Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám šaty!!!Nádherné, nádherné, nádherné. Když jsem se v nich viděla, nevěřila jsem, že jsem to já. Holky skoro brečely. Až budu mít chvíli, šoupnu je sem na ukázku z katalogu. Byly jsme pro ně v Ústí, salon Noblesse-paris. I Jiřík si pak vybral oblek. Naprosto dokonalý. Černé sako s černými lesklými proužky, bílá košile s tmavě červenou vestou s černými vzory a kravatou. Moc mu to slušelo. Jsem nadšená!
Odpovědět
Holky tak už mám čas vám napsat. Konečně pátek večer, teď už nemíním nic dělat :-). Tak veletrh byl docela fajn. Ale můj osobní pocit z něj je, že je pro páry, které se teprve ke svatbě chystají a nemají ještě skoro nic zařízeného. Byly tam stánky jako bižuterie, cukroví, květiny, výzdoba ... do těch jsem nakoukla. Pak tam byly stánky na reklamu svatebních fotografií, videí - to mě moc nezajímalo, to už máme zamluvené. A pak tam bylo několik stánků s prstýnky, těch bylo opravdu moc a s oznámeními - do prstýnků a oznámení jsem raději nekoukala, abych neviděla nějaké ještě hezčí než jsme vybrali a nebylo mi to líto. Opravdu strašně moc prstenů - tam bych si rozhodně za 10 minut nevybrala, to je tak na celé odpoledne. Pak tam byly pánské košile a kravaty - to mě zajímalo, ale nenašly jsme nic, co by se nám hodilo. Kravaty pěkné, ale když byla v bordó barvě, tak neměla hezký proužek. Pak tam ještě byly ukázky výzdoby stolů, stánky s líčením, kde si myslím, že i nalíčili a poradili. A pak samožejmě stánky se svatebními šaty, nad některými jsme vzdychaly, ale jinak nic co by mě nadchlo jako že tam jsem měla jít a tyhle vyzkoušet. Prostě jak už máme spoustu věcí zařízených, tak mi to ani nepřišlo moc zajímavé. Ale jak říkám, pro lidi, kteří se teprve rozhodli je to určitě výborná inspirace. Asi by se mi líbila nějaká ta přehlídka šatů, ale ty byly až dlouho, už jsem musela na autobus.
Odpovědět
Romí super že máte kuchyň. Určitě to bude paráda až bude sestavená. Užijte si pěkný týden na horách i my na tebe budeme myslet a těšit se až se k nám zase připojíš po týdnu :-).
Odpovědět
Martinale - perfektně jste sehnali. Fotečku vlož, už se těšíml. Byli jste úspěšní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem rada, ze uz je vikend, dnes uz nic nedelam! martinale: super, ze mas saticky a jsem zvedava na fotku. Romi, je bezva, ze vam tu kuchyn tak brzo dovezli. Ted si budete tyden uzivat na horach a pritom se tesit az bude nova podlaha a kuchyn sestavena...to je parada! Preju dobre snehove podminky a at si to pekne uzijete! Taky bych se chtela podivat na nejaky ten svatebni veletrh, ne ze bych cekala, ze tam toho moc koupim nebo zaridim, ale spis pro lepsi pocit, abych si pak nerikala, ze jsem se tam mela podivat ...Dnes jsem si koupila takovou bizuterni ozdobu do vlasu na hrebinku, ale zatim nevim, jestli ji pouziju, uvidim az podle zkousky ucesu.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám je ve fotogalerii, budu je mít bez těch rukaviček a jiný závoj. Škoda, že tam nejsou vidět celé. A navíc na každém to vypadá jinak. Už se moc těším, až Vám je sem dám na mě :-). Ale to už je sem budeme dávat všechny jako vdané paní ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
martinale: ty saty jsou moc pekne! Na kolik Te vyjde pujceni?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti- gratuluji k tak dobrému pořízení. Vypadají překrásně!! Vypadají takové lehoučké :-) Já jsem nikde na tak překrásné šaty nenarazila. Budeš v nich jak princezna
