Menu Forum

Svatba duben/apríl 2010

31. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
Registrovala se 11. září 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
Registrovala se 11. září 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 jutu líčení se mi moc líbí máš to moc hezký vůbec bych neměnila mě se takové líčení do růžova moc líbí takže opravdu moc moc hezký
18. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
Registrovala se 4. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
Registrovala se 4. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Olomouc.
 Jito, liceni je moc pekne, ty svetle barvicky krasne ladi s tvym blondatym princeznovskym vzhledem.
18. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
Registrovala se 1. února 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
Registrovala se 1. února 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Tábor.
 tak nam taky nedali volno...v patek mame oba dovolenou... jinak uz sem nervozni...v noci nespim saty nemam ... manza celej tejden v praci a ja sama doma...achjo emoticon uz mam na krajicku... tak holky hezky uzivejte pripravy, ja uz se snad budu vdat jen pro papir... kdyz uz ani nevim jak manza vypad
18. bře 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 24. dubna 2010
    Kostel sv. Martina Buchlovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
 Ahoj holky, no vy jste toho teda napovídaly, že nevím, kde začít.
Jity mně se to tvé líčení taky moc líbí.
Já zatím volno domluvené nemám,ale už jsem si taky říkala, že musím zajít za ředitelem se domluvit. Už mi i on sám navrhoval,ať se někdy stavím, tak to musím učinit. Možná zítra?Snad tam bude?Pavlík mi říkal, že ten už si dovolenou nahlašoval a představte si, že kromě volna, které má ze zákona mu dává ještě firma jeden den navíc, takže pátek má ze zákona, čtvrtek volno od firmy a v pondělí po si bere dovču a ještě v pátek v den svíce taky. Tak uvidím,co zjistím zítra já.
Jinak dnes trošku nestíhám, tak jsem vůbec neměla čas nahlédnout emoticon a teď už ani nevím o čem všem jste se dnes bavili. Diskuzi jsem pročítala, ale už ani nevím, na co zareagovat. Oznámka jsem si dnes vyzvedla, takže jsem nezapomněla a za ty prstýnky se moc omlouvám, ale jak nemám svůj foťák, tak je to naprd. A jsou i důležitější věci, tak na to zas tak moc nemyslím. Tak snad se za to na mě nebudete zlobit emoticon Snad je ještě vyfotím a když ne, tak je pak uvidíte na svatebních fotkách. Vždyť už to bude brzy emoticon Foťák mám doma, ale nemám stahovací kabel a baterku a vždycky když jsem s Pavlíkem tak mu to zapomenu říct a vím, že i on toho má teď hodně,tak ho s tím nechci otravovat. Snad chápete?
18. bře 2010 v 18:22  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
 Tak jsou další dva druhy pečený a je to skoro 10kg,tak to už budu s pečením doopravdy finišovat a pak ty zbytky.
Jíťo já jdu na zkoušky 3.dubna,takže si ještě počkáme na fotečky.
Teď jdu ale v sobotu objednávat kytičky,tak se moc těším.
dneska mi taky psala svědkyně,že pro dcerku (družičku) dneska vybrali šatičky a že je jak princezna...ale fotečku mi neposlala,prý to bude naše překvapení. Jé to se těším.
Jíťo s tím volnem je to naprd,ale budu si brát dovču asi taky od úterý nebo pondělí...to uvidím. Sice mám osmičky,ale jak budu píct dorty,tak bych to stejně taky nestačila. A hlavně ve čtvrtek vyzvedáváme šaty a frčíme do Dačic pomáhat a vozit věci na hostinu.
18. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
 jinak pristi sobotu mame rozlucku ze svobodou... bude se parittttt...... emoticon nebo sit saty ze zaclony emoticon ... nevite nekdo jak vypada muj skoro manza? ja tu po nem kazdej den sbiram jen ponozky a meju talire tak nevim jestli mi tu nedela bordel nakej skritek
18. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Pavlí, hlavu vzhůru vše dopadne tak jak má uvidíš emoticon
18. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amalia26
Registrovala se 12. září 2009 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků. Region Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
amalia26
Registrovala se 12. září 2009 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků. Region Blansko.
 pro lupinpupin: http://www.ceskenoviny.cz/paragrafy/rodina/zpravy/manzelstvi-a-pravo-27-dil-volno-k-uzavreni-snatku/247483

ověř si to,ale pokud máš svatbu v sobotu,tak máš nárok na placené volno v pátek a sobotu volnou-pokud tedy namáš jiný režim-jako že běžně chdíš v sobotu do prácemale pokud jsou to směny,tak se snad dají něhjak přehodit ne? emoticon
18. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Amalia, díky jdu to zkouknout. chodím do práce klasicky od ponedělí do pátku na 8 hodin.
18. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 17. dubna 2010
    Na zámku ve Vizovicích, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Zlín.
 Luci tak to jo,ale stejně se těším jak nám sem dáš fotečky. S tím volnem to vyřešíte dobře je fakt, že by ses akorát tak týden před svatbou strhala,kdyby jsi měla pect po práci, a byla bys zbytečně unavená. Já si taky budu muset počkat na šatičky družičky. Nejdřív měla mít růžové šatičky,ale prý nakonec bude mít bílé.
Dnes jsme se sešli se svědkyní a taky si bude příští týden kupovat šatičky,tak jsem zvědavá. No ukazovala jsem ji šerpy a tu výzdobu,tak hleděla, že jsem to dělala sama. To člověka potěší, že se to někomu líbí a pochválí ho, tak jako vy emoticon Akorát mě moc mrzí, že když se semnou raduje, tak uvnitř je smutná, protože se rozešli s přítelem, tak je špatná emoticon
Pavli neboj všechno dopadne dobře jak šatičky, tak svatba. Já bych asi ze srandy napsala skoro manželovi vtipný vzkaz a když ti odepíše, tak se aspoň zasměješ emoticon Kolikrát my se střídáme, že Davča dojde z noční a já jdu na celý den na dvanácku, tak se tak míjíme ve dveřích a večer zas opačně emoticon Hlavně žádné negativní řeči, to přivolává další negativum.Příští týden máme taky svícu, tak každá budeme zapíjet na opačné straně republiky emoticon
18. bře 2010 ve 20:50  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
 Ahoj holky, tak jsme se k tomu konecne dokopali a mame hotove dva navrhy oznameni. Vlozila jsem je do albicka. Tak mi prosim napiste vase nazory.
18. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
 Deni mě se líbí obě možná škoda, že tam jak jste vy, tak že se nedíváš i ty na fotografa. Jinak je velice pěkné, jak právě ten sníh přechází do té části s textem.
18. bře 2010 ve 20:55  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Jo jo s volnem se to nějak vyžeší.
Na tom odkazu jak mi dala amalia sice píšou ,že je nárok na dva dny,ale nepíšou jestli je to den svatby a den po a nebo den před...no nic dovolená to jistí. Mám ji dost,tak mě to ani netrápí.
Deni, mě se líbí asi víc to první. Na tom druhém se mi nelíbí,že jste tam v lyžařským...
18. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
 Ahoj,jsem za stejno jak Lucka,víc se mě líbí to první,na té druhé je škoda,že se nedíváš ,jinak by taky bylo moc hezké.
18. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Vy jste toho zase napovídaly za tu dobu, co jsem tu nebyla, ale já dnes vážně nějak nestíhám emoticon
Luci - to tvoje líčení je taky moc hezké, teď jsem ho shlédla. Já mám sice taky hodně dovolené, ale musíme ji čerpat až přes hlavní prázdniny, protože pak by mi chyběla a musela bych jít do práce o prázdninách dříve, ale i to se dá přinejhorším. Už jsem to tak párkrát měla, ale uvidím,jak se domluvím se šéfem.
Na kytičky jsem se taky chystala tento týden, ale nějak mi to nevyšlo a zítra si budu pospíchat z práce domů už na víkend a nebudu se mi chtít zůstávat ve městě,tak to asi nechám napříštá týden.
Deni - souhlasím tam trošku s Luckou, ale obě jsou hezké.
Jity - to je mi líto, co se přihodilo tvé svědkyni. Je to smutné, když zrovna vy prožíváte takové štěstí jako je svatba a ona se trápí, ale snad to veslí vaší svatby neovlivní,ale chápu jak se asi cítí. Ale třeba se to ještě nějak spraví.
