Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný, všechno nafotím ;-) to si musím zdokumetovat. Jestli to všechno zvládnu...ale dal jsem se na boj,tak to musím zvládnou. ;-) Na jednu stranu si říkám,že jsem se na to měla vyprdnout a nic nepíct a udělat svatbu bez výslužek jako sestřenka (a nikomu výslužky vůbec nechyběli) a měla bych klídek a napekla jen na hostinu,ale pak si říkám,že by mi to asi stejně nedalo a něco bych klohnila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty to máš totiž v krvi :-D A navíc tě to musí bavit,že?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, mám to jako koníček. Ale živit bych se tím už nechtěla...je to pěkná dřina. V sobotu přijedou Peťi rodiče,tak nám v pátek udělám na sobotní snídani svatební koláčky na zkoušku. Jednou už jsem jedny dělala a teď mám ještě jeden recept,tak který budou lepší,tak vyhrajou.
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu ti říct, že u nás se právě nejvíc baští svatební koláčky. Zákusky na svatbě ani moc nikomu nejdou to spíš až pak. Jo a jak jsem psala, že ta moje kadeřnice i maluje, tak mě sama moje kamoška svědkyně(co mě má malovat)řekla, ať vyzkouším tu kadeřnici na malování a pak ať se rozhodnu, že je to za dobrou cenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak budeš zkoušet? Kamarádka je rozumná a ušetřilo by vám to práci...profík je vždy profík. Já už jsem se viděla, jak jsem celá nalíčená jen dodělat řasy a určitě bych se nějak blbě čmárla,že bych se musela přeličovat...jsem na to machr. Když to potřebuju krásně a pečlivě,tak se mi vždy něco mázne a když jen tak na rychlo tak je to super...no jo zákon schválnosti
Odpovědět
Profilova fotka
jo přesně to znám, pak se začnu rozčilovat a raplovat a už nic nespravím :-) Jo zavolám jí, že jak půjdu na zkoušku účesu, tak by mě mohla zkusit i namalovat. Jsem ráda, že mě to kamarádka sama řekla, nechtěla jsem aby se urazila nebo se ji to dotklo kdybych to navrhla sama. I když ona není taková je anděl.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo občas je to taková situace,že se člověk neví jak něco říct nebo se zeptat aby se ten druhej neurazil, nebo to blbě nepochopil,tak je to takhle lepší,že ti to řekla sama. Už se moc těším na fotečky ze zkoušek. A už se moc těším i na ty moje zkoušky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jak jsem si vybírala ten závoj, tak jsem si hned vzpomněla na moji kadeřnici, že závoj taky moc neradila,prý to zakryje účes :-| No a já jsem si vybrala ten dlouhatánský závoj :-D Už ju slyším: To myslíte vážně?" :-D :-D :-D naštěstí ten závoj nechci mít nahoře,ale zabodnutý dole pod drdolem. Jo taky se moc těším na fotečky nás všech jak se to bude blížit a budeme mít zkušky za sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ už jsme viděli skoro všechny v šatičkách, snad jen kromě tebe a jestli si dobře pamatuju Denisa,tak ještě nemá v albíčku šaty... No a teď se budou hromaždit postupně zkoušky líčení a česání :-) jupí to bude fajn :-). Já myslím,že závoj k nevěstě patří. věčinou bývá stejně pře obřad a na chvilku focení a pak se sundavá a účes je vidět celé odpoledne a večer ;-) Já doufám,že ho taky budu mít. Vybranej je,tak by to neměl být problém. Původně jsem teda myslela,že budu mít ten klobouček jak jsem měla na zkoušce...vypadal pěkně,ale pak se mi to nějak rozleželo v hlavě a rači zamluvila závoj...asi bych se v kloboučku tak dobře necítila..
Odpovědět
Profilova fotka
Luci měla jsem tam fotku v šatičkách jen chvilinku kvůli mojemu. No a jak si je půjdu zkusit až budou ušité a komplet se závojem a korunkou, tak vám fotku dám taky jen na chvilku, protože můj sem občas taky zajde, tak nechci riskovat, že mě uvidí. Ten klobouček je pěkný,ale myslím si, že by se spíš hodil ke kostýmku a tobě bude víc slušet ten závoj. Prostě klasika je klasika.
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo, to je vlastně pravda...už jsem zapoměla...to jsem hlava děravá. Ale to nevadí už se těším na další fotečky až tě uvidíme v těch finálních ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
já už se taky na to těším hlavně musím zaujmout nějakou pozu :-D na současných fotkách stojím jak koza, tak ty šaty ani nevyniknou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo tak to jsem taky pozorovala,že když koukám na ty fotky,tak vypadám jak magor...ruce v bok a to je vše...no jo pro příště jsme chytřejší. Pro dnešek se už rozloučím. Venku je pěkný vychr,tak teď budu trnout hrůzou dokud se mi Peťa nevráti domů v pořádku. Je to tady samé pole a sfoukává se hrozně sníh a jsou jazyky,tak snad dojede v pořádku a mě ráno pojede nějakej bus...Měj se pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo to počasí je děs, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, vy dve jste toho teda napovidali za tu chvilku, co jsem byla pryc! Luci, s tim maslem fakt super trefa. Taky se nekdy jako mala raduju z takovych malickosti, to je normalni. Dnes jsem objednala svatebni kolacky, budou pul na pul s naplni tvarohovou a orechovou, tak zase o jednu starost min. Luci, ty jsi fakt strasne sikovna, ze si to napeces vsechno sama! Obdivuju Te uz ted a co teprve pred svatbou, kdyz my ostatni budeme v nejvetsim shonu a to bez peceni...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak nám opět nejeli autobusy...zase závěje. Ještě že jeli známí a hodili me k práci jinak bych asi byla doma...ale to by taky nebylo špatný co :-) Deniso, já si prácvě chci co nejvíc zařídit teď ,abych už před svatbou měla klídek jen na to pečení. A myslím si,že toho tolik zařizováni před svatbou asi nebude...necháme se překvapit. Nebo vy které si budete dělat svat. tabuly,tak budete mít o zábavu taky postaráno,ale já to nechám na paní provozní. Je super,že si zamluvila koláčky. Jen mě by doma neprošlo,kdyby nebyli pro mě povidlové a taťka a Peťa miluje makové. ;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky. Jíťo ty jsi pilná. Máš moc pěkné věci na výzdobu aut i na dveře, šikulka. Ta kytička s prstýnky se opravdu povedla, dobrý nápad. Máte pravdu, ta korunka ve vlasech vypadá moc pěkně. Ono je to hned jiné než když se to fotí položené na stole. Vypadá to hezky, sluší ti to. Luci výborný nákup, dobře si pořídila a ušetřené korunky se hodí. Však se z toho raduj, ona to zase taková maličkost není když z toho bude tolik dobrůtek :-). Taky se těším až si sem budeme dávat fotky účesů a líčení. Luci nám autobus přijel na čas, ale mezi dvěma vesnicema jsme museli čekat než se vyprostí jiný autobus a dvě auta a pak než jsme ten úsek projeli my, tak to trvalo třičtvrtě hodiny. Naštěstí jsme živý a zdraví v práci. Ale chvílema jsem měla i strach, nebylo vůbec vidět kde je silnice. Už aby tohle počasí skončilo. Já si myslím, že těch posledních 14 dní před svatbou už toho na zařizování moc nebude. U tebe určo to cukroví. U nás ty výzdoby, ale jinak by mělo být vše rozhodnuto a domluveno. Uvidíme. Spíš si myslím, že budeme na nervy z toho jak se to blíží :-). Deni paráda, že máte objednáno o starost méně.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, devcatka, u nas taky dost nasnezilo. Po silnici se sice jede pomalu, ale jde to. Ale mijeli jsme nehodu v protismeru - nekdo to napalil do svodidel, hruza... Luci, kdyz jsi psala o tech makovych a povidlovych kolackach, tak predpokladam, ze vy mate takove ty s naplni navrchu, jakoby zmensene frgaly, je to tak? U nas se totiz ty s naplni venku vubec nedelaji, mame jen ty droboucke kolacky plnene vevnitr, nahore s posypkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Deni, já budu dělat ty plněné na hoře(do výslužek) a