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, zkoukla jsem šatičky a jsou pěkné. Ty si sebou neměla foťák,aby tě někdo v nich na zkoušce vyfotil? To by si nám sem mohla dát fotečku hned. Už se těším až tě vnich uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem jelito a na tohle jsem v té nervozitě úplně zapomněla. Alespoň eliminuji to, že mě Jirka v nich neuvidí. Ale pani říkala, že není problém sem přijet vyfotit se. Tak možná to udělám. Chtěla jsem šaty úplně jednoduchého střihu, ale nakonec mám pravý opak :-D . Jinak obsluha naprosto úžasná, starali se o mě, vybírali, špendlily. Tohle jsem u nás v Litoměřicích nezažila! No půjčení je trochu dražší, ale s tím jsem počítala. Vyjdou mě na 8.500,- Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti to je super,že jsi tak nadšená a že ti to vyšlo. Šatičky jsou moc pěkné. Jsem ráda, že jsem je stihla ještě shlédnout. Myslela jsem, že obrázek vložíš až zítra a že už je nevidíem :-( Ale podařilo se :-) Určitě si je zajdi ještě jednou zkusit a to pak nezapomeň vzít foťák. Holky, tak nám přišel mail z toho grafického studia a cena si myslím, že je dobrá. Spočítali nám to za 50 ks 500 Kč + 450 Kč za grafické zpracování, tzn. necelých 1000 Kč, tzn. že na 1 oznámko to vychází necelou 20 kč. Takže já myslím, že OK. A jsou moc ochotní, protože se nám snaží vyjít vstříc, když máme nějaké připomínky. Ještě jsme je dnes požádali snad už o poslední úpravy, co se týče fotek. Na jedné velké fotce byl totiž Pavlík se slunečními brýlemi a já v šiltofce, což nám přišlo na oznámko nevhodné, i když fotka to byla moc hezké, ale asi by to bylo takové neosobní. Tak snad nám ještě i v těchto změnách vyjdou vstříc a po návratu z hor to hned necháme tisknout. Ale cenu jsme jim už odsouhlasili, že to berem :-) Teď budeme muset týden počkat :-( Já bude zase nedočkavá a snad to ani nevydržím. Mějte holky fajn, papa za týden
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, to koukáte, že jsem ještě tady, že? Včera jsme šli trošku později spát, tak jsme posunuli dobu odjezdu na později, tak jsem vás ještě chtěla pozdravit. A podívat se, zda ještě včera proběhla večer nějaké diskuze,ale vidím,že jsem tu byla poslední a zároveň i dnes první :-) Včera jsme ještě probírali s Pavlíkem cenové nabídky na spotřebiče, které nám došly a dnes cestou bychom se chtěli zastavit v Olomouci na prodejně MORA a omrknout troubu, desku a digestoř, které máme asi vybrané. V této prodejně nám totiž udělali zajímavou cenovou nabídku a když už pojedem kolem tak si myslím, že to stojí za to se tam podívat.Teď jdu posnídat a pak ještě nakouknou a kdyby už mi to nevyšlo, tak papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vidím, že všechny ještě vyspáváte, ale tak je to správně. Vždyť je víkend. Já jsem dnes stávalo dříve, ale taky jsem si mohla pospát, když nakonec jedem později. Ale nevadí. Teď už se alo doopravdy loučím,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Martino, aspoň necháš v napětí i nás a budeme se moc těšít na to až tě v šatičkách uvidíme. Romí, tak ta nabídka ze studia je super. My jsme platili taky ještě to grafické zpracování,ale bylo to jen 200,- ono mají šablony a jen to tam dosadí,ale u toho vašeho celé tvořili nově,tak je to dražší,ale ve finále je to super cena. Už se těším až nám ho ukážeš. Ať pěkně vyberete spotřebiče a pěkně si užíte dovču. My dneska máme takovou válecí, jen budu prát a odpoledne půjdeme na procházku a nebo na běžky za barák. Svítí nám tu totiž krásně sluníčko,tak bysme toho měli využít.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, včera jsem taky jen tak pro orientaci spočítala kolik nás už stála svatba a je to bez nějaké té koruny 20 000,-na jednu stranu ani nevím jak jsme to utratili,ale když si vezmu že v tom jsou prstýnky, ženichuv oblek, oboje boty, zaplacená záloha na šaty a fotografovi,tak už se nedivím a spíš mi to připadá i málo,ale to je zase tím,že jsme vždy narazili na dobrý kup.