18. bře 2010 ve 21:30  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 pro dnešek se loučím,zítra ráno zase pa
Jdu se vyspat ať jsem na sobotní rozlučku čilá,ale spíš,abych se vyspala zítra.
18. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
 taky sem vcera napsala listek jestli tady zije stozkam ze jsou doma furt pohazeny ponozky? a jestli nasi lednici vzali utokem kobylky, ktery sezrali vse co sem uvarila i pro me? a odpoved byla...snozka vydelava penize nema cas sbirat ponozky, jelikoz stonozka potrebuje jist aby uzivila 100 nohou, tak si uvar neco jineho a muzes i pro me...

takze nase veskera komunikace za cely tyden emoticon
18. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Taky se pro dnešek loučím. Ještě zítra a hurááá víkend. Snad budu mít zítra více času k náhlédnutí, ale kdo ví?papa
18. bře 2010 ve 21:53  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
 Pavli ber to pozitivně. Ve světě sms je tohle srandovní. emoticon
18. bře 2010 ve 21:58  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
 emoticon no srandovni to je ale uz me nebavi bejt doma sama na vsi kde stekne jen jeden pes a to jeste nas
18. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
 Holky, diky za vase nazory ohledne oznamka. Pavli, vydrz, vsak to tak nebude vecne. My se ted taky moc nevidime (ale spis kvuli mym pracovnim povinnostem) emoticon Pro dnesek se loucim, dobrou noc!
18. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 432 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 23. dubna 2010
    V Přelouči, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 432 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
 Ahoj holky. Teda to je informací emoticon .
Luci s tím volnem je to blbý, ale jestli ti to takhle řekla účetní, tak bych to asi nijak nepitvala a vzala si dovču. Já jsem se tady na to zatím taky neptala, ale jestli mi nedají volno oni, tak si stejně vezmu dovolenou, ten jeden den už mě nezabije. Nevím jestli tohle je v kompetenci firmy nebo to musí zaměstanavatel povolit .... S pečením ti to jde pěkně. Užij si rozlučku, budeš nám pak vyprávět.
Jíťo líčení jsem nestihla, ale určo bylo moc pěkné. Taky uvažuji o něčem růžovém a nebo prostě nějaké světlé stíny s perletí. Tohle šedé tmavé se mi nelíbí. Ale jak to tak poslouchám, tak tu tmavou zkouší poprvé snad každá kosmetička emoticon.
Pavli to chápu, to je někdy na budku, ale tak zase musíš uznat, že je to díky práci a ne že by se toulal po odpolednách kdo ví kde .... tohle by mělo být trochu polehčující okolnost. Tak snad to nebude takhle do nekonečna a bude to v pohodě.
Romí fotky nám dáš až bude čas, nebo si to prohlédneme na svatebních. Hlavně že se všechno líbí vám a my věříme, že je to taky krásné. Tak super, že vám takhle přidělali oznámení, to je dobrý. Na kytičky je čas. Mě paní říkala 3 týdny před svatbou a vám myslím že ještě míň jste tenkrát psaly. Ale je dobré se aspoň pozeptat, díky tomu jsem taky klidnější, že jsem tam tenhle týden byla.
Deni oznámení se mi líbí víc to s fotkou, ale opravdu škoda, že se nedíváš do foťáku, tím je to takové poloviční. Ale i to se srdíčky je pěkné. No stejně musíte rozhodnut podle sebe emoticon. Jo a jak jsem nakoukla na to oznámení, tak tam máš krásnou kytičku ty růže s kalama, ta je úžasná. Nebude ti vadit, kdybych si tu fotku taky vypůjčila? Nejsem pořád rozhodnutá, jak to chci uvázat. Jako tmavě červevné růže jsou jasné, ale chtěla bych to oživit něčím bílým a nevím čím. Jestli frézie, nebo smetanové růže, nebo kaly ..... Paní v květinářství mi říkala, že když ty růže budou rudé, tak zase aby ta další kytka nebyla sněhově bílá, to že by se tlouklo, aby byla spíš smetanová. Tak nevím. Ve středu jsem hledala na netu a nenašla jsem nic co by se mi pořádně líbilo. Tahle vypadá krásně, ale zase není z tolik tmavých růží .... No je to boj emoticon.
