Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
romí, taky jsem samej papírek kde a na co se zeptat....ale co aspoň zapomeneme na míň věcí než kdyby jsme papírky neměli vůbec. Už se těším na ty jmenovky. sponky mám vyfocený,tak je jdu stáhnout. Teď jsem ještě dělala bramborovou kaši a spálila jsem si od hrnce břicho...no jo když se daří tak se daří.
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, tak jsem nakoukla, ale nějak jste se rozepsaly a já dnes nemám sílu číst, je mně blbě :-( cítím se celá na prd a mám pocit, že snad budu zvracet, tak nevím:-( snad to bude ok. zítra jsem chtěla jít na matriku, tak uvidím..
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko,tak pěkně zalez do postele a vypoť se,abys byla brzy jako rybka. Holky už tam jsou ty sponečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sponečky jsou hezké, na to jsem ještě mrkla, ale asi půjdu do tý postele..teď se mně přitížilo, kámoška, co nám má zpívat na svatbě mně napsala, že neví, jak to bude, že od silvestra s pánem nikde nezpívala a ani se neviděli, že prý snad jeho paní na ni žárlí a i prý snad i on začal žárlit na to, že se lidé víc baví, když ona zpívá a on jen hraje..on totiž před tím, než s ní začal zpívat zpíval a hrál buď sám nebo s chlapem..já se asi picnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzí, nezoufej nějak se to vyřeší uvidíš a když ne,tak seženeš někoho jiného. Teď je důležitý,aby si se nám uzdravila.
Odpovědět
Holky tak z kyoprintu si pospíšili, do hodiny jsem tu měla oznámení s jiným písmem, ale to nebylo tak hezké bylo hrozně silné a vypadalo to hampulácky a přeplněně. Takže jsme zůstali u toho prvního návrhu. Ne nadarmo se říká, že první věc pro kterou se člověk rozhodne bývá ta správná a nemá se nad tím přemýšlet a zbytečně to měnit. Takže jsem jim rovnou napsala, ať to pošlou do tisku. Příští týden budu čekat balíček. Škrtám to ze seznamu a už nechci žádné oznámení ani vidět - samozřejmě, kromě těch vašich, ty si prohlédnu moc ráda a už se na ně těším ;-).
Odpovědět
Zuzi snad ti bude co nejdříve dobře, pěkně si lehni a odpočiň si. S tou zpěvačkou je to naprd, ale nevěš hlavu, třeba se to ještě nějak dořeší a bude to všechno jak má být. Romí už se těším na jmenovky, ať vám jde práce pěkně od ruky. A ještě jdu mrknout na Lucčiny sponečky.
Odpovědět
Luci ty jsou správňácký, moc pěkné. Budou se hodit k té korunce jak se pěkně bliští oboje. Dobrý kup.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Jani: diky moc za vycerpavajici info ohledne toho oznamka. I ta cena je fajn. Musime dat s pritelem hlavy dohromady... Luci, u toho Tveho oznameni jsem myslela, ze tisk je u nej jen v cerne, nebo bordo, nebo se pletu? Dnes jsem sehnala svatebni botky, jupi! Zase o jednu starost min. Clovek by rekl, ze s takovymi botami bude malo prace, ale mne tahle polozka ze seznamu dala fakt zabrat, vsak vite. Luci, sponecky jsou pekne a krasne se Ti hodi k celence. Jen pozor, at tam toho ve vlasech pak nemas prilis moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, brzy se uzdrav! Posledni dobou taky nejak nejsem ve sve kuzi - minuly tyden jsem mela strevni chripku, ted me posledni dva dny porad poboliva hlava, ach jo! Kdyz se clovek neciti, tak to fakt stoji za prd...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, chtela jsem samozrejme napsat, ze se krasne hodi ke korunce, ne celence...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, my když jsme tam odsouhlasili nvrh,tak hned druhý den to odesílali a další den nám to dovezlo PPL,takže doopravdy fofr a myslím,že ho budete mít ještě netno týden. Josu to šikulky. Holky děkuji za pochvalu sponeček. Jsou krásné. Deni neboj, vůbec nevím jestli je použiju...koupila jsem je že se mi moc líbily a oni se unosí,když jdeme třeba na muzikál...a když by se hodili do svatebního účesu,tak proč ne a když se hodit nebudou,tak se na to vyprdnu. Nemusím tam mít za každou cenu všechno. :-) Jak se říká někdy míň je lepší jak víc. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Deni, a moc gratuluju k botkám a už se těším až nám je ukážeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokusim se ty boty jeste dnes vyfotit a dat je do alba, pak dam vedet.
