Menu Forum

Svatba duben/apríl 2010

31. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
 Dobré ráno
Peťa jel na tenis, tak už jsem taky vzhůru.
Jíťo z toho si nic nedělej...a hlavně si stojte za svím. Je to váš den,tak ať se líbí hlavně vám a jestli se něco nebude líbit ostatním,tak ať mají smůlu a jsou třeba hlady emoticon
Už se těším až nám sem dáš to oznámení...my bysme h
9. led 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 se mi sem připíchla ta odpověď ani nebyla dopsaná...
my bysme ho už taky chtěli objednat...tak třeba se zadaří teď o víkendu.
9. led 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 24. dubna 2010
    Kostel sv. Martina Buchlovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
 Ahoj holky, vidím,že včera jste to tu ještě trošku rozjeli, ale už jsem nestihla nakouknout. Psala jsem konečně mail té holičce a pa přišel Pavlík a dívali jsme se do katalogu se spotřebiči. To je další věc, které nás čeká. Děkuji Luci za gratulaci ke kuchyni. Máš pravdu, už se na ni moc těším. Už aby to bylo emoticon
Jutu - jak se říká: "Není člověk ten, který by se zavděčil všem"! Tak nějak to je,ne? Ale vůbec bych to neřešila, prostě klasika svíčková a knedlík. Žádné vymýšlení. Pouze lidem, kteří by měli nějakou nařízenou dietu třeba bezlepkovou, tak bych samozřejmě ustoupila. Ale jinak ne!!!Přece nebudeš pro každého druhého objednávat jiné jídlo a když prostě někdo nějí maso, jeho chyba, bude mít knedlíčky s omáčkou.
Ještě musím dnes poslat kadeřnici nějaké fotečky, to už jsem včera nestihla.
Dnes dopoledne budu chodit u nás v obci Tříkrálovou sbírku a odpoledne budu muset uklízez a mezitím nakuknu i za vámi. Luci tvůj dortík jsem včera už neviděla, ale věřím, že je krásný. Viděla jsem jich už pár na těch tvých stránkách. Holky, závidím vám ty oznámení. Vy už máte aspoň návrhy, ale my zatím nic emoticon Ale snad se na to,co nejdříve vrhnem. Teď jsme museli vyřešit tu kuchyň a ta už je objednaná. Tak teď se musíme zajet domluvit za farářem, koupit prstýnky a oznámka. To bude teď náš úkol!!! Tak zatím papa
9. led 2010 v 08:37  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
 Ahoj holky, to počasí je opravdu šílené,nevím jak u vás,ale u nás byla ráno 3cm vrstva ledu,no hrůza a od rána nám nešla elektřina,teprve před chvilkou to zapli.Už jsem měla doma teda pěkný binec,to si člověk ani neuvědomí,jak tu elektřinu potřebuje......
Jutu-s jídlem bych se vůbec netrápila a neřešila to,udělejte si to co chcete vy.....My budeme mít svíčkouvou,akorát tam budu mít kamarádku,která má bezlepkovou dietu,tak té samozřejmě nechám udělat jiné jídlo,ale u těchto lidí je to samozřejmost...
Já jsem psala ve čtvrtek na matriku,jestli už mají vyhlášeny oficiálně ty termíny,ať si to tam můžeme dojít domluvit,ale paní mě ještě neodpověděla.Tak uvidíme,nejdřív si chci domluvit tu matriku a pak nechat udělat oznámení.Pořád si říkám,kdyby třeba nastala nějaká změna nebo něco,ať nemáme vytisklé špatně oznámení,ale i pro nás je to v lednu úkol č. 1.
9. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Holky, tak jsem se před chvílí vrátila z Tříkrálové sbírky a bylo to doslova o hubu a o život. Děti - Tři králové, kteří se mnou chodili neustále padaly na zem a já jsem jednou taky spadla emoticon Byla to jedna velká ledovka, cesta a hlavně chodníky. Jsem ráda, že je to za námi a že už jsem doma v teple. Teď trošku pokuklízím a pak za vámi zase kuknu.
Včera večer jsem posílala mail kadeřnici a ještě včera mi i odepslala, ale četla jsem to až ráno. Tak už se těším na úterý, jak se sejdem a hlavně na první zkoušku emoticon
9. led 2010 ve 13:19  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Tak už jsem poslala kadeřnici maily i s několika fotečkama. Poslala jsem jí i pár účesů, tak jsem zvědavá, co bude říkat. Ale předpokládám, že moc k tomu teď říci nebude moct, protože jak sama ona už říkala - záleží na vlasech, šatek atd. I ona má pro mě vybrané už nějaké učesy, ale až podle vlasů a i jiných okolností usoudí zda budou dobré, nebo ne? Bude to asi podobné jako se šatičkama, že třeba na fotce moc krásné, ale ve skutečnosti nic moc. Tak se hlavně ukáže až na zkoušce. Ale uvidíme, co mi napíše? Jsem zvědavá. Tak pak vám písnu.
9. led 2010 ve 14:39  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Začala jsem dělat mašličky na jmenovky,ale řeknu vám,že je to fuška emoticon Stačilo,než jsem nastříhala 50 jmenovek z toho tvrdého vlnkovatého papíru.....Ty mašličky budu muset dělat po chvilkách,jak mě to přestane bavit,tak toho nechat,přesně jak s těma vývazkama,na to musí mít člověk náladu emoticon
9. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Ahoj Holky,
tak nám napadlo přes noc takovejch 30cm sněhu...no mazec. Ale teď odpoledne už přestalo padat,tak uvidíme co z toho bude.
Před chvilkou jsme objednali oznámeneí a pozvánky,tak se máme na co těšit emoticon
Rovnou jsme sepsali zasedací pořádek a ještě překontrolovali rozpis aut. Jak jsme tak na to koukali,tak už toho moc nezbejvá...spíš vše doladit a domluvit a to bejvá vždy to nejhorší,ale když je na to ještě takovej čas,tak se to určitě zvládne.
Ještě musíme vymyslet kde vytitskneme jmenovky,pak je dodělám a bude další věc hotová.
9. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 U nás přes noc nepadal sníh ale vytvořila se asi 3 cm ledovka,před chviličkou jsem se snažila dostat do auta a trvalo mě to cca 3/4 hod,fakt mazec emoticon Kdyby to bylo přes týden,tak jsme se na 100% ani nedostali do práce,protože cesta vypadala úplně stejně.Oni hlásili,že na Moravě má být ledovka a tentokrát to teda odhadli a Romi vůbec se ti nedivím,že si spadla,já když jsem dneska viděla,jak lidi chodili do obchodu.....pár karambolů tam taky bylo,říkala jsem si,že bych ani ven nevylezla,radši bych se obešla bez čerstvých rohlíků emoticon
9. led 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 No tak to je Marti síla...tak na druhou stranu lepší když my máme sníh a můžeme se tak nějak pohybovat,než na ledovce...ta tu byla v prosinci a bylo to brutální. No jo naše nevyspitatelná zima emoticon
9. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Luci vzhledme k tomu, že jsme s Marťou z jednoho kraje. Tak musím říct, že ta ledovka byla i u nás a bylo to děsný. Nedalo se vyjít ani z vlastního baráku.
9. led 2010 v 16:32  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 No sníh je určitě lepší,ten odhrneš a můžeš jet,ale s tou ledovkou nic dělat nejde,i když se to posolilo,tak to stejně pořád drželo.....No ještě že je víkend a nikam nemusíme,akorát pro náš kraj to hlásí až do pondělí,takže se Romi máme v pondělí na co těšit emoticon
9. led 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 holky,tak to vás lituju!doufám,že už vám to tam aspoň trošku posypali a můžete fungovat.
9. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Jelikož jsem z malé vesnice,tak ani to neposypali,přijdeme na řadu,až budou v pohodě všechny ostatní cesty,ale jak říkám,když je víkend tak mě to neva,horší bude to pondělí.......Ale takové události jsou jen párkrát,takže to musíme nějak vydržet,jo zima je nevyzpytatelná.Zase si říkám,že ať se to vyřádí teď v lednu a v dubnu ať už je krásně emoticon
9. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 jo to nám pak bude krásně svítit sluníčko.
Teď si trošku hraju s ozdobou na moje auto,tak snad to klapne a nebudu muset nic víc vymejšlet. emoticon
9. led 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Ozdoba na mé autí je skoro hotová,tak až ji uplně dokončím,tak vyfotím a přidám fotečku emoticon Není to nic extra,ale je to jednoduché a nám se to s Peťou líbí. A aspoň mám zase nějakou korunku ušetřenou emoticon
9. led 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Holky hodila jsem do albíčka, košíčky na malé výslužky a taky tu ozdobu na moje autí...na obrázku ale není tak pěkná jako doopravdy emoticon ,ale nám se líbí a to je hlavní emoticon
9. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 17. dubna 2010
    Na zámku ve Vizovicích, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Zlín.
 AHojte holky, tak přes tak šílené počasí jsme se na poslední chvíli rozhodli zajet do té naší restaurace. Je to v takové malé vesničce za Fryštákem. Celý Zlín cesty ok, Fryšták ok a jakmile jsme dojeli do Lukova tak to byly cesty jeden led, museli nam pomahat odtlačit kousek na parkoviště před poštou. Zdárně jsme tam došli a všechno jsme vyřídili. Pozvali jsme i naše maminy na oběd a ten předčil naše očekávání. Mega porce a vynikající. S paní jsme znovu všechno obešli a domluvilii se na detailech. Na oběd budeme mít normal. knedlik + bramborový k tomu bíle a červené zeli a 3druhy masa-pečená krůta, uzené a pak ještě něco. Mám ze dneška dobrý pocit s paní jsme se domluvili na sředu před svatbou na výzdobu a doporučila mi nějaké věcy no jsem nadšená a máme objednaného i dj. do albíčka dám fotky z tama
9. led 2010 v 19:10  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
 Jinak naše maminy jsou z toho místa nadšené tak jako my, takže máme z toho ještě lepší pocit emoticon
A ještě mi paní změřila stoly abych věděla kolik organzy mám objednat, takže příští týden objednávám ozdůbky a začnu LUci dělat taky ozdoby na auto atd.Jak já se na to těším.
Luci- košíček na cukroví je krásný ještě jsem to nikde neviděla. Já jsem ještě dnes koupila košíček pro družičku a budu ho zdobit.
9. led 2010 v 19:30  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Luci - to srdce na auto je SUPER, fakt moc hezké. Takže tvoje skromnost je zbytečná. Vypadá to krásně na té fotce a pak to můžeš třeba ještě doma využít a dát si to třeba zevnitřku na vchodové dveře emoticon Fakt se mi to moc líbí.
Jutu - to je fajn, že jste dnes tak dobře pořídili a dobrý pocit je taky vždycky důležitý a příjemný. Už se těšíme na fotečkyemoticon
My asi do naší restaurace pojedeme až začátkem dubna se domluvit. Ale asi k nám v co nejbližší době přijdou na domlouvání rodiče ženicha, nebo přesněji řečeno Pavlíka mamka s přítelem, protože tatínka už nemá. Prý by to tak mělo být, že se chodí domlouvat k nevěstě, tak pak budu muset něco dobrého ukuchtit emoticon
9. led 2010 v 19:53  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Jutu - restaurace vypadá hezky a ten poslední účes, co tam máš se mi taky líbí. Právě před pár dny jsem ho našla tady někde na beremku,tak jsem si ho taky uložila emoticon
9. led 2010 v 19:55  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
 Romi děkuju emoticon jo takový účes bych přesně chtěla. Je super co ty kadeřnice dokážou vykouzlit na našich hlavách emoticon
Luci- tohle jsme si odbyli minulý rok. Sešli jsme se hned po oznámení rodičům, že se budeme brát a domluvili jsme se co je potřeba všechno zařídit a co kdo bude platit. U nás je to hodně na tradici, takže hostinu rodiče+alkohol, dorty, dj a dokonce nám dali na prstýnky a ještě na obřad, takže jsme rádi, že máme tak velkorysé rodiče. U mamky mého přítele je to taky úžasné na to, že teď se ženili ještě jeho 2bratři a ona je na to všechno sama, tak klobouk dolů. Má je totiž strašně moc ráda a celý život jim šetřila na svatbu.
dám do albíčka ještě misku na prstýnky(zkoušela jsem si tam dát zatím jen takové obyč) a košíček pro družičku, který ještě budu zdobit
9. led 2010 ve 20:29  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Moc hezká misečka pod prstýnky. A ta kytička tam bude fajn. Mně by se tam hodilo něco zeleného, protože mám bílý písek. Napadá tě, co za kytku by tam mohla být?Ale já mám vlastně jen takovou plýtkou misečku, takže to nebudu řešit a dám tam jen ten písek. O tom sezení s rodiči jsem mluvila já ne Lucka, ale to je jen pro upřesnění emoticon
9. led 2010 ve 21:02  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
 Romi promiň nějak si mi to popletlo. Myslím si, že by se ti tam taky mohla hodit zelená chrizantéma, když si je dáš ve vyhledávači, tak najdeš strašně moc barviček a velikostí. Poslední dobou se mi strašně moc líbí právě bílá se zeleným vnitřkem, nějaké najdu a zkusím dát do albíčka
9. led 2010 ve 21:07  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Holky, teď jsem si asi přes hodinu skypovala z tou mou kadeřnicí a bylo to moc fajn. Probrali jsme účesy přes svatbu od A až do Z. emoticon Původně jsem chtěla dělat něco do práce a vůbec jsem se k tomu nedostala a teď už se mi vůbec nechce. Zítra, ale asi nebudu mít vůbec čas, protože asi pojedu pryč (pokud bude lepší počasí) a pozítří už je opět pondělí emoticon Ach jo, ten víkend vždy tak uteče emoticon
9. led 2010 ve 21:18  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Dneska jsem tu první...no vidíte a to jsem myslela,že budu jako poslední.
Vvčera jsme byli na té oslavě a bylo to super a dortík se líbil,tak jsem ráda.
Dneska jsme byli na běžkách,tak jsme si to užili a teď už budeme jen odpočívat.
Holky ani nevíte jak se moooc těším až nám příjdou oznámení....a doufám,že to bude brzy.
Romí děkuji za pochvalu té ozdůbky. Já jsem za ní moc ráda. Moc se mi líbí a i jsem nám ušetřila nějakou korunku.
Jíťo, je super,že jste si to v té rastauraci pěkně užili a domluvili. My jsme se přes e-mail s paní domluvili,že se tam tam na začátku dubna zastavíme a domluvíme podrobnosti (takže vlastně jako Romča).
Dneska ještě asi napíšu na ten druhý hotel a zamluvím poslední dva pokoje co nám chybí.
10. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Ahoj holky,tak nám od včerejšího večera až do teď nešla elektřina emoticon No hrůza,vůbec nic se nedalo dělat a hlavně jsem za ten víkend vůbec nestihla nic podělat a zítra zase do práce,to je strašné,doufám,že už se to počasí umoudří,jinak mě už z toho hrábne.
10. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Jejde Martino,tak to ti vůbec nezáv idím. Nám tu pořád padá sníh,takže jsem fakt zvědavá jak se zítra dostanu do práce....nevím jestli nám zkusit bus a nebo auto...jsme sice kousek za prahou,ale je to taková malá prdel,že sem cestáři málokdy zabloudí.
10. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 U nás od včerejška vůbec sníh nepadá,ale pořád tak poprchává.A o to je to horší,že to namrzá,no jsem taky zvědavá jak se zítra dostaneme do práce.....
10. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 ledovka je taky hrozná...tak ještě,že nám sněží než prší
10. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš