Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,tak to jste opravdu pořídili dobře,že z toho má člověk hned lepší pocit,když něco dobře vyberu a jsou na něho v obchodě milý?Já oblek určitě do čistírny dávat nebudu,jen operu košili.Do jmenovek jsem se zatím nepustila,počítám že až večer....Přijela k nám sestra s děckama,tak nějak nebyl čas.My už jsme s mamkou cukroví tak trochu počítali,takže už víme kolikn zhruba ks objednáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak to se těším na další fotečky. Holky,tak oblek dám vyčistit asi teda až po svatbě...no uvidím jak bude chtít Peťa. Ještě mu tam musím rozpárat kapsy,abysme to nepárali na poslední chvíli jak bejvá zvykem. Holky už mám sepsané i to cukroví,tak jsem ráda a další sepisování mám před sebou (a co kolik čeho nakoupit),ale to už půjde lehčejc a vždy můžu cokoliv přikoupit,tak to je jen orientační. Jsem moc ráda,že to mám za sebou. Marti, je super,že už cukrovíčko máte spočítáno. Jste s mamkou šikulky.
Odpovědět
Marti bylo to opravdu fajn, že nám paní takhle všechno vysvětlila a ukázala. Já jsem z toho měla strach abysme nevybrali něco blbě a nebylo mu to třeba krátký nebo zbytečně volný. A tomu jejich číslování taky nehovím :-). Byla fakt milá a jsem ráda, že nám ty kalhoty taky zkrátí. Jen poslední dobou začínám mít čím dál častěji takový divný pocit, jestli jsme to vybrali všechno správně. Přijde mi, jestli jsme se třeba neunáhlili, neměli se podívat na víc míst, ale zase pak když toho vidím víc, tak nevím který si vybrat. Nevím proč ten pocit mám. Přitom si jsem jistá, že všechno jsme si vybrali tak aby se nám líbilo. Mám to teď od vybrání těch prstýnků skoro u každé nové věci. Trvá to tak dva dny a pak dobrý.
Odpovědět
Jmenovky neutečou :-). My jsme chtěli dneska skládat košíčky, ale myslím, že teď budeme rádi když si oba odpočineme :-). Já ho taky teď do čistírny dávat nebudu, až po svatbě. Luci jsi šikulka, paráda. Zase další úkol za tebou. S tím nákupem už to bude lehčí, když se vím kolik čeho bude.
Odpovědět
Luci jak rozpárat kapsy?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, jak říká Janča, jmenovky neutečou a je na ně ještě času dost ;-) . Jani, taky mám různé pocity a sny. Kolikrát ani nemůžu usnout protože nad něčím přemýšlím a nejvíc se bojím,aby vše do sebe zapadlo, všeho bylo dost a všechno bylo tak jak má...je toho tolik co zkloubit a pak mám z toho hlavu kolem. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oni většinou bývají u saka zašité,aby je lidi při zkoušení zbytečně nevytahali...Nevím jestli je mají všechny,ale ten Peťi ano. Tak mu je musím rozpárat,aby si tam mohl dát kapeník. A možná to mívají i kalhoty,ale to si nejsem jistá...jdu se kouknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je jen u saka.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, když jste se bavily o těch oznámeních, kolik myslíte že je dobrá cena za kus? Líbí se nám jedny, kde kus vychází na 26,- Kč. Před chvílí jsem četla o oznámení za 20,- Kč, jak jste na tom ostatní?
Odpovědět
Máš pravdu Luci, my to tam máme taky hned jsem to musela zkontrolovat :-D. Tak to abych to udělala taky co nejdřív dokud si na to pamatuji. Tak to jsem ráda, že nejsem sama kdo z toho "blázní". Já ani tak nemám strach aby to klaplo, ale jsem spíš právě rozčarovaná z toho kolik je všude věcí a člověk si musí vybrat jen jednu jedinou. Ta starost o to aby všeho bylo dost a všechno se povedlo u mě určitě taky přijde.
Odpovědět
Martinale - my jsme měli původně vybráno za 28,5 kč, ale to jsme si rozmysleli právě kvůli ceně. Nakonec máme za 12,5 a je taky moc pěkné. Tak Romča má 20 protože je to dělané z fotky, ty jsou dražší. My jsme chtěli jen kartičku s nějakým jednoduchým obrázkem.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to my jsme vybrali takové komplikovanější, kdy se to onámení zastrkává jakoby do takového červeného "pouzdra" nebo jak to nazvat.
Odpovědět
Článek se načítá
Je tak to možná vím které, to my paní v salonu taky nabízela a taky se mi líbilo. Ono jich asi bude víc, ale mám představu jaké. No tak to bude asi tak odpovídající té ceně.
