Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, u nás je to taky děsný, samej led. nekoukala jste se některá včera na zprávy, jak ukazovali královéhradecký kraj, jak tam zapadla auta a lidi museli být do přes noc v autě, tak to je u nás a my jsme s taťkou jeli v pátek z Hradce domů a dostli se do zácpy, ale naštěstí to taťka otočil a objel prdelkama, jinak bychom tam třeba taky spali..fuj fuj.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, to srdce na auto je nádherný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzko, tak to jste teda měli štěstí. Ještě,že to taťka otočil. Já chodím pořád koukat z okna a chumelí a chumelí...to to ráno rači ani nechci vidět :-| Zuzko,děkuji ti za pochvalu. Mám radost,že se to líbí i vám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes jsem tu poslední já, ale byli jsme na takovém malém výletě. Taťku máme v lázních, tak jsem ho jeli s mamkou navštívit, aby mu nebylo smutno. A teď jsme přijeli, tak jsem hned nakoukla za vámi. U nás je počasí stejné jako u Marti, protože bydlíme kousek od sebe. Spíš prší, než sněží, je nad nulou a taje to.Zítra se snad dostanu do práce v poho. Luci běžky ti závidím. Taky jsme původně chtěli přes víkend vyrazit, ale protože u nás napadl sníh a pak na to hodně pršelo a všechno to do rána zledovatělo, tak by se běžkovat vůbec nedalo. Není to prašánek :-( Jinak jsem si včera večer bezvadně poklábosila z tou mou kadeřnicí přes skype. Skoro dvě hoďky jsme povídali o svatbě, účesech atd. a bylo to fajn. Ale řeknu vám, že ten skype je pěkný žrout času, protože nic jiného jsem při tom už nestihla udělat. Tak to musím dohnat ještě teď.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, jo bylo to fajn. Teď jsme s Peťou přišli zase z venku. Odhrnovali jsme zase sníh. Aspoň je nějaký pohyb a hlavně čerstvý vzduch. A co jste Romí s kadeřnicí vymysleli? Je super,když si takhle můžeš povídat o svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
Probírali jsme účesy, zda budem barvit atd. Já jsem jí řekla jakou mám asi představu a poslala jsem jí pár obrázků. Ona mi taky řekla, že už nějakou představu má a taky mi poslala dva obrázky a v jednom jsme se dokonce shodli, protože tentýž jsem jí poslala i já. Ale říkala, že hodně bude záležet na tom, jaké mám vlasy, až si je naživo ošahá, takže se všechno ukáže až na zkoušce. Je to jako ze šaty, některé se ti mohou strašně moc líbit, máš nějakou představu, ale pak zjístíš, že ti nesedí. A stejné je to i s účesy, takže se ukáže až na zkoušce. Ale řekla jsem jí, že bych rozhodně chtěla vyzkoušet vlasy vyčesané a polorozpuštěné. A pak jsme se taky bavili o závoji, korunce, kytkách ve vlasech atd. O tom, že by přijela v den svatby přímo k nám a učesla třeba i více lidí, kdo bude chtít?Bylo to prostě fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je super. A ty jdeš k nějaké kadeřnici u který jsi ještě nebyla? A co ti doporučila jako přízdobu? Závoj, korunku a nebo kytku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, je to holka, kterou znám,vím, že češe spoustu nevěst, ale nikdy jsem se u ní stříhat nebyla, protože to kadeřnictví, kde dříve pracovala, bylo celkem od ruky a pro mě bylo pohodlnější chodit ke kadeřnici u nás na vesnici. S ní jsem spokojená, vždy mě dobře ostříhala i udělala hezký melír, ale ve svatební účes v ní nemám důvěru, protože vím, že moc nevěst nečesala, spíš jen maličko nebo nic a ani nechodí na žádné kurzy. Kdežto tahle druhá holka ano, ale teď je na mateřské dovolené, takže stříhá spíš jen doma nebo dojíždí za některýma zákaznicema, ale spíš známýma. Takže tak. Ale možná k ní po svatbě začnu chodit. Kdo ví? ;-)Tak proto neví, jaké mám vlasty. A tohle je účes, který by mi chtěla zkusit. http://www.svetucesu.com/Photogallery...