Odpovědět
Profilova fotka
už se na ně moc těším
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Nevím, jestli jste to už řešily nebo ne, ale mám dotaz ohledně snubních prstýnků. Nejlevněji se dají pořídit za 10.000,- Kč (za pár) v obchodech. Kde jste sháněly prstýnky Vy nebo jak to řešíte? 10 tisíc je opravdu hodně! Ale nějaké mít musíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Martinale, my jsme si nechali udělat stříbrné a vyšli nám na 3840,- koukni na goldex.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, dívám se, dívám. Akorát bych chtěla, aby tam bylo i červené zlato a připadá mi, že to nedělají. Zkusím se jich zeptat, vypadá to, že ceny mají pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
Vzor prstýnku mám ve fotogalerii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, uz jsou tam. martinale: my mame prstynky z benet gold. Delaji i kombinace s cervenym zlatem. I tu kombinaci, kterou maji treba bile + zlute zlato, ti udelaji napr. v kombinaci bile + cervene zlato, proste ty kombinace se u nich daji menit. My jsme si treba vybrali prstynky, kde prevazovalo zlute zlato, ale chteli jsme to presne naopak, muj navic s kaminkem a nebyl to problem.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ty jmenovky mě trošku vyčerpaly, že taky už moc nemám sílu psát, ale ještě odpovídm. Luci sponečky jsou moc hezké a Deni botičky taky. Martinale - prstýnky zatím nemáme, ale budeme mít bílé zláto a počítáme s 10 000 Kč, ale souhlasím, že je to moc. No a co se týče těch našich jmenovek, tak mě to trošku vyčerpalo, protože mně se vůbec nedařilo. Pavlíkovi to šlo, ten stříhal ty zelené větší kartičky a já jsem stříhala malé bílé kartičky, ale těma vlnkovýma nůžkama a šlo to pěkně blbě ]-( Buď byl i nějaký špatný papír, že se mi třepil a při tom stříhání šlo vždycky hrozně blbě nadpojovat další střih, takže fakt se mi moc nedařilo a není to 100%, ale snad to nikdo příliš z blízka nebude zkoumat. Ale Pavlík to má nastříhané a naskládáné moc hezky. Jsme asi v půlce, takže zítra uděláme možná tu další půlku, pak to asi nejdříve popíšu a až pak to nalepíme. Papíru máme dost,takže by neměl chybět ;-) A teď už si dám spršku a půjdu na kutě. Zítra jedem do kostela za tím farářem a když vyjde ještě čas, tak bychom se chtěli kuknout ještě na prstýnky ve městě. Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
No tedy, cetla jsem to tu naposled ve ctvrtek, pak lyzovacka ve Spindlu, a omlouvam se nejak nemam sil vse docist. Pridam jen info ze Spindlu jak jsem slibila, snih skvely, trdy povrch, jen misty ledove plotny-obcas,ne moc, chce to ostre hrany. Na Planich nahore a na Medvedine dole, je zdarma testovani lyzi Head, moc doporucuju, hlavne stanek nahore na Planich, ochotni lide, skvele lyze, zazitek z lyzovani mnohem lepsi! I kdyz mam vyborne carvingove lyze z roku 2005, rozdil ve vlastnostech je docela dost citit. Jsou tam take Blizzardi, zdarma jen do 11 rano. Atomic jsou prisni, 200 Kc hod, a jeste vratna zaloha 10 litru, spatny. Jeste na Planich pod nastupni stanici je test Rossignol a Dynastar, take dobre ale chteji 2 doklady, zdarma ale vratna zaloha 1000, vse bez problemu, ale lyze Head lepsi. V patek a v pondeli skoro bez front, vikend mnohem horsi..Hodne Polaku.. Dobra restaurace U Zubra na Medvedine. Jo a byla fakt zima..ale azuro:-). Dalsi dotazy? Svatebni pripravy zatim zadny pokrok, obdivuju vas vsechny!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj denditko, teda tu lyzovacku Ti fakt zavidim! My jsme letosni zimu byli zatim jen v listopadu na par dni v Alpach, tady u nas zatim nikde. A ted zrovna par dni mam nove lyze Head, tak uz se moc tesim, az je vyzkousim. Svatebni pripravy dozenes, neboj. Pro dnesek uz se loucim, dobrou!
Odpovědět
Ahoj holky. Deni botky jsou moc pěkné. Vidíš jak si pěkně pořídila i když to dalo obíhání :-). Luci tak to si pospíšili. To by bylo super, kdyby na nás v pátek doma čekal balíčkek :-). Martinale - my máme prstýnky www.goldimex.cz. Paní nám to spočítala kolem 9000, ale ještě si uplatním slevový kupon na 10 %, takže to bude o něco méně. S červeným zlatem nevím jestli dělají, ale jak psaly holky, kde je bílé zlato, dá se dát žluté a naopak. Prostě podle přání zákazníka. Možná třeba na ty zlatnictví napsat dotaz jestli by kobminace červeného šla. Romí určitě to bude vypadat moc hezky. Neboj on to nebude nikdo zkoumat na milimetry. Jste šikulky oba dva. A třeba dneska už to půjde lépe. Si myslím, že to není žádná sranda to takhle vystříhat. Jsem zvědavá na fotečky až nám vložíš, určitě to budou moc hezké jmenovky. Denditko tak si pěkně odpočatá, tak vítej zase mezi námi a hurá do příprav :-D. Fotky jsem nestihla, ale určo jste se měli krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, venku je ale kosa :-N ,ale už jsem v práci a dávám si horý čaj. Deni, botky jsou krásné. Dobře si vybrala a určo budou i pohodlné ;-) Denditko, lyžovačka musela být skvělá, my jsme byli s naši jen v sobotu odpoledne a taky jsme si to užili. Já mám lyže Head samozřejmě carvingové a fakt super. Mám je sice pátou zimu,ale jsou pořád jako nové a jezdí jako draci. Taťka taky občas zkouší nějaké testovací hlavně od Sportenu,ale já na to nejsem. Raději se držím svých lyžiček. Jednou mi totiž dali u fischeru carvingové a trošku kratší a furt jsem se na nich přetáčela a myslela jsem,že je hodím do lesa,tak od té doby jen moje. Romí, s těma ozdobnejma nůžkama je to hodně pracné,ale pak to vypadá pěkně. Mě se to třepilo,když jsem chtěla odstřihnout jen malinkej okraj,ale jinak v pohodě. Tak držím palečky,aby to šlo pořád jako po másle a těším se na fotečky a dneska dobře pořiďte.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak jsem vás konečně dočetla. LUci- takové sny mám pořád, taky jsem vždycky ráda, když se probudím. A o svatbě? Tak ty teď taky začínám mít :-D Třeba něco podobného co se zdálo Romči. Došla jsem od kadeřnice a všechno mi to popadalo a nedrželo, tak jsem se snažila na poslední chvíli něco na hlavě vykouzlit, už mě všichni volali, že je čas a mě se to nedařilo. Teď se mi zdál další, že už jsem šla k ženichovi a najednou moje šaty nebyly bílé,ale šedé :-D Ještě že jsou to sny. Romi objednala jsem si náhradní organzu,ale zatím se mi vůbec neozvali, tak ještě počkám. Jo a psala mi paní ze salonu, že mi poslala nějaké fotky šatiček včetně těch mých jenže mě žádný mail s foto nedošel. Paní s tím moc neumí pracovat, tak jsem jí napsala že mi to nedošlo. Taky se ještě neozvala a jsem jsem tak strašně zvědavá =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Deni