babička mi prý udělá ty plněné do vnitř na hostinu (má je moc dobré a ušetří mi to čas). Takže budou oboje a oboje se všema náplněma :-) . Holky teď nám tu svítí sluníčko...to by se člověk zbláznil. Ráno hnus a odpoledne nádherně a myslím,že tam bude i teploučko. Ale až půjdu večer domů ze cvíča,tak bude určitě kosa...jestli vůbec pojede bus...uvidíme co nám počasí nachystá. Holky, taky nám začnu dělat seznam svatebních darů tady na beremku. Hodně lidí se nás pořád ptá co chceme jako svatební dar a nikdy nevíme co říct a hlavně ani v jaké hodnotě,tak si tam dáme několik možností a ať si vyberou. Tuhle jsme poslouchali nějaký rozhovor s psychologem ohledně svat.darů a říkal,že by si lidi v žádném případě neměli říkat o peníze,že je to velmi neslušné...koukala jsem jako blázen. ale ono to někdy jinak nejde. Tak dáme do hromady aspoň pár věcí a je sposty lidí co ví,že vše máme a ty dají korunky. Tak ať stím každej nějak popere.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jsem včera něco psala, ale koukám, že to tady není.. a já už ani nevím co :-) dnes je krásně, ale ráno to byl děs, házela jsem sníh jak blázen, pěkně mě bolej ruce :-( je to hrozně mokré. Jíťo, dekorace na stůl je hezká a i korunka! a věci na auto a dveře paráda, jsi šikulka! Denis, taky jsem včera volala kvůli koláčkům, mohli by nám to dělat cukrářky ve škole, ale bohužel tento týden mají prázdniny, tak musím příští týden.. už se ten čas krátí a já nemám nic zamluvené. holky, to je děsný, je únor..nevím jak vy, ale při pomyšlení na duben je mně nějak zvláštně :-(
Odpovědět
Ahoj holky, koukám,že tu řešíte finance,tak se ráda přidám,nevím,kam vlézt ,moc to tu neznám,tak doufám,že nevadí,že nemám stejný termín :-x mám ho už 18.března a dozvěděla jsem se to od svého drahého v lednu! Takže není moc času na zbyt a šetříme každou korunku,co se dá .Svatební oznámení si tiskneme sami,prodávají i papír za 3 Kč A4 - je abstraktně vytlačený,stříhat to budeme těmi křivými nůžkami.Dirt mi bude péct kamarádka,je to pro ní výzva,co se týče koláčků,kamarádky se nabídli,tak to snad dopadne,chlebíčky a jednohubky musíme zvládnout sami spolu. Jídlo máme za 6500,- pro 45 lidí i s přípitkem,jinak budeme platit jen nealko ,pivo a víno,dáme i limit- ten se bude zvětšovat podle toho,kolik vybereme. Jen bych potřebuvala poradit s nějakou výzdobou levně .a pokud to dobře dopadne,tak nás to vyjde max. na 30 tis. se vším všudy a budu skákat radostí do stropu a můžeme v létě vyrazit na dovču 8-)
Odpovědět
Holky já už se na ty koláčky těším. Já je hrozně miluju. A vždycky když je od někoho dostaneme, tak jsou výborný, ale v tom košíčku je jich tak málo :-D. Deni my taky děláme jenom ty malinkaté. Ani nevím s kolika náplněma se to u nás dělá. Každopádně u nás je zvyk, že nevěsta je péct nesmí, takže tohle se mě netýká, budeme muset sehnat pomocnice :-). Já byla včera na cvičení a dneska nemůžu jít ani ze schodů. Dělali jsme dřepy v tempu do hudby a ještě pak na zemi posilovali na nohy ... Tak vstávám jak stará babka ze židle :-D. Luci no tak to je informace o těch peněžních darech ... Já totiž vůbec nevím co bych si do seznamu napsala. A taky musím nějaký vymyslet, protože dřív se hodně dávaly věcné dary, takže holky co jsou vdané ode mě dostaly věc, tak přece po nich nebudu chtít peníze. Rodiče dají penízky a ostatním něco vymyslíme. Však máme taky nové bydleníčko a tam se ještě vejde věcí, které nám chybí a chtěli bysme je. Marketice - tak to je fičák, máte co dělat. V podstatě za měsíc a kousek budeš vdaná paní. Tak přeji ať všechno zařídíte včas a i za pěkné ceny. My jsme si tady dost objednávali z www.stylovainspirace.cz. Přijdou mi tam ceny docela dobrý. Co jsem koukala v galanterii v Pardubicích, tak třeba ten vlizelín na stoly je o doooost dražší.