Odpovědět
Profilova fotka
Říkala, že ona pro závoj moc není, protože většinou se jí vždy zdá, že to skazí dojem účesu a vzhled, který zakryje, ale prý to vždy nechává na nevěstě,ať si sama rozhodne. Ale říkala, že pak můžem zkusit všechny varianty a uvidíme. Po konzultaci s ní,už začínám trošičku od toho závoje i upouštět, ale vážně uvidíme až podle účesu. Je fakt, že k něterým závojům se účes fakt moc nehodí. Ale na rozhodnutí je ještě příliš brzy.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten vypadá moc pěkně.Je super,že chodí i na kurzy aspoň ví o novinkách a co a jak...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci do svého albíčka inspirace jsem přidala jednu fotečku účesu a to je ten, na kterém jsme se nezávisle obě shodli - polorozpuštěné vlasy
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten je hezčí jak ten co si nám dala odkaz a to o moc :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci a nepřijde ti ta nevěsta taková "rozcuchaná",když má ty vlasy takhle? Nepůsobí to na tebe tak?Mně se to taky líbí, ale nevím, jstli bych na okolí nepůsobila takovým rozcuchaným dojmem. Rozumíš mi?Mně to trošku přijde, že bych byla taková učesana neučesaná, jak ta princezna koloběžka :-D. Vzpomínáš? Mně osobně se to taky líbí a možná taky víc, jak ten předchozí účes. Ale nevím? A taky mi ještě trošku vrtá hlavou, co mi říkal Pavlí, že by se mu víc líbily vlasy vyčesané. Tak nevím :-( I když doufám, že bych se mu snad líbila i takhle :-( . Ale kdo ví jak to nakonec bude? Zda se mi,že je to zase jakési zabržděné ty stránky, tak to asi brzy zabalím.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se loučím, pa zítra. Snad mi to vyjde se tu ukázat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, uz jsem tu za vami dlouho nebyla, takze jsem musela moooc docitat. Mam ted v praci desny srumec, ani pristi tyden to nebude moc lepsi. U nas je taky silene pocasi. Vcera dopoledne jsme snad pul hodiny odklizeli snih z auta, nez jsme vubec vyjeli. Teda spis jsme nejdriv museli rozbit ledovou krustu a pak odmest asi 20 cm snehu. Romi, k tem Tvym vybranym ucesum: mne se moc libi oba dva. Ten prvni me teda nadchl a pokud planujes zavoj nebo korunku/celenku (nebo popr. korunku i zavoj - ale ten bych kdyztak dala az dolu uplne pod drdol), tak si myslim, ze pak je tento uces idealni. Je takovy jak to rict - prudce elegantni. Ale ten druhy je taky krasny, o tom zadna. Jinak vas holky musim poinformovat, ze jsme s pripravami trosku pokrocili - mame zamluvenou hostinu, slava! Taky jsem dostala kontakty na dorty a kolacky, tak to musim taky co nejdriv domluvit. Porad se poohlizim po satech a taky bych uz chtela nakoupit nejake veci na vyzdobu. Jen ty boty nemuzu porad nikde sehnat, tak budu muset opravdu pockat az na jarni kolekce. Ale to pak bude vyhodne, ze snad sezenu boty na svatbu a zaroven i na bezne noseni. Aspon teda doufam.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, jeste k tomu zavoji: kdyz jsem se o tom bavila s moji kadernici, tak mi ho taky moc nedoporucovala. Luci, Tobe taky jako ostatni devcata musim pochvalit tu ozdobu na auto, je fakt moc pekna, jsi moc sikovna! Pro dnesek se loucim.
Odpovědět
Profilova fotka
Včera mě to už sem nepustilo,tak jsem nemohla písat... Romí, ten druhej na mě neučesaným dojmem nepůsobí. Je krásný a mít dostatečně dlouhé vlasy,tak jdu na 100%do něj. A tobě Denis gratuluju k zamluvení hostiny. a k pochvale mého výtvoru.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci, kolik rolí vizelínu jsi si objednala a na jak dlouhe stoly zhruba? Já jsem si už nějaké věcičky objednávala včera a teď mám obavy, aby to vůbec stačilo na ty stoly, když se dívám do některých albíček z příprav.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... Píšu jen na rychlo z práce, dnes to bylo celkem fajn. Moc děkuji za pochvalu účesů a za rady. Díky :-) Jsem zvědavá, jak to bude vypadat až ho zkusíme na živo. Kéž by to vypadalo hezky a nemuseli bychom nic nového vymýšlet. Ale uvidíme? Deni souhlasím s tebou, že u toho prvního účesu by byl dobrý závoj pod. A u toho druhého by možná šlo, kdyby byl i přes celou hlavu,že?Ale zase by to možná zakrylo ten pěkný účes :-( Jutu - co se týče těch stolů, tak je nejlepší změřit si kolik cm má jeden stůl a kolik jich budeš potřebovat pro určitý počet hostů a podle toho budeš vědět, jak bude dlouhá tabule a kolik je třeba organzy. Já vím, že třeba na jedna strana bude dlouhá si 11 m v mém případě, takže to bude 1 celá role organzy a ještě kousek druhé.Ale teď už si nevzpomenu, kolik měří 1 stůl, ale každý je stejně jiný, tak bude lepší, když si to v restauraci změříš.
Odpovědět
Profilova fotka
Teď musím končit a nakouknu zase až bude doma,pa
Odpovědět
Ahoj holky. O víkendu jsem se za vámi vůbec nedostala, měla jsem doma spoustu práce a skončila až včera v sedm hodin s příšernou bolestí hlavy, tak jsem neměla na nic náladu. Děkuji za názory na závoj. Napíšu mail paní jestli mají nějaký kratší a pokud ne, tak ho úplně zruším, jak jsem to četla, tak podle vašich kadeřnic jsou některé účesy lepší bez závoje. To samé říkala i ta moje. Takže buď bude kratší nebo nebude vůbec. Však nemusím mít všechno. Luci srdíčko je krásné, originální ozdoba na autí, paráda. Budu se opakovat po holkách, jsi opravdu šikovná. Romí kadeřnice super. To je dobře že je takhle vstřícná a poradí ti. Účesy jsou moc pěkný. A ještě se mi líbí ten vyčesaný co máš v albu inspirace - do toho bych šla já, mít na to vlasy. Ne že by ten druhý byl šeredný, to vůbec ne, ani mi nepřijde rozcuchaný, ale ten vyčesaný je takový elegantní a prostě se k nevěstě hodí. Uvidíš co se ti bude líbit na zkoušce, to si myslím rozhodne lépe než porovnání obrázků. Ale určitě bych žádný účes nepřekrývala závojem, byla by to opravdu škoda. Jíťo s tou hostinou souhlasím s holkama. Udělejte si to podle sebe, však oni budou baštit neboj. My budeme mít knedlo, zelo, vepřo. Já svíčkovou nemusím :-D. A když ji měla Leoše ségra na svatbě, tak jsem ji slupla a byla výborná :-D. Jíťo já jsem vzala vlizelín od oka. Počítám nás na oběd 25 a tak mám 3 role vlizelínu po 10-ti metrech, tak snad to bude stačit. Jinak holky u nás taky hrůza, nejméně půl metru sněhu. Jsem se úplně bála jak se dostaneme do práce. Naštěstí autobus jel a měl jen 10 min zpoždění. Ledovka tu zatím není, díky bohu a doufám ani nebude. Zatím pa když bude chvilka tak doma taky juknu
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - děkuji za názor k účesu. Ten první účes s drdolem, byl úplně první,co jsem našla už hrozně dávno, v albíčku už ho mám dlouho. Moc se mi líbil, ale obávám se, že na něj asi taky nemám asi ty správné vlasy a spíš si myslím, že na můj typ vlasů by více šel ten druhý drdol,co mi doporučuje ta kadeřnice. Ale jak říkáš - všechno ukáže až zkouška. Myslím, že 3 role ti budou 100% ztačit a ještě ti i zbyde! Holky s těma závojama na tom asi něco bude a čím dál více o tom přemýšlím, že ho snad nedám,ale uvidíme? Zase ale na druhou