opravdu pěkné botičky. Jani- my jsme to měli z toho kyoprintu stejně rychle jak píše Lucka. Jinak gratuluji k dobrému výběru oznámí. My už ho nejspíš začnem rozdávat. Všichni se už na to ptají. :-) Romi myslím, že ty jmenovky budeš mít moc krásné a i když se teď u toho vztekáš, tak aspoň se časem tomu zasměješ, jak budeš na to vzpomínat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo, pani je teda hodná,že ti poslala fotky (jen aby dorazili) a doufám,že nám je pak ukážeš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Nejdříve musí poděkovat Denditce za vyčerpávají info a Špindlu a lyžování tam. MOC DĚKUJI!!! Už se moc těším. My jedem přímo do Mladých Buků penzion Krkonoše,ale střediska bychom chtěli střídat, takže určitě navštívím i Špindl a chceme to střídat i s běžkama. Dnes jsme měli celkem dobré pořízení. Byli jsme se domlouvat za fafářem v kostele, kde s námi vyplnil nějaké papíry a pak odkázal na matriku, kde jsme si taky prošli takovou papírovou prací, ale máme to už z krku a ke sňatku jsou téměř všechny dokumenty připraveny:-) Tohle všechno nám zabralo,ale celkem dost času, tak už jsme stihli jen 1 obchod s prstýnky nebo spíš to byl salon, ale tam se nám nic nelíbilo :-( Ale to nevadí.Co mě dnes velmi potěšilo bylo to, že už mi přišel mail s návrhem a vypadá to moc hezky. Jen vám ho holky zatím nemůžu ukázat, protože mi to poslali ve formátu PDF a to by sem asi nešlo vložit nebo spíš to neumím upravit :-( Ale nebojte, dočkáte se. Ještě si počkáme na ten druhý návrh z toho jiného grafického studia a pak si vyberem. Paní už mi taky odepsala a snad zítra to pošle i s cenovou kalkulací. Jen malé drobnosti,co se týče textu tam budeme chtít upravit, ale jinka to fakt vypadá hezky. A taky jim ještě dnes napíšu mail a zeptám se na cenu. Předběžně říkali těch 12 Kč, ale přijde mi to málo, tak se ještě zeptám a možná to upřesní ;-) A to je asi tak vše, co je nového. 6. 3. začnem chodit na to ponaučení (přednášení o manželsví) každou sobotu na 8 ráno :-( a takových setkání bude 5 tzn. do začátku dubna a v dubnu asi ještě 1 krát. Ale pan farář je moc v pohodě, byla s ním i sranda, tak věřím, že obřad s ním bude hezký. Dal nám taky číslo na paní, která se stará o výzdobu kostela, že se s ní mám domluvit a i na varhaníka. Takže fajn a spokojenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jity snad se paní podaří mail s fotečkama poslat. Díky za podporu ke jmenovkám. Dnes jsme měli pokračovat, ale přijeli jsme celkem pozdě a já musím ještě něco dělat do práce a Pavlík má taky doma nějakou práci, takže dnes už nám to nevyjde. Ale hlavně, že jsme začli. A to už někdy doděláme ;-) Možná se do toho ještě večer pustím, ale nevím, nevím? :-| Takže ani nevím jestli za vámi ještě nakouknu :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?