Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Jo holky napíšu vám co jsem měla dneska v Glancu jako část horoskopu na rok 2010 (jsem Štír): Váš milostný život začne být divoký a nestálý, vyzkoušite nové věci a zjistíte, co vlastně chcete. Rozhodně nikomu neslibujte lásku až za hrob a už vůbec nemluvte o manželství. ... Pozitivní co? Ještě že na horoskopy nevěřím, i když mají občas pravdu ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to zkoušela znovu vyfotit a opravdu tam nejde nic vidět,takže to zkusím zítra při denním světle,třeba to bude lepší.....Jako impregnují to určitě,ale ne ve všech květinářstvích,to je právě potřeba se zeptat.Právě už jsem se o tom s tou mojí kadeřnicí bavila a ona říkala,že některé holky,jí tam třeba donesli fakt jen čtyři růže obyčejné a hotovo.řikala že to bylo fakt hrůza lámalo se jí to apd.,tak mě právě říkala,že to musí být aspoň na nějakých drátkách připevněné....
Odpovědět
Balíček s dekorací dneska dorazil v pořádku. Mám z toho radost. Vložila jsem fotku do albíčka. Fotila jsem to odpo rozložené na podlaze, skleničky na víno mám bohužel jen dvě a ještě mega obrovský :-) , takže spíš pro představu. Akorát ten vlizelín se mi zdá nějak široký. Myslíte, že to nebude moc na stůl? Je to 50 cm. Možná jsem měla objednat o jednu roli míň a rozstřihnout to na půlku. Nebo jak to tam budete dávat vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám organzu cca 35 cm a chci to tam tak nějak nakrabatit,ale myslím si,že to rozstřižení by asi moc nebylo dobré jestli by se to nezačalo nějak párat apd.Hned se jdu podívat do toho albíčka.
Odpovědět
Marti tak to zkus vyfotit zítra při světle. Snad to půjde. Těším se až tam fotky vložíš. Určitě jsou moc krásný. Tak snad ti to půjde. Mě třeba nešlo vůbec vyfotit v salonu to oznámení tak aby na něm bylo pořádně něco vidět, je to rozmazané, je to asi foťákem.
Odpovědět
35 cm je asi akorát. Asi máš pravdu Marti s tím stříháním, kdo ví jak by to dopadlo, lepší když to nechám vcelku. Tak to bude širší no ...Já mám vlizelínk, to asi nijak nenakrabatím ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,dívala jsem se na tvou výzdobu a je moc hezká a vůbec nevadí,že je to širší,aspoň tam nebudeš potřebovat tolik výzdoby,protože ti to ozdobí po té celé délce stolu ten vlizelín.
Odpovědět
Marti děkuji, jsem ráda, že se ti to líbí. Měla jsem z toho objednávání trochu strach, přece jen raději nakupuji na živo když si můžu věci prohlédnout. Ještě asi sem tam dáme vázičku s kytičkou a bude to všechno. Ty svícny mám taky jen 4 na ty postranní stoly, do čela je dávat nebudu. Nebo možná ještě asi 2 přikoupím. Zase nechci aby toho bylo na stole moc, aby bylo kam dát cukroví atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak,já jsem toho měla namyšleného strašně moc na ten stůl,ale pak jsem si uvědomila,že tam půjdou ještě sklenice,příbory ,pak se tam musí dát cukroví apd.Takže budu mít pouze tu organzu a v ikei si chci koupit takové ty větší kalíšky na svíčku a do nich mám koupené zelené krystalky stejné barvy jak organzu a ubrousky taktéž stejná barva a hotovo.Když si uvědomím,že tam budou ještě jmenovky a přemýšlíme ještě o těch malých čokoládkách pro hosty.Nepřemýšleli jste o tom některá?Mě se to strašně líbí,ale nejdřív si musíme udělat s přítelem nějakou hezkou fotečku:-)
Odpovědět
Taky to nechci mít přeplácené, přesně jak říkáš, musí se tam vejít ještě spousta dalších věcí. Takže vy máte zelenou barvičku. Ta je moc pěkná. Taky jsem nad ní přemýšlela, ale chtěla jsem vždycky jako svatební kytici rudé růže, takže jsme zvolila tuhle tmavou červenou. Takže ani menší kytičky nebudete dávat sem tam na stoly? My asi jmenovky dávat nebudeme. O těch čokoládkách jsem neslyšela. Co je to?
Odpovědět
Profilova fotka
Já si nechám akorát do předu na stůl udělat kytici jinak jinde dávat nebudu.No a ty čokoládky se nechají udělat pro hosty,do předu se dá fotka a třeba se tam napíšou jména a datum svatby a může tam být třeba vzadu text-Děkujeme,že jste s námi strávili náš den nebo něco takového......nabízí to hodně na těch různých internetových stránkách,kde se prodává i ta dekorace apd.
Odpovědět
Aha tak to jsem ještě neviděla, to je pěkný. Jdu si to najít někde na netu a omrknout. Já jsem si říkala, že bych to děkujeme nalepila na krabičky s výslužkami.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, ani nevím odkud začít.... Marti, škoda,že ti prstýnky nejdou vyfotit...a zkoušela si to na makro? Jestli to máte teda na foťáku...to se dá fotit od nějakých 5cm a krsně ostře... Jani, dekorace je krásná, já mám koupenej taky tenhle vizelín,ale v té jasně červené(tahle mi na obrázku připadala nahnědlá,tak jsem šla do rudé) Myslím,že vůbec nevadí,že je to širší. Mám na to taky bílé plátky a jsou moc pěkný a jen už prohledné kamínky a nic víc tam dávat nebudu...ani kytičky. To budu mít před sebou ve váze sou svatební a ostatní tam taky budou mít kytičky,tak je pro mě zbytečné si tam nechávat ještě nějaké nechávat vázat. Jak říkáte na stole toho bude spousty,tak ať to není přeplácané. Jak říká Martina, ty čokoládičky jsou moc pěkný,ale my je dávat nebudem. Teď jdu vám dát fotku do albíčka věcí na pečení co mi přišli...jsou uplně úžasný...jen z toho asi moc nepoznáte..
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si to děkujeme,že jste snámi prožili tento krásný den napsali zezadu na jmenovky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - já si taky myslím, že ta 50 je úplně v pohodě. Mně se zase původně ta moje organza 36 cm zdála málo, ale myslím, že je to tak akorát, ale krabatit ji určitě nebudu, protože to by se mi zúžilo už úplně a ještě tím pádem i zkrátilo a my budeme mít tu tabuli celkem dlouhou, tak bych té organzy potřebovala hodně. Už tak jí mám 5 rolí a nevím, co si s ní po svatbě počnu :-)Ale to už neřeším :-D Já mám v plánu dávat na organzu bílé plátky růží a sem tam to posypat zelenýma kapičkama rosy sem tam někde dám svícinky se zelenou svíčkou. Před sebou budu mít bílou organzu a hosté budou mít zelenou. Jinak vše co mám nakoupeno na svatební tabuli mám v albíčku. Myslím, že jmenovky jsou velice dobrá věci, tak ty budeme rovněž mít, ale čokoládky ne. Holky už se těším, až tu tabuli budu zdobit x-). Dá to práci, ale bude mě těšit, že si ji udělám sama. Snad se mi podaří a bude se líbit?Moje představa v hlavě vypadá báječně, tak snad to tak bude i doopravdy. Marti, to je škoda, že ty prstýnky nejdou vyfotit, ale nic se neděje :-) Hlavně, že jsou krásné a vám se líbí a my už se s tím nějak smíříme, když budem o tu krásu ochuzeny :-D Máte pravdu holky, že jezdit v tomhle počasí a zařizovat nebude asi nic moc příjemného. to mají vážně přijít takové mrazy?Tak to jsem vůbec netušila. To abychom nevylézali ani z domu, natož tak do práce :-D
Odpovědět
Luci máš pravdu na fotkách a pod světlem ze žárovky je to opravdu nahnědlé, ale tak snad to bude dobré. Ta jasně červená by se mi nehodila k růžím a mám už i tmavě červné ubrousky a ty svíčky.
Odpovědět
Teď se mi to odeslalo aniž bych chtěla. Ještě jsem to neměla dopsané. Chtěla jsem ještě napsat, že bych potřebovala barvu mezi tou jasně červenou a tou burgunskou, ale ... Snad to bude dobré. Není to zase tak hnědé ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci máš pravdu, že právě mně zrovna takové ozdůbky nic moc neříkají, ale věřím, že si z nich měla radost a splní účel co mají a budou krásné!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Romí, málem bych zapoměla pogratulovat k objednání kuchyně...už se určitě nemůžeš dočkat..ale neboj uteče to jako voda. A ta tabule se ti určitě taky povede. Jsi holka šikovná ;-)
Odpovědět
Věci na pečení super. Ani nevím na co bych všechno použila :-). Hlavně že je další věc v pořádku doma. Tak asi si možná ty kytičky na stoly taky rozmyslím. Nebyla jsem pro ně ještě stopro rozhodnutá, tak mi to ani nebude moc vrtat hlavou :-). Ty čokoládky jsou krásné, ale nebudu je objednávat. My to poděkování dáme na krabičky. Jmenovky mít taky nebudeme.
Odpovědět
Profilova fotka
To já mám na ty moje dortíky...jak pořád něco klohním,tak je spotřeba jako blázen a nic levného to taky není...to co jsem vyfotila stálo 1200,- no jo no trošku dražší koníček :-| ,ale hlavně,že mě to baví.
Odpovědět
Díky holky, teď jste mě dokonale uklidnily, že to bude dobré a bude se to líbit. Vlastně hlavně, že se to bude líbit nám dvou. Když to bude chtít někdo pomluvit, tak si vždycky něco najde ... Ty jo tak to je ostrá cena na pár takových věciček ufff ... ale je to potřeba. A když tě to i baví, tak cena není tak důležitá ;-).
Odpovědět
Jo a ty plátky růží jsou krémové - chtěla jsem si objednat taky bílé, ale už je v nabídce nemají - naštěstí je to opravdu jen nádech a není to moc vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
dám vám do albíčka dortík co jsem dneska udělala,ale hned ho smáznu...jinak by hos tejně smázli oni...
Odpovědět
Luci ten je úžasnej, jsi opravdu šikovná. Tohle bych nikdy neudělala. Já tak ještě upéct perník, ale takovýhle dort ... Tak to si budeš dorty dělat sama že? Asi si to tady říkala, ale nepamatuju se. To je fakt paráda. To se nedivím, že máš pořád plno objednávek :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Budu si píct všechno...asi bych nezvládla to nechat píct někoho jiného. :-) A děkuji za pochvalu.
Odpovědět
Holky já už pro dnešek budu končit, jak vstávám v pět hodin tak bych chodila spát klidně v osm, tak už se mi zavírají očka. Díky moc za názory. Zase jsem si dneska ujasnila pár věcí jak jsme to probraly, tak jsem ráda. Dobrou noc a pěkné sny pa
Odpovědět
Kdybych uměla co ty, tak si to taky všechno upeču, paráda a budeš to mít podle svých představ. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Taky už končím, jsem z práce taky hotová a to teda nevstávám v pět jako ty...to bych asi umřela. Zítra určo juknu. Se mějte a dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já se sem dostávám zas tak pozdě. Jani- se závojem souhlasím s ostatníma holkama, závoj je doplněk nevěsty, ale tobě by slušel opravdu jednodušší. Ten vizelín je super mě se ta barva moc líbí vypadá to velice elegantně a není to jentak klasická barva jako všude. Já si budu objednávat organzu růžovou asi těch 45cm a chci ji nařasit, ale ještě nevím kolik toho mám objednat. a do oganzi chci dát kalíšky se světle zelenýma svýčkama a kolem perličky na vlasci. Tak už máme konečně vybrané svatební oznámení a teď nám mají poslat vzor, tak pak až to bude tak ho dám taky do albíčka. No vypadá to, že kvůli tomu počasí sejde ta zítřejší návštěva restaurace. JInak my jsme taky žádnou zálohu neplatili a ani po nás nic nechtěli jen ať se pak stavíme domluvit podrobnosti. Trošku mě začínají štvát příbuzní. jak se dozvědělli, že chceme vybírat jídlo, tak každý říká:"mě je to jedno, ale omáčku nechci" nebo "hlavně žádné hranolky". NIkdo se nikoho na nic neptal a všichni remcají už dokonce jsou hlášky vegetariánů-že chcou sýr. Štve mě to pro to, že před námi měli svatbu dva přítelovi bratři a nikdo jim do jídla nekafral. Stejně vybereme co chceme my :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?