stranu to můž být názor pouze kadeřnice, které třeba nechcou aby to zakrylo ten jejich účes a práci, kterou si s tím dali. Stejně většinou ten závoj je jen na obřad a focení a pak se sunda,že?Já jsem to teda aspoň tak plánovala. Teď musím odskočit a pak zas kuknu. Už mám domluvenou kosmetičku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak dnes mi volala kamarádka, že kosmetička je domluvená, tak už můžu být v klidu. Zkouška prý předem není ani potřeba, prý je zvyklá hodně líčit, takže se jen podívá a vidí. Jen bude chtít, abych tak týden před svatbou si přijela nabarvit obočí a řasy, toť vše. Ale má to maličký háček - nechce v den svatby přijet k nám domů, ale kamarádka říkala, že se jí pokusí přemluvit, protože by to tak bylo pro mě lepší. Zná ji, tak snad to klapne ;-) Ono by ani nebylo problém k ní zajet, ale probém je v tom, že bude líčit i svědkyni i moji mamku a kdybych na ostatní měla potom čekat, tak budu zbytečně ztrácet čas a jezdit po jedné od ní je taky blobost. Tak snad ji svědkyně přemluví a přijede k nám. Vy na zkoušku líčení půjdete?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem doma a i jsem vás dočetla. Jíťo nás bude na oběd 30 a mám 2 role vizelínu. Holt si stím bude muset paní nějak poradit,ale myslím,že to bude stačit protože v čele je to kratší,tak se to stříhne a nastaví ta druhá role. Romí, s tím závojem to plánuju jak si říkala. Nechat si ho na obřad, focení (při focení se už může i sundat) a na hostíně ho sundat. Já se půjdu za kadeřnicí domlouvat za 14 dní,tak uvidím co mi poví. Dneska mi písnul fotograf ohledně zélohy,tak mu jí zítra Peťa pošle. Jupí, další věc z krku. Jen se nějak nemůžu dohrabat k zamluvení toho druhého hotelu...ale už bych měla. Jo a Romí, já na zkoušku líčení půjdu. Paní říkala,že si to aspoň zkusí...seznámí se s pletí, nafotí si mě a pak už to prý půjde jedna báseň a ve svatební den se ušetří trošku času.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - já jsem předpokládala, že taky na zkoušku líčení půjdu, ale ta paní říkala, že není třeba tak uvidíme. Kámoška říkala, že kdybych na té zkoušce trvala, že mě to domluví, ale taky mi říkala (kamarádka), že z toho nemám mít obavy, že mě jistě hezky na líčí i bez zkoušky, protože je zkušená. Prý taky neustále jezdí na různé školení, soutěže atd. A pravděpodobně asi líčí nevěsty bez zkoušení. Tak to asi risknu ;-)Vždyť risk je zisk :-)No, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ta moje taky psala,že dělá obojí,ale asi si tu zkoušku nenechám ujít...za 150,- to je jak zadarmo :-) A ptala si se ty na cenu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já ne, ale ptala se ta kámoška, co jí domlouvala a prý 220 - 250 Kč nevěsta a ostatní o něco méně. Takže taky super cena.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš taky super cenu. Asi jsme si všechny mysleli,že to stojí o dost víc a ono ejhle překvapení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,právě jsem dojela z nehtů,tak mě to trvalo,než jsem to dočetla. Já na zkoušku líčení půjdu určitě,jsem 3 týny před tím objednaná na vyčištění pleti,obočí,řasy apd.A pak v pondělí před svatbou na zkoušení líčení. Jinak s těma závojama fakt nevím.....Když jsou vyčesané vlasy do drdolu,tak se mě to líbí,když je ten závoj pod tím zabodlý,ale většinou,když jsou ty vlasy nějak rozpuštěné a jen trochu seplé,tak se mě zdá,že je to tam pak jen tak přichytlé a nelíbí se mě to.....ale je to každého názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takových milých překvapení by mohlo býti více, že? Pro dnešek se loučím a snad zítra zase papa Zítra bych se měla sejít z tou kadeřnicí, tak uvidíme, kdy se domluvíme na první schůzce?Doufám, že nebude nějaká sněhová kalamita a že přijede.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?