Odpovědět
Ahoj holky. Tak Romču už jsem propásla, ale přála jsem jim pěkný víkend už včera, určitě si to užijí. A třeba vyjdou i ty spotřebiče. Cena za to oznámeni mi přijde super, na to že to opravdu museli dělat celé přímo na zakázku, tak je to paráda. Já už se moc těším až nám příští týden oznámení přijde :-). Luci nám se taky dneska nic moc nechce :-). K obědu dělám pizzu, je to rychlé a dobré - sice teda z domácího těsta, ale i tak je to za chvilku. No a odpo se chystáme vyrazit do Hradce do Aska mrknou na nějakou komodu a knihovničku. Pořád ještě nemáme úplně zařízeno a válej se nám tady a na půdě věci, které není kam dát. Tak musíme nakoupit nějaké skříňky, protože obývací stěnu nemáme, jen televizní stolek. A možná bysme mohli mrknout do Quelle na nějaké obleky - nevíte jestli mají v sobotu otevřeno? Luci tak to už je pěkná sumička, ono se to vůbec nezdá, ale když se to posčítá, tak se nakonec asi na těch 50 000 dostaneme. Já doufám, že víc to nebude. I s hostinou.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, to asko ti celkem závidím, já bych taky zařizovala,ale v tom našem malém bytečku už máme plno. Tak si to užiju až se přestěhujeme příští rok do nového většího. Jééé už aby to bylo a mohli jsme zadělat i na mimi. Pizza je taky dobrá. My jsme teda dneska zhřešili langošema,ale večeři si dáme už lehčí,aby jsme to vykompenzovali. Odpoledne asi vyrazíme kousek na běžky,aby jsme se protáhli a Peťa má k večeru florbal,tak nevím jestli pojedu sním a nebo se budu doma válet. Jani, nám se to celkem vyšplhá určitě víc jak na 50 000,- protože budeme platit i hotely a když se počítá hostina cca 1000,- na osobu a je nás 30, vše doplatit a tak počítáme tak 70-80 tisíc. Taky jsem moc zvědavá na cenu kytiček...to asi taky bude zajímavé a co květinářství to jiné ceny...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,dneska jsme ráno byli vyzvednout upravené kalhoty od obleku,tak jsem se rovnou stavila i v jednom obchůdku a vkoupila si tam svatební prádlo:-)Holky,opravdu si myslíte že na osobu 1000 Kč v restauraci??Já jsem to počítala a vyšlo mě to tak 700 Kč na osobu.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, už spostu let co já vím se počítá zhruba 1000,- Někdo vypije víc a někdo zase míň a nějak se to zprůmeruje. Ale zase když nám známí říkali,že když vdávali syna tak tam bylo 27lidí a platili 13000,- a měli vlastní jen cukroví, ovoce, slané zobání (stejné jak to máme my) takže to je jiná cena než se počítá...ale rači počítat víc než,aby pak chybělo... ;-) . Když zbydou korunky,tak si je aspoň pěkně schováme na věci do nového bytečku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my totiž budeme mít alkohol svůj,takže já počítám jídlo oběd,předkrm,polévka,přípitek+ večer švédský stůl + jsem počítala tak 250 Kč na nealko na osobu,ale přesně jak píšeš,raději je lepší počítat s větší částkou,pak je člověk mile překvapen:-)Dneska začínám dělat jmenovky,tak jsem zvědavá,jak mě to půjde....
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme říkali,že budeme mít aspoň o starost míň,když nebudeme muset schánět alkohol a u nás asi není nějak moc lidí co by se fakt opili a bůh ví jak pili. Spíš jen vinko,tak to neřešíme. Od rána se chystám na počítání cukrovího (trošku se to změnilo jak jsme to minulej víkend s mamčou probírali),ale nemůžu se k tomu nějak dokopat. Právě jsme se vrátili z lyží,tak se asi do toho pustím. Martino,tak ať se jmenovky daří a pak nám je dej do albíčka. Už se těším.
Odpovědět
Holky už jsme doma. Luci v Asku jsme byli, ale vůbec nic jsme napořídili :-(. Totálně tu prodejnu vyprodávají, takže už tam měli víceméně jen ty kusy vystavené na krámě a navíc nic z toho co jsme hledali. Takže nemáme ani jeden kus nábytku. Tak to necháme po svatbě do Ikey do Prahy. Ale co se nám podařilo a mám z toho obrovskou radost - oblékli jsme ženicha jupíííí. Stavili jsme se v Pardubicích v Prostějově a nakoupili. Byla tam strašně hodná prodavačka - já jsem nikdy oblek nekupovala, tak jsem z toho měla strach jestli se nám to povede vybrat - ale ona nám ve všem poradila, vybrala velikost, no prostě paráda. Oblek je černý, ale tak trochu do šeda. Nevím jak to popsat - linka to není, ale úplně černá to taky není. Kalhoty potřebuje taky upravit, za 14 dní si je máme vyzvednout. Košili jsme koupili bordó. No a kravatu tam máme jednu zamluvenou, ale paní říkala, ať si jí zatím neberu, že ještě přijde nové zboží, tak až pojedeme vyzvednout kalhoty tak se ještě podíváme. Oblek stál 4490 kč a košile 490. Tak jsme se vešli do těch našich stanovených 5000 kč (to jsme hlavně počítali jen za oblek). No a podařilo se nám sehnat i boty. Ty stály 970 kč. Tak mám opravdu radost. Až budu mít chvilku, tak to všechno vyfotím.
Odpovědět
Marti ať jdou jmenovky a Luci tobé ať jde počítání cukrovíčka. Jak to teda dopadlo s tou výslužkou oddávajícímu, budete dávat?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, nakonc ji budeme dávat,ale fotogrofovi a kapele už ne. Už mi z toho počítání jde hlava kolem.... ve finále je do výslužek 6dortů, 5 (rolád, řežu), cca 80 věnečků a 11kg cukroví. Plus náš hlavní dort a jeden ovocnej na stůl a jeden bezlepkovej....takže masakr. Teď už si jen tak trošku čmárnu kolik čeho asi budu píct,ale možná to už nechám na jindy. Jinak Jani, moc gratuluju k obleku, botičkám, košili a zamluvené kravatě. A cena je taky super,tak se vám poštěstilo a to je dobře. A už se moc těším na fotečky.
Odpovědět
Teda Luci toho je .... no hrůza, asi bysme na to s maminou taky měly co nejdříve sednout a spočítat to. My asi hudbě taky dávat nebudeme, ale fotografovi jo (je to kolega z práce), ale jinak bysme mu taky nedávali. Ten váš si to vybral už v ceně viď :-). Oddávajícímu teda asi taky dáme. No Luci přála jsem si, abysme se v tom obleku přiblížili spíš vaší ceně, vy jste ho sehnali za parádní, ale co se dá dělat. Jsem ráda že ho máme a vešli jsme se do našeho stanoveného stropu. Luci děkuji, to víš, že mi to nedalo a už jsem to vyfotila. Ten oblek je z dálky, je to jen sako. Když ho vyfotím blíž, tak už je to spíš do šeda a on je černej. Asi lepší by to bylo fotit na denním světle, ale kdo to má do rána vydržet :-). Takže jdu na to vložit fotečky. Mimo jiné, jsme si koupili dneska i foťák (zatím jsme měli půjčený jen od Leošovy mamky, ona moc nefotí, tak nám ho nechala, ale už jsme ji ho chtěli vrátit a sehnat si svůj, tak se nám to dneska povedlo). Takže až přijdu na to, jak to stáhnout, tak jsou fotečky hned tam :-). Jo a ještě k těm penězům ... my to máme dobrý v tom, že za ubytování hostů nedáme nic, všichni se rozvezou domů. A kolik počítají v restauraci na osobu zatím nevím, ale 1000 kč to určitě nebude. Leoše sestra tam měla kolem 40 lidí a dali za to 20 000 kč. S tím, že teda všechno měli od nich, akorát cukroví si přinesli. Tak uvidíme. Ale asi máš pravdu, bude to víc jak 50 000. Když bych počítala 30 na hostinu, 9 za prsteny, 5 za oblek, 3 za šaty, tak už jsme na dosti a to není zdaleka všechno .....
Odpovědět
Holky povedlo se, fotky jsou tam ... :-)
Odpovědět
Ta košile vypadá na fotce trošku růžově, ale je červená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak jsem to hned zkoukla a vypadá to pěkně! Jste prostě šikulky! Já pak hlavně nesmím zapomenout Peťovi vyprat košili a nevím zda nemám dát i oblek do čistírny....Sice je úplně nový,tak by měl být čistý,ale na druhou stranu bůh ví kdo ho měl na sobě a nebo kde se válel....Holky vy budete oblek ještě nechávat čistit? Už jsem si sepsala cukroví co budu píct Peťovi do výslužek a teď sepisuju co budu píc mě do výslužek...nebude tolik druhů jak když peču na vánoce (letos 24druhů), to bych se uplně zbláznila,ale i tak mi to hodilo nějakých 12druhů cukrovíčka a když připočítám dort, roládu, věneček,tak jsem na 15druhů a to stačí ne? Jani přesně tak, jedno s druhým se sečte a je z toho pěkná částa....V té naší restauraci to taky nevychzí 1000,- na osobu, spíš na polovic,ale rači počítáme s tou tisícovkou. Jistota je jistota.
Odpovědět
Děkuju Luci. Až budou kalhoty, tak do toho ženicha navléknu a vyfotím vám to na něm, bude to lepší :-). Tak to nevím jestli by se ten oblek měl vyčistit. Asi ho nebudu dávat čistit. Košili určo taky vyperu. Akorát holky má váš ženich vestičku? Leoš s vestičkou nechtěl, tak jsme koupili bez. Stejně by si pak oboje sundal. Luci 15 druhů je myslím akorát. My snad ani tolik mít nebudeme. Ještě jsme to pořádně nepromyslely. Ale myslím, že určo stačí, už takhle s tím budeš mít práce ... To je pravda, taky bysme měli počítat raději více, je to pak lepší a příjemnější když nakonec řeknou menší částku .. když ji řeknou :-D.
Odpovědět
Ale holky řeknu vám, těch obleků co tam měli ... no hrůza, to je jak s těmi prstýnky, člověk by tam mohl celé odpoledne zkoušet. Ještěže jsme se na tomhle shodli oba dva a padl mu hned i s kalhotama. Zkoušel asi tři saka, ale to jen kvůli velikosti a tenhle mu pak padl na poprvé úplně celý. Jinak bysme tam byli možná ještě teď :-D.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?