Odpovědět
Marti už se ti ozvali z kyoprintu, máte už oznámka doma? Mě ještě neposlali ani ten email, že to expedují a už je to víc jak týden :-(.
Odpovědět
kočky,myslím,že o peníze si žádat není v dnešní době trapné,jelikož spousta lidí už spolu žije a mají všechno. My budeme dávat ke svatebnímu oznámení ještě malý lísteček s medvídkama a textem "Jestliže si někdo se svatebním darem hlavu láme, tak slyšte, že už doma skoro všechno máme.A proto vám malý tip můžeme dát.Jelikož se budeme brát,potěší nás příspěvek v jakékoli výši,který nám rozpočet na líbánky či domácnost zvýší " Našla jsem to na netu a myslím,že je to zdvořilé a nikdo se neurazí. Dám to do alba k tomu ničemu,co tam zatím mám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,teď nevím jestli si s tím oznámením myslela mě nebo druhou Martinu :-) My totiž oznámení nemáme z kyoprintu ale z pamasu a minulé úterý mě psali,že to dávají do tisku a zatím taky nic......Tak každé ráno taky očekávám,jestli už konečně přijde:-(
Odpovědět
Marti myslela jsem tebe, akorát jsem si neuvědomila, že to máte jinde. My taky nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem po cvičení a večeři a mám klídek a pohodu vytvářet ten svatební list... Marketice, tak to ti tvůj drahý moc času nenechal,tak držím palce. Svatbu za 30 000,- si moc nedokážu představit...je nás 30,ale když jsme poplatili zálohy a nakoupila nějaké věcí,tak je už teď 20 000,- pryč. JInak já jsem taky dekorace objednávala na stylovainspirace.cz Jančo, na ty dary jsou taky koukala jako blázen,ale má to asi co do sebe. Ale na druhou stranu už vidím jak babička a děda někde schání to co chceme,takže pro ně jsou peníze dobrým řešením a pro nás taky. Jančo,tak jim zkus na oznamko písnout...my jsme to měli okamžitě doma...tak jestli se to někde neseklo a nebo na poště...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,já jsem taky právě přišla ze cvičení....O tom že by se nemělo říkat o peníze jsem taky slyšela Luci,říkali to na radiu Impuls :-) Jenže když mám domácnost vybavenou a potřebuji si koupit ty dražší věci,jako třeba pračku,myčku,i novou kuchyň chceme tak co má člověk dělat...... :-( Nebudu přece vymášlet nějaké blbosti a navíc je strašně blbé,říct někomu nějakou věc,když třeba netuším,kolik do toho chce investovat....Já jsem si říkala s tím oznámením,že počkám do pátku a jestli nic,tak jim tam napíšu,oni sice na to mají 10 pracovních dnů tam psali,ale zeptat se přeci můžu,ale snad to zítra nebo pozítří přijde...Už jsem nedočkavá......No já když jsem se dívala,tak taky už jsme za svatbu utratili 18 tis. a to ještě nic nemáme,je v tom jen oblek,prstýnky,pár záloh a dekorace.....
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, proto jsem se rozhodla pro ten svatební list,aby si tam každý vybral svou cenovou kategorii...je přeci blbí se ptát a kolik za nás chcete dát? A podle toho vymýšlet dar.To jsou pak lepší korunky.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo,jenže já ani nevím,co bych do toho svatebního listu napsala...My opravdu máme domácnost jakžtakž vybavenou a teď právě potřebuji ty dražší věci.....Ale peníze se teď už běžně dávají byli jsme na 2 svatbách a dávali jsme jim taky peníze....takže budu asi říkat peníze a hotovo......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?