Holky tak mějte pěkný den, já jdu dneska na večírek od práce, tak už se těším, tak nakouknu asi až zítra pa pa
19. bře 2010 v 07:01  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Jani, je jasný,že pak povyprávím...jestli teda bude co. Bude to jen malé posezení s přáteli...ale už se celkem těším emoticon
Já mám kytičku vybranou...mám nakonec vybrané rudé růže a bílé frézie...mám ji v albíčku tak jukni. Uvidím co mi na to zítra poví pani květinářka.
Tak se mějte pa pa
19. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
 Luci mrkla jsem k tobě do albíčka a je to docela náhodička - ta tvoje kytička je přesně ta, co jsem si ji našla u paní v květinářství v albumu a byla právě mezi těma dvouma, o kterých jsem se jakoby rozhodovala emoticon. A jak jsem si ji teď znovu prohlížela v tom tvém albíčku, tak je opravdu krásná. No uvidím. Ještě pokoukám různě po fotkách. Ale je to přesně ona, o který jsem paní v květinářství říkala, že by se mi něco takového líbilo. Ona mi říkala, že nikdy ji neudělají úplně stejnou - ne snad proto, že by nechtěli, ale říkala, že žádná svatební kytka nemá být stejná, takže tam vždycky aspoň něco málo pozmění, aby to byl originál. A já bych teda chtěla nechat delší stonky, to se mi totiž moc líbí. No tak uvidíme, ty i já. Schválně pak napiš co řekla na to tvoje květinářka jsem zvědavá.
Pa pa a užijte si to, posezení s přáteli je vždycky příjemné a vůbec nevadí, že je to jen malé posezení, mám to raději. Abych pravdu řekla, tak dělat svíci o 100 lidech jako tady mají některé z nás .... tak to by mě vezli nohama napřed emoticon . Už takhle mám nervy z toho kolik lidí bude na svatbě emoticon.
19. bře 2010 v 07:49  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
 Ahoj holky, preju pekny den a tobe, Jani, uzasny vecirek. To vis, ze si muzes vypujcit tu fotku kytky, to je jasne! Koneckoncu i ja jsem si ji vypujcila. Ja jsem celou dobu byla rozhodnuta pro kaly, ale kdyz jsem videla tuto kytku, tak me fakt uplne "dostala". Je fakt, ze ta kombinace rudych ruzi a bilych kal je takova ozivujici, neni to tak fadni. Takze jeste uvidime, pro jakou se rozhodnu. Mne taky kvetinarka rikala, ze to staci 3 tydny pred svatbou, tak je jeste cas.
19. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 ahojky denisa.ol jestli můžu přidat svůj názor tak mě se víc líbí to oznámení s těma srdíčkama myslím si že na svatební oznámeníse moc nehodí být v lyžařském ale je to čistě jen na vás co si nakonec vyberete hlavně aby se to líbilo vám.
Jinak já to mám v práci tak že mě v pátek dají volno ale neplacené tak si vemu asi od pondělí dovolenou protože v tom týdnu toho bude hodně. Myslím že to hodně záleží na zaměstnavateli každý si to udělá jak chce někomu to proplatí a někomu ne.
19. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Deni, večírek mám zítra já emoticon .
Jani, mě se moooc líbí jak tam jsou ty frézie a paní mi povídala,že se to i na jaro hodí,že krásně voní a je to jarní kytička,tak je levná. Uvidím jak se s paní domluvím. Jsem zvědavá jakou mi i poví cenu, budu toho mít celkem dost,tak se nechám překvapit.
Teď jsem si dala 10minut v solárku a jak je krásně,tak je mi hrozné vedro. ale bylo to fajn a možná mě i napadlo proč se nám zdá dekolt míň opálený...když si totiž ztlumím obličejovku,tak na dekolt to o něco míˇ%n září,tak to může být i tím...ale dnes jsem ji moc neztlumila a pak jsem se posunula níž a připadá mi to o.k.
19. bře 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 holky na kolik minut chodíte kdyz mají nove trubice?
19. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
 Luci, ja jsem opravdu myslela Jancu, ta ma totiz dnes firemni vecirek. Ale tobe preju krasnou zitrejsi rozlucku, uzij si to a pak dej vedet, jak vse probehlo!
19. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 holky co vám ještě zbývá zařídit jak jste na tom?
19. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš