Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já si šatičky vyzkouším asi až v dubnu když si pro ně půjdu. Paní mě má změřenou a nachystá mi je přímo na mě (ono jde teda jen o zkrácení cca o 5cm protože jak jsou nové,tak je prý dělají delší a ještě je neměla zkrácené) Ale tuhle zkoušku navíc vám závidím. Kdyby se mi poštěstilo,tak bych tam taky třeba zajela,ale nechám to náhodě. Martino, určitě dopadneš jako Romča a zůstaneš u svých vybraných. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď si právě zkouším šaty na ples,jdeme příští týden a zkusila jsem si k tomu i své svatební botičky a jsou k tomu fakt moc hezké,tak přemýšlím jestli o víkendu do toho obchodu nezajedu a nekoupím si ty samé v černém ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Musela jsem kouknout do albíčka jaké to vlastně botky máš...jo jo takové se nosí dobře Martino, jak ta koukám do toho tvého albíčka a vidím tam tu kytku na auto, na jakém principu je to dělané? je to píchané do nějaké hmoty a na přísavkách?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci je to napíchané v takové té hmotě a to celé dané v takové umělohmotné mřížce a na tom je pak velká přísavka.Ani moc nevím,na jakém principu to funguje,ale přítel mě to ukazoval,že z té přísavky se pak vytáhne taková jakdyby tyčinka a ta přísavka se přisaje......Doufám,že jsem to vysvětlila celkem srozumitelně,jinak se omlouvám.
Odpovědět
Profilova fotka
Vysvětlení je super. vím co myslíš. a moc děkuji...nějak nevím o si mám dát na auto...Jestli si mám nechat jen tu organzu co mám udělanou a nebo nějako živou kytičku...no uvidím co mě ještě napadne.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem původně chtěla taky živou kytku,ale pak jsem si řekla,že si nechám raději udělat na svatební stůl,na auto by to stálo určitě alespoň 400 Kč a během cesty si myslím,že se to zničí,tak na tom stole,si to aspoň užijeme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu Marti, že na stole si jí víc užiješ a myslím, že těch penízků za ni bys taky musela asi ještě trošku přidat. 400 Kč je celkem málo. Tak jsem zvědavá, jak dopadenš se šatičkami ty. Já jsem zůstala nakonec u svých :-) Luci - myslela jsi asi, abych jsem paka dala fotečky těch kytiček, co mi mají příjít,že? Jinak kadeřnice mi psala, že se příští úterý u nás staví, protože bude mít cestu kolem a prý už i nějaký nápad má, ale potřebuje vědět jaké mám vlasy, šaty, kytku atd. Dala mi svůj mailík, tak ji asi napíšu "román", ať si počte a přiložím i pár foteček šatiček, kytí a účasů :-D Zatím se ale jen domluvíme a v to úterý ještě nic zkoušet nebudem, ale už se domluvíme prý na nějaké zkoušce. Tak už se těším s jakým nápadem pak přijde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dnes mě ten internet u nás nějak zlobí, je hrozně pomalý, tak už to asi pro dnešek zabalím, ať zbytečně nepokouším svoji trpělivost a nervičky, které budu potřebovat zítra v práci :-D Teprve pár dní uplynulo od svátků, dva dny jsem v práci a už nastaly nějaký problémy, které musím řešit :-(
Odpovědět
Ahoj holky. Luci tak to věřím, že to byl šok. Hlavně že to dobře dopadlo. Jak to tak čtu, tak nebude od věci když do té naší restaurace taky zajedu a ujistím se že je to v pořádku. Volala jsem jim sice někdy v listopadu, jestli si to přepsali do nového kalendáře, ale ani se nepodívala a řekla mi jen že jestli to mají poznačené, tak si to tam určitě přepsali. A jak to tak vidím, tak sice poznačené do mohou mít, ale .... Já si to Romí taky pamatuji jak si to tady psala ... Romí tak aspoň máš takový klid v duši, že jsi novou kolekci viděla a ujistila ses, že ty tvoje šatky jsou prostě ty pravé. Ty to jen týden před svatbou ti řekli že máš přijít na kytky? Tak to je ostrý, to bych šla taky dřív jak píšeš, měla bych strach, že se to nestihne. Luci líčení ber, přijde mi to dobrá cena. Sama teda taky nevím jak se to cenově pohybuje, ale 300 není moc. Já jdu ke kosmetičce poprvé příští čtvrtek, tak jsem zvědavá, už se na to těším :-). Včera jsem se byla podívat ve městě v galanterii na dekorace na svatbu a nic mě tam neoslovilo, tak jsem si ji objednala z té stylové inspirace a už se těším až mi dorazí balíček. Pořád přemýšlím jestli to mám na stoly všechno, jestli to bude stačit a jak to bude vypadat :-). Zatím se mějte, Romí ať se v práci daří a problémy se co nejrychleji vyřeší.
Odpovědět
Jo Romí a ta kadeřnice je dobrá, že se takhle u tebe staví a domluvíte se. Však ji to všechno pošli, ať si udělá představu. Paráda že je takhle ochotná.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo Romí jmyslela jsem fotečky kytiček. Mě paní včera poslala fotky líčení a dvě se mi tam moooc líbí. Tak teď doufám,že bude mít můj termín volný. Už se ne to těším. Došla bych si ráno ke kadeřnici, pak by přišla paní kemě domů a nalíčila mě a tak o půl jedenácté bych chtěla být hotová,abych se mohla v klídku převlíct do šatů a po jedenácté očekávat ženicha, jako jeho princezna :-) . Dám vám ty dvě fotečky do albíčka,ale pak je smáznu,abych tu neukazovala nějaké fotky a třeba slečnám by se to nemuselo líbit...
Odpovědět
Luci to líčení se mi moc líbí, paní je šikovná. A není to nic křiklavého, moc pěkné. Určo bych to brala. A takhle když tě nalíčí doma tak je to nejlepší.
Odpovědět
Článek se načítá
Já jsem se po cestě z oběda stavila v bižuterii ... no jak já si vyberu, měli tam pěkných věcí :-). Ale utvrdila jsem se v tom, že řetízek nechci - jak mám kolem krku tu krajku tak by to už bylo moc přeplácané. Ale určo si koupím naušničky a náramek. Chci to taky z těch třpitivých kamínků. Zítra jdu ještě do jedné, tak uvidím co se mi bude líbit nejvíc.
Odpovědět
Včera jsem psala na matriku do Přelouče kde se budeme brát, pro jistotu - jste mě vybláznily :-D - tak jestli si přepsali naše datum svatby do nového kalendáře. Paní mě ujistila, že to poznamenané mají. Ještě jsem se ptala kolik budeme platit za obřad a to mě mile překvapilo - prý nic. Nevím jestli je to tím, že je to na radnici nebo že spadáme do nějakého toho jejich obvodu ... prý se za obřad nic neplatí. Tak to mě potěšilo, ušetřené penízky :-) .
Odpovědět
Holky, platí se pronájem restaurace nebo to je jenom za to, že se udělá veliká utráta? Jak to máte vy?
Odpovědět
ahojky nevesti tak se taky pridavam, taky me ceka svatba v dubnu,dnes jsi deme pro presny termin, a mohly byste mi nektera poradit kde se da udelat v brne hostina ale levna, nemuzem si dovolit nic drahyho prosim o radu a nejakou levnou kapelu, prosim i ceny diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Tak svědkyně psala,že by chtěla od paní také nalíčit,tak aspoň bude mít paní kšeft. Už se na to moooc těším. Jani je super,že si vás na matrice přepsali. Nás by to na matrice asi taky nic nestálo a nebo jen ten poplatek matrice ,ale takhel musíme platit i za zámek,ale není to žádná hrozná částka,tak jsem ráda. Vítám novou nevěstu,ale bohužel jí neporádím o Brně nemám ani páru. Milmic: do restaurace jsem psala,tak čekám co mi odpoví,ale zvlášť za pronájem mám za to že u nás nehtějí...no uvidím co odpoví.
Odpovědět
Lucinko, zkius se pozeptat v témě Brno a okolí. Holky měly většinou v Brně tak by snad mohly něco vědět...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,dnes mi není nějak do řeči k vůli práci a starosti z ní jsem si přinesla ještě domů :-( Tak jsem vás chtěla jen pozdravit, ale budu muset teď pracovat ještě doma, pak na 17 hod něco mám a pak budu zase ještě pracovat. Chtěla bych za vámi ještě nakuknout, ale nevím, jestli to vyjde. Řeknu vám, že někdy být i jen v trošičku vedoucí pracovní pozici je náročné a obtížné :-(. Člověk pak musí řešit různé problémy a potíže, které nejsou vůbec jednoduché a to je to horší řešit to o ostatními lidmi. Ale o práci tady mluvit nebudu. Luci - to líčení je moc hezké. A co se týče ujišťování těch termínu, tak to není vůbec od věci a právě přemýšlím, že bych asi měla zavolat i muzikantům, kteří jsou taky hodně důležití. Jinak restauraci a kostel jsme si už opětovně potvrdili. Tak snad už nás mají teď řádně poznačené. I když dokud to člověk možná nevidí na vlastní oči, tak by neměl věřit,že? Protože slibí všechno a skutečnost je jiná. Ale tentokrát jim věřím :-) Jani máš pravdu, že týden před svatbou mi přijde hodně málo, tak tam zajdu určitě měsíc dopředu - začátkem dubna nebo koncem března. Přece jen v dubnu se říká, že svateb je dost, tak aby mě pak neodmítly :-( Možná tam zajdu ještě dříve - v březnu. Vás si holky v květinářství už zapisovali? Jinak zdravím novou nevěstu,ale v těhle věcech neporadím. Bohužel.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci fotečky kytiček mi zatím žádné nepřišly, ale snad přijdou. Takže později ;-) A ta kadeřnice je tak trošku známá kamarádka a je to fajn mladá holka, která češe spoustu nevěst, takže spolupráce s ní si myslím, že bude bezvadná. Už se na to těším. Mailík jsem jí zatím neposlala, ale snad si najdu některý den čas. Tak jsem se trošku více rozepsala, ale aspoň jsem chvíličku zapomněla na práci a myslela na příjemné věci, ale teď už jdu "pracovat" :-( Je to nepříjemné, když člověk přijde tak zdrblý z práce, ale to tak asi prostě někdy bývá. A snad už zítra bude lépe?
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu si dát kávu, tak snad mě poství na nohy!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak jsme si dneska byli vyzvedout ve zlatnictví prstýnky a jsou fakt moc pěkné,dneska se mě to už nepodaří vyfotit,ale snad zítra je dám do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super Marti :-) To ti celkem i závidím. A kde, že to bylo?Už si to určitě i říkala, ale než bych pročítala zpětně diskuzi, tak se raděj zeptám :-D Nás to teprve čeká. A kolik vás vyšly?
Odpovědět
Profilova fotka
V tom zlatnictví pyramida,vedle Vodafonu a vyšli nás na 5.950 Kč, což je cena naprosto super:-)a za 3 týdny to bylo hotové.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo už si vzpomínám. Měla jsem tušení, že tam, ale nebyla jsem si jistá. A oba bílé zlato nebo kombinace zlato a stříbro?Zdá se mi to nějaké moc levné?Už jsem na ně zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Romí vím přesně o čem mluvíš a tu práci doma ti teda nezávidím. Já jsem si dneska byla konečně zacvičit a jsem z toho teda pěikně zničená a do zítra se to ještě rozleží a to asi umřu,ale co by člověk neudělal pro svoje tělo. Pořád si píšu s tou paní na líčení a ten termín má volnej...jupí. Když jsem to poslala svědkyni,tak ta říkala,že by chtěla od ní taky nalíčit. Tak snad nalíčí i ji a ještě se chci zeptat maminy jestli nebude chtít taky,ale to si myslím,že ta se nalíčí sama...no uvidíme. Už se moooc těším na zkoušku. Ted jsem jí psala jak moc dopředu se musí jít na zkoušku,tak uvidím co písne. Jinak ve květinářství mi říkala,že mám přijít tak měsíc dopředu,takže to vidím tak na konci března. Uvidím jak mi to vyjde(kdy pojedu k našim). Je to na prd plánovat takhle na dálku...člověk si tam nemůže zajít kdykoliv,ale musí pořád plánovat co kdy a jak. Ale co zvládli to jiní zvládneme to taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martino, už se moc těším na fotku prstýnků. A cena teda super. Na to že je máte ze zlata,tak fakt bomba.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, marti- taky už se těším na fotečky prstýnků. My půjdeme za tím naším známým tak začátkem února i kdž říkal, že je schopný je udělat i do týdne, ale já je chci mít už doma. Ta cena byla super. Hodně záleží kolik materiálu je použito. My budeme mít nějaké zlato svoje a ještě proto že je to známý nám to uděla za hubičku. Teď vybíráme oznámení a skleničky, no celkem fuška, aby jsme si mezi tolika krásnými vybrali. Vybrala jsem tak 10favoritů podle našich představ a David to vybere, já bych se zase nemohla rozhodnout :-D tuto sobotu chceme jet do te restaurace, ale obavam se aby jsme se tam kvuli snehu dostali, je to v takove vesnici za Zlínem a cesty nic moc. Při nejhorším tam zavolám a aspoň domluvím to co je potřeba už zamluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem mluvila s maminou jestli bude chtít taky nalíčit,tak že si to promyslí a dá mi vědět. Poslala jsem jí i fotky,tak že to probeere s ženskejma v práci a dá mi vědět jak se rozhodla. To by slečna mohla přijít dřív a nejdřív nalíčit maminu pak svědkyni a nakonec mě...no to by se muselo doladit ;-) Jiťo, to se taky máte když budete mít prstýnky za hubičku.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tyhle stránky blbnou čín dál víc co :-| , už jak psala včera Romča to bylo hrozný a dneska to taky nějak nefakčí...chjo Snad nám to brzy opraví.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?