Odpovědět
Ježíš mám tam hrubku ... mi s y - stydím stydím, to jak píšu rychle a jednou je to my jako my dva a pak mi jako mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to teda nevím. Rozhoduju se. Chceme jich 50 a to vychází asi na 1300,- Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme oznámení za 24 Kč,ale je to na takovém jakdyby perleťovém papíru,tak asi pro to,jinak ty pocity mám holky taky,takže v klidu....A kapsi jsme měli taky zašité,ale ještě v tom obchodě nám je pán rozpáral,takže o piďi prácu míň:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,tak si to navzájem připomeneme...a nebo si na to obě vzpomeneme ve svatební den :-D Martino, my máme taky oznámeni za 12,50. A je nádherné. A bohatě to stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tak to se máš....já se na to taky budu muset vrhnout protože si na to jinak vzpomenu ve svatební den až tam bude Peťa něco dávat a nepůjde mu to...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už máte naplánovanou rozlučku se svobodou? Budete ji mít dohromady s ženichem a nebo každý zvlášť? My ji budeme mít každej zvlášť a vypadá to zhruba na 20.března. Vím je to dost dopředu,ale je to zase pro to,že já ji budu mít u našich s kamarádama a Peťa taky u rodičů s jeho kamarádama,tak nám to vychází na tenhle víkend a pak budou samé pracovní víkendy,tak by nebyl čas (pečící víkendy).
Odpovědět
Luci taky to vidím že si na to vzpomenu až si tam bude chtít Leoš něco ve svatební den dát :-D. Připomene si to. Ale dneska neeee, dneska se mi do toho nechce :-). Tak to je dobrý Marti, že vám to udělal pán v obchodě. Martino tak to bych asi neřešila, když jich máte 50 tak ta cena je dobrá. My jsme objednávali oznámení 75 + 12 pozvánek ke stolu a to už je rozdíl jestli dát 1300 nebo 2300 ....
Odpovědět
Jo Marti to vaše oznámení jsem viděla na tom veletrhu na živo a je mooooc pěkné. Jeslti je to teda to s tím lístkem, teď nevím jestli si to s někým nepletu.
Odpovědět
Luci my jsme se o tom teď zatím nebavili. Dřív když jsme o tom mluvili, tak jsme si řekli, že to uděláme dohromady. Třeba poslední víkend v březnu nebo první v dubnu, pozvali bysme pár kamarádů, ale zase jsme u toho - které? - určitě ne všechny co je budeme zvát na svatbu a aby se někteří nanaštvali, že jsme jim neřekli. No uvidíme. Třeba už si to Leoš rozmyslel a chce si to zapít jen s klukama. Teď opravdu nevím nebavili jsme se o tom.
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem na to zvědavá...já si asi vezmu v pátek dovolenou,abych se dřív přemístila do Dačic a večer jsme mohli začít zapíset a v sobotu se léčit. Bojím se že když bysme to šli v sobotu zapíjet a já měla jít v neděli domů busem,tak by to asi nedopadlo moc dobře... :-N . Já to zapiju jen s mojí dlouholetou kamarádkou, mím kamarádem a nějaké známe co snáma chodí si vždycky sednout....ono až se rozkřikne,že zapíjím svobodu,tak asi si to moc lidí nenechá ujít a půjdou aspoň na chvilku...no uvidíme. Beru to spíš jako příjemné posezení s kamarádama s útratou na mě.
Odpovědět
http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam... Martino něco podobného tomuhle? To se nám původně taky dost líbilo. Koukám teď na to dali 20 % slevu :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, myslím, že to je přesně ono :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám hotovo. vše je sepsáno a i co koupit tak nějak mám hozeno na papíře,tak můžu postupně nějaké věci nakupovat,když bude nějaká akce,tak ať vím kolik čeho koupit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani máš pravdu,máme s tím lístkem.My budeme dělat svícu (u nás se tomu neříká rozlučka se svobodou ale svíca :-D ) týden před svatbou tj.17.dubna v sobotu a u nás je to celkem ve velké stylu,budeme to mít společně s mojím,protože máme vesnice odkud pocházíme vedle sebe takže cca 2,5 km:-)NO a na svíci jak jsme to tak zhruba počítali bude cca 80-90lidí,takže už teď se toho děsím víc než svatby:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to Marti budete mít teda pěknou spoustu lidí,ale aspoň si to krásně užijete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky pisatelky :-) nějak nestíhám číst :-( včera jsem se nakonec byla podívat na tou svatebním veletrhu v Hradci, ale nic moc.. rozhodně nejsem zklamaná. jak psala Janča, kdo nic nemá, tak ještě budiž, ale stejně mně tam toho chybělo.. myslela jsem, že tam třeba budou i košile, bižu, atd. ale nic.. no, byl to 1. ročník.. holky, už jste přemýšlely nad hudbou? třeba nástup.. budete mít klasický svatební pochod?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, nad hudbou jme nepřemýšleli a ani nebudeme....necháme to na nich. Paní sice říkala, že jestli chceme tak si můžeme donýst svou,ale že si myslí,že to není potřeba a na pár svatbách jsem tam byla a hudba byla fajn,tak to neřešíme a je tam klasickej pochod. Ale mě nějak nevadí. takže jsme naštěstí bez starostí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?