Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Dneska je v Pardubicích svatební veletrh, tak to s kolegyňkou zabalíme v práci už po druhé hodině a půjdeme to tam okouknout než mi pojede autobus. Sice už skoro všechno máme domluvené nebo vybrané, ale třeba tak pro inspiraci :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - určitě něco takového existuje, buď v klidu. Dá ti nějakou injekci a bude to OK. Já mám podobný problém, protože taky se bojím, abych to neměla na svatbu, ale bohužel jsem na tom hůře jak ty,protože si to nemůžu vypočítat,jak mi to vyjde. Tepve od ledna jsem vysadila prášky, takže teď vlastně čekám, kdy mi dojde první menses a bojím se, aby mi vůbec došel. Ne z toho důvodu, že bych byla těhotná, to určitě nejsem (i když jistý si člověk nemůže být nikdy :-D ), ale spíš aby bylo vše pořádku, vaječníky fungovaly,tak jak mají a abych to dostala :-(Trošku se bojím. Když jsem brala prášky, tak to chodilo dobře, ale teď..... Nevím? :-( Jak si to měla ty, když si vysadila prášky?Pamatuješ si ještě, když ti potom přišla první menstruace?Za jak dlouho to třeba bylo?Může stát, že bycho to třeba teď ve lednu nedostala a dostala bych to třeba až v únoru?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, vy jste dneska nějaké ukecané...teda to máte všechny prázdniny? To já dnes měla zase dobrodružnou cestu do práce a jsem zvědavá jak to bude z práce,ale vyzvedne mě Peťa a pojedeme nakoupit zásoby,když na víkend hlásí tako "ošklivé" počasí. Holky vy ste všechny tak šikovné,takových novinek máte a já už jakou dobu nic :-| ale snad taky brzy něco budeme mít,ale nevím co. Jíťo my se tvých šatiček taky nemůžeme dočkat. Budou určitě úžasné. Taky na ty svoje pořád koukám a zkouším si vybavit ten pocit,když jsem je měla na sobě,ale nějak si nemůžu moc vzpomenout. Ale vím,že jsem se vnich cítila krásně. Nás se spíš všichni známí ptali, jestli se musíme brát...tak jsme jim museli vyvracet,aže ne že se chceme brát. Nějaké ohlasy na duben taky byli,ale co si pamatuju poslední tři roky zpět, tak byl neskutečný pařák,tak budeme mít krásně určitě i letos ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak tohle už jsem taky počítala a naštěstí mi to vychází,že bych to měla dostat v pondělí po svatbě...tak snad to tak i bude. Jinak na oddálení jsou buď prášky (měla je v létě kamarádka a byla spokojená) a nebo jak psala Romča injekce,ale s tou jsem žádné zkušenosti neslyšela. Já jsem myslela,že vysadím prášky po svatbě,ale teď to spíš vypadá až na podzim. Mimi ještě nemůže dělat,tak z takového toho pohodlí, ještě nějaký ten měsíc zobat budu. Romí kamarádka to třeba dostala až po třech měsících...než se jí vaječníky srovnaly...tak uvidíš jak to bude u tebe. Někdo je v pohodě hned od začátku a někdo musí trošku počkat než se vše srovná zpět.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem si to pocitala a vychazi mi to zrovna na ten tyden, kdy je svatba. My jsme vlastne puvodne uvazovali o terminu 30.dubna, protoze to mame vyroci a tehdy jsem to prepeclive pocitala a zjistila, ze je vse OK. Pak jsme ale z vice duvodu zvolili datum 24.dubna a to me nejdriv ani nenapadlo pocitat moje dny. No snad to bude vpohode, protoze vzdy to mam max. do patku, tak v sobotu uz by melo byt po. Aspon teda doufam, ze zrovna v tento dulezity mesic si telo nebude delat, co chce. Posouvat si to rozhodne nebudu, protoze nechci riskovat, ze pak bych to mela nejake rozhozene.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci vždyť vy už téměř vše máte zařízené a svými novinkama jsi nás zahrnovala doposud, zatím co my jsme stagnovali, tak teď se to možná trošičku obrátilo. Jinak děkuju za rady ohledně menstruace a kéž by mi to došlo tak jak má, abych se nemusela zbytečně strachovat a všechno by bylo OK. Chceme totiž pak brzy pracovat na miminku, tak bych si přála aby bylo vše OK. Možná příští týden, jak od toho odpoutám trošku pozornost, když budem na horácha a budu myslet na lyžování, tak to přijde.Ale jak říkáš, kdyby to náhodou hned nedošlo, tak to asi není nic neobvyklého že?
Odpovědět
Profilova fotka
jani, zrovna ti chci psát, že je v pardubkách a v hradci veletrh, ale koukám, že už to víš :-) já asi nepojedu, bojím se, že by se mně líbily jiné šaty :-D
Odpovědět
Romí to víš že není, je potřeba aby si tělo odvyklo od těch hormonů a najelo si zase tu svoji cestičku. Já jsem to vysadila v říjnu a hned další měsíc mi to přišlo v termínu, akorát asi o dva dny déle než normálně. V tomhle jsem měla štěstí. A teď mi to chodí pravidelně plus mínus dva dny. Spíš déle než dřív. Ale určitě se může stát, že se to zdrží o měsíc i víc. Co mám kamarádku, tak ta to vysadila v září a poprvé to dostala až začátkem listopadu a teď před Vánoci podruhé a taky tak nějak blbě. Je to u každého individuální. Tak uvidíš jak to dostaneš teď poprvé po vysazení a pak už se to dá dopočítat když to přijde normálně. Luci holky mi právě říkali o těch práškách. Tak se ho na to zeptám a asi to zkusím. Sice si to taky nechci moc rozhodit, ale ani nechci zrovna v takový den myslet na menstruaci .... Uvidím. Možná že kdybysme se začali o mimčo pokoušet trochu dřív, tak nebudou ani žádné prášky potřeba. Ale za prvé si myslím, že to tak rychle nepůjde a za druhé, to nebudu vědět, dokud to nedostanu ....
Odpovědět
Jo jo Zuzi vím to, dělám v pojišťovně, kde se to koná :-). Půjdu se mrknout. Já už snad nic nového neobjevím. Že se mi něco bude líbit to asi ano, ale ono na figuríně vypadájí všechny pěkně :-). Však už to všechny známe ze zkoušení šatiček. Na oznámka taky nebudu moc koukat, abych pak nebyla smutná, že třeba mají hezčí. Ale chci se podívat na cukroví jaké budou mít, jak bude vypadat. Na bižuterii. A třeba ještě další věci, o kterých zatím nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani tak si to užij hned bych se tam jela taky podívat :-) S tím mensesem se taky obávám hodlám totiž vysadit prášky na konci března to by se mi po tom ještě měl menses dostavit normálně, takže doufám, že na svatbu to bude ok.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky. Nebudu teda zbytečně plašit a až to přijde, tak to přijde. No a kdyby to náhodou dlouho nepřícházelo, tak půjdu k doktorovi, ale ono to určitě přijde!Doufám? :-( Ale mám ještě jeden dotaz. Jani ono by to mělo příjít shruba asi stejně za tolik dnů, jak mi to chodilo, když jsem měla přášky?Tzn., když si od poslední menstruace odpočítám tolik dnů, jak jsem brávala prášky tzn. 5 denní pauza bez prášku a + 21 dnů, tak by to mělo byt?A já jsem to vždy dostávala až 3 den po doužívání prášků. Tzn. asi za 29 dnů, jestli dobře počítám?Tak nějak to je?Znamenalo by to možná, že bych to měla dostát až příští týden. Ale v mém případě to jsou asi jen spekulace a ono se samo ukáže.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak ty prstýnky jsou opravdu ze tří druhů zlata (zlatá, červená, bílá). Takže cena opravdu parádní.Až budu mít fotky, dám to sem. Co se týká toho focení pdf z obrazovky počítače, možné to je, ale nevím, jak by se to uložilo. Stačí stisnout klávesu print (v pravo nahoře) a pak vložit do wordu. Možná z toho wordu pak půjde obrázek uložit na plochu a pak umístit sem. Nemůžu to vyzkoušet. Mám teď notebook a tady to neumím :-(. Když jsem vysazovala prášky já, tak jsem to dostala asi po 34 dnech. Do dnes to mám nepravidelné (už je neberu víc jak rok). Střídá se mi to mezi 30 - 37 dny.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Díky Marti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti tak s tím printem do wordu se mi to podařilo,ale jak to teď vložit na beremku do alba, když to není jako fotka :-(. Nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti tak s tím printem do wordu se mi to podařilo,ale jak to teď vložit na beremku do alba, když to není jako fotka :-(.Word mi to nevezeme. Asi si budete muset holky počkat na to, až ho budu mít doma a vyfotím ho.
Odpovědět
Jo jo Romí, takhle přesně jsem si to spočítala taky a vyšlo mi to :-). Tak uvidíš jak to přijde teď a podle toho se pak zařídíš. Třeba to budeš mít pravidelné a nebude to mít zdržení. Romčo myslela jsem vyfotit to normálním foťákem kdyby to šlo a vložit jako fotku. Jestli teda to nebude rozmazané a půjde z toho něco poznat. Ale zkusit by se to mohlo. Normálně prostě jen vyfotit foťákem obrazovaku počítače :-). Holky letím na ten veletrh, odpo se za vámi podívám zatím pa
Odpovědět
Jo martinale - tak to je fakt super cena za ty prstýnky, paráda! Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - já vím jak jsi to myslela, ale zkoušela jsem taky co mi poradila martinale, ale tudy asi cesta nevede. A nevím nevím, jak by to vypadalo, kdybych fotila obrazkovku PC, asi by to nebylo moc kavlitní a zřetelné :-( Holky, kdyby nás tak slyšel nějaký počítačový odborník, tak by si si ťukal na hlavu, co tady kujem za pikle,že? :-D Určitě to jde i nějak jednodušej a my tady přemýšlíme o focení obrazovky. Bohužel ale ani nemám doma foťák, takže nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Takže, otevři si word, klikni na obrázek a dej kopírovat. Přejeď na plochu a dej vložit, mělo by se Ti to uložit jako obrázek, který můžeš normálně dát na beremko. Mně to teda alespoň takhle jde.
Odpovědět
Profilova fotka
OK, zkusím to díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se to uložilo jako výstřižek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Klikni na PRTSCR, a pak otevri malovani, dej novy obrazek a do nej to vloz.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuchyň už je doma, jupííí :-D Teď už zbývá ju jen složit a ještě před tím musíme udělat podlahu. Podlaha byla v plánu v lednu, ale bohužel se to nějak nestihlo, leden rychle utekl a podlaha ještě není. Takže teď si na horách odpočinem a pak se zase pustíme rychle do práce. Nejdříve uděláme podlahu a pak budem skládat kuchyň. Už se nato holky moooooc těším :-) Podlahu budem dělat jen z PVC, takže to by snad nemělo trvat dlouho, ale ještě ho nemáme ani koupené :-(, ale představu už máme.Už, aby to bylo hotové. Ale možná se ani nenadám, jako to bylo s čekáním na dodávku kuchyně a bude i kuchyň hotová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, před chvíli jsem volala paní, která by měla hrát na naší svatbě v kostele na varhany. Pan farář nám dal na ni číslo, že jí máme zavolat, aby s námi počítala, tak si to poznačila a zase o jednu malou starost míň. Ptala jsem se jí, jeslti se máme před svatbou ještě ozvat a řekla, že pokud nemáme nějaké zvláštní přání, co bychom chtěli zahrát, tak prý nemusíme. Pravděpodobně to necháme na ní, protože ona sama asi nejlépe ví, co se na svatbách v kostele hrává. Já o tom nemám ani páru, takže to necháme asi na ní.I kdyby nám dala na výběr z nějakých skladeb, tak bych stejně nevěděla jaké to jsou, musela bych je slyšet a pocyhbuju,že by nám je všechny přehrávala :-D Ale uvidíme? Ještě se domluvím s Pavlíkem.
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky, tak už jsem doma a mám padla a klídek a konečně jsem vás i dočetla. Romí ono je to složité s tím kdy po práškách dostaneš první menses...prý to taky bývá podobný jak jsi to měla před tím než si začala brát prášky...je to fakt taková sázka do loterie. Proto vás některé i obdivuju, že vysazujete prášky takhle před svatbou. Jani a jak bylo na veletrhu? Měli něco pěkného? Marti a moc se těším až budete mít prstýnky. A Romí na to vaše oznamko se taky moc těším. S tím Pdfkem je to složitý...to co je v Pdfku se nedá upravovat a tak by se to muselo asi "přeformátovat",ale my si počkáme až nám ukážeš to nejhezčí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Romí je super,že ta paní na to hraní klapla.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci já jsem to právě před tím než jsem začala brát prášky moc pravidelné neměla a právě toho se obávám. Ale uvidíme?Nebudu zbytečně plašit. Někdy se taky říká, že ty prášky to upraví a pak je to OK. Tak snad to bude dobré. Ale asi nebudu počítat moc s tím, že by mi to hned první měsíc po vysazení došlo.
Odpovědět
Profilova fotka
To já taky měla jak se říká "podle plotu" tak pak se taky jednou nechám překvapit...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už se s vámi pomaličku rozloučím, protože zítra odjíždíme na ty hory na týden a vrátíme se až příští sobotu, tak se tady celý týden neukážu. Určitě si ale na vás vzpomenu a budu si říkat, co asi tak probíráte a o čem asi diskutujete :-)Určitě se po tom týdnu u vás některých zase spoustu věcí změní, tak vám přeji ať se vám všem daří a za týden zase papa Dnes ještě možná nakouknu.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, krásně si to tam užíte a zalyžujte si i za nás. A budeme se těšit až nám budeš vyprávět zážitky. Dneska mi Peťa povídal,že už za chvilku budeme nosit ty krásné prstýnky...jo jo kvapem se to blíží. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?