat dorty. A vyplním papíry na matriku, pořád jsem je tam ještě nedovezla, tak aby nás vůbec oddali. Když ten únor tak rychle utekl a vlastně i půlka března. Jak teď ještě máme hodně práce v práci a chodím domů dlouho, tak mi přijde, že je akorát pondělí, pátek, neděle a tak pořád dokola emoticon. Stejně tohle těšení je nejlepší. Pak ten den rychle uteče a zopakovat ho není možné .... to říkají všechny kamarádky co jsou vdané, že ten den utekl ani neví jak a že by si ho hned zopakovaly ....
Tak holky mějte pěknou sobotu já už se dneska neukážu, jdeme odpo gratulovat a večer si chceme udělat pro sebe klídek a odpočinout si, pa pa
13. bře 2010 ve 13:14  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
 Týýýýýjo tak takhle dlouhý jsem to neplánovala, by ze mě češtinárka měla radost jaké jsem se naučila psát slohovky emoticon páááááá
13. bře 2010 ve 13:15  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
 Jo Jíťo ještě jsem chtěla napsat, že s těma kytkama to pořeším asi jako ty. Právě se mi nezdá abysme měly všechny růže. Chci mít tu svoji samozřejmě "nejhezčí a jedinečnou". Takže asi taky zvolím gerbery pro maminky. A svědkyni možná něco z růži, ale menšího.
A super, že se mamka uklidnila a nakonec i děda dostal rozum. Snad už je to konečné slovo a víc nervů nebude.
13. bře 2010 ve 13:19  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Ahoj holky, tak já dnes nějka nestíhám, tak jsem to jen ryhle proletěla a hlavně jsem vás chtěla pozdravit. Ráno ponaučení, pak malý nákup, pak jsem se dala do čištění jednoho okna a v zápětí začalo pršet emoticon. Teď jsem do sebe naházela oběda za chvíli vyrážíme zvát a jak se vrátíme, tak jdem na oslavu 30-tin. Takže to máme pěkne nabité. Dnes ráno mi Pavlík říkal, že na mě to opálení už jde vidět. Tak mi hned po ránu udělal radost, že už i on to poznal. Už se těším na pondělí, až půjdu zase. Luci tak jsem zapomněla gratulovat ke svatební daru, takže gratuluji emoticonTeď už nevím, kdo to tu psala, ale taky se mi zdá, jakdybych trošku vybledla, když jsem teď v pátek nebyla, ale snad se mi to jen zdá. V pondělí to zase trošku vylepším emoticon Já budu dávat kytičky asi pro všechny kaly, stejně jako budu mít já. Jen svědkyni a maminkám dám po 1 kale, ale domluvím se třeba i v tom květinářství, ať mi poradí. Příští týden bych tam chtěla zajít, tak snad mi to vyjde?
13. bře 2010 ve 13:47  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Tak papa a uvidím, jak mi to dnes ještě vyjde či nevyjde nakuknout....
13. bře 2010 ve 13:48  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
 holky... ja uz chci ty saty... uz aby bylo pondeli abych vedela jak na tom jsem, jestli uz posilaj nebo ne a jestli mam jit do salonu emoticon .. přidala sem vám fotky z patecnich nakupu emoticon hlavne ta kabelka emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Tak to jsem ráda, že jste toho moc nenapovídali, protože jen v rychlosti nakuknu a pádím zase pryč. Pavli a co ty řešíš s šatičkama?Promiň, ale nějak nevím vocogou? emoticon Mimochodem ženich si dnes koupil botičky. Cestou na zvací návštěvu jsme se stavili u Batě. Takže zase další věcička z krku a hned to škrtám ze seznamu.
13. bře 2010 